|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2017 13:39:08   
vocicana
Imam jedno pitanje.
Kupili smo auto sediste i kisobran kolica u Kids land-u u NS, poslali su mi elektropnski racun,m ne fiskalni racun, da li ce to biti u redu za predaju, da iskopiram taj racun jedan i drugi i prilozim sa ostalim racunima.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2017 13:56:18   
IvanaSK RR
Da, Voci, trebalo bi da je dovoljno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2017 14:16:16   
vocicana
Hvala IV, sunce moje. Sutra da odem da to predam, eventualno prekosutra, sutra opet prva smena.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2017 14:22:15   
krin 40
Voći mislim da treba i ono od kurirske službe..kada ti dostave.Tako su meni rekli.Ja sam za bebu bukvalno sve kupila preko neta

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2017 14:24:11   
vocicana
Ja cu im odneti ovako, ja nemam taj isecak od kurirske sluzbe, samo elektronski racun, rekla mi je devojka koja radi tamo da kao sve to prihvataju, ako jedino bude neki problem da je nazovem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2017 14:26:47   
krin 40
I ja nemam za sve.Videću baš kada odem.I ako je tačna informacija,idu svi računi do 2.7😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2017 14:31:10   
vocicana
Krin, javi molim te, bas bi mi znacila ta informacija. Mislila sam danas da odem, ali ne mogu da stignem. Prekosutra idem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2017 14:32:29   
krin 40
Važi..ja ću sutra,prekosutra najkasnije..imamo sutra PRVU KONTROLU❤❤❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2017 14:34:22   
vocicana
Da nam obavezno u temi napredovanja ispises koliko ste porasli i koliko ste se ugojili. LJubav mala user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2017 14:36:12   
krin 40


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2017 14:52:22   
IvanaSK RR
Drugarici su priznali kolica, imala je taj elektronski, nije imala od kurirske sluzbe.
Ja cu, verovatno, u petak da idem.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.7.2017 17:41:19   
Dragica Draga
Da li se mozda nekome desilo da mu uopste nije stigao odgovor za povracaj pdv od prethodnog puta? U februaru smo predali, jeste bio poslednji dan i postom smo poslali ali nam uopste nije stigao nikakav odgovor - ni da smo odbijeni, ni resenje ni nista....

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
4.7.2017 14:10:11   
Dragce86
Mi smo nazalost sve racune od pelena pobacali, jer smo mislili da se ukida taj glupi povracaj pdv-a kao zbog povecanja roditeljskog dodatka ( ali od toga sad nista ) a pdv ostade :(

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
6.7.2017 14:20:53   
krin 40
Predala sam.Voći uzeli su sve zaključno sa 2.7.Nisam morala da pišem nikakve brojeve isecaka ni iznose.Zavrsili Duci i ja za pet min.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
6.7.2017 16:00:39   
Una N
Pozdrab svima!Nova sam na forumu a i u ulozi roditelja.Moja devojcica je rodjena februara mogu li ja sad da predam zahtev za veacanje pdv-a ili treba da celam sledeci rok kad ce omati godinu dana?Ili mogu da predam i sad i u sledecem roku?Hvala unapred.user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
6.7.2017 16:12:00   
IvanaSK RR
Mozes da predas sada, naravno. I to i uradi, jer je pitanje da li ce biti sledećeg roka.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Una N)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
6.7.2017 16:18:20   
Una N
Hvala na odgovoru.😊

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
7.7.2017 12:47:47   
IvanaSK RR
Opstina Zvezdara, traze da na posebnom papiru napisete BI brojeve racuna.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Una N)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
9.7.2017 23:31:04   
dddaca
zar nisu uvek bili potrebni BI brojevi?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
10.7.2017 6:26:53   
IvanaSK RR
Prosla dva konkursa na Zvezdari nisu trazili.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
10.7.2017 16:27:03   
dddaca
Meni su prvi put rekli da treba i uvek sam isto predavala. Mislim da je tako i u pravilniku, ali nemoj me drzati za rec. Nisam 100 % sigurna

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
10.7.2017 16:35:13   
vocicana
Dddaco, jeste ja uvek na posebnom papiru napisen BI koje predajem, fotokopije uheftane sa originalima. Ja predala pre neki dan, kaze sluzbenica u poreskoj da nije bilo guzve uopste.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
10.7.2017 18:43:27   
dddaca
Pa da, verovatno su mnogi pobacali racune misleci da je ukinut povracaj pdv

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
10.7.2017 22:34:34   
IvanaSK RR
Jeste u pravilniku, ali se očigledno pravilnik nekad i ne poštuje. Koliko sam shvatila ni Krin nije pisala brojeve.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
12.7.2017 18:06:55   
Natalijabb
Pozdrav ! Nama je sve ovo novo,al ipak smo cuvali racune od pelena. Mi smo narucivali online,pa me interesuje,ako nisam dosadna,kod popunjavanja obrazca za povracaj pdv,u rubrici broj fiskalnog isecka,sta da napisem ? Hvala na odgovoru 😊

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Evo čega se deca najviše plaše, prema uzrastu
Grmljavina, mrak, veštice, čudovišta, duhovi i mnoga druga zastrašujuća stvorenja koja bi mogla živeti u mračnom ćošku s...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here