RE: Lažna menstruacija (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


makisasa -> RE: Lažna menstruacija (27.10.2013 17:04:42)

Sa moje tacke gledista to je kod tebe normalna [sm=hudicek1.gif]




nata11 -> RE: Lažna menstruacija (28.10.2013 13:33:58)

i po meni sasvim normalna menstruacija.




Sandricaaa -> RE: Lažna menstruacija (31.10.2013 13:19:33)

Drage moje, imam jedno pitanje za vas... Zadnja mm mi je bila 26 septembra, a sada je nema :D... stomak me boli, tj vise su grcevi... grudi isto tako... pre 2 dana sam primetila kao braonkaste tackice, ali mm nije dosla... Da li je neka imala slican problem kao ja? A iskreno, trudnocu zelim jakoooo <3




madre -> RE: Lažna menstruacija (31.10.2013 13:27:00)

vreme je za test[sm=smiley1.gif] mozes i ovog momenta da ga uradis, ako postoji trudnoca, pokazace[sm=smiley1.gif]




vonavoj -> RE: Lažna menstruacija (31.10.2013 13:27:48)


IZVORNA PORUKA: madre

vreme je za test[sm=smiley1.gif] mozes i ovog momenta da ga uradis, ako postoji trudnoca, pokazace[sm=smiley1.gif]

i ja kazem![sm=bravo.gif]




Sandricaaa -> RE: Lažna menstruacija (31.10.2013 13:45:26)

Jaooo , iskreno i plasim se da ga radim... jer muz i ja ec skoro god. dana radimo na [sm=duda.gif]... Odlazem do ponedeljka, pa ako budu [sm=rozacrtici.gif], javljam vam drage moje :)




Sandricaaa -> RE: Lažna menstruacija (31.10.2013 13:50:58)

Iskreno, plasim se da ne ugledam ne testicu negativno, jer mi je zelja za [sm=duda.gif] uzasno velikaa... Odlazem ga do ponedeljka, pa akoo ne stigne vestica, odoh na pregled... i javljam vam sta je bilo <3...




makisasa -> RE: Lažna menstruacija (31.10.2013 18:39:47)

Drzim ti fige da budu [sm=rozacrtici.gif],jedva cekam odgovor!




medena23 -> RE: Lažna menstruacija (6.1.2014 15:26:51)

zdravo svima e ovako moj problem je nastao prije dva mjeseca imam bolove u stomaku vtoglavicu mucnine bolne sise i pospanost...menstruacija mi je bila bezbolna i isla 3 dana sto inace ide po 7 dana hmmm.nakon mege sedam dana pcnu me opet boliti sise i tako i ovog mjeseca prestanu dva dana i opet da b prekcer navecer se budila po noci koliko me bole molim vas za prijedlog sta vi mislite nikad nije bilo ovako a tako mi je dva mjeseca prije mi samo malo nateknu ali ne bole a sada bole dodse prosli mjesec je malo manje bolilo ali ovaj mjesec cim je prestala odmah sve iznova mega mi sad treba doc 14 .1 pa sta vi mislite imala sam malu nezgodu sa kondomo inace udata sam ali nijeda nebi volili tako da mi i drago ako je [sm=duda.gif] malo sam zbunjena oko ovog svega i a jos imam bol vec nekoliko dana u stomako od pupka ka dole kao struja vatra nemogu opisati taj osjecaj sta vi mislite saje hvalla na odg....




vonavoj -> RE: Lažna menstruacija (6.1.2014 16:18:28)

medena,a sto se mucis,uzmes test i proveris,ili uradis betu! Ako sumnjas[sm=smiley1.gif]
a mozda te grudi bole,zbog hormona,da li imas neki stres,ili da uradis uz? (ako ti je test negativan)




medena23 -> RE: Lažna menstruacija (6.1.2014 17:43:07)

nemam stresa nikakvog oputena sam normalno sve ok [sm=smiley1.gif] od prije dva mjeseca mislila sam da su hormon ili tako nesto ali kasnie vidim da i kad sam imala menzes imam isti osjecaj sve isto samo sto me sada nije bolilo kad am dobila a ostalo sve isto sto sam nabrojala a planiramotic doktoru posto nisam u svooj zemlji tako da bas i nemam doktroa nego jedan prijatelj je zvao svog pa ce me on pregleat jer stvarno postaje neponosljivo evo i sad dok pisem bolime ispod pupaka dole neka struja neopisivo pretane i tako svaki dan po 3 puta.a test sam radila prosli mjesec i bio je negaativan...pa sam mislila eto da mi vi kazete jer nemam skim popricati ovdje eto sta i mi vi rekli onako iz iskustva i hvalla vam jako ste ljubazni......




osica93 -> RE: Lažna menstruacija (13.1.2014 21:20:50)

Evo ovako,kasnilo mi je 6 dana pritom me je boleo stomak kao da ce ciklus svakog casa krenuti, i nista grudi su mi bile osetljive i td, radila sam test i ispostavilo se negativno,negde oko podneva krene meni braon iscedak i pomislim da nisam trudna medjutim stavim ja ulozak i posle nekog vremena na njemu nesto oskudno,pritom mi je prvi dan ciklusa veoma bolan i ide mi ne tako strasno ali ide? Ja ne znam da li su to neki znaci trudnoce ili samnom nesto nije uredu?
Molim vas za misljenje




makisasa -> RE: Lažna menstruacija (13.1.2014 21:38:25)

Draga osice93,i ja sam imala prosli mesec tako,skoro dva dana mi je samo braon onoliko koliko da isprlja dnevni ulozak,a posle toga normalna [sm=hudicek1.gif]




osica93 -> RE: Lažna menstruacija (13.1.2014 21:42:49)

Ja se sve tripujem da sam trudna jer sam imala nezasticeni odnos bas kad su mi bili plodni dani i decko je svrsio u mene? zato se tripujem.Nemam osecaj kao da sam dobila za ceo dan 5 kapljica




osica93 -> RE: Lažna menstruacija (13.1.2014 21:43:41)

kao da nisam dobila




lesica -> RE: Lažna menstruacija (13.1.2014 21:48:20)

Draga Osice, ja sam mišljenja da sačekaš dan dva i vidiš šta se dešava. Ako se sve isto kao danas nastavi, uradi u laboratoriji beta HCG, i onda ćeš sigurno znati na čemu si. A nakon toga, svakako ja bih otišla ginekologu na pregled.




makisasa -> RE: Lažna menstruacija (13.1.2014 21:49:57)

Ako planiras trudnocu budi sretna da si trudna,ako ne sigurno ces dobiti mozda promena vremena,kazem ti ja sam prosli mesec tako za dva dana pet tackica jedva vidljive a posle toga kad je krenulo islo je normalno,a nikad tako nisam imala.




maca15 -> RE: Lažna menstruacija (6.2.2014 14:47:18)

Evo ovako drage moje
Prije dva dana na toalet papiru sam vidjela malo skroz svijetlo roze iscjedka,juče na dvevnom ulošku takođe sasvim malo rozeg (dvije tri tačkice). A danas (kad sam trebala da dobijem),do podne smeđi iscjedak,kad sam otišla na wc,na papiru je bilo malo kao svježe krvi i posle toga više ništa. Cice su me bolile do juče,nije bilo ni nekog pms-a [sm=zmeden.gif] Šta mislite,da li se radi o lažnoj menstruaciji?




cvrle 94 -> RE: Lažna menstruacija (13.3.2014 20:04:53)

cao svima ja sam ovde nova.[sm=smiley1.gif] imam jedan problem,trebala sam da dobijem 09.03. medjutim juce mi je krenulo nesto braon i danas takodje ide sve po malo.inace ja i suprug pokusavamo da imamo bebu.volela bih da mi neko pomogne.[sm=smiley19.gif]




iva80 -> RE: Lažna menstruacija (14.3.2014 9:11:30)


IZVORNA PORUKA: cvrle 94
cao svima ja sam ovde nova.[sm=smiley1.gif] imam jedan problem,trebala sam da dobijem 09.03. medjutim juce mi je krenulo nesto braon i danas takodje ide sve po malo.inace ja i suprug pokusavamo da imamo bebu.volela bih da mi neko pomogne.[sm=smiley19.gif]

Cvrle, to braon obicno znaci pad progesterona i znak da ces uskoro dobiti. Poslednjih nedelja samo slusam koliko ove promene vremena uticu na zenski organizam, a pritom mi dodajemo sa tom zeljom da ostanemo u drugom stanju. Tako da ti se mozda samo malo 'poremetio' ciklus....naravno, ja tebi zelim da bude ono sto ti najvise zelis!!!




Medvedic6 -> RE: Lažna menstruacija (29.3.2014 8:33:06)

Zdravo, ja sam nova ovde, i potreban mi je savet ili pomoc posto sam citala postove i vidim da imate iskustva sa ovakvim stvarima. Naime, da pocnem xD imam menzis neredovan, desavalo mi se da kasni po 4-9 dana a ovaj mesec sam dobila 20.3 tj kasnila mi je 15 dana. Imala sam normalnu menstruaciju 4 dana ali 5 dan mi je postala smedj iscedak sto se ranije nije desavalo, i inace mi je trajala 7 dana uglavnom a ovaj mesec 5. I danas ja odem u toalet i primetim da imam opet krv kao kod ciklusa ne iscedak vec krv, ali me stomak ne boli, zadnja dva dana sam imala temperaturu i uzimala ferveks i sumeci multivitamin (u malo vecoj dozi koja nije propisana). Zadnji odnos sa momkom sam imala 5 dan menzisa i dva dana. Da li je moguce mozda da sam trudna jer sam citala svasta zaista pa ne znam cemu da verujem. A i ranije smo imali odnose u toku ciklusa i nikada mi se ovako nesto nije dogodilo. Hvala unapred na pomoci.




Trcosava -> RE: Lažna menstruacija (29.3.2014 8:40:10)

Medvedić dobro došla.

Što se tiče tvoje situacije, možda je poremećaj hormona i sama kažeš da si prehlađena bila. U svakom slučaju bi ti savetovala odlazak lekaru, pogotovo ako se to drugo krvarenje nastavi. Za ovulacijsko krvarenje je još rano (kažeš da si imala 20.3.).

Pridruži nam se i na ostalim temama. [sm=bravo.gif]




Nikica95 -> RE: Lažna menstruacija (22.5.2014 20:39:10)

Drage moje,imala sam poslednji put 29.04.2014. (inace su mi redovne menstruacije na 28-30 dana,i 21.05. kada sam otisla na wc primetila sam svetlu krv,pomislila sam da sam dobila i to dosta ranije,medjutim vec ledece jutro nema nicega...ne znam sta da mislim :(




nata11 -> RE: Lažna menstruacija (22.5.2014 21:35:11)

Nikica jel mozda radis na bebi? Mozda se smesta bebac? Jesi radila test?




MimaNN -> RE: Lažna menstruacija (14.7.2014 1:27:13)

Dobro vece... Spavala sam sa momkom vise puta i to bez zastite. Kasnilo mi je 13 dana ,i na kraju sam dobila kao menstruaciju,ali to ni nalik tome,trajalo mi je svega 3 dana,jako mi je slaba bila,skoro pa sam jedan ulozak mogla po ceo dan da nosim koliko je malo curilo. Grudi me jako bole,natecene,i cini mi se da su mi bradavice dobile boju,a sto se tice bradavice ne mogu da ih pipnem odmah pocnu da me bolu,grudi su mi narasle da cu morati nov grudnjak i to veci da kupujem,sve mi malo [sm=smiley19.gif] Juce sam trebala da dobijem i nista. Pojavile su mi se strije na stomaku ,stomak mi se povecao. Radila sam test bebi rapid i pokazao mi je negativno,ali ovo sve me zbunjuje....Zanima me ako neko zna o cemu se radi da mi odgovori,da znam na cemu sam. Hvala unapred,i cekam odgovor :) Milica




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>