|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Burme
20.2.2009 19:58:41   
NadaR
Mm i ja nosimo burme, iste su ... kombinacija bijelo/zuto zlato...
Samo je moja ljepsa, njegova vec izgrebana od posla...
Ja ih izabrala, kum platio... user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Burme
8.6.2009 14:44:03   
Mery
Mi imamo iste od bjelog zlata, ja svoju nosim jos uvijek a on svoju ne jer mu smeta. Ustvari nikada nije nosio nista od nakita, cak ni sat pa ga ja sada i ne forsiram da nosi mada mi je lijepo vidjeti kada muskarac nosi burmu. Stavi je ponekad kratko. Zajedno smo birali a kum platio.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Burme
8.6.2009 21:27:56   
afrodita
Burme smo zajedno birali, onu koja se meni svidela,user posted image
ne nosim je zato sto mi je postala velika, par puta mi se usekla
jer sam zakacila i sva mi se islrivila,
mm mi je obecao kupiti novu ali sad imamo uvek precih stvari
On takodje ne nosi svoju jer se ugojio i jedva je skinuo posto mu se
usekla.


(odgovor članu Mery)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Burme
8.6.2009 22:19:03   
božana
Moj muž i ja imamo iste burme koje smo zajedno izabrali.Nosimo ih na desnoj ruci.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Burme
15.6.2009 11:59:52   
Ana RR
Naše su od belog zlata, po sredini su peskirane, ručno rađene, sa unutrašnje strane su zaobljene tako da nema šanse da žulja. Iste su, samo moja ima i jedan cirkon, koji smo hteli da zamenimo za brilijant pa nisu mogli da nam to urade do svadbe, posle mi je bilo svejedno.
I burmu i verenički prsten zaista obožavam! 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Burme
15.6.2009 12:07:54   
prase
Mi imamo isto anatomske burme, od žutog zlata su i jedina razlika u odnosu na one koje su nosili moja baba i deda je ta što su anatomske user posted image Meni je bzvz kada neko ima burmu koja i ne liči na burmu, valjda se burma nosi sa namerom da se vidi da je burma user posted image Očekivala sam od mm da svoju skine u prvih 7 dana od kada smo se venčali, ali nije - samo ima naviku da lupka rukom tako da burma zvecka, po menjaču u kolima i sl., kao da sebe potseća tako da je u braku user posted image Ja sam svoju morala da skinem pred kraj trudnoće zbog otečenih prstiju i do Uroševih 4 meseca nije ni mogla da se vrati na mesto user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Burme
15.6.2009 12:13:24   
Anoniman
Mi smo kupili slicne burme, nisu identicne ali su veoma slicne, i to iz razloga sto ja imam prste k'o cevape pa mi bolje stoji uzi model, a mm ima duge i tanke prste pa mu bolje stoji siri model. I stalno sam nosila svoju burmu dok je jednog dana nisam izgubilauser posted image , a nikad da kupim novuuser posted image
Mm nosi uvek, i jako mu dobro stoji, skida je samo kad radi nesto po dvoristu pa da je ne izlomi i izgrebe.


(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Burme
15.6.2009 12:13:56   
Ana RR
Moj muž je stalno nosi, čak ponosno, mogu reći user posted image

Ja oduvek imam naviku da u kući ne nosim nikakav nakit, sat, sve skinem kad sam kod kuće, a to je prešlo i na mm pa i on čim dođe sa posla skine burmu.

Pošto su tako zaobljene unutra, čim su mi ruke mokre burma mi samo sklizne sa prsta i jednom zamalo da je izgubim u wc-u Sava Centra! Oprala ruke i počela da ih tresem, zbog vode, i burma mi odleti sa prsta udari u vrata, odbije se i uleti u wc!! Sreća pa nije upala u wc šolju user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Burme
15.6.2009 12:15:31   
Ana RR
Sad baš pokušavam da ih nađem na sajtu zlatare Stefanović ali nema ih više, pre dve godine smo ih kupili! Nema ni vereničkog prstena.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Burme
15.6.2009 12:17:40   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Zille

Mi smo kupili slicne burme, nisu identicne ali su veoma slicne, i to iz razloga sto ja imam prste k'o cevape pa mi bolje stoji uzi model, a mm ima duge i tanke prste pa mu bolje stoji siri model.

user posted image  kod nas je obrnuto, ja uzela siru jer imam tanke i dugacke prste a on uzu ....isti model  znaci samo razlika u sirini...



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Burme
1.12.2009 17:08:54   
Shishica
Ajde neko iz NS-a... Mogu li se odmah kupiti ili se moraju naruciti burme u Novosadskim zlatarama.... dobro, pitanje je velicine, da li ce se naci, ali moze li se kupiti odmah ili se mora naruciti?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Burme
1.12.2009 18:01:55   
Anck Su Nmaun
zavisi gde negde vec imaju dosta modela , negde moras narucivati ali ulavnom budu gotove za nedelju dana! pa kreni odmah u potragu!

Mi smo uzeli slicne burme , nisu iste ali ivice su od zutog a sredina od belog zlata...iz tog razloga jer je njegova malo glomaznija , takav je model... a bio je izbirljiv , ma nista mu se svidjalo nije! tako da sam ja uzela slicnu i malo zenstveniju!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Burme
1.12.2009 18:05:41   
Anoniman
Nase su bile gotove za 5 dana, mislim da su jako male sanse da naletis bas na one koje ti se svidjaju, a da ta jedna velicina koju oni imaju odgovara i tebi i tm.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Burme
1.12.2009 18:28:03   
Shishica
Pa pitam da znam mozemo li odmah da ih pokupimo da iz ZR-a ne dolazimo opet jer imamo jaaaako puno obaveza ovaj mesec..

A koliko su kostale, komplet? Ovde su jaaaako skupe!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Burme
1.12.2009 18:36:35   
*Alexx*
Mi smo u junu gledali-kupovali burme. Komplet je bio oko 30000 u proseku - sad, imaš za manje, ali se nama nisu dopale, a imaš i za mnoogooo više. Ali to je Bg, ne znam za NS.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Burme
1.12.2009 18:39:36   
Shishica
Mi culi od MV drug i njegova zena kupili u NS-u za 9000,00 komplet.. bilo mi malo cudno jer su ovde duplo skuplje i cetiri puta skuplje, ali mislim zbog konkurencije..ima ih mnogo tamo pa....

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Burme
7.1.2010 0:29:20   
Jovanovici
Mi ne nosimo burme. Vencali smo se u opstini i uopste nismo ni kupili burme. Planiramo crkveno vencanje i tada cemo ih kupiti i nositi naravno... sigurno ce biti od belog zlata...

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Burme
7.1.2010 0:34:11   
cipiripi
Mi ih ne nosimo..u pocetku jesmo, sada ne.
Prsti mm su debeli i smeta mu kad pere ruke pa mora da je skida, sishi..itd..ja nemogu da spavam sa nakitom i pred spavanje uvek je negde zaturim i posle ne mogu da je nadjem..pa smo odlucili da ih stavimo u sef user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Jovanovici)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Burme
7.1.2010 0:35:23   
gagana83
Ja je nosim na lancicu oko vrata jer su mi se prsti udebljali nakon trudnoce mm je nosio samo par dana nakon vencanja pa skinuo,smeta mu dok radi.
Obe su iste,kombinacija zutog i belog peskarenog zlata.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Jovanovici)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Burme
8.1.2010 13:07:40   
Dudu25
Mi imamo iste burme slatke bijelog zlata, unutra na mojoj je napisano ime od mm i datum kad smo se uzeli, a na njegovom je moje ime i isti datum


user posted image user posted image user posted image


uvijek ih nosimo


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Burme
14.1.2010 13:22:11   
magnetic
Mi idemo ovih dana da biramo burme.Volela bih da nam budu iste,mozda kombinacija belog i zutog zlata,a i lepo mi je kada je nesto ugravirano.Mozda nasa imana ili datum.......

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Burme
27.1.2010 18:34:47   
bebironcic
Nosimo ih i ja i mm,kombinacija su belog i zutog zlata,samo sto se ono belo vise ne vidi!Zajedno smo birali pri kupovini.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Burme
27.1.2010 19:48:10   
engimengi
Zajedno smo birali,obicne burme od zutog zlata,iste su obe i nikad ih nismo skinuli!Mada mislim da cu ja uskoro morati jer su mi prsti ko ćevapi!user posted image

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Burme
27.1.2010 21:05:46   
aster
Mm i ja imamo iste burme, tzv. engleske, skroz klasične. Ja sam svoju izgubila na medenom mesecu, ni nedelju dana posle svadbe user posted image . Ostala je u moru user posted image . Kad smo se vratili sa putovanja kupila sam identičnu.  Nosimo ih i on i ja.

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Burme
27.1.2010 21:13:42   
Zoka81
Mi nase malo nosimo malo ih zaturimo negde jel nam obome smeta al kako mi se cini uskoro cemo ih skinuti oboje zauvek!!!user posted image

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here