RE: poklanjam lekove za pomoc pri zatrudnjavanju (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


slaki2808 -> RE: poklanjam lekove za pomoc pri zatrudnjavanju (25.5.2014 20:40:22)

Pozdrav svima, nova sam na forumu iako cesto citam vasa iskustva i delim istu sudbinu. Nasa borba traje par godina ali ne odustajemo i ne gubimo nadu. Skoro smo kupili 4 kutije Proxeed plus preparata po preporuci urologa kako bi povecali pokretljivost sprematozoida ali zbog preosetljivosti na kvasac upotreba je obustavljena, tako da prodajemo 3 cele kutije koje sadrze 30 kesica i jednu kutiju sa 23 kesice. Sve zajedno bih prodali za 9500 din ili 3000 din po komadu.




degu -> RE: poklanjam lekove za pomoc pri zatrudnjavanju (27.9.2014 20:14:39)

Ostala mi je jedna tabla Femare, rok je do novembra 2016. godine, ako nekom treba neka mi se javi. Naravno, poklanjam [sm=smiley1.gif]




17 joka -> RE: poklanjam lekove za pomoc pri zatrudnjavanju (27.9.2014 20:40:03)

ja imam 3 kutije Utrogestana pa ako nekom treba nek se javi




ika2306 -> RE: poklanjam lekove za pomoc pri zatrudnjavanju (31.10.2014 0:20:29)

Pozzz...cure ja i suprug vec dugo vremena pokusavamo dobiti bebu ali ne ide vec 4god..imam pco i nisam znala sta da uradim vise i slucajno sam saznala za jednu odlicnu travaricu inace ima jedina kod nas bas proizvodnju i firmu na bazi prirodnih preparata tj..i napravila mi je terapiju za ciscenje cista,propuhivanje janika i suprugu za bolju spermu...i ja vec sada nakom 3 tjedna osjecam pritisak jajnika i bol maternice sto znaci da uistinu djeluju...ugl...tokom terapije maternica vam se siri 1cm...s tim da vam ona garantira trudnocu jer je inace doktorica i ginekolog..pa ako ikog zanima mogu vam dati kontakt br..ili facebook stranicu...raspisala sam se ali samo zelim pomoci nekom ko nezna sta da vise ucini da dobije jedno malo divno stvorenje...




Bubili011 -> RE: poklanjam lekove za pomoc pri zatrudnjavanju (6.11.2015 7:34:58)

Pozdrav svima!
I ja sam nova clanica. Zelela bih da poklonim nekome sa skromnim materijalnim stanjem dve kutije proxeed woman I jednu proxeed plus. MM I ja smo poceli da ih koristimo, I izgleda nam nije bilo potrebno [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
sada cekamo [sm=duda.gif] I zeleli bismo da pomognemo nekome kome je proxeed potreban. javite se porukom u inboks pa cemo se dogovoriti kako da preuzmete




branki* -> RE: poklanjam lekove za pomoc pri zatrudnjavanju (6.11.2015 7:52:57)

Bubili,cestitam vam na trudnoci[sm=bravo.gif]neka bude lepa i laka i veliko bravo za plemeniti gest[sm=bravo.gif]




Bubili011 -> RE: poklanjam lekove za pomoc pri zatrudnjavanju (6.11.2015 7:56:18)

hvala na lepim zeljama! svako dobro I Vama!




choopa choops -> RE: poklanjam lekove za pomoc pri zatrudnjavanju (6.11.2015 12:37:17)

Čestitam na trudnoći![sm=bravo.gif] I bravo i za poklanjanje![sm=smiley1.gif]




nata11 -> RE: poklanjam lekove za pomoc pri zatrudnjavanju (7.11.2015 10:31:52)

Cestitam [sm=bravo.gif]




Bubili011 -> RE: poklanjam lekove za pomoc pri zatrudnjavanju (8.11.2015 11:33:15)

Hvala vam od [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=zz_redface.png]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]