|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
25.3.2021 0:41:23   
Nora332
Naidjoh slucajno na ovu temu, extra 😊 Vidim da ima clanica koje se i bave ovim a i onih koje same sve rade, pa mi treba savet ☺️ Jako su mi mekane zanoktice i lako pucaju i krvare, znate li neki proizvod ili bilo sta cime mogu barem da umanjim problem, nekako sam digla ruke od toga da cu ga resiti. Hvala 😊


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1276
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
25.3.2021 8:01:50   
Duškić
Ja sam uzimala u DM , nisu puno skupe, kapi Eveline, meni su super.

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1277
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
25.3.2021 8:48:30   
nata11
IZVORNA PORUKA: Nora332

Naidjoh slucajno na ovu temu, extra 😊 Vidim da ima clanica koje se i bave ovim a i onih koje same sve rade, pa mi treba savet ☺️ Jako su mi mekane zanoktice i lako pucaju i krvare, znate li neki proizvod ili bilo sta cime mogu barem da umanjim problem, nekako sam digla ruke od toga da cu ga resiti. Hvala 😊





Bas nista ne pomaze. Uzasne su. Jedno vreme je pomagalo ulje sa mirisom banane iz Alexandar cosm. Evelin ulje za zanoktice skoro potrosih, ma ni makac.

Inace ih imam oduvek. Mozdsa malo pomogne obicna glicerinska krema za ruke ali ako ne radim nista od kucnih poslova i sa vodom.

< Poruku je uredio nata11 -- 25.3.2021 8:49:00 >


_____________________________





(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1278
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
25.3.2021 8:50:02   
mati
Nora, ja sam jos kao devojka počela da koristim onaj "cup" iz oriflajma. Tad sam kao nešto uzimala iz onih kataloga. Više ništa ne naručuje preko tih flajera, ali eto taj cup i danas koristi, s vremena na vreme mi uzme drugarica. Utrljavaj ga pred spavanje. I tako dok gledaš tv, neobavezno. Dok trljas guraj zanoktice, i nemoj da koristiš ono za sečenje zanoktice, tako još više se listaju. Samo ih guraj i biće jako lepe, sve što je suvo će samo da se sredi.
Ovo ti ja kažem kao laik, ali sam otkrivali šta meni odgovara. A za zanoktice me naučila mama još kao mladju, ona ima jako lepe nokte oduvek.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1279
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
25.3.2021 8:53:43   
mati
Nato, ja mislim da ulje isušuje, to za nokte, bar meni. Probaj sa kremom, običnu niveu. Isto tako, uveče pred spavanje, da ima vreme lepo da upije, ili kad god da kažem sediš i ne radiš ništa.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1280
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
25.3.2021 13:07:23   
Nora332
Hvals puno Duskic, Nato i Mati! Mene je cura koja mi radi nokte savetovala da nikako kreme ne mazem jer od njih zanoktice omeksaju skroz pa da mi ne bude jos gore.  A ja kreme volim i uvek imam neku za ruke, zato sam u nedoumici, nisam to nikada cula ranije. Nisu mi strasne na izgled i ne diram ih sama ali promenila sam brdo manikirki i svaka mi je rekla da je uzasno koliko su meke, plus me raskrvare uvek iako paze dosta. 

Juce sam skinula gel lak i sad bih volela da probam nesto da ih ojacam, znam da je vitamin d dobar za nokte ali ne znam da li utice na zanoktice. Pila sam ga u jednom periodu i nisam videla razliku. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1281
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
25.3.2021 14:43:00   
mati
Nora, ako pucaju i krvare znači da su suve... Bar bi ja tako rekla. I mislim da masnije kreme tu najbolje pomažu. Sada posebno, ruke su nam uništene od alkohola i svega što koristimo, ja koristim kremu za ruke, ali posebno utrljavam u zanoktice sve što sam pisala.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1282
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
21.4.2021 19:59:25   
vocicana

IZVORNA PORUKA: Nora332

Naidjoh slucajno na ovu temu, extra 😊 Vidim da ima clanica koje se i bave ovim a i onih koje same sve rade, pa mi treba savet ☺️ Jako su mi mekane zanoktice i lako pucaju i krvare, znate li neki proizvod ili bilo sta cime mogu barem da umanjim problem, nekako sam digla ruke od toga da cu ga resiti. Hvala 😊



Nora, potrazi u shopovima, ulje za odmeksavanje zanoktica, nanesi stapicem narandzinog drveta, malo sacekaj i mozes isprati toplom vodom, bice ti fine.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1283
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
26.6.2021 12:50:33   
Filadendronka
Ima li neko preporuku za salon/osobu koja lepo radi gel na rukama u Beogradu, po mogucstvu Nbg ili Zemun?

Radim vec dugo kod neke devojke, stvarno sam zadovoljna, ali me zakazivanje kod nje izludjuje. Zaposlena sam i stvarno ne mogu da uzimam slobodan dan da bih uradila nokte. 


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1284
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
27.6.2021 12:20:31   
vocicana
Javicu se, samo da vidim kakva je situacija sa terminima. Kada bi ti?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1285
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
29.10.2022 11:34:21   
IvanaSK RR
Dajte preporuku za lak za nokte. Neki koji ce trajati makar dva, tri dana a ne da se krza u roku od dvanaest sati 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1286
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
29.10.2022 13:50:51   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Ima li neko preporuku za salon/osobu koja lepo radi gel na rukama u Beogradu, po mogucstvu Nbg ili Zemun?

Radim vec dugo kod neke devojke, stvarno sam zadovoljna, ali me zakazivanje kod nje izludjuje. Zaposlena sam i stvarno ne mogu da uzimam slobodan dan da bih uradila nokte. 





Nisam videla ovo ranije ali definitivno preporuka za našu Boku i njen salon Elli Lash Professional, salon se nalazi u Zemunu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1287
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
19.11.2022 11:18:59   
mati

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dajte preporuku za lak za nokte. Neki koji ce trajati makar dva, tri dana a ne da se krza u roku od dvanaest sati 🙄

Ivancice, ja radim prah, ali kada nemam vremena kao sada npr, namaže Essense, jedan sloj i preko neki sa šljokicama, ja imam isto njihov. Neke holo šljokice predobro, traje dva, tri dana uz svi moguće pranje po kući. Po meni su neke tako šljokice preko zakon, mislim da održavaju lak. Probaj.


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1288
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
19.11.2022 12:21:24   
IvanaSK RR
Jesam, draga. I drzi duze sa sljokicama. Zbog posla bih izbegla šljokice, trazim i neutralne lakove. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1289
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
23.11.2022 8:10:16   
nata11
Sto se mene tice takvog nema (sem sljokica).
Cak i neki skuplji iz Alexandar cos pocnu sa ljustenjem posle 24h

_____________________________





(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1290
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.12.2022 22:15:18   
Dragica Draga
Kada su non stop u vodi i uz neku hemiju ruke, mislim da ne postoji toliko kvalitetan lak koji moze da izdrzi

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1291
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
24.1.2023 23:16:49   
Ana RR
Moram da pohvalim Catrice lakove za nokte. Koristim More than nude kolekciju plus njihov power gel (2 in 1 base & top coat). Gel se brzo suši, daje lep sjaj i dugotrajnost. Obično skinem posle nedelju dana da odmorim nokte ali verujem da može i duže da izdrži jer i posle nedelju dana je kao tek namazan. Jedino što moram da napomenem je da ja jako jako retko nešto perem ručno tako da ne znam kako bi se pokazao u slučaju nekog svakodnevnog pranja sudova ali ko želi neka proba. Iskrena preporuka!

user posted image

user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 24.1.2023 23:17:21 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 1292
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
25.1.2023 2:36:57   
dunja RR
Anči, jel to lak-gel koji se samo namaže ili mora još nešto?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1293
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
25.1.2023 11:17:59   
Ana RR
Suzi, samo se namaže. Ja namažem prvo gel, pa dva sloja laka pa opet gel. Super je što se sve jako brzo suši i što ostanu sjajni. Ja sam baš baš zadovoljna.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1294
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
25.1.2023 11:58:24   
nata11
Izgleda super Ana. A i nisu skupi lakovi. Potrazicu u Liliu pa javljam utiske .

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1295
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
25.1.2023 11:59:43   
dunja RR
Super Anči, hvala ti!
Ja one opcije u salonima sa lakom i čudima ne bih radila, nisam nikad, i odlučila sam da neću.
Pre dece sam mogla mazati bilo koji lak, sada em svašta radim rukama, em ne bih mogla da stignem da mažem svako malo.
Ali dobar lak može, samo nikako da nađem, hvala ti, baš ću da ga potražim!


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1296
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
25.1.2023 12:24:45   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: nata11

Izgleda super Ana. A i nisu skupi lakovi. Potrazicu u Liliu pa javljam utiske .


Nisu skupi, oko 480 din u DM-u.

Suzi, baš probaj, ja koristim ovu nude kolekciju jer volim kako nokti izgledaju sa tim bojama (nekako su uvek uredni) ali verujem da bi bilo koji drugi lak, uz ovaj gel, bio ok.

Ja gel lak u salonu obično uradim pred more, čisto da ne razmišljam.

< Poruku je uredio Ana RR -- 25.1.2023 12:26:22 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1297
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
25.1.2023 13:03:07   
dunja RR
Anči ali ako uradiš pred more, šta posle, kada ti se skine nakon mora, jel ti ostavi posledice na noktima? Posle normalno nastaviš sa običnim lakom ili kako?
Stavljaš na nokte i na rukama ili nogama ili ne?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1298
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
25.1.2023 14:30:59   
Ana RR
Ma jok, za jednom godišnje je sasvim ok. Ja radim samo lak, ne radim nadogradnju ili izlivanje. Samo lak na svojim noktima. Posle nastavim sa svojim lakovima. Ne radim na nogama jer mi se ni običan lak ne skida, da ne rastu nokti mislim da bi mesecima bio ok user posted image user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 25.1.2023 14:39:51 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1299
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
25.1.2023 14:54:51   
dunja RR
Aha, ok, a ček pre nego ti namažu u salonu jel ti stružu nokte ili ne, pa posle pod lampu itd? To ne kapiram. Ili ti samo namažu ako što bi i ti sama sebi?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







BRAGE modna kolekcija - ženstvenost koja i...
U Brage modnoj kući, uz veliki broj modela i dezena spremni su da odgovore na svaki izazov, svaku potrebu ili želju kupc...
NIVEA Rose Touch sa organskom ružinom vodicom
Beograd, jul 2021. - Ruža je poznata kao kraljica cveća, simbol lepote i znak ljubavi. Međutim, ona ima i dugu tradiciju...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here