|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.9.2014 21:20:52   
anita
Devojke
interesuje me na koji nacin se proveravaju primanja tj.visina primanja
Da li se i to popunjava na tom zahtevu

Hvala unapred

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu jelenaAnja08)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.9.2014 22:08:45   
Mala Elena
Anita, nije potrebno da ti prilazes dokaz o ostvarenim prihodima. Zahtev se preuzima na netu i tamo se popunjaaju licni podaci, za koji period trazis refundaciju i podaci o tekucem racunu i banci.
Prilazes kopiju racuna.

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.9.2014 23:10:18   
Modessty
Meni ništa nije stiglo! user posted image I ja predala početkom jula!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
3.9.2014 23:25:39   
Mala Elena
Nama jeste , pre nekoliko dana 1800 din, vajdica . Za koji si period aplicirala Modessty?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
8.9.2014 9:46:21   
Modessty
da li je nekome iz Niša stigao novac?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
8.9.2014 10:23:19   
serpica
Meni Mod,ona nedoumica oko para je to,pdv,zvala banku da pitam od koga je uplata kazu povracaj pdv-a. jos 24 avgusta uplatili.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
8.9.2014 13:50:08   
Modessty
j aništa nisam dobila! user posted image ja sam podnela račune od Nikolinog rođenja, znači za period od septembra 2013 do jula 2014

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
15.9.2014 11:42:07   
Sanchy
Da li je neko dobio povracaj sa opstine Cukarica?Zovem ih sad zauzeto,ne mogu da verujem da je proslo dva meseca i nista,gledala sam prethoddna dva puta je sve bilo u roku tj.mesec dana od predaje je bilo i resenje..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
15.9.2014 11:57:11   
Dani.kv
I ja cekam vec dva meseca i nista. Preterali su. U banci sam pa mozda skoknem do poreske

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
17.9.2014 9:55:47   
Dani.kv
Zvala sam centralu poreske uprave. Meni resenje u Kraljevu nije odradjeno. Cekam da mi se deca uspavaju i do da im jbm. IdiJoti

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
17.9.2014 10:00:35   
Modessty
Dani i ja ništa nisam dobila. Planiram da ovih dana izađem s posla i odem do opštine da vidim šta se dešava

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
17.9.2014 10:08:12   
Mala Elena
Ja mislim da u budzetu zjapi rupauser posted image , mi dobili krajem avgusta. .pre neki dan stigla mi neka preporucena posiljka, razbijala sam glavu ne znam sta je. .idi na jednu adresu sto su naveli-nije kod njih, odem na drugu -dobijem izvestaj iz poreske, pa malo li su okasnili ! Izmucila se sa detetom po prevozu dzabe !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
17.9.2014 10:52:59   
serpica
Mod moju komsinicu su juce zvali da ide do poreske,a predale smo istog dana,uskoro ce ne brini.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
17.9.2014 16:59:30   
Dani.kv
Meni su tek danas odradili resenje. Rupa je u budzetu i to veeliika. Daj Boze da ne ukinu povracaj pdv-a

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
17.9.2014 23:36:16   
Mala Elena
Daj Boze...svasta moze da se desi u Srbiji.

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
5.10.2014 15:34:48   
iliana4
Ko vam je dao tu informaciju? To sto vam kasne sa resenjem nema veze sa budzetom, vec je inspektor probio rok .. "moje bebe" su odavno dobile novac..

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
6.10.2014 17:02:37   
Dani.kv
Meni legle pareuser posted image

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
9.10.2014 23:11:28   
Jole84
Mod, Šerpi a jel to prvo stiže neko rešenje pa tek onda uplata? Jel vam leglo do sad? Ja sam se zeznula pa sam dala mm-ov žiro račun tako da ne znamo kad stigne uplata da li je od pdv-a ili je neka njegova dnevnica, topli obrok i sl.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
10.10.2014 8:58:57   
vonavoj
jole84,sticice ti prvo resenje sa iznosom,pa uplata,tako da ces znati!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
10.10.2014 9:59:02   
Modessty
Jole ni meni ni mojoj jednoj drugarici još ništa nije stiglo. Trebalo bi da se ode do kretena u opštini da se proveri šta je sa tim

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
10.10.2014 10:51:47   
vonavoj
Treba otici do poreske,tako sam ja meni ubrzala! treba imuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
10.10.2014 22:23:24   
lilipolip
Ja moram da pohvalim ciku sto radi na povracaju pdv-a na Cukarici. Jadnog coveka sam zvala 100 puta da mu kazem da mi nije zaracunao tacan iznos, pa je covek meni preko telefona citao svaki racun pa smo zajedno sabirali. user posted image za zivce :)
Da li da napomenem da je greska bila moja?

I da, pare su nam stigle u roku od mesec dana od predaje.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
11.2.2015 9:49:46   
degu
žene jel predajemo sve račune do 1.1.2015 ili do 1.2.2015. i šta pišemo za podatke o periodu za koji se traži refundacija?

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu lilipolip)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
11.2.2015 9:56:22   
serpica
Ja sam predala do 1.2.2015 a pisala sam period od 1.7.2014 do 1.2.2015. Isla sam logikom sta da rade zene cija deca pune 2 god u feb, onda im racuni za januar propadaju. Ja sam predavala sve,uvek.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe
11.2.2015 10:03:38   
degu
E ok, hvala Šerpi user posted image mi smo pitali u poreskoj i rekli su da nije bitno šta napišemo, u suštini priznaju i račune koji su iz prošlog perioda a nisu predati, ali opet bolje da pitam. Prošli put su me zakinuli za 1000 din a za šta nemam pojma.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...
Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here