|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
24.2.2018 17:05:36   
Srecko47E
Mozda ti bude lakse ako ostavis jednu.Probas sto da ne :)
Ali tesko je to.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
8.3.2018 4:54:46   
Dora89
Još uvek nismo. Žao nam je. Ali u nekom momentu to ćemo sigurno da uradimo.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
27.3.2018 9:14:21   
Anck Su Nmaun
Nije nam prvi put al sad ce V ostati kod bake par dana, za sad je super

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
31.3.2018 18:42:18   
Tatjana.87
Jos nismo,odemo budemo skoro ceo dan ali uvece se ide kuci,imam zelju da odemo da prespavamo zajedno u mojoj devojackoj sobici ali bice vremena user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
31.3.2018 18:45:57   
Anck Su Nmaun
V bio 5 dqna kod mojih, bio je i vise nego diiiivan!

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
2.4.2018 9:55:00   
AnaTamara
Moji zive kilometar od nas, tako da je svaki dan kod njih, a vikendom spava. Prvi put sam je ostavila sa 2 meseca, i od tafa redovno
A i meni prija...opustim se, npr. juce sam ustala u 12,u 14h se vratila jos malo da odmorim :) i tako do 18h, T i mama su bile u luna parku, set_ale, isle u kupovinu, bile u komsiluku

< Poruku je uredio AnaTamara -- 2.4.2018 9:57:34 >


_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
2.4.2018 10:02:31   
Sanjica26 RR
Moje su drugi put otisle na 10 dana. Kaze mama da su jako poslusne. Tu su i sestrina deca. Mislila sam kad ih je vise da se svadjaju, ali mnogo se lepo slazu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
28.4.2018 12:27:54   
MimaKos
Teka kao malo stariji, a kad sam pocela da radim onda su oni preuzeli brigu do polaska u vrtic, ali su nam blizu pa je lako..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
21.8.2020 21:29:47   
Milena18
M ostala da spava kod babe prvi put. I to joj ja onako iz zezanja predložila jer je htela da gleda seriju sa babom, rekoh joj "pa jedino da ostaneš da spavaš ovde jer mi moramo da krenemo". Pune su joj oči suza bile kad smo kretali, ali nije htela da odustane. Mm hteo da se vrati po nju čim smo izašli iz zgrade, ali nisam dala. Nije ni meni svejedno, ali ne možemo da stajemo na put njenoj samostalnosti. Sad ne znam šta ću sa sobom 😁


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
21.8.2020 21:36:54   
emicaa
Velika djevojcica,bravo za nju 😊

Bice ti naopkao veceras,ali trebas naviknuti i sebe i nju

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
21.8.2020 21:37:28   
pari
Milena, bravo za devojčicu ali i za tebe!

Sad se malo opusti ☺️

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
21.8.2020 21:37:44   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Milena18

M ostala da spava kod babe prvi put. I to joj ja onako iz zezanja predložila jer je htela da gleda seriju sa babom, rekoh joj "pa jedino da ostaneš da spavaš ovde jer mi moramo da krenemo". Pune su joj oči suza bile kad smo kretali, ali nije htela da odustane. Mm hteo da se vrati po nju čim smo izašli iz zgrade, ali nisam dala. Nije ni meni svejedno, ali ne možemo da stajemo na put njenoj samostalnosti. Sad ne znam šta ću sa sobom 😁





Haha jao supee si. Koliko ima M god?
D je pevi put sa 3 god izrazila isto sama zelju. Mm bio u francuskoj ja ostala na salasu nisam znala sta cu od sebe 😂

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
21.8.2020 21:50:22   
Milena18
Četiri je napunila pre dve nedelje. Nije nikad do sad rekla da bi htela da spava tamo bez nas, ovo večeras je bilo baš neočekivano. Prvo se mislila kao jer nema tamo četkicu za zube, ali videlo se da baš želi da ostane. Još uvek sam u pripravnosti 😄


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
21.8.2020 21:57:45   
emicaa
Milena,kad je T prvi put spavala kod babe cekala sam da svekrva javi da je zaspala i tek onda i ja zaspala 🤣



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
21.8.2020 22:12:00   
Filadendronka
Milena, to je bas veliki korak. Super. 🤗Kad se kao bebe naviknu je druga prica. Moj nije ostajao nikad bez nas, a ima 4 godine i 3 meseca. Pominje da bi voleo, ali odustane. Da smo u istom gradu moglo bi verovatno. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
22.8.2020 1:04:46   
doramar11
Treba ih ostavljati kod bake i deke dok su mali. Ko moze..

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
22.8.2020 6:35:11   
pari
Moj M je ostao tek sa 5 godJavi Milena kako je bilo

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
22.8.2020 8:44:44   
Milena18
Super je prošlo, osim što se probudila u 5 😁 Ali zvala nas je tek u 8 "Mama, tata, dolazite odmah". Kaže sveki da je sve bilo ok, nije nas ni pomenula. Zato nam je sada sto puta rekla da smo joj nedostajali.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
22.8.2020 8:48:15   
Misha i Ljisha
Super Milena. Izdrzali vi a i ona. Ja nisam ziva bila kad je otisla sa 4 i po u kamp sa hokejasima. Muz hteo cetvrti dan da ide po nju. Rekli nam da ih ne zovemo. Slali nam slike. Jedva prezivesmo. Ali kad ih zoves onda se rasplacu 😁


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
22.8.2020 9:01:02   
Milena18
Ljišo, znaš da ste mi baš vi pali na pamet sinoć. Rekoh kad je D mogla tako mala u kamp, može u ona kod babe na jednu noć. Evo sad je sva važna i velika 😊


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
22.8.2020 9:39:14   
pari
Super Milena,to je odlično i za nju i za vas :)



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
22.8.2020 10:59:59   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Milena18

Ljišo, znaš da ste mi baš vi pali na pamet sinoć. Rekoh kad je D mogla tako mala u kamp, može u ona kod babe na jednu noć. Evo sad je sva važna i velika 😊






Pa da i videces sasvim novo iskustbo za vas. Mm i ja otisli covece u BIOSKOP narucili picu ma zabavljali se. Haha...a sve nam cudno bilo kaze mm sve glwdam oko nas gde je da je nesto opominjem. Isli na kasnu projekciju ludnica. To leto smo napeavili i batketa hahah...i jebi ga sad treba cekati opet...da se nas dvoje provodimo haha...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
22.8.2020 11:33:06   
Ana RR
Milena, sjajno, bravo user posted image moj ima 9 godina i još nikad nije nigde prespavao user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
22.8.2020 11:42:12   
Sanjica26 RR
Bravo za devojcicu Milena. Moje spavaju odavno kod moje mame. 🙂



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
22.8.2020 13:46:56   
Filadendronka
Milena, pa super je dakle proslo. Moj dodje iz vrtica i kaze da smo mu nedostajali. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here