RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Dvojke, trojke, četvorke



Poruka


dijana1* -> RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno? (15.4.2013 21:52:20)

Divno, prelepo [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]




nonni -> RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno? (3.12.2013 11:55:21)

Moji su svi odvojeni, citala sam u trudnoci da ne bi trebalo da spavaju zajedno, moze svasta da se desi, i odmah sam kupila tri kreveca, i bolje je zbog prehlada, i da svako dete spava na svojoj posteljini.




jovicaa -> RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno? (3.12.2013 12:06:32)

jaca twins predivne su[sm=bravo.gif]
nonni nama kaze pedijatar da sve sto ima jedan ukucanin u sustini imaju i ostali ukucani, a posebno deca, koja stavljaju sve u usta, pljuju svuda i sl... tako da sto se tice virusa i bakterija ne mozes ih zastiti na taj nacin.
i nasi spavaju svako u svojoj postelji... ali nisu blizancad[sm=smiley1.gif]




viking -> RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno? (3.12.2013 12:17:31)

Ja sam baš prekjuče postavila pitanje na temu spavanja u istom krevecu u blizanačkoj grupi na FB, dobila sam oko 70 odgvora mama blizanaca, i od svih njih samo su mislim 3 ili 4 rekle da su im deca bila odvojena od početka, sve ostale su ih u početku stavljale u isti krevetac. E, sad, neki su zajedno spavali mesec dana, neki dve godine, ali su uglavnom svi prvo spavali zajedno, baš zbog toga što su navikli da budu zajedno u stomaku pa im je "lepše" da tako i ostane, dok se ne naviknu malo na spoljni svet.




nonni -> RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno? (3.12.2013 12:56:40)

Pa dobro moji su bili u bolnici mesec dana, vec su odvano navikli da spavaju odvojeno, mada iskreno ja se ne bih usudila da ih stavim svo troje u jednom krevecu, da su blizanci mozda bih i stavila zajedno. Sto se tice prenosenja virusa, to je tacno meni se nikad nije desilo da mi samo jedno bude bolesno u roku od dana svi se razbole, ali opet nekako mi je lakse kad svi spavaju odvojeno.




jovicaa -> RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno? (3.12.2013 13:06:02)

nonni ti imas trojke[sm=bravo.gif] divno! mora da vam je zurka stalno[sm=smiley1.gif]
ja stvarno ne znam sta je bolje da li da spavaju odvojeno ili zajedno, samo sam napisala to za viruse, da ih je tesko zastiti.
viking to ima logike, da im prija da budu zajedno makar u pocetku, posto su u stomaku bili zajedno...




pocahontas -> RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno? (3.12.2013 13:11:17)

prvi put vidim ovu temu! diiivne slicice!!decica su[sm=angel.gif]




viking -> RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno? (3.12.2013 13:43:35)

Ja sam inače bila za to da odmah budu odvojeni, ali eto, ubediše me da je bolje zajedno a i u školici za roditelje su rekli tako pa sam promenila mišljenje. Ali svakako ne planiram dugo da ih držim zajedno, možda do drugog-trećeg meseca, dok ne počnu da se šutiraju i smetaju jedno drugom.




vikiveki -> RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno? (3.12.2013 19:47:27)

Joj kako je ovo lepa tema,ja sam oduvek maštala da imam blizance ali želja mi se nije ispunila




cvećka -> RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno? (4.12.2013 16:44:00)

Nasi su spavali poprecno u jednom kreveticu dok nisu poceli da dodiruju ogradicu, odnosno dok nisu porasli i jos poceli da mrdaju (: sa nekih mesec i po smo ih razdvojili, strasno se nerviraju kad su blizu jedno drugom, pa se mlate rukama, nesto mi ne pije vodu bas ta prica za osecaj, mozda gresim (8




tillia -> RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno? (25.5.2014 22:33:46)

i ja se mislim,kako namestiti.A ne verujem da imaju osecaj iz stomaka,pogotovo ako svaka beba ima svoju posteljicu,u svom amnionu se razvijaju...




viking -> RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno? (25.5.2014 22:40:59)

Ovako je bilo i kod nas, bili su zajedno prvih 6-7 nedelja a onda su porasli. Inače, dok nisu napunili tri meseca uopšte nisu bili svesni postojanja ovog drugog, tek sada pomalo počinju da reaguju jedno na drugo kao što reaguju na ostale ljude.

IZVORNA PORUKA: cvećka

Nasi su spavali poprecno u jednom kreveticu dok nisu poceli da dodiruju ogradicu, odnosno dok nisu porasli i jos poceli da mrdaju (: sa nekih mesec i po smo ih razdvojili, strasno se nerviraju kad su blizu jedno drugom, pa se mlate rukama, nesto mi ne pije vodu bas ta prica za osecaj, mozda gresim (8





tillia -> RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno? (26.5.2014 9:43:43)

slazem se Vik.




zoki11 -> RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno? (26.5.2014 23:54:08)

desa cu ukras sveta,za ovo se zivi,gledam ove slikice sve su mi slatke.[sm=duda.gif]




Dani.kv -> RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno? (27.5.2014 18:58:03)

Kod nas smo dugo nas troje spavali zajedno. Sad smo Joku prebacili u krevetac pa majka i sin se sire




Mala Elena -> RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno? (2.9.2014 22:12:01)

Prelepa slika! ljubav.




Torbica -> RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno? (2.9.2014 22:29:59)

Odvojeno! Cerka i stariji sin su par meseci spavali zajedno, kad je sincic imao godinu dana a ona tri ipo. Pa smo ih razdvojili, nju prebacili gore na krevet na sprat. A beban sam, normalno.




Dani.kv -> RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno? (2.9.2014 22:33:03)

Moji su sad svesni postojanja drugog. Poubijase se kad su u istom krevetu. Devojka je agresivna. Cupa Maksica za loknice




Dada81 -> RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno? (2.9.2014 22:54:57)

Diivna tema ,rastopis se gledajuci jedno,a ovako duplo se rastopis [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]




suzi kju -> RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno? (31.10.2016 11:55:55)

Moje su mrvice spavale zajedno tri meseca, sada su u istoj sobi ali u različitim krevecima. Obraduju se kada ih stavim zajedno se igraju.




Khaleesi -> RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno? (31.10.2016 12:07:10)

Moje cure se zagrle pa spavaju zajedno[sm=smiley36.gif]




Dragce86 -> RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno? (6.3.2017 16:17:09)

Jaaoo,preeleepe bebe i divna tema. [sm=bravo.gif] Zelja mi je bila da imam blizance, al nije sudjeno... [sm=smiley13.gif]




vikiveki -> RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno? (14.6.2017 16:19:55)

moji sada spavaju odvojeno...devojčica je već porasla i ima svoju sobu a dečaci imaju svoju




Sanjalicaaa -> RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno? (14.6.2017 22:40:58)

Moji mačići spavaju zajedno u istom krevetu. Istopim se kad se u toku noći probudim, a oni isprepleteni spavaju.




IvanaSK RR -> RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno? (14.6.2017 23:16:15)

Jao, kako je to divno❤
Pre par veceri ulazim u spavaću sobu, a sin legao u krevetac pored usnule bebe. Pa se ljutio na mene kad sam ga isterala[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>