|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koji šampon koristite?
28.3.2019 20:10:34   
Rosita
Ne radi link. Pro voke silver se zove.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Koji šampon koristite?
28.3.2019 20:46:41   
Misha i Ljisha
Koristim afroditin od koprive sa pantenolom

 Litarsko pakovanje i traje mi pola godine 😁

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Koji šampon koristite?
28.3.2019 20:50:29   
vocicana
Imam Dove neki odlican je i kombinujem sa Farmasi sa ruzmarinom sampon, ne osusi je i fino mogu da je ocesljam, bez pakovanja i regeneratora.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Koji šampon koristite?
28.3.2019 21:15:03   
Maraj
Ja kupila u dm-u neki njihov za 69 dinuser posted image i super je user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Koji šampon koristite?
28.3.2019 21:56:03   
Rosita
E ovaj što navedoh kao sprečava žutilo kod plavuša , 850 din je



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Koji šampon koristite?
28.3.2019 21:58:18   
Sanidej
Ti vocni iz dm predivno mirisu, narandzasti moj favorit..

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Koji šampon koristite?
29.3.2019 14:10:03   
mama Jo
Maraj, je l' to neka akcija? Koliko je pakovanje?
Mi i dalje onaj head and shouldeŕs, sto bi mm rekao - mentolski user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Koji šampon koristite?
29.3.2019 15:04:35   
Sanidej
Balea sampon od 300 ml. Redovna cena je 99 din.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Koji šampon koristite?
29.3.2019 20:42:39   
Maraj
Mama jo normalna mililitraza. Dal 200 ili 300ml . Ne mogu sad da vidim. Al im naravno stoji na poslednjoj polici. Skoro pa na podu. Pa za te sampone moras da se savijasuser posted image ovi skupi stoje u nivou ociju user posted image

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Koji šampon koristite?
29.3.2019 20:51:13   
mama Jo
Pa da, to su ti trikovi trgovaca 😊
Mm je poznat po tome da tako uvek gleda u dno police ili tako na donjim policama sta ima, i uvek nesto ,,iskopa"... ja se ne setim, sutra cu u dm jer treba neke njihove vaucere da iskoristim pa cu bas procunjati

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Koji šampon koristite?
30.3.2019 19:01:04   
vocicana
Da li je neka od vas koristila neki sampon iz Alexandar cosm, ima ih na pumpicu I ovako za sipanje u dlan, za razne potrebe kose, bas me zanima.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Koji šampon koristite?
1.4.2019 8:55:26   
medamisko

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Da li je neka od vas koristila neki sampon iz Alexandar cosm, ima ih na pumpicu I ovako za sipanje u dlan, za razne potrebe kose, bas me zanima.



Revlon kod njega uzet.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Koji šampon koristite?
1.4.2019 10:14:22   
Sanidej
Izgleda da mi ovaj dm sampon ipak ne prija, pocinje da mi se peruta koza glave

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Koji šampon koristite?
1.4.2019 12:08:36   
vocicana
Medamisko, ja sam ih videla, sada ne mogu na sajt, ne znam ni kako se zove linija. Neki ih toliko hvale, neki ih toliko kude da je to strasno, ne znam sta da msilim, ali cu u prilici probati malo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Koji šampon koristite?
1.4.2019 12:16:21   
Ana RR
Ja sam napravila drugu turu šampona, ovaj put sam stavila ricinusovo ulje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Koji šampon koristite?
1.4.2019 12:22:30   
vocicana
Sigurno si zadovoljna cim si ponovila. Ja sam 100 puta rekla da cu probati pa nikako, sve mi je drugo nesto prece I samo odugovlacim.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Koji šampon koristite?
1.4.2019 12:26:58   
Ana RR
Voci, ja to godinama koristim, sa pauzama. I kosa mi je definitivno najčistija sa njim. I vidim da raste i nova kosa.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Koji šampon koristite?
1.4.2019 12:39:36   
vocicana
Anci raste meni kosa, ali tanka, tanka, upoznacemo se vec, ja se stvarno nadam, red bi bio, videces kakva mi je smehoteka kosa. Sada sam je malo zatamnela, pa I nije katastrofa, malo kao sija lepse I negovanije, inace sampona ima million, nema sta nisam probala.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Koji šampon koristite?
1.4.2019 12:44:07   
Misha i Ljisha
Voci ja imam ravnu i tanku vlas i svilenu haos. Moja D ima "vise kose" od mene. Kazem ti meni odgovara taj afroditin kopriva sa pantenolom.Jako mi se masti kosa od svih drugih tipa wash and go headand shoulders, pantene i sl.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Koji šampon koristite?
1.4.2019 12:54:58   
Ana RR
Ljišo, i ja kupujem afroditin šampon sa koprivom pa na 500 ml šampona dodam bočicu pantenola, ad kapi i ricinusovo ulje. Ili umesto afrodite kupim kosili (ja originalno recept imam sa kosilijem ali onda dodajem i kapi koprive). Extra je. A kosa mi je kao i tvoja i Vocina, tanka, svilena, kao bebeća.

< Poruku je uredio Ana RR -- 1.4.2019 12:56:12 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Koji šampon koristite?
1.4.2019 12:57:10   
Misha i Ljisha
Ja uzmem litarsko pakovanje pa sam mirna pola godine user posted image vec sam cula da je bolja varijanta da sama dodam pantenol al iskreno nesto mi mrsko pa mi ovo ok

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Koji šampon koristite?
1.4.2019 18:46:23   
vocicana
Joj Anci, kosa mi je tiha jeza III deo, ali videces, pa to je strasno.
Moram sada da nastavim d aradim, toliko je velika guzva sve mi se povraca vise od nestajanja.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Koji šampon koristite?
2.4.2019 11:31:50   
mirana1
E juce sam kupila loreal 3 u1

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Koji šampon koristite?
2.4.2019 12:20:37   
vocicana
Onaj bez parabena, ne peni, kazu da je mnogo ok, koleginica ga je koristila dugo, kosa joj je bila prelepa.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Koji šampon koristite?
2.4.2019 13:21:24   
mirana1
Ne vocicana nego novi neki crveni sa pumpicom , ima maska u njemu. Za farbanu je kosu, ali mislim da malo masti kosu.
Sinoc sam oprala.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here