|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
18.12.2016 16:45:26   
Anck Su Nmaun
ME po meni sa godinu dana vec odavno treba da izbaci flasice, bar sam ja tako uvek radila. Flasice samo dok su jako mali. H je sisala do 8 mes. i nikad flasicu nije koristila odmah presla na casu.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
18.12.2016 18:10:59   
Mala Elena
Nije svako dete isto ali tvrd pisak vise ne kupujem user posted image Nisam za to da treba izbaciti flasicu. Mi imamo dve, jednu za vodu, drugu za mleko. Zasto se inace proizvode cucle i za preko 12m?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
18.12.2016 18:28:46   
Anck Su Nmaun
Pa nemozes tako da gledas user posted image Ima dece koja i sa 3 godine piju iz cucle, kao i sa 4 u pelenama pa ne znaci da je to super.
Mislim da nema potrebe, pogotovo do godinu dana, sve preko mi je isuvise.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
18.12.2016 18:32:16   
Mala Elena
Da li cemo ti i ja ikada imati isto misljenje?user posted image
Ne znam, P ima sada tacno 11m i nekako mi je mala, imam osecaj kao da sam juce kupila flasicu user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
18.12.2016 18:36:21   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image
user posted image
Znas kako ja to iz iskustva sa njih dve.
T je oko 10 mes presla na taj pisak pa na slamcicu (flasicu sa slamkom) Drzala sama, pila sama, nije bilo potrebe za cuclama.
A H je sikila i nikada nije htela flasice, odmah presli na tu sa piskom.
I onda ja to tako i gledam da su mi flasice samo za bebace.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
19.12.2016 0:02:37   
Sanjalicaaa
Ja o ovome razmišljam neko vreme. Ne mogu da se setim kad je G prestao da pije na flašicu. Znam da je za vodu imao tvrd pisak rano, ali mleko ne mogu da se setim.
Ilija vodu pije isto na tom tvrdom pisku. A uveče mi se uspava sa mlekom. Ako bih izbacila flašicu ne znam kako bi se uspavljivao.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
19.12.2016 0:29:24   
LauraAndrija
L nije htela tu sa tvrdim piskom. Vodu pije iz čaše, a mleko još uvek na flašici

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
19.12.2016 12:18:28   
Animsaj9
mi sa 6 m smo uzeli za vodu tvrdi pisak , a za sok mekani pisak , dugo mu je trebalo da se navikne jer nikad nije flasicu imao , gadio se u pocetku , ali sad pije kao pravi , a planiram mu sad uzeti tu casu sa slamkom , Anck kako ti se pokazala ? Kakva je ta slamcica , D grize i ovaj pisak pa ako je nesto tanko bojim se da je odma ne pregrize?

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
19.12.2016 14:13:18   
Mala Elena
I ja planiram tu sa slamkom za stariju. Ima da se kupi u Kovplastu, cini mi se...a ta slamka mislim da je obicna ona deblja i moze da se zameni drugom.
Probala je beba i na casu da pije vodu i voli, zanimljivo joj.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
19.12.2016 16:56:31   
Animsaj9
mi pijemo jogurt i mleko za doručak na času, jer je jogurt gust pa bi se mucio.

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
24.2.2017 13:05:02   
mali_mis
Vodu - iz flasice one kupovne gde je vec voda, iz ruke (stoji na stolici kod lavaboa, i gurne rucicu, i sta uhvati uhvati), case. Sok - casa, na slamcicu, ili dohvati sok od litre u tetrapaku i tako pije.
Mleko jos uvek pije na cuclu, to necu da mu zakidam, jer nece da pije iz case, pa dokle se njemu svidja tako, slobodno. Bratu i meni su zakidali flasicu, i mi dosta dugo nismo hteli mleko da pijemo.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
24.2.2017 13:06:53   
Anck Su Nmaun
Voda iz case sa piskom , No spil, a mleko jos iz flasice /cucle.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
24.2.2017 13:50:08   
suzi kju
I mi još pijemo iz flasice.
Planiram da im kupim one čase sa onim kljunom ili piskom, kako se već zove.
Koje preporučujete?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
24.2.2017 16:12:05   
IvanaSK RR
Ja sam kupila obicnu tu flasicu u Jumbu.
Mleko pije iz flasice, a vodu voli iz case.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
24.2.2017 16:16:16   
Milena18
M ne ume da pije iz flašice, samo mulja cuclu po ustima, uopšte ne vuče i na kraju samo bude cela mokra. Sa 5 i po meseci sam počela da joj dajem vodu iz čaše sa piskom i to je prihvatila. Mi imamo neku Elfi, dobra nam je.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
7.3.2017 15:56:17   
Maraj
Kupili smo ovu solju L. Navodno je no spill. E sad ona i ne curi na pisku. Al nama curi na onom zavrtnju. Jel se desava jos kome da curi? Da l je sa greskom il one pustaju na tom zavrtnju. Juce je nosim u torbi i bila mi mokra torba

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
7.3.2017 16:02:09   
vocicana
Ja imam Nuby solju a piskom, ali sticem utisak da uopste nece voda da krene iz onog silikona. POkusavali smo vise puta i davala sam mu u ruke, ali ne, nece sam. Vodu i mleko pijemo iz flasica. Imam neku djevrek flasicu za vodu i jednu staklenu malu NUK, a za dnevno i vecernje mleko staklena NUK, mnogo volim NUK, navikao se momak i super nam je to.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
7.3.2017 16:02:12   
Sanjica26 RR
Onda negde propusta Maraj. Ili si je lose zatvorila sto sigurno nijem

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
7.3.2017 16:09:44   
Maraj
Pa ne znam sanjice. Bas se nerviram. Sve kupujemo nesto skuplje a ne koristimo jer ispadne neka glupost. Nuby nisam htela jer je kina....a garant mi ne bi curila

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
7.3.2017 16:11:19   
Sanjica26 RR
Ja i dalje imam avent no spil. Ne secam se da mi je curila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
7.3.2017 16:15:37   
vocicana
Mojoij rodjenoj sestri je Nuby cureo, ja Avent nemam nista osim prve flasice sa first choice cuclom iz koje se Damjan zadavljivao i zagrcnjavao po najmanje 10 puta u toku pijenja mleka. Za Avent ne znam, ali stvarno je da poludis kada platis toliko i nije kako treba.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
7.3.2017 16:22:59   
Maraj
Pa da. A kupili smo i onu avent casu. I nju smo platili oko 1300 i iz nje ne zna da pije. Malo smo pozurili sa njom

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
7.3.2017 16:25:04   
vocicana
E jebi ga bas. To mi je tako krivo, sve gladas da kupis lepo i kvalitetno, a ono mucak. Izv se na psovci

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
7.3.2017 16:26:49   
Maraj
Pa ja se tripujem zbog te plastike u kojj stoji voda. Zato i gledam da kupim nesto "kvalitetnije" a ono ispadne mucak

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
7.3.2017 17:51:28   
Mariya
Maraj, 1000din a curiuser posted image
Nama se najbolje pokazala Nuk čaša sa piskom, kad je H pregrizla pisak onda sam joj kupila Babylove, iz nje je super pila ali je curila, nije bila no spill, i uzela sam u Auchan-u čašu njihove marke na kojoj se mogao menjati vrh, da bude flašica, čaša sa piskom i čaša sa sports cap (kako li se već to zove) e ta je super.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here