|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lažna menstruacija
9.7.2015 0:20:17   
Ludic
Imala sam odnos sa verenikom...svrsio je van mn ali je ostalo malo spermice koju sam ja razmazala po k**i i nastavili smo dalje...bila sam u plodnim danima..kolika je verovatnoca da sam zatrudnela??...
Proslog puta je bila lazna uzbuna i ako sam se nadala bebici user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Lažna menstruacija
9.7.2015 0:54:17   
dijana1*
Uvek postoji sansa za trudnocu a i ne mora da bude. Ako ti bude kasnila M uradi test i znaces na cemu si. A do tada uzivajuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ludic)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Lažna menstruacija
10.7.2015 12:27:00   
Anđelaaa
Možda zvuči čudno ovo što ću da pitam, ali ipak ću da pitam... :)
Završila se pauza od 7 dana kad ne pijem pilule, danas je osmi dan i uveče oko 8 ću uzeti pilulu, kao i obično. Jutros sam imala odnos sa dečkom, nezaštićen naravno, pa me zanima da li sam zaštićena i danas, jer sam imala odnos pre popijene pilule...u uputstvu piše da zaštita traje i tokom 7 dana pauze, ali osmi se ne spominje..pilulu ću uzeti kao i obično, tako da sam sad malo u nedoumici da li ima potrebe da se brinem

(odgovor članu maca15)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Lažna menstruacija
10.7.2015 13:50:46   
vonavoj
Zasticena si ako nastavljas normalno da pijes i dalje.

(odgovor članu Anđelaaa)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Lažna menstruacija
10.7.2015 14:26:33   
Anđelaaa
Nastaviću, večeras kao i obično oko 8 uzimam...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Lažna menstruacija
14.11.2015 15:03:24   
Effy93
Prosli mesec mi je kasnilo sest dana radila sam test krvi i pokazali su se znaci trudnoce, medjutim dobila sam posle dva dana. I nisam opet radila test. Radila sam ovaj iz apoteke koji pokazuje da je negativan ili nevazeci. Jel moguce da sam imala pobacaj?

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Lažna menstruacija
13.12.2015 23:09:28   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: medena88

Izvinite sto otvaram novu temu jednostavna nisam našla dogovora na moj problem.prosli mjesec sam dobila menstruaciju skroz tamno smedju bila je skroz oskudna koristila sam dnevne uloske..ovaj mjesec opet bila je jos slabija od prosle..jako sam zabrinula. Isla sam dr.prije dva mjeseca na pregled sve ok je bilo jedino imam malu cistu na jajniku..stara sam 27 god.I radimo na prosirenju porodice. Lep pozz



_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Effy93)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Lažna menstruacija
3.2.2016 14:29:45   
makica198
Ćao ja sam nova ovde. Imam pitanje za vas. Da li je moguće ako ste trudni da dobijete? Jer sam dobila mens. 4 dana ranije , a pre toga imala sam jake bolove u stomaku i bolove u grudima, često sam išla u vc i kad sam piškila peckalo me je... Čitala sam na nekim stranicama da je to pretežno da je u pitanju trudnoća, ali sad me buni to što sam dobila. Pa ako možete da mi kažete šta da radim? Unapred hvala user posted image user posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Lažna menstruacija
3.2.2016 14:41:07   
IvanaSK RR
Moguce je dobiti a biti trudan. Mada, ti tvoji simptomi uopšte ne liče na simptome trudnoće. Pre mi lice na simptome prehlade, bakterije...
Izvadi krv i znaces 100 posto da li si trudna.

(odgovor članu makica198)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Lažna menstruacija
3.2.2016 14:57:37   
makica198
Hoću, hvala ti :D Ali do sad nikad nisam imala bakterije, alii uradicu svakako user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Lažna menstruacija
7.2.2016 1:21:27   
Maki93
Želela bih da vas pitam ovako kao iskusnije da li vam se dešavalo da vas dva dana posle.završetka menstruacije boli stomak kao da treba da dobijete, i da li se pojavljuju jaki bolovi u kičmi i u nogamauser posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Lažna menstruacija
7.2.2016 13:26:07   
Ana RR
Da, često, i to je zbog ovulacije.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maki93)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Lažna menstruacija
11.4.2016 18:54:49   
Sandrcak90
Pozdrav svima.. Ja sam nova, pa da Vam ukratko ispričam.
U braku smo 2 godine, menstruacija mi je tačna u dan.. Naime poslednji ciklus sam imala 27.02. Danas je 16 dan kako mi kasni. Radila sam test 2 dana nakon kašnjenja popodne i pokazao je negativno. Išla sam kod ginekologa, doktorka me pregledala obično, rekla mi je da mi je materica meka, i da po mojim simptomima ima šanse da sam u drugom stanju. Bole me krsta sve vreme, stomak i grudi. Naime, danas mi je krenuo kaosvetlo braon sekret, kad se obrisem vidi se po malo. 18 og idem na ultrazvuk.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Lažna menstruacija
11.4.2016 18:56:21   
IvanaSK RR
Da li si u medjuvremenu uradila mozda betu?

(odgovor članu Sandrcak90)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Lažna menstruacija
11.4.2016 18:59:19   
Sandrcak90
Znam da je to logicno, ali nisam, imala sam velikih problema sa vadjenjem krvi, probijanjem krvnih sudova, i od tada imam neki ogroman strah, padanjenu nesvet i slično, i zato nisam radila. Zato minje doktorka zakazala ultrazvuk 18, jer ako jesam u drugom stanju tada bi po njoj bila 8 nedelja.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Lažna menstruacija
11.4.2016 19:00:50   
IvanaSK RR
Ok.Zasto onda ne uradis opet test?

(odgovor članu Sandrcak90)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Lažna menstruacija
11.4.2016 19:03:50   
Sandrcak90
Htela sam da uradim sutra, ali me ovaj sekret danas baš zbunio, zato sam i pisala ovde.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Lažna menstruacija
11.4.2016 19:08:12   
IvanaSK RR
Mislim da mozes i odmah da ga uradis.
A ja bih na tvom mestu otisla sutra kod lekara, ukoliko si u mogućnosti.

(odgovor članu Sandrcak90)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Lažna menstruacija
16.12.2016 12:06:58   
Malamu6
Cao svima, prosli mesec sam imala menstruaciju 7og novembra a ovaj mesec mi je kasnila 4,5 dana i na kraju sam dobila i imala sam samo 2 dana ali dosta obilno mi je bilo, i bez bolova, sto se kod mene retko desava jer su mi menstruacije uvek bolne i traju 5-6 dana. Nakon ta dva dana ''menstruacije'' imam braon iscedak evo vec 3,4 dana.. jako sam umorna, samo mi se spava, i non stop osjecam kao neke blage grceve u stomaku.. da li je moguce da sam trudna? Jer radim vec na tome... hvala unapred na odgovorima...

(odgovor članu ticana)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Lažna menstruacija
25.12.2016 19:29:26   
Anck Su Nmaun
Ne nzma jesam li potrefila temu ali evo danas imam neko blago krvarenje a sredina ciklusa mi je user posted image
Ne znam sta je ali me nervira, pogotovo sto treba da zakazem stavljanje spirale za 5-ti dan sledeceg ciklusa a ne znam hoce li mi sad ovo poremetiti user posted image

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Lažna menstruacija
25.12.2016 22:19:57   
Sanjalicaaa
Meni se dva puta desilo da sredinom ciklusa imam blago krvarenje. Mada ne bih mogla da nazovem bas krvarenje, bas bude slabo, vise kao sekret braonkaste boje.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Lažna menstruacija
25.12.2016 22:27:23   
Anck Su Nmaun
I mebi se desilo jednom dva puta user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Lažna menstruacija
25.12.2016 22:36:23   
Sanjalicaaa
Pisala sam bas u nekoj temi, ali ne znam kojoj.
Posle tog "krvarenja" uredno sam dobila na vreme. Nista se nije promenilo u ciklusu.
Bas cu pitati sl. put moju dr za to. Inace radila sam papu i ostalo, sve je ok.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Lažna menstruacija
25.12.2016 22:43:37   
Maraj
Anck , meni se to jednom desilo
Bila sam kod gin. Ispostavilo se da je to sadrzaj koji je ostao od prethodnog ciklusa , pa je sad izasao. E sad , ti najbolje da odes na pregled. Ne znam koliko ti se puta do sad to desilo , ali znam da je "ozbiljno" ukoliko se cesto javlja

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Lažna menstruacija
26.12.2016 9:24:07   
Anck Su Nmaun
Jeste dva tri puta ali u razmaku od 20 godina user posted image
Zna, da nekad hoce i kad je ovulacija, a sad bi trebalo da je to. ma samo ciklus da mi se ne pomeri. A skoro sam bila kod Gin. i radila sve analise sve ok.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here