|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 16:30:49   
Anoniman
I meni su bili lomljivi...pa sam ih mazala diklom...dok mi nije dosadilo... pa sam jednom stavila nadogradnju...koja je trajala nedelju dana...a posle su mi se nokti listali na kontra stranu....UZAS....e onda sam odustala...i skratjivala nokte i samo ih mazala bezbojnim lakom.... sada su mi ok nokti....moze se videti na slici koju sam postavila gore...user posted image

(odgovor članu nina83)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 16:36:24   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: lu

Evo recimo jedna ideja,nije puno zahtjevnouser posted image
user posted image


ovako sam ja mesecima mazala nokte. Lepo ja kažem, lu je moj "čoek" user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 17:09:12   
Buba76
Ja zbog posla ne smem da imam nalakirane nokte ni da ih pustam da rastu. Od kako sam na trudnickom bolovanju stavila sam gel i sada su dugacki i crveni ili imam francuski ali obavezno sa nekom sarom ili pecatima. Nekada sam imala i po 30-40 lakova ali su se vremenom osusili jer sam ih mazala samo ponekada vikendom ako mi nije radna subota. Lu,Smeskice,Vucko-jako su vam lepi nokti.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 17:14:33   
Anoniman
Hvala Buba user posted image

Jeco....sa kojim lakom si stavljala tu sjajnu liniju na prelazu 2 laka?

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 17:18:01   
Verus
 he he lepih zena po forumu sa lepim noktma!  Pre sam uvek imala duge nokte i redovo mazala.  Otkada radim, ceo dan sam u rukavicama i nema sanse a budu dugo lepi i da se lak drzi, pa cak i onaj koji se kao ne ljusti.  Tako da uglavnom mazem sa prozirnim za ocuvanje i jacanje noktiju.  Na nogama su mi uvek nalakirani.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 21:06:10   
TinaMartina
Ja sam nekako najzadovoljnija Aurinim lakovima za nokte user posted image .
A u Avonove sam se definitivno razočarala; posle 3 pranja ruku skine se dosta laka.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 21:46:01   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Jesu ono tvoji nokti lu? Prelepi su!

Nisu moji ali sam znala tako iscrtati,
Ja volim malo kraće nokte sada kada su moji prirodni, jer ako su duži polomim ih pošto sam brzopletauser posted image
A imala sam 5 godina gel na noktima i onda mi mogu biti duži ne smetaju zato što su deblji i tuplji.

Smeshkice,za ove srebrne crte imaš lakove za iscrtavanje,oni umjesto klasične četkice imaju tanki kistuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 21:50:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu


Smeshkice,za ove srebrne crte imaš lakove za iscrtavanje,oni umjesto klasične četkice imaju tanki kistuser posted image


Ne mogu to da nadjem u obichnim parfimerijama....a prodavnica specijalizovana za ovo....ne postoji vishe...user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 21:52:12   
nina83
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Neznam koliko tje se videti...ali evo slichice...

user posted image

Super su ti nokti Smeshkiceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 21:53:06   
Lu
Pa možeš uzeti obični kist ali što tanji,pa skidaš lak svaki put s njega acetonom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 22:02:40   
Anoniman
Ma nije u tome problem...Nego nigde ne mogu da nadjem lak koji ima tako gusto shljokice...svi su retki jer nisu za taj posao...nego za lakiranje celog nokta... razumesh shta hotju retji? user posted image zbrkano pishem...ni sama sebe ne razumem user posted image

Hvala nina83 user posted image Josh da su jednaki...bilo bi super user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 22:07:45   
nina83
Ma sta hoces, super suuser posted image  Ja ni takve nemamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 22:09:24   
Lu
Razumijem te Smeshkice,samo sam ti prdložila dok ne nađeš originalni za iscrtavanjeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 22:12:00   
Anoniman
Ma ja ne mogu da verujem da su mi ovakvi nokti...i to vetj neko vreme.... mada....da sam slikala i palac...bila bi druga pricha...poshto mi je on (ne palac.....nego nokat user posted image ) pukao juche...i to do mesa....ne moze biti sve pod konac user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina83)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 22:13:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Razumijem te Smeshkice,samo sam ti prdložila dok ne nađeš originalni za iscrtavanjeuser posted image


Opushteno....do tada se zabavljam nalepnicama i crtanjem obichnim lakovima i sjajevima user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 22:15:08   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Dok sam bila mlađa i dokonija user posted image  i ja sam šarala po noktima, Namažem lak koji hoću, sačekam da se osuši, onda drugom bojom kanem u neki ćošak, onako da ostane kapljica, uzmem čačkalicu, i vučem po noktu. Super izgleda!



E ovo sam ja radila! user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 22:20:03   
Jeca*
Uh....da se setim.... Koristila sam one Classic jer su oni imali tanku četkicu. Koristila sam i one mini lakove za nokte, iz istih razloga user posted image  U principu, svašta sam probala: i nalepnice i cirkončiće i onu oriflame belu olovku za nokte (koja meni ne odgovara) i na kraju krajeva, izgustirala crtanje po noktima user posted image  mada, sad kad kuckam sa vama, malo poželeh da ih opet iscrtam user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu TinaMartina)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 22:26:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

onu oriflame belu olovku za nokte (koja meni ne odgovara)


Ja je imam...al nikad nisam saznala kako da je koristim user posted image Eno stoji netaknuta user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 22:29:30   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Dok sam bila mlađa i dokonija user posted image  i ja sam šarala po noktima, Namažem lak koji hoću, sačekam da se osuši, onda drugom bojom kanem u neki ćošak, onako da ostane kapljica, uzmem čačkalicu, i vučem po noktu. Super izgleda!



E ovo sam ja radila! user posted image



i jauser posted image , namazem prvo bordo lak  recimo , sacekam da se osusi ali ne skroz, pa kanem tri tacke belog u obliku trougla i spojim iglom...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Lak za nokte
7.8.2009 8:14:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

onu oriflame belu olovku za nokte (koja meni ne odgovara)


Ja je imam...al nikad nisam saznala kako da je koristim user posted image Eno stoji netaknuta user posted image



Bela olovka služi da se iscrta belo ISPOD nokta, ustvari da se pojača belilo na već belom delu nokta.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Lak za nokte
7.8.2009 8:21:24   
Jeca*
ali ja french radim tako sto nalakiram nokat nekom svetlijom, neznijom belom ili roze ili krem, a onda kreč belom PREKO nalakiram samo vrh nokta. Tako sam videla da rade i u salonima i super ispadne. Sve ovo ispod je meni bezveze

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Lak za nokte
7.8.2009 8:28:31   
Anoniman
Naravno, i ja frenč radim tako. Mislim da je ova olovka varijanta, ako si na brzinu namazala providan lak, pa da izgleda kao frenč (valjda do prvog pranja ruku user posted image )... i ja sam kupila olovku i stoji neraspakovana, ali su mi kao rekli za šta služi. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Lak za nokte
7.8.2009 8:39:46   
Anoniman
obećah juče sliku torbice koju nosim oz drečeći roze lak

user posted image



nikad ništa jeftinije a efektnije nisam kupila, u jednoj ja je zovem "dječija" radnja čak je koštala cijelih 3,5 eura user posted image (tera nova ili vako nešto se zove radnja)

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 7.8.2009 8:43:37 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Lak za nokte
7.8.2009 10:47:52   
Debeljuca
ja bih radila ojacavanje NOKTIJU... ali ne zznam da li smem u trudnoci... a te teme nigde nema...

ono za farbu za kosu sam iskulirala do 10 nedelje... i sad sam opet lepa....

a ja bih da ojaccam nokte da budu lepi :) poceli su da se listaju :(

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Lak za nokte
7.8.2009 10:50:11   
Anoniman
gelom? slobodno! Ja sam ih ojačala negde u četvrtom mesecu, i tako je bilo do porođaja.
No, možda nisam merodavna, pošto ja ni farbanje nisam preskakala.

(odgovor članu Debeljuca)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here