|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
27.5.2016 19:52:03   
mila83
Te case su super sa poklopcem,za putovanja.ja sam imala starijim klincima bas iste takve. Ma moja T pije iz svega,i iz vecih keramickih solja,samo ja ne volim.Uhvati i serpe user posted image Bolje manje i lakse solje i case.
Mariya,drugarica nam je preslatka !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
28.5.2016 5:58:41   
isidora88
Marya bas je super ta casa. Moj sin je rano izbacio flasice i odmah je poceo da pije ili iz case ili flasica rose i akva vive kad smo napolju.
Nadam se da ce i ovaj bebac bitivdobar po tom pitanju jer ne volim da vidim decu od 3 godine kako piju na flasicu.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
28.5.2016 8:17:48   
mila83
Isidora,to ne volim ni ja,kad vidim dete preko 2 godine(i to mi je puno) sa flasicom ili dudom.Za to iskljucivo krivim roditelje...nema tu jel hoce dete da izbaci ili ne...Oni su mali i hoce da nas kopiraju u svemu,pa i koristenju case.Malo samo vremena i strpljenja i nauci se.Sto su manji,lakse se odviknu od flasica...kolliko samo beba znam koje nisu ni pile na flasicu ili su od 8,9 meseca ,kada same sede,pocele piti iz case.Sve zavisi od mame user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
28.5.2016 13:22:43   
branki*
Moja B pije vodu iz onih kupovnih rosa flasica.sok ne pije,ponekad samo i to joj dajem malo iz plasticne case.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
28.5.2016 13:33:56   
mila83
Evo mi smo danas otisli u Sm kod bake.U kolima sam joj dala da pije vode iz one flasice Cokic na eksic...bas je zgodna za drzanje i lepo se podesi na onaj pipak koliko da curi.planram jos neke stikere spolja da polepim da bude lepa ,pa cu vam staviti da vidite.Tako sam i prvoj cerki..

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
29.5.2016 10:50:52   
Anarunika
Živa pije iz čega dohvati. Ja joj vodu dajem u čašu po malo,ostalo na flašicu jer još uvek ne zna da iskontroliše pokret baš lepo pa da se ne ulepi.
A Arunu i Iskonu sam,već sam pisala čini mi se, do jedno četiri godine davala mleko na flašicu ujutru. To im je bio ritual i nisam htela da im kvarim. Pili su normalno sve i iz čaše ali to jutarnje je bilo obavezno user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
5.6.2016 0:16:06   
Mariya
Imamo još jednu omiljenu čašu,nasleđenu od L. To je čaša sa piskom i ručkama kad joj se skine poklopac sa piskom i ručke,bude obična čaša,baš je praktična! Ako nađem sliku postaviću.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
5.6.2016 0:29:07   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Mariya

Moja H isto ima 20 meseci. Zna da pije iz svega,pije iz ogromne i teške šolje tako da ne prospe ni kapuser posted image ali najviše voli da pije na slamčicu. Zato sam joj kupila i ovu čašu:
user posted image
Praktična je i za poneti jer se ne prosipa.


Kako se ne prospe iz ove čaše?

Moj S samo vodu, sok neće ni da lizne, ćokoladno mleko, milk šek, sve pokušavala, kako bih ga naučila na slamčicu, ali nećeee.
On stavi slamčicu u usta, i duva u čašu, pravi balončiće, ali neće da vuče. Pije iz čaše vodu, ali ja držim čašu, mada je par puta držao sam, ali neće, lenčuga.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
5.6.2016 8:25:10   
Mala Elena
Marya, ovu sto si opisala imam ja, sa tvrdim piskom, i.nije nam nesto omiljena...
Dunja, na prazno mu pokazuj kako uvlacis vazduh...moja je iz prve ukapirala.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
5.6.2016 16:44:18   
Maraj
Ja ne mogu L da nateram da pije iz flasice. Ima 8 meseci. Samo na spric. I tada proguta. Od kada mogu da mu probam sa tim casama i slamcicama. Mali je sad je l da , ne bi znao da vuce?

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
5.6.2016 18:24:59   
dunja RR
Maraj, meni S do 14 meseci nije hteo na flašicu (jeste u početku, kada se rodio i sisao i pio AD na flašicu, ali je flašicu ubrzo batalio), davala sam mu vodu na kašičicu do 14.5 meseci (vodu je krenuo da pije tek negde oko 1. rođendana, jer nije hteo ranije). Kupila sam flašicu na mekani silikonski pisak kada je imao negde 13 meseci, i tek pred more je krenuo na nju da pije, kada je imao 14.5 meseci.

< Poruku je uredio dunja RR -- 5.6.2016 18:26:54 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
6.6.2016 1:12:38   
Mariya
Dunja,poklopac dobro zatvara čašu,da ne kažem dobro dihtuje user posted image A slamčica se savija i ima otvor gde se uglavi i ništa se ne prosipa.
Maraja, moje isto nikad nisu ni liznule flašicu. Davala sam im vodu na kašičicu, pa sa oko 5,5 meseci sam obema dala čaše sa mekim piskom, i imala sam čašu sa onom sportscap ili kako se kažeuser posted image . Sa 7-8 meseci sam im već davala da piju iz čaše,tako što sam im ja držala čašu.
Probaj da mu sipaš malo vode u rakijsku čašicu,pa se kucnete, ako hoće sam da pije. H je uvek tražila da pije iz moje čaše kad ja pijem.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
6.6.2016 5:33:44   
Mala Elena
Maraj, kupi sa piskom, nakreni malo da oseti vodu u ustima, ukapirace nadam se, ako ne ukapira nista ne gubis, ostace ti za kasnije, nekad ce je koristiti...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
6.6.2016 13:42:56   
Maraj
Moram videti neato. Ja mu nosim sa sobom flasicu i špric
Pre neki dan setali pored Save. Bas bilo toplo. Ja mu dam vodu na flasicu , znam da je zetan je l je pretoplo on ni da lizne. I sta cu , izvadim špric napunim ga i dam mu da popije. Glupo mi samo zbog ostalih ljudi , ko zna sta ce pomisliti kad vide špric , al sta da radim kad je samo tako pije. Hoce on i na kasilicu , al mi je otima pa ga svog ukvasim

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
7.6.2016 0:08:05   
Mariya
Jao zamisli samo šta sve ljudi pomisle kad izvadiš špric i njime pojiš deteuser posted image user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
7.6.2016 11:48:44   
mila83

IZVORNA PORUKA: Maraj

Moram videti neato. Ja mu nosim sa sobom flasicu i špric
Pre neki dan setali pored Save. Bas bilo toplo. Ja mu dam vodu na flasicu , znam da je zetan je l je pretoplo on ni da lizne. I sta cu , izvadim špric napunim ga i dam mu da popije. Glupo mi samo zbog ostalih ljudi , ko zna sta ce pomisliti kad vide špric , al sta da radim kad je samo tako pije. Hoce on i na kasilicu , al mi je otima pa ga svog ukvasim


Maraj,sta te briga sta drugi misle.Bitno da on unosi vode koliko mu treba,pogotovo kada je ovako toplo.
A znam kako je sa spricem..ja sam nazalost 10 meseci mojoj T davala na spriceve lek za srce. Nismo se mi nigde puno kretale ovako,posle operacije pogotovo,ali posle kada smo pocele u setnju,nekad bih morala dati lek u to vreme kada smo napolju.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
7.6.2016 14:32:24   
Maraj
Pa sta cu , nema mi druge , kada smo napolju....

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
26.10.2016 16:55:49   
Animsaj9
imamo flasice sa tvrdim piskom

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
26.10.2016 18:14:31   
branki*
boka pije iz plasticne case ili iz male plasticne flase tipa rosa,jana ili slicno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
26.10.2016 18:17:32   
eca89
Isto kao Branki, a u vrticu ima casu sa ruckama!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
26.10.2016 20:23:33   
isidora88
iz case, beba iz flasice

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
18.12.2016 15:40:14   
Anck Su Nmaun
Razmisljam da li nam je rano da krenemo sa No spil soljom
user posted image
Ovu je koristila T a H slicnu al mislim da je bila Nubijeva.
Inace su 6+ pa mozda probamo uskoro.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
18.12.2016 15:47:01   
emicaa
Anck mislim da nije rano,probajte pa cete vidjeti kako ide.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
18.12.2016 16:01:09   
Mala Elena
Po mom misljenju dok je beba, do godinu dana, moze se koristiti flasica, posle polako prelaziti na te solje...
Ja cu ovaj put kupiti sa mekanim piskom.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
18.12.2016 16:41:33   
IvanaSK RR
Mi smo prekjuce uzeli ovu
user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...
BUDUĆE VOĐE: 7 osobina prolećnih beba
Zima, proleće, leto ili jesen ... Da li znate da godišnje doba utiče na našu ličnost? Mnoga istraživanja pokazala su kak...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here