|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
19.1.2020 20:22:55   
pari
Ili je najbolje imati prirodne nokte i samo nanositi bazu i lak i neki top coat bez gela, lampi i ostalog?



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
19.1.2020 20:27:06   
Ivanka 75
Pari, stvar je u tome da se gel lakovi ne slidaju uopste nekoliko nedelja. Mozes da radis rukama sta hoces, oni ostaju na noktima netaknuti.
Jedino sto sto izraste nokat. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
22.1.2020 18:46:09   
mati
Fil, ovako:prvo se malo isturpija nokatna ploca, ja koristim obicne turpije, ne usudjujem se elektricnu. Zatim se malo cetkom skine prasina, pa se nanosi prajmer(primer) . On je voden i ne susi se u lampi. Zatim ide baza(base coat), susi se u lampi. Sledeci je gel lak, ja mazem u dva sloja, posle svakog ide lampa. I poslednji top (top coat) takodje se susi u lampi. Na kraju mozes staviti ulje na zanoktice.
Pari, imas da nadjes bazu i top koji nisu za lampu, ali nisu toliko postojani. Kao obican lak su, bar meni.
Laicki receno, razlika izmedju gel laka i gela jeste sto je nokat sa gelom cvrst i skida se onom el turpijom, a kada se namaze gel lak, nokti su i dalje tanki i savitljivi(ja imam slabu plocu pa se moji bas savijaju) i gel lak se po meni lakse skida. Postoji sredstvo bas za skidanje gel laka, isturpija se prvi sloj(top) malo samo da izgubi sjaj. Potopi se vatica, stavi na nokat i uvije u alu foliju. Svaki nokat posebno. Nakon par min se lak samo izdigne i zguli sa nokta...
Nadam se da sam vam pomogla bar malo...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
22.1.2020 19:08:45   
Ivanka 75
Mati, u sustini, ulaganje je samo u lampu. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
22.1.2020 19:14:52   
Ivanka 75
I lak, i primer, i top coat 😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
22.1.2020 19:17:11   
mati
Samo... user posted image
I turpijice i baza i skidac laka...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
22.1.2020 20:57:56   
Filadendronka
Hvala Mati! 💕 Meni je najvise zbog ustede vremena. Ne moram da se uklapam ni sa kim, vec menjam boje i sredim nokte kad meni to odgovara. Inace imam gel na noktima, a planiram da predjem na gel lak uskoro. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
22.1.2020 21:07:00   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: mati

Samo... user posted image
I turpijice i baza i skidac laka...



Polako, svaki mesec po nesto pa posle duze vremena nista 👍

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
22.1.2020 22:02:55   
mati
Ma naravno Fil. Meni treba pola sata da sve zavrsim. Imam i par gelova, ali msm da mi treba jos materijala za ceo postupak. I gel lak je skroz prirodan izgled, nema spiceva i debele nokatne ploce. Ja sam recimo ranije zbog posla, od ponedeljka do petka mazala neutralni lak, a onda u petak popodne "vikend" lak, drecave i jake boje. Ali to bas oduzima vreme. Sa ovim sam nasla sredinu i pronasla se...
Ivanka, ja sam uzela sve odjednom na Aliju, posle samo navlacila kao hrcak... user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
22.1.2020 23:05:19   
Sanjalicaaa
Mati, jesu uzimala lakove na Aliju?


Jeste ulaganje, ali dugo traje i definitivno se isplati.Ja imam 5-6 lakova i nijedan jos nisam istrosila. A neki su mi stari skoro 2 gos. Jedino sam dokupila top coat. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
23.1.2020 8:40:49   
emicaa
I mene zanima jel iko uzimao lakove na aliju,kakvi su.Traju li stvarno kao i sto bi trebali.Ja sam opet pocela sa gel lakom,traje mi vise od dvije sedmice.Ne treba sat vremena da uradim



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
23.1.2020 16:25:38   
mati
Sve sam narucila sa Alija, tj Ivana mi je narucila user posted image
Bilo je nesto kao komplet. Kasnije sam se navukla pa narucivala kod nas i kupila vecu lampu Silver crest.. Ali nju sam odlucila da prodam, ova sto imam mi je super i za ruke i noge. Gel lakovi iz kompleta su onako... Ali mi je narucila i druge neke bas dobre, sa njima sam prezadovoljna, skoro mi je stiglo jos sedam nijansi. Meni je sasvim dovoljno da traju i dve nedelje na koliko obicno menjam. Dok mojoj mami traju sve dok se ne smilujem da joj skinem. Dva meseca ponekad...

< Poruku je uredio mati -- 23.1.2020 16:27:06 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
23.1.2020 16:37:48   
Ivanka 75
Znaci Mati navlacis me polako😊👍
Aleksandar mi je usput do posla.... 😁

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
23.1.2020 20:32:08   
emicaa
Ivanka zaista se neces pokajati.samo da se uhodas i posle ide super.

Ovo su moji prosli
user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
23.1.2020 20:33:53   
Ivanka 75
Prelepi Emice!
Mnogo volim nalakirane nokte ali me izludjuje sto moram da ih mazem svaki druhi dan i jos sa cekam 2h da se osuse! 
Ovo bi mi bilo bas olaksanje! 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
23.1.2020 21:01:06   
emicaa
Hvala 😊Samo da dodam da sam ovo umazano pored ocistila 😂 

Ja sam ih nisam radila vise od godine,i onda kad smo krenuli za Bosnu urdim da ne moram dole sbaki cas lakirati,a i da ne nosim jos i lakove.ovako sam 10 dana bila mirna

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
23.1.2020 21:36:20   
veselicaa
Emice ti kao da se baviš time ☺️☺️

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
23.1.2020 21:40:38   
Sanjica26 RR
Lepo je Emice. Ja volim French 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
23.1.2020 22:13:37   
emicaa
Vesi pa bavim,moje sestogodisnje djete ima svoju manikirku.Kad bude imala telefon bicu upisana mama nokti 😂

Sanjice volim ga i ja,ali ne radim cesto.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
23.1.2020 23:54:56   
Didy
Poslednje dve godine stavljam gel lak. Ne sama. Odem da mi nalakira devojka koja to radi svake dve nedelje. Preporodila sam se. Ne skidam svaki čas i ne lakiram, ne zagledam da l se negde zgulio... Nemam vremena za to više, a volim da imam nalakirane nokte. Vuci siti, ovce bleje. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
24.1.2020 21:46:03   
branki*
Emice, bas su lepi nokti.moji su grozni. Moram kod drugarice pod hitno da mi nesto odradi. Dosadili mi ovi moji nikakvi. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
24.1.2020 21:51:49   
emicaa
Branki hvala,ja sam isto zadovoljna.Zao mi sto nisam nekad pocela raditi oko toga



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
24.1.2020 22:17:15   
branki*
Kako mislis sto nisi? Pa, ovo si ti radila, je l tako? Mislis profesionalno sto nisi se bavila? 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
24.1.2020 22:45:18   
pari
Super su emice



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1024
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
24.1.2020 23:53:50   
emicaa
To mislim Branki,da radim i drugima.A sad se ne vrijedi upustati u tu pricu kad ih svaka druga radi



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA Rose Touch sa organskom ružinom vodicom
Beograd, jul 2021. - Ruža je poznata kao kraljica cveća, simbol lepote i znak ljubavi. Međutim, ona ima i dugu tradiciju...
DECU ZIMI KUPATI jednom u TRI DANA
Decu ne treba kupati svaki dan, pogotovo ne zimi, dovoljno je jednom u tri dana. Svakodnevno se jedino održava higijena ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here