|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
27.7.2014 15:39:49   
iliana4

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Samo do 1.7.u februaru od 1.7. do 31.12

U februaru se priznaju racuni iz cele godine. Ako propustite da predate u julu mozete u februaru. Tako je bilo u prethodnom roku, obradjivali smo zahteve sa racunima iz cele 2013. Jos uvek je samo neizvesno da li ce sada vaziti racuni iz 2013. nemamo zvanican stav jer ima dosta i tih racuna podnetih.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
27.7.2014 16:33:53   
bubulence
iliana hvala na odgovoru, sa tel sa pa ne mogu da odgovorim na pp.
nismo nista predali, tek sam trudna ali svakako ce mi trebati.

(odgovor članu iliana4)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
27.7.2014 22:33:20   
Dani.kv
Zna li neko kad ce pare? Program je ovog puta pusten na vreme a niko nista ne zna

(odgovor članu iliana4)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
28.7.2014 9:35:32   
vonavoj
Dani,pare ocekuj u septembru,posle 15.og..tako su meni legle..valjda na resenje imaju pravo 45 dana..pa tek onda idu parice!
iliana,nisam znala da moze i neki zaostali racun,iako je vec podneta refundacija za taj period.super!

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
14.8.2014 23:51:18   
cuba juba
Ja pre dva dana dobila resenje da mi priznaju povracaj PDVauser posted image , prosli put su parice stigle pre resenja, tako da se nadamo da ce brzo... Ma u stvari, kad god doslo, dobrodoslo.. user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
18.8.2014 22:18:26   
Noelia
Treba mi savet - kako ste vi kopirale te račune?

Ima ih dosta pa mi je malo bezveze jedan po jedan da kopiram, a i da bacam pare na to...Mislila sam da ih možda polepim na A4 list papira pa tako... Pitam se samo da li će neka nadrndana teta pri predaji da pravi problem zbog toga ili ne? user posted image

(odgovor članu cuba juba)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
18.8.2014 22:22:10   
serpica
odneses u kopirnicu i oni ti stave preko celog a4 papira i iskopiraju onda ti ispadne manje papira ja sam tako radila oba puta.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Noelia)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
19.8.2014 0:21:41   
srna001
Mi smo predali 1.07 i još uvek ništa ni od rešenja ni od para.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
20.8.2014 10:56:13   
Noelia
E sjajno! Hvala ti na odgovoru user posted image


(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
20.8.2014 17:37:11   
Sanjica26 RR
Srna ja sam pre neki dan dobila parice.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Noelia)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
21.8.2014 21:52:13   
Dani.kv
Moji su u VBanji odradili resenja i pustili pare prosle nedelje. U Kv nasli meni da pricaju kako program ne radi( ne znaju da smo kolege). Nisu zavrsili posao jer nas ima dosta i jos uvek cekam, cekam... U medjuvremenu izgubim racun na 8500din i par racuna sa pelenama. Specijalka

(odgovor članu iliana4)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
21.8.2014 21:55:27   
serpica

IZVORNA PORUKA: srna001

Mi smo predali 1.07 i još uvek ništa ni od rešenja ni od para.




Takodje i nista ne stize jos uvekuser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
26.8.2014 22:08:36   
beci037
Ja sam zahtev predala 12.7., rešenje stiglo prosle nedelje, a juce su i parice legle na račun :)

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
26.8.2014 22:17:12   
serpica
bas sam htela da pitam,ja predala 1 jula i nisam dobila resenje jos uvek,medjutim juce mi je bila neka uplata ne bih rekla da je pdv jer mi nesto mnogo a kazem nisam ni resenje dobila jos,jel moguce da su legle pare bez resenja?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu beci037)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
27.8.2014 17:19:36   
degu
Šerpice nama su prvo legle pare pa je stiglo rešenje. Zakinuli su nas za nekih 1000 din, al ajd bolje išta nego ništa user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
27.8.2014 20:39:31   
serpica
Znaci moguce je da je pdv,ali mi nesto mnogo leglo,nisam ocekivala toliko,svejedno dobrododje.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
30.8.2014 23:17:28   
beci037
Ja sam racunala odprilike koliko bi trebalo da bude i kad je stiglo resenje i meni je bilo vise nego sto sam ocekivala. Ja sam za pelene racunala na 20, a za hranu 10%, a samo na neki proizvod od oko 300 din. je vraceno 10%, a za sve ostalo 20%
A sto se resenja tice, godisnji odmori su, pa mozda zbog toga kasne...Bitno da je uplata legla user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
31.8.2014 7:48:33   
Dani.kv
Nerviraju meuser posted image

(odgovor članu iliana4)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
31.8.2014 8:12:51   
serpica

IZVORNA PORUKA: beci037

Ja sam racunala odprilike koliko bi trebalo da bude i kad je stiglo resenje i meni je bilo vise nego sto sam ocekivala. Ja sam za pelene racunala na 20, a za hranu 10%, a samo na neki proizvod od oko 300 din. je vraceno 10%, a za sve ostalo 20%
A sto se resenja tice, godisnji odmori su, pa mozda zbog toga kasne...Bitno da je uplata legla user posted image




Meni je u prvoj turi leglo manje nego sto sam ocekivala,a sad vise user posted image ma kako god nego sam se zbunila zbog tog resenja.U svakom slucaju hvala user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu beci037)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
31.8.2014 23:11:26   
Sanchy
predala 14.07,..koliko se secam i oni imaju rok od trideset dana od dana predaje da donesu resenje ?Pa lepo ,davno proslo trideset dana user posted image ,stvarno su nam sluzbe dno dna,

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
1.9.2014 7:49:05   
Dani.kv
Koliko se ja secam a bilo je davno rok za islatu je 65 dana. Provericu. Znam da su sluzbe odradile resenja ali da neema para

(odgovor članu iliana4)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
1.9.2014 8:03:36   
Vanda
U apoteci mi rekose da se vraca PDV na aventovu pumpicu za izmlazanje (kao i na flasice). Ja to nisam cula, a ni procitala. Da nema neko informaciju neku vezanu za to?

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
1.9.2014 8:39:06   
serpica

IZVORNA PORUKA: Vanda

U apoteci mi rekose da se vraca PDV na aventovu pumpicu za izmlazanje (kao i na flasice). Ja to nisam cula, a ni procitala. Da nema neko informaciju neku vezanu za to?




Ne,ne vraca se pdv na to,ima na netu spisak stvari za koje se vraca pdv. pelene,hrana za bebe ( kasice,i one u prahu,ad mleko,ali ne i sokici ) sediste za auto,kolica,krevetac ali ne i dusek i hranilica.To je sve.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Vanda)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
2.9.2014 15:28:53   
Vanda
Nije mi jasno zasto daju pogresne informacije. user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
2.9.2014 16:26:18   
jelenaAnja08
Htela bih da vas pitam kad li ce to resenje ili makar parice za pdv predala sam papire 14og cini mi se i jos nista ni od resenja a ni od parica?A bas mi fale ya sredjivanje kuce od poplave user posted image

(odgovor članu Vanda)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here