|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lažna menstruacija
8.4.2013 15:23:48   
ticana
Cao zenske,

evo i ja da podelim moj problem sa vama... Imam 36 godina, i sina od 12 godina. E sad, imam vezu vec 6 godina, i od pre 2 smo poceli da radimo na bebi...nista se nije desilo, jer je on mornar, pa 7 meseci je na brodu, 2 kuci, i tako user posted image . E sad, prosli mesec sam kupila trake za ispitivanje ovulacije Zestica, i utvrdila da imam ovulaciju. Bili smo aktivni, i par dana pre ocekivane user posted image pocinju da me ludacki bole grudi, ali to je moj simptom PMS-a. user posted image stize sa dva dana zakasnjenja, i traje jako kratko za moj ciklus, svega 2 dana... Uradila sam test kada je prestala, bio je negativan, ali me grudi i dalje bole ludacki... U sredu imam zakazano kod ginekologa, pa cemo videti sta je... Jako bih zelela da je user posted image , ali cisto sumnjam user posted image

(odgovor članu babby)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Lažna menstruacija
10.4.2013 12:20:18   
Ksenix
Ticana, jesi li bila kod lekara? user posted image

(odgovor članu ticana)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Lažna menstruacija
16.4.2013 16:29:36   
zacudjenaaa
imala sam rizicne odnose pre menstruacije koja je dosla sa 5 dana zakasnjena... ali sada imam jos jedna problem... kada je prestala posle odnosa mi se pojavljuju tragovi krva na toalet papiru...bilo je roze do jarko crveno... zanima me posto me i stomak probada da li je moguce da sam trudna??? kod ginekologa cu za svaki slucaj za par dana,ali me zanima ima li to ikakve veze???

(odgovor članu ticana)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Lažna menstruacija
27.4.2013 18:28:52   
ticana
Da, bila sam kod doktora... rekao mi je da je ta kratka menstruacija normalna. Pogledao me je na UZ, i rekao da mi je endometrijum zadebljan, i da cu ponovi dobiti menstruaciju. To je bilo u sredu. U nedelju sam stvarno dobila vaginalni iscedak prvo boje bele kafe, da bi potom postao bukvalno crn, i to je trajalo nekih 5 dana. Juce sam trebala da dobijem user posted image , ali jos uvek nisam. Ne znam sada da li je to braon krvarenje bila menstruacija, i ja uopste ne znam kada trebam da dobijem...

(odgovor članu ticana)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Lažna menstruacija
6.5.2013 12:04:34   
pomoc
dobar dan.
imam problem.
ja uvek dobijam par dana ranije mens.ali mi je prosla poranila 7 dana.
vec par dana su mi nadute grudi a nikad nije bilo tako cak i kad se probudim.tvrde su i kad pipnem bole me.juce sam teze disala i jako sam se osecala slabo.mislila sam da cu pasti.
u zadnje vreme se gojim a krecem se svaki dan.
decko i ja radimo bez zastite jer mislimo da pazimo dovoljno.sad sam zabrinuta zbog simptoma.
MOLIM VAS POMOZITE MI.<3

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Lažna menstruacija
6.5.2013 23:20:49   
pomoc
dobar dan.
imam problem.
ja uvek dobijam par dana ranije mens.ali mi je prosla poranila 7 dana.
vec par dana su mi nadute grudi a nikad nije bilo tako cak i kad se probudim.tvrde su i kad pipnem bole me.juce sam teze disala i jako sam se osecala slabo.mislila sam da cu pasti.
u zadnje vreme se gojim a krecem se svaki dan.
decko i ja radimo bez zastite jer mislimo da pazimo dovoljno.sad sam zabrinuta zbog simptoma.
MOLIM VAS POMOZITE MI.<3

(odgovor članu pomoc)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Lažna menstruacija
6.5.2013 23:29:14   
dunja RR

pomoc dobrodošla na Ringeraju!

Mislim da ćeš biti sigurna da li ima/nema trudnoće jedino sa nalazom bete iz krvi. Moja preporuka da sutra odeš do laboratorije i uradiš betu. Znaćeš u roku od dva-tri sata na čemu si.

Srećno!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pomoc)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Lažna menstruacija
6.5.2013 23:29:25   
serpica
pomoc,menstruacija moze da varira,od nekoliko dana zakasnjenja a i da porani,ako ti je mens.bila normalna kao i uvek nemas razloga za brigu,mozes da uradis test na trudnocu kad ti prodje pa da budes sigurna. Meni su recimo ciklusi znali da budu od 17 dana izmedju M do 36 dana.
Nadam se da sam ti bar malo pomogla,ali ipak mislim da nije lazna menstruacija jer ona obicno bude oskudna i traje kratko.Pozdrav.

(odgovor članu pomoc)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Lažna menstruacija
7.5.2013 12:40:03   
ticana
Ja jos nisam dobila... po onoj kratkoj menstruaciji, trebala sam da dobijem 26.04., a ako ono krvarenje izmedju ciklusa racunam kao menstruaciju, trebala bih da dobijem 10.05. Ajd, videcemo sta ce biti... sta vi mislite devojke?

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Lažna menstruacija
7.5.2013 17:01:31   
pomoc
hvala na odg.otisla sam da izvadim krv.saznacu danas.

(odgovor članu ticana)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Lažna menstruacija
8.5.2013 18:22:44   
ticana
pomoc, kakvi su rezultati?

ja jos nista...cekam, i cekam, i cekam....

(odgovor članu pomoc)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Lažna menstruacija
9.5.2013 9:04:18   
Štetica
Poslednji ciklus mi je bio 12.4 uvek su tacni na 28dana,od 6.5 do 8.5 sam imala braonkast sekret ali samo na papiru kada se obrisem,ulozak je bio cist svo vreme. Trebalo bi da dobijem sutra najkasnije,ali stomak je prestao da boli,nije vise naduven,grudi vise nisu osetljive tj, vise nijedan simptom pms-a nije prisutan. Sve ovo me nervira jer sam juce uzela uput za hormone da ih uradim i da predam papire za vto. Inace sanse za trudnocu su 1%,tako da me sve ovo uzasno nervira.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu ticana)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Lažna menstruacija
9.5.2013 9:47:55   
nata11
Stetice kako ces daradis hormone kada nema user posted image user posted image Mozda da sacekas jos malo ako su sanse tako male kao sto kazes mozda je neka jaca prehlada .
Ili da uradis ipak jedan test? user posted image

< Poruku je uredio nata11 -- 9.5.2013 9:48:34 >

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Lažna menstruacija
9.5.2013 9:55:24   
Štetica
Nato uput za hormone sam uzela zato sto je krenulo to braonkasto,jer sa tim mi uvek krece ciklus. A hormone cu odraditi kad bude krenuo pravi ciklus.
A test mi nepada napamet da radim jer nema sanse da je trudnoca,jer posle 3 dana braonkastog sekreta moze da bude samo problem sa hormonima,zato sam i stavila u ovu temu. Prehlada znam da nije jer nema nikakvih bolova.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Lažna menstruacija
10.5.2013 18:36:33   
ticana
Danas joj je bio krajnji dan, jos nije...user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Lažna menstruacija
11.5.2013 22:17:46   
plačljiva
Ticana,i ja još nikako da dobijem pravu user posted image od kada sam radila VTO,koja nije uspela...Znači posle VTO,ciklus pravi je kasnio i bio 24.3. i trajao 5 dana...Posle toga sve nešto po 2 dana mrljavo,braon u 2 -3 navrata...Ja još čekam pravu user posted image a test naravno kao i uvek negativan user posted image Muka mi je od ginekologa...Ali moram otići ove nedelje...MM me tera da radim betu,ali ja znam da 1000000% nisam user posted image

(odgovor članu ticana)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Lažna menstruacija
13.5.2013 12:17:24   
ticana
Placljiva, ne znam sta bih rekla... ja jos nisam dobila, i sve me ovo uzasno nervira...

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 167
   Lažna menstruacija
15.5.2013 3:24:43   
ika90
CAo svima..
Nova sam ovde i drago mi je da sam nasla ovaj forum..Ovako, ja i verenik smo vec 5 godina u vezi zivimo zajedno godinu i par meseci i eto resili da imamo prinovu..Zadni put sam imala ciklus 11.04 i trebala sam dobiti 08.05. i kasnila mi je 5 dana, 14.05 sam zbog uzbudjenja otisla da proverim kod ginekologa na uz i on je rekao da dodjem u ponedeljak na kontrolu, ali ja sam 14.05 popodne dobila i jako razocarala, msm imam nesto vrlo malo.. pa me zanima vase misljenje jesam li mozda trudna jer ne mogu cekati ponedeljak.. user posted image

(odgovor članu ticana)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Lažna menstruacija
15.5.2013 6:41:44   
serpica
Ika dobrodosla...
uradi test ako sumnjas na trudnocu,ili jos bolje betu iz krvi i znaces na cemu si odmah.
Pozdrav i sve najboljeuser posted image

(odgovor članu ika90)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Lažna menstruacija
15.5.2013 18:16:58   
ika90
Hvala puno, definitivno mi je poceo ciklus tako da predpostavljam da nisam user posted image user posted image pozz za sve. :*

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Lažna menstruacija
16.5.2013 14:18:15   
ketii
Pozdrav cure!
Ovako. Zadnja menstruacija mi je prestala 1.4. Imala sam rizican odnos 18.4. Znaci kasni mi 19 dana. Napravila sam 3 testa koja su bila negativna.Zadnji sam radila prije 4 dana (digitalni clearblue koji je jasno pokazao - ). Naime jucer ujutro sam dobila jako svijetlu krv koja je trajala samo do podneva, a danas je nesto vise ima , ali ipak to nije slicno menstruaciji koju dobim. Inace mi nikad nije tolko kasnila menstruacija.mozda jednom ili dvaput tako dugo.zna mi kasniti najvise tjedan dana.nemam nit sam imala ikakve simptome trudnoce(mucnina,vrtoglavica.mirisi i sl.jedino me vec tjedan dana grudi bole ali prestaju polako,i dobila sam pristice po lice kao sto uvijek dobim prije menstruacije i leđa me tu i tamo znaju zaboljeti) Zanima me da li je ipak moguce da sam trudna(mozda vanmaterična trudnoca,al mislim da bi mi ipak nakon 32 dana rizicnog odnosa barem ovaj zadnji test pokazao + ), il mozda nesto nije u redu sa jajnicima (neka upala il nesto slicno) ?

(odgovor članu ika90)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Lažna menstruacija
18.5.2013 14:42:02   
AGAPITI78
Drage dame i damice...evo i mene da podelim svoje iskustvo sa vama, u jakoj zelji da mi pomognete-posavetujete me
Ciklusi mi stoje ovako ove godine(inace radimo nauser posted image sa suprugom)
2.1-5.1 redovan na 24 dana,15-og uradjeni svi potrebni pregledi-sve u odlicnom stanju,promaseni odnosi u ovulaciji,jer smo saznali da su od 5-tog do 8-og dana
24.1-27.1 2 dana ranije
19.2-24.2 redovna,15.3-17.3-redovna,9.4-11.4-redovna,(ne propusteni dani user posted image )
i onda opet 1.5-3.5(tek malo taj 3-ci dan)
pa opet 15.5-17.5-ista situacija
16-tog sam bila kod doktora,uplasena od toliko prerane menstruacije i uradila sam samo test-negativan,rekao je da mogu da ga ponovim za nedelju dana...ali do tad??!!!nestrpljenje
pomozite mi da li da imam laznu nadu ili da se bojim neceg drugog(cista itd..)
unapred zahvalna

(odgovor članu ketii)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Lažna menstruacija
1.7.2013 18:18:35   
MALASMIZLA
Da podelim i ja svoje iskustvo... Imam neredvone menstruacije problem sa visokim prl i sumnja dokt. na PCOS. Drugi mesec sam na bromokriptinu i od kako ga pijem dobijam menstruaciju bez izazivanja. Prosli mesec sam imala 25tog pa do 29tog. A ovaj mesec sam 21 primetila malo krvi ali u tragu prilikom brisanja islo je malo minut dva yatim sledeci dan nista i onda naredna dva dana opet tako jednom ili dva puta dnevno primetim. Da li je moguce da je to implantacijsko krvarenje posto vec nekoliko meseci radimo nauser posted image ? Da li je neka imala slicno iskustvo a test pokazao user posted image posto planiram da ga uradim i nadam se user posted image .

(odgovor članu AGAPITI78)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Lažna menstruacija
21.10.2013 20:37:48   
kamichak_
Drage dame imam jedan problem...ciklus mi je poceo pre dva dana i prestao. Nije mi ni normalno islo vec kao pred kraj...ne znam sta moze da bude u pitanju? Moze li mi neko pomoci? Hvala!

(odgovor članu MALASMIZLA)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Lažna menstruacija
27.10.2013 13:22:20   
Dacabojan
Zdravo svima, slucajno sam naletela :) na ovaj sajt i jako mi se svidja jer ima zaista mnoooogooooo korisnih informacija.svaka cast user posted image E sad da podelim svoje iskustvo. Dobila sam 24-og i prva dva dana mi je islo koliko toliko normalno, treci skroz slabo, samo tragovi braonkastog i cetvrti dan nista. Slicno je bilo i u prethodnoj menstruaciji. Sta mislite sta bi to moglo biti? Hvala unapred user posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here