|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
4.10.2016 20:10:25   
veselicaa
Bubi ne odustaj,bar dve,tri zene primaj nedeljno i eto bice neke parice za extra soping ili nesto za decu.Ja se odavno razmisljam da kupim tu profesionalnu lampu i gelove i odem na kurs,dosta toga znam jer sam vec isla na neke casove sa drugaricom,ali sve odugovlacim.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
4.10.2016 20:26:51   
emicaa

IZVORNA PORUKA: Tvitica

Mati...ako vec zelis samo da ojacas nokte na svojoj duzini,a nemas iskustva...ja bih ti predlozila da onda ne radis gel jer ima dosta obrade... Radije uzmi gel lak tj. trajni lak.... Od firme zavisi koje preparate koristis u postupku. Ja radim sa Magneticom i zadovoljna sam. Prije pocetka rada uklonis lak ako ga imas, poguras zanoktice, ravnom turpijom skratis i oblikujes duzinu noktiju, a bufer turpijom(sundjerasta sa 4 strane) matiras povrsinu nokta.... Imas sredstvo na bazi alkohola kojim predjes svaki nokat da ga ocistis od prasine i masnoce i trudis se sa ih vise ne taknes prstom. Zatim se nanosi bond,to je vrsta ljepljivog sloja koja vezuje lak za nokat. On se susi na vazduhu. Na njega ide baza koja je providna, i susi se u lampi(uvjek radis 4 nokta pa palac zbog slivanja). Potom nanosis bar 2 tanka sloja boje i poslije svakog susis u lampi, i na kraju nanosis top koji je takodje providan i susis ga. Kad zavrsis ako taknes nokat shvatices da je i dalje ljepljiv,a za to postoji posebno sredstvo za ciscenje tog sloja kao finish. I to je to. Trajni se skida tako sto natopis vatu cistim acetonom,stavics na nokat i umotas u foliju...i tako drazis 10-15 min. Valjda sam pomoglauser posted image

Mati evo Tvitica je bas fino objasnila user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
4.10.2016 20:32:58   
vocicana
Vrlo lepo objasnjeno, ja se tako radujem da svoje noktice radim. A kako sve to skinuti posle te kucne varijante, opet je potrebna ona elektricna turpija ilki postoji neki drugi nacin da se ukloni gel lak kada dodje vreme da se promeni?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
4.10.2016 20:47:21   
emicaa
voci ja nisam nijednom uspjela skinuti sve sa folijom,acetonom i vato nego turpijam pazljivo da ne ostetim nokat user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
5.10.2016 0:20:23   
bubulence

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Vrlo lepo objasnjeno, ja se tako radujem da svoje noktice radim. A kako sve to skinuti posle te kucne varijante, opet je potrebna ona elektricna turpija ilki postoji neki drugi nacin da se ukloni gel lak kada dodje vreme da se promeni?


Ovako deluke jednostavno. Ali nije to bas tako. Npr jako je bitno dobro postaviti sablon . A nije jednostavno. Zatim turpijanje. Ima tu caka i caka. Bitnih stvari i sl... Da je tako lako, samo stavljati sloj na sloj i oblikovati ne.bi niko isao na obuke i svi bi sami radili kod kuce...
Veselice ne odustajem... Radicu po malo ksda mi vreme dozvoli ali za sada ne mogu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
5.10.2016 0:23:32   
bubulence

IZVORNA PORUKA: isidora88

Bubi radi dok su u vrticu i dok ti je muz kod kuce pa moze da cuva devojciceuser posted image
Jedna drugarica tako radi, u svom stanu, kad deca nisu u vrticu onda ih muz cuva, tako i zakazuje termine i super joj ide


Mi smo u dvosobnom stanu. Probala sam tako. Prvo prasine bude da je dva dana brisem. Jer od turpijanja se napravi haos. Drugo deca 100x dodju nesto da pitaju, da pogledaju itd... A ja prva ne bih volela da odem kod nekog na nokte i da mi se dete mota okolo... A u vrtic idu ali je bar jedna uvek bolesna. Tak oda je trenutno nemoguca misija. Ali nadam se da ce se promeniti

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
5.10.2016 7:17:55   
vocicana
U pravu ste. Ja i nisam sa zivcima mnogo sjajna kada su te stvari u pitanju, vise volim da platim i da mi neko uradi, ista situacijakao sa ukrasavanjem torti, ne umem i ne zanimam se previse. Ali kada ovako procitas, izgleda skroz jednostavno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
5.10.2016 7:27:14   
IvanaSK RR
Da, da, nije bas tako jednostavno, ali ko ima zivaca moze da proba.
Ni ja nisam uspevala da skinem sve sa folijom i acetonom, pa sam posle turpijala.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
5.10.2016 8:31:22   
emicaa
Ja planiram sledece sedmice otici kozmeticarki da mi malo sredi noktice,rado bih otisla i na neku obuku ali nemam vremena za to

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
5.10.2016 9:23:14   
bubulence

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Da, da, nije bas tako jednostavno, ali ko ima zivaca moze da proba.
Ni ja nisam uspevala da skinem sve sa folijom i acetonom, pa sam posle turpijala.


Pa ne ide samo aceton pri skidanju gel laka. Ide poseban odstranjovac koji se stavi na vatu pa se umota prst. Onda folija od gore i drzi se oko 15 min

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
5.10.2016 9:31:45   
isidora88
Ja vise ne radim ojacavanje i slicno, ne svidja mi se kad izraste, a da idem 1 nedeljno nemam vremena a ni para. Vise volim prirodne nokte.
Jedino ne znam sta sa zanokticama, to me bas nervira a ja zivcana pa samo haos napravim

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
5.10.2016 9:35:40   
bubulence
Isi samo je bitno da ti ruke nisu suve... Mazi nekom masnijom kremom i uzmi vitamine. Ako mozes idi bar jesnom na parafinsko pakovanje ruku

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
5.10.2016 15:22:07   
Animsaj9
Isi a da probas ono ulje za zanoktice sto je pakovano kao lak?

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
5.10.2016 15:32:24   
Khaleesi
Ja sam uzimala nesto za ojacavanje noktiju Eveline mislim da je pisalo bas je bilo ok za nokte.... Ne znam za zanoktice ...
Sada ima svasta u Dmu na popustu od Averde kozmetike...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
5.10.2016 15:37:17   
Animsaj9
to je ta prirodna kozmetika? Ja imam njihov ajlajner i ok je

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
5.10.2016 15:39:01   
isidora88
Animsaj kakvo je to ulje? Gde kma da se kupi?
Bubi mazem stalno ruke ali imam grozno osetljivu kozu koja je stalno suvauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
5.10.2016 15:47:45   
Khaleesi
Da kao prirodna skroz. Ja uzmem poneku masku za lice, imam neki losion i kreme i svidja mi se... Lepo je

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
5.10.2016 16:05:33   
IvanaSK RR
Isidora, mislim da ima i u dm-u i u liliju.
Bilo bi dobro kad bi mogla da namazes ruke, i dosta kreme oko zanoktica, neke masnije, stavis one medicinske rukavice i sto duze drzis.
Bubulence, stavljala sam i odstranjivac, nije mi se skroz gel skinuo.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
5.10.2016 16:29:05   
emicaa
jao sutra u 5 imam termin za noktice,radujem se kao malo dijete novoj igracki user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
5.10.2016 18:52:22   
Animsaj9
isi daa ima ga u Dm ili Lilly ili gde drze opremu za manikir budr oko 300 din
emice ja sam bila u nedelju, ja obožavam sredjene nokte, sam imam francuski i to nekako volim da vidim na noktima

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
5.10.2016 20:22:04   
emicaa
Mislim da cu i ja sutra francuski,ne pamtim kad sam ga imala zadnji put

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
5.10.2016 20:55:14   
Khaleesi
Meni se najvise svidja jednoboojan lakic neke pastelne roze ili bez boje... i lavande....user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
5.10.2016 21:18:45   
Animsaj9
ja sam imala jako dobru manikirku ali je jako lenjq da radi treba joj nedelju dana da se smisli kad ce, a mene to nervira, dugo sam trazila nekog ko lepo radi i nadjem devojku ali je jako spora treba joj 2h za francuski

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
5.10.2016 23:11:04   
isidora88
Ja obozavam crveno/bordo lak i onaj bledunjavo rozi, prirodna varijanta i francuski. Jako mi se svidja gel kad se tek uradi ali cin mrvicu izraste meni to deluje neuredno i ofucano, bas mi se ne svidja user posted image


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
6.10.2016 0:46:38   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: isidora88

Jako mi se svidja gel kad se tek uradi ali cin mrvicu izraste meni to deluje neuredno i ofucano, bas mi se ne svidja user posted image


Isto.


Moji se nokti bas, bas jako listaju. Godinama vec, a za vecinu stvari sam i sama kriva, jer ja kad vidim to povuem i onda haos user posted image Prije tacn 6 dana sam kupila EVeline 8u1 i ja vec vidim poboljšanje!!! Maze se svaki treci, cetvrti dan, ja namazem i obican preko. Vidjecemo kako ce biti dalje, ali za sada mi djeluje da je bas dobar. KLIK A ima i ulje za zanoktice, pa isi probaj.

Inace, hocu da pohvalim lakove za nokte Essie! Odlični user posted image

I naravno Avonovi su isto OK!

< Poruku je uredio choopa choops -- 6.10.2016 0:47:22 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA Rose Touch sa organskom ružinom vodicom
Beograd, jul 2021. - Ruža je poznata kao kraljica cveća, simbol lepote i znak ljubavi. Međutim, ona ima i dugu tradiciju...
MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here