|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
10.3.2015 16:40:45   
Bibilib
Marko je imao oko 7-8 meseci kada je prvi put spavao kod moje majke i nije bilo problema a Adrijan ima 13 meseci i nece kod nikog da se uspava...samo mama,,,user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
7.7.2015 13:22:28   
Mariya
Ja dugo nisam puštala Lu da spava kod babe i dede. Prvi put je spavala kod babe kad je imala 3g, mi smo išli na doček NG a svekrva nije pa sam je pustila da prespava. I pošto je sve prošlo ok, nije nas tražila, štaviše, uživala je sada je puštam da spava kod babe, otprilike jednom mesečno. Spavala je i kod moje sestre, a sada za vikend je ostavljam u Bečeju kod zaove, pa ako i tu sve bude ok, a verujem da hoće jer će imati super društvo, onda će i kod svoje kume u Adu i tako...Pogotovo zato što ona hoće, skoro svaki dan pita kad će da spava kod nekog, njoj je to doživljajuser posted image
A i nama je bio, i mi smo kao klinci baš voleli da spavamo kod baba, deda, tetke, strine..

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
7.7.2015 13:38:43   
aleksandrici
Deca su ukras sveta,treba ih razumeti i uslisiti nihove zele.Svako dete voli da spava kod babe i dede samo treba uskladiti momenat,treba da se sve kockice sklope.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
7.7.2015 15:14:14   
vikiveki
Moja starija deca su sa možda 7 ili 8 godina bili na spavanju kod babe i dede sami,i to nije bilo na jednu noć, već 4 ili 5 dana,pošto su nam baba i deda daleko.sa ovim najmlađim još se nisam usudila da krenem i njega da šaljem kod babe i dede mada on traži iako nije svestan šta to znači

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
7.7.2015 23:11:22   
bojana92
Sinu jos uvek ne dam da spava kod babe i dede sam.Moze samo samnom ili sa muzem,Jer mislim da on jos uvek mali,da bi spavao negde bez nas.A kad muz i ja hocemo da idemo negde ,onda dodje svekrva da ga cuva kod nas kuci.user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
8.7.2015 10:41:35   
mila83
Moji su nedavno prvi put prespavali na jednu noc i kod muzevih,u istom smo gradu i kod mojih,u Sm(oko 35km od nas) nije biloi problema,bas su uzivali.Ja sam cekala da oni sami traze i postanu svesni,sto kaze Viki sta to znaci..iako su mi recimo svekijevci mozak popili kolio su dosadjivali sa tim prespavljivanjem..cak jednom i probali pre par godina pa Mimu vracali u 23h kuci. i sad me sveki iznervirala kad je rekla, pa eto ,kazem ja da moguuser posted image treba samo pratiti kada je dete za sta spremno...a ne po svaku cenu...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
8.7.2015 10:55:46   
Azra_
I mi da se upišemo. sa 3 god.i 4mes. prvi put ostao kod mojih. Možda ni sada ne bi, ali smo krečili, imali veliko spremanje, moralo je... Odličan je bio, zapravo oduševljen! Pre neki dan me pita ˝Kada će opet sve kući da bude prljavo pa da sedim dugačko kod bake˝. E sad, da su moji u boljem zdravstvenom stanju, išao bi češće, bar na vikende, ovako, izbegavam da ga šaljem, da ih ne opteretim.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
8.7.2015 10:59:47   
veselicaa
Azra bravouser posted image Ma nema,kod babe i dede je najlepse,secam se samo kako sam ja kao mala volela da idem u goste kod mojih baba i deda,bilo je to pravo uzivanje.
Moja sveki zivi u dvoristu gde i mi i pre jedno mesec dana zvala S da spava kod nje i ona kao htela,ceo dan se spremala i uvece nije htela ni da spomene,ja je pitam jel ide kod babe a ona kaze "ne,sutra cu"user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
8.7.2015 11:02:07   
mila83
Jeste pravo uzivanje,samo kada je dete i spremno da bude sa njima par dana bez roditelja,da uzivanje bude kompletno user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
8.7.2015 11:02:12   
vonavoj
Moja T je opet ostala na duugoo kod babe i dede,na 7 dana,u Sm.Palanku,nekih 80km od nas..dobra je,ispunjavaju joj zelje..baba,tetka,a tamo joj je i sestra kija je 2 meseca mladja pa joj nije dosadno,mada se svadjaju..deca kao deca! Ne trazi da prica samnom,niti je ja trazim,da mi se ne rasplace!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
8.7.2015 11:03:55   
vonavoj
Lepo jede,spava,srecna je..ma neka promene deca! I treba! Zato sluze babe i dede,mi smo kod nase svaki vikend bile,iako je preko nedelje dolazila da nas cuva!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
15.7.2015 20:08:50   
Mariya
Lucija je u ponedeljak prespavala prvi put kod tetkeuser posted image Zaovina mlađa ćerka ju je kupala, spremila za krevet, kaže zaova super se snašla. Jedino što nije mnogo jela ali to je i kući problem....
Juče je već pitala kad može opet u bečej na spavanjeuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
15.7.2015 21:30:42   
vikiveki
user posted image Mariya,tako i treba...ja sam moje dvoje starijih već naučila da po 10 dana u toku raspusta budu sami kod babe i dede,jedino mi ostaje još najmlađeg člana da naučim.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
3.8.2015 10:43:41   
vikiveki
Evo da i ovde napišem,Stefi je sinoć prvi put zanoćio sam kod babe i dede,dobro je prošlo,mada sam ja znala da on neće praviti probleme,ali taja nam je bio pod traumom,samo je mislio kako će se S. zacenuti od plača....on jeste malo plakao ali samo pred spavanje a i onda se smirio kada sam razgovarala tel. sa njim.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
7.12.2015 19:28:17   
bojana92
Daco jos uvek nije bio na spavanju kod babe i dede,tj da prespava noc kod njih.Mislim da je jos uvek mali da noc ne provede bez mene ili supruga.

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
8.12.2015 7:44:23   
m2m2
Laki je vec sa cetiri meseca prvi put spavao kod babe i dede bez mene. Dok je bio manji cesto je ostajao kod njih na spavanju. Sada obicno idemo zajedno, neznam kako bi prihvati sada bez mene, a nemamo auto da bismo otisli po njega, ako bi se bunio.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
8.12.2015 21:47:44   
bojana92
NI mi nemamo auto da bi otisli po njega,jer znam kakav je i da bi u sred noci trazio da ide kuci.:)

(odgovor članu m2m2)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
30.10.2016 15:03:43   
Anck Su Nmaun
O ovome razmilsjam danima. MM hteo da me vodi za vikend u Madjarsku ali devojcicama istekao pasos a bebac mali. Pa sve mislim da li ili ne da ga ostavim... ipak Ne. Njih sam tek sa god i kusur pa mi rano.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
31.10.2016 9:32:06   
Divnica
Moja deca nece kod babe ni kod dede, navikle sa mnom , ja ih uspavljujem i ponekad muz. Ne verujem da bi htele sat vremenq bez mene i morali bi nocu da ih vracaju.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
6.4.2017 15:04:30   
emicaa
moja Teodora je prije neka dva mjeseca isla na spavanje kod babe.Ja sam ocekivala da ce se vratiti oko 9 kad joj je vrijeme spavanja ali nije.Posle toga je isla jos dva puta i stalno kuka kad ce opet.
Sad hoce i kad odemo u Doboj da spava kod moje mame,ako se ne predomisli pusticu je user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Divnica)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
6.4.2017 17:25:34   
Sanjica26 RR
T je spavala prosle godine prvi put. Nije plakala, ali je rekla da ce sledeci put manje dana. Mnogo joj je pet dana. Sofi jos nije. Ne znam ni kako ce da reaguje. Ona je tek vezana za nas. Mozda uz T bude htela.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
6.4.2017 17:30:34   
emicaa
Ja ne znam koliko bi Dora dugo izdrzala,ali ja mislim da nebi duze od dva dana.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
6.4.2017 17:56:46   
Anck Su Nmaun
V je ostajao samo onako uvece, da bi mi mogli izaci ali do pola noci smo bili tu. Moja deca su navikla kod bake da spavamo, tako da ni sa njim mislim da nece biti problema.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
7.4.2017 9:34:00   
IvanaSK RR
Sin je ostao kod mojih da spava pre nego sto je napunio godinu. Posle je ostajao na vikend.
Maca nije jos uvek, mogla bih polako da se pripremim na to i da je odvedem jedno vece.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
7.4.2017 9:36:40   
branki*
Ja jos nisam ostavljala nijedno na spavanju,nikako da prelomim.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here