|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slatkiši
24.2.2011 0:40:41   
liliana
Prošle godine je isto bila povučena Jafa i Mančmelou.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Slatkiši
24.2.2011 22:16:05   
gagana83
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Jaffa keks povučen iz prodaje u Sloveniji zbog štetnih materija u ambalaži koje mogu proći kroz celofan user posted image

I u Crnoj Gori je povucen!


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Slatkiši
24.2.2011 22:38:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: Tash

bezze ja bih ga i onda jela.user posted image

Nisam pojela ni jedan kupovni slatkiš preko mesec dana, jel verujete??? Ni Č od čokolade.





user posted image

ja ga nisam baš dugo jela........



mLogo ga volEm! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Slatkiši
24.2.2011 23:33:09   
Anoniman
A to su one štetne materije što na nas Srbe ne deluju, jelte?
Mene zanimaju takve info samo zbog malog, ja sam pomijara, podigla sam čokoladu pre neki dan sa poda i strpala u usta bez pardona....kad može moje dete,mogu i ja...kontam da sam imuna na te otrove iz jafeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Slatkiši
25.2.2011 0:07:21   
pepeljuga
molim?!?! od kada je ta informacija?? nastavicu da jedem, meni ni ne treba zivot bez jafe user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Slatkiši
23.5.2011 20:32:17   
dunja RR
Devojke, koliko vode se sipa u šećer kada pravim karamel, da prekrije ili? BTW pravim grilijaš oblande, pa prvo moram istopiti 250 g šećera - piše samo- kao za karamel.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Slatkiši
23.5.2011 20:33:29   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Devojke, koliko vode se sipa u šećer kada pravim karamel, da prekrije ili? BTW pravim grilijaš oblande, pa prvo moram istopiti 250 g šećera - piše samo- kao za karamel.


Sada videh da sam pitala u pogrešnoj temi, ali aj svejedno, molim pomoć:) Prebaciću tamo gde treba:::

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Slatkiši
5.3.2017 21:41:34   
emicaa
Teodora najvise jede kinder bueno i kinder cokolade.Ja obozavam Jafu,to je kraljica svih slatkisa,volim i kinder bueno,tofife i neke milkine mekane sendvice keksice

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Slatkiši
5.3.2017 21:44:52   
IvanaSK RR
Sin voli sve slatkise, jedino slabije one sa kokosom. Zato ja obožavam Raffelo, Bounty.. Jaffa, belu Milku sa celim lesnikom...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Slatkiši
5.3.2017 21:47:23   
emicaa
E da,rafaelo kupujemo samo zbog Dore.Ja sam za NG od sveki dobila pakovanje rafaela,Dora ga nasla prije par dana i kze mama uzecu malo ali necu ti sve pojesti user posted image
Ona inace kad ode negdje sa mm kupi mi neki slatkis i pojede ga dok ja nesto zavrsim user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Slatkiši
5.3.2017 21:48:43   
eca89
Ja sve volimuser posted image !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Slatkiši
5.3.2017 21:51:41   
emicaa
Eco ti kao moja zaova,ja sam paketice od NG probrala samo ono sto mi volimo a izbirljivi smo ostalo sve dala njoj.Koja je to sreca bila user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Slatkiši
5.3.2017 21:55:00   
eca89
Sta cu, to mi ke slabost!
Slanog stvarno ne mogu pojesti mnogo, iako tu uvijek biram tjesteninu, pite i tako! Mm me cesto zeza kad jedemo, kaze da A., pojede vise od meneuser posted image !
Ona je na njega, ne bira, samo daj mesa!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Slatkiši
5.3.2017 21:55:31   
Duškić
Ferero, a u posledje vreme milkine jafe ( narandza, malina)

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Slatkiši
4.3.2018 11:56:00   
Dora89
Počela sam sa godinu i po dana tortama na rođendanima, sada kvalitetnije čokoladice za decu i kinder-jaja. Što se grickalica tiče, smoki, plazmu i sve druge keksove smo počeli pre godinu dana. Tako smo uradili pre svega što je dete punačko, pa da izbegavamo stvari koje dodatno goje dokle god možemo. Ali kakvo god da je dete, ne preporučujem pre prvog rođendana. Okolina je prevrtala očima, ali sam svima rekla, ako hoće nešto da kupe bebi, da kupe voće. Ionako će celog života jesti slatkiše, što bismo rano počinjali?

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Slatkiši
4.3.2018 12:04:54   
Sarav
S dajem sve, ali u poslednje vreme neće sokove uopšte (odlično), tortu slabo. Uzela je jutros jednu kinder čokoladicu, pojela kockicu i ostavila. Isto je i sa lizalicama, drži u ustima dva minuta i traži tacnu da ostavi. Takav joj je period.
Inače naiđe period da neće ništa da jede osim slatkiša, e tad joj doziram. Nisam za to da ne jede ništa. Poznajem jednu majku koja detetu od 4 god nije dala nikad ništa osim čokolade za kuvanje a dete normalno, lepo izgleda, sve jede.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Slatkiši
4.3.2018 12:37:58   
mama Jo
Dajemo starijoj, posle rucka se svi kao zasladimo, naidju dani kad pojede vise ali trudimo se da ne bude puno... svakodnevno se stalno susrece sa nekim slatkisima prosto ne mogu da sad strogo zabranim ali vodim racuna da to bude granica normale

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Slatkiši
4.3.2018 12:39:39   
Anck Su Nmaun
Ja sam naprosto luuuda za slatykisima, i ne znam hoce li se to ikada promeniti.
Moja deca jedu ali im doziram, ne dam da se to po citav dan jede. Moze posle rucka neki slatkis, slanise kasnije mozda i to je to. Sokove retko pijemo.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Slatkiši
4.3.2018 12:42:23   
Mala Elena
Sarav, da to su periodi. Elena zna da cuva lizu po tri dana. Bombonice isto tako...
Vise se igraju nego sto jedu. Ono sto hoce je cokolada i tortu su zadnju smazale ekspresno ( t svi smo user posted image )...Petra nekada odbije cokoladu .

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Slatkiši
27.3.2018 11:31:05   
Dragce86
Moja V jede plazmicu, krem bananicu i kinder jaje :D Al hvala Bogu, vise od slatkisa voli cedjenu pomorandzu, za to vristi ko blesava i cupka dok joj pravim :D Jedva doceka da eksira :D

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Slatkiši
27.3.2018 14:14:10   
mama Jo
Ponekad me iznenadi da nece nista slatko 😂


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Slatkiši
18.5.2018 19:54:04   
IvanaSK RR
Moja maca u poslednje vreme ludi za bombonicama. Tik tak, one okrugle cokoladne, pez... I gumene ponekad. Jela je i tvrde.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Slatkiši
20.5.2018 9:16:45   
vocicana
Moj se zadavljivao sa bombonma, kupila mu one penaste malo rekoh hajde da kida zubicima, ali ne, on bi covek ka sotka odmah da guta. Ali voli slatkise generalno, jede cokoladu, voli torte, kolace kekseve.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 73
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here