RE: Inseminacija III deo (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


bg80 -> RE: Inseminacija III deo (8.6.2015 12:31:19)

a sto se tice klomifena ama bas nista nisam osetila nikakve mucnine mozda je i ova stimulacija bila slaba pila sam 3x1 od 50 mg




misika -> RE: Inseminacija III deo (8.6.2015 21:07:41)

Mozda bi ti bolje reagovala na drugu lek, ja nisam strucnjak ali rekla mi je dr da ima drugih opcija pored klomifena, pa kao neko bolje reaguje na jedan a neko na drugi vid stimulacije. Ja sam pila manju dozu 2*50 i ubi me klomifen i kaze mi doktorica danas da ne smem vise klomifen i da ako bude trebalo stavice me na neki drugi lek drugi put..

Imam 3 vodeca folikula u desnom i jedan u levom kao i mnogo manjih folikula, najveci je 17mm, sutra idem opet pa cemo videti kada cemo raditi. Ja sam pomislila da imam blagu hiperstimulaciju zbog tih nuspojava, desni jajnik mi je kao grozd [sm=zmeden.gif] ima da udjem u menopauzu godinu dana ranije posle ovoga [sm=smiley13.gif]

Drzim ti fige da ti rastu folikuli po 2 mm na dan [sm=bravo.gif]




Maraj -> RE: Inseminacija III deo (8.6.2015 21:17:00)

Bg 80 jer tebi dr proveravala hormone i stitnu pre klomifena?
Misika neces, ne brini. Ja sam pila klomifen pa na kraju radila vto sa znas vec sama kakvim stimulacijama.... pa bas me i briga da udjem ranije u klimaks vazan nsm je cil a to je [sm=duda.gif]




misika -> RE: Inseminacija III deo (10.6.2015 17:10:54)

Primila danas pregnyl 10.000 ij
vodeci folikul je bio 23, druga dva oko 19 i jedan 15...
Sutra uvece idemo na IUI [sm=bravo.gif]




Maraj -> RE: Inseminacija III deo (10.6.2015 17:59:44)

Super misika [sm=bravo.gif] to su verovatno 3 folikula. Ovaj od 15 je dosta manji




bg80 -> RE: Inseminacija III deo (11.6.2015 11:40:23)

misika puno srece ti zelim ,ja sam bila na folikometriji nikako ne napredujem danas mi je 11 dan endometrijum mi je 8 a imam samo jedan vodeci folikul mi je 12 mm tako da nisam bas napredovela ,a 13 dan mi naravno pada u subotu ali sa obzirom da ne napreduje mozda i predjem vikend,da li je neko imao sl slucaj da ne radi 13 DAN




Maraj -> RE: Inseminacija III deo (11.6.2015 11:44:58)

Bg80 ne radi se bas 13.dan vec kad se poklopi da je endonetrijum ok da su folikuli zreli....kod nekog je to npr 18dc.
inace za endonetrijum je dobro da grickas 2-3 brazilska oraha dnevno. Proveri ti bolje hormone ako ti tako endonetrijum slabije deblja i folikuli slabije rastu....




janabons -> RE: Inseminacija III deo (11.6.2015 11:51:41)

bg80, bas kao sto ti Maraj kaze, zavisi to od vise faktora.
Meni su sve tri iui radili izmedju 14 i 16 dana[sm=smiley1.gif]




bg80 -> RE: Inseminacija III deo (11.6.2015 12:35:51)

e pa ok nisam znala ,idem sutra opet na ul.zvuk pa cemo videti sta ce biti nadam se napredku hvala devojke na info ...divne ste [sm=smiley1.gif]




janabons -> RE: Inseminacija III deo (11.6.2015 23:14:09)

Uz tebe smo, samo napred[sm=bravo.gif]




misika -> RE: Inseminacija III deo (12.6.2015 10:46:09)

Draga bg80, ja sam sinoc radila IUI! jutros krenula da pijem progesteron! Nije me gledala na ultrazvuk ali predpostavljam da je sve puklo jer sam bas u bolovima od juce popodne...

Drzim ti fige za sledecu nedelju. [sm=bravo.gif]

Sad samo da zazmurim na dve nedelje.




bg80 -> RE: Inseminacija III deo (15.6.2015 12:12:31)

Misika neka je sa srećom i da čujemo divne vesti,verovala ili ne ja nikako ne napredujem danas idem da vidim kako je napredovalo ako jeste primam stop inekciju i onda iui ,a ako ne nista propustamo ovaj put,brzo će proći dve nedelje odmaraj i ne misli na to ...koliko mozes[sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif] javljam kasnije sta su mi rekli pozz[sm=bravo.gif]




bg80 -> RE: Inseminacija III deo (15.6.2015 16:39:41)

Evo da vam javim u petak kad sam bila na folikometriji folikul jedan je bio 12 a endometrijum 7 mm vec danas imam tri koji su pa porasli previše,endometrijum odličan i imam tri folikula, danas pregnil i u sredu iui jeeeee bas sam srecna [sm=smiley31.gif][sm=sloncek.gif]




misika -> RE: Inseminacija III deo (15.6.2015 18:20:21)

Bravo!! Bas mi je drago...[sm=smiley1.gif]

Drzim ti fige za sredu...

Meni je danas 5 dan posle IUI i bas sam u bolovima, samo ne znam da li je to od progesterona ili se nesto desava [sm=bravo.gif]??

Da li je neko imao iskustva sa bolovima...




bg80 -> RE: Inseminacija III deo (15.6.2015 20:15:19)

Misika ja sam imala bolove u stomaku 3dana posle iui a i utrogestan ume da izazove dosta simptoma,ali posle me nista nije bolelo samim tim nisam ostala u dr stanju pa je normalno sto nisam imala bolove,ali sam citala da devojke koje su osetile bol nscrpljenost kao malaksalost da je to dobar znak za trudnocu nadam se da je to slucaj i sa tobom[sm=smiley36.gif]




bg80 -> RE: Inseminacija III deo (16.6.2015 9:13:21)

Ipak mi je danas uradjena iui,sutra jos jednom da potvrdimo gradivo jos jednom iui..i posle cekanje ovaj put me nije bolelo niti sam krvarila kao prošli put...sem sto me bole jajnici ali verujem da je to normalno ,nista ostaje samo da se molimo ....[sm=zz_dance.gif]




misika -> RE: Inseminacija III deo (17.6.2015 12:01:12)

[sm=sloncek.gif][sm=jezicek.gif][sm=sloncek.gif]

superiska bg80

Ja imam bolove u maloj karlici i juce i danas, jedino mi grudi nisu nikako reagovale...

jako mi je tesko da cekam, a treba jos do sledeceg cetvrtka da cekam, mada bi mogla i jedan dan ranije.

JOJ kako je samo ovo tesko... mislim da skoro o nicemu drugom ne razmisljam..




bg80 -> RE: Inseminacija III deo (17.6.2015 13:21:54)

misika ja sam isto imala bolove prvi put a i sad valjda je to normalno meni su rekli da simptomi mogu tek da se primete posle 9-10dana,ja sam danas jos jednom isla na iui radili mi dan za danom pr put ne...sada samo cekamo kada radis betu[sm=bravo.gif]




nata11 -> RE: Inseminacija III deo (22.6.2015 17:02:28)

Javite vesti [sm=bravo.gif] navijam




bg80 -> RE: Inseminacija III deo (22.6.2015 20:17:24)

meni je danas 6 dan posle iui,nemam nista specijalno simptome kao prossli put, grudi me ne bole samo mi se spava a to je od utrogestana...bas bih volela da ako devojke koje su ostale dr stanju ovde i dalje na ovoj temi da mi kazu da li su one imale simptome [sm=smiley19.gif]misika gde si imali vesto od tebe nadam se lepih[sm=bravo.gif]




Anoniman -> RE: Inseminacija III deo (22.6.2015 20:39:28)

Bg meni se u ovoj trudnoci stalno spavalo i bolela me glava, 2 dana pred ciklus imala strasne bolove u stomaku, grudi iste, hajde drizm fige da je ova uspela[sm=bravo.gif]




jess021 -> RE: Inseminacija III deo (22.6.2015 20:42:24)

Bg80, nadam se da ces ti IUI biti uspesna.
Nazalost, ovde dugo nije bilo trudnoca nakon IUI, ili sam ja previdela, tako da je vreme da neko otvori sezonu.[sm=bravo.gif]




Maraj -> RE: Inseminacija III deo (22.6.2015 20:46:08)

Nemoj gubiti nadu. Simptomi krecu tek kasnije....

cudo niko od administratora ne otvori novu temu....ovde predjosmo peko 100strana




misika -> RE: Inseminacija III deo (22.6.2015 22:02:39)

Draga bg80,

Meni je danas 11 dan od iui, mene sve više boli stomak, sad već kao da cu dobiti, grudi 0 bodova, ništa. Jedino mi je cudno sto se stalno jezim i hladno mi je...
Juče glupaca nisam izdrzala i uradim test ujutru i bio je negativan i sad tesim sebe da je bilo rano, a u sustini i jeste, i da je bio pozitivan bio bi od pregnila, tako da bas se kajem sto sam ga uradila ;)




bg80 -> RE: Inseminacija III deo (22.6.2015 23:20:14)

hvala vam puno na odgovorima ,misika pa mislim da je rano ...misli pozitivno [sm=bravo.gif]bice bebe,eto ja sam htela da podelim sa vama kako se osecam hvala vam




Stranica: <<   < Prethodna stranica  102 103 [104] 105 106   Sledeća stranica >   >>