|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uvećan treći krajnik
19.11.2013 11:03:11   
vikiveki
Hvala devojke,shvatila sam samo što ćerka ima izgleda problema sa sva tri krajnika,jer kao što sam rekla i ova normalna dva su joj od rođenja veelika,kad joj pogledam grlo oni izgledaju kao dva klikera ona veća

< Poruku je uredio vikiveki -- 19.11.2013 11:04:45 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Uvećan treći krajnik
19.11.2013 11:22:45   
Didy
Jole, 3. krajnik nemaju odrasli već samo deca. Kako deca rastu, kosti lica srastaju i zatvara se ta šupljina gde je 3. krajnik, zato ga odrasli nemaju. Pitanje je da li si ga imala kada si bila mala. a ako ti nije pravio problema, niko ti ga nije ni spominjao. On je obična želatinasta masa koja se nekom krivom kukicom iščačka na operaciji, zato i ne boli posle operacije jer nigde nije srastao za okolna tkiva i zato je oporavak tako brz.

< Poruku je uredio Didy -- 19.11.2013 11:24:27 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Uvećan treći krajnik
19.11.2013 11:28:44   
jole82
Didi ja to znam...mislim znam i ovako a i mama mi je druser posted image ...meni je kao bebi ustanovljeno da nemam 3. krajnik...kad sam dobila anginu sa nepuna 2 meseca...

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Uvećan treći krajnik
3.12.2013 13:49:12   
cockic
e imam pitanje sta stavljati u nos kad im se uveca treci,lena od rodjenja je krkljala od treceg tako nam je rekla dr. i to se smirilo do 6 meseca.mozda i malo kasnije.evo sad ima tonsilitis acuta ova dva u grlu katastrofa bili kod usnog i dao joj sinacilin,usi uredu u jednom ssh ima vise cerumena,upale nema.njoj su inace ta dva u grlu i kad je zdrava natecena.ali ovaj treci joj sad ne da da spava,prazan nos ona krklja i hrce user posted image
znam da se od treceg hrce,zabacuje glava kad spavaju.ja sam ga imala i tako spavala.samo ne znam kako me je mamam slusala.ja nju ne mogu,bas mi je zao user posted image

petar nije sklon upalama krajnika,dok lena sa sva tri izgleda ce muciti muku.ja sam sa trecim,mm sa ova dva u grlu.

a nije imala bronhitise,mozda neki pocetka blaga opstrukicja jednom,dve upale uva jeste.a grlo vise puta je bilo crveno.ali ne kao sad sa upalom krajnika.
ja napisa svasta znam da je teme treci,pitanje je sta staviti u nosic kad krkljaju.jer ima nesto sto taj krajnik vraca u normalu da nevibrira ovoliko.sta li vec radi nemam pojma.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Uvecan treci krajnik
23.4.2014 13:03:19   
Anck Su Nmaun
Greska...

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 23.4.2014 13:05:45 >

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Uvecan treci krajnik
25.2.2015 12:59:55   
Zemunka85
Bacih se u citanje poslednjih par dana i svasta saznam ...
LM, moje dete hrrrrce kao deda neko vreme. Bukvalno me budi. Sve sam povezivala sa punim nosicem, tim sto kasljuca vec 2-3m bez prestanka ... sve to nekako blago, toliko da nas ne ometa ni ucemu. Par dana slini, pa par ne, pa kasljuca, pa ne .. bude bolje, pa opet napadi i tako u krug.
Relativno je zdrava - imala je jednu gnojnu anginu i to je to. Eserihiju ovde da ne pominjem.
I sve ja to uzmem zdravo za gotovo, ali citanjem vidim da to sve govori o trecem krajniku. Malo atipicno doduse jer nikada nije imala ni upalu uva, tu gnojnu jedno, bronhitise nikada i sl ... ali definitivno cu je odvesti kod ORL. Da li je to dovoljno?

Usput - mama mi kaze da su u njeno vreme babe to vracale kasikom??!?!

E da - i stenje nekako dok dise cesto. Ja uopste nisam shvatala da je to problem, jos je grdim sto to radi...
Da li se to desava sve zbog tih sitnih usputnih viruscica koje kupi u vrticu mesecima?

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 25.2.2015 13:02:18 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Uvećan treći krajnik
27.2.2015 10:27:58   
olja
Mi smo muku mučili skoro godinu dana, inhalacije, sirupi, upala uva, operacija da ili ne... I izborili se da ostane,a zdravi smo već dva meseca. Pratimo i dalje šta se dešava i nadamo se da će da atrofira. :-)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Uvećan treći krajnik
3.3.2015 11:46:48   
Bibilib
Mladji sin je poceo da hrce kao odrasao covek,to se ne desava stalno ali kak-kad se cuje...kada sam rekla doktorki ona jke rekla da je moguce zbog treceg krajnika...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu olja)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Uvećan treći krajnik
3.3.2015 12:48:33   
veselicaa
Bibilib nadam se da nije u pitanju treci krajnik,mali je jos user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Uvećan treći krajnik
4.3.2015 0:35:43   
Zemunka85
Moja cerka isto. Uopste ne bih pridavala znacaj, obzirom da je za dve i po godine jednom imala gnojnu anginu i to je to. Upala usiju nikaga, nikada crveno grlo, sem te angine, nikada bronhitis, upala pluca ... ali sto kazes hrrrce budi me. Bas bas kao deda.
Isto mi je DR rekla da je 99% treci krajnik i dobih uput za IMD, Juce zovem, kaze zovite od 1.4. .. pa da mi zakazu za jun, kapiram. Te sam zakazala privatno kod tolikopominjanog DR Baljosevica za 12.3.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Uvećan treći krajnik
4.3.2015 8:51:32   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: veselica

Bibilib nadam se da nije u pitanju treci krajnik,mali je jos user posted image


Majke mi Veselice tako mi je doktorka rekla kad sam ga vodila na sistematskom....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Uvećan treći krajnik
4.3.2015 11:09:55   
Azra_
Sestrin mali je imao problema sa terćim krajnikom. Dr dala neke kapi za nos. To su kapi koje idu na recept, a mogu se i kupiti, košttaju 2000din. Ranije su se davale samo deci nakon 6.godine, a sada idu i za uzrast posle 4.godine. Sestriću je znatno bolje nakon tih kapi.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Uvećan treći krajnik
4.3.2015 15:25:37   
veselicaa
Bibilib nadam se da necete imati vecih problema.
Azra cula sam i ja za te kapi,moja rodjaka trebala da daje detetu mada je njen sin tada imao tri godine,pa se nesto uplasila zbog raznih prica i na kraju odustala.Na kraju joj se sin operisao i to sa sest godina i fino su prosli.Kazu da je lakse kada se operisu kao manji.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Uvećan treći krajnik
5.3.2015 9:39:25   
Zemunka85
Moja jako dobra drugarica je starijem sinu operisala treci krajnik sa tri godine i ugradili su mu cevcice. Onda je i mali poceo nocu da hrce i ustanove da je za operaciju i on jer nocu tesko dise a to disanje na usta nije nikako dobro kada je dugotrajno. I operise i njemu sa godinu i dva meseca. Sve je ok proslo. Tome ima sada vec pola godine. Nema nikakvih problema.
Moja Lara nocas niiiista nije spavala. Nista. Hrce bas puno i to je budi. Jedva cekam taj 12i, mada sve mi se cini da ima tu nesto, iako je dete zdravo oduvek.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Uvećan treći krajnik
5.3.2015 9:46:41   
Bibilib
I ja se iskreno nadan da necemo imati nekih vecih promlema....sem hrkanja user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Uvećan treći krajnik
5.3.2015 9:58:31   
Sanjalicaaa
Mi imamo isto problem sa trecim krajnikom. Upalu uha imamo non stop, i hrce jos kad je bio jako mali. Bili smo na IMD rekli su da se javimo sa 2 god. Razmisljala sam da idem kod Dr Baljosevica. Zemunka koliko si cekala kod njega na pregled? I koliko kosta pregled?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Uvećan treći krajnik
5.3.2015 10:07:36   
Bibilib
Sanjalice jel kod Steve Baljosevica?

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Uvećan treći krajnik
5.3.2015 10:09:12   
Sanjalicaaa
Bibilib, ako se ne varam, mislim da su mi preporucili Ivana Baljosevica.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Uvećan treći krajnik
5.3.2015 10:10:40   
Zemunka85
Ja sam u ponedeljak sada ovaj pre par dana zakazala za 12.3. Tako da, eto, 10ak dana. Pregled je 3500.
Mada, ta drugarica koju pominjem je bila kod Subarevica. Privatno. Lik je ispao car. Kada je video da je stariji decak za operaciju rekao im je da dodju u ponedeljak na IMD da to urade, a bio je cetvrtak. Znaci za 4 dana. A da su isli samo preko IMD cekali bi Boga pitaj koliko. Zato ja i zakazah kod Baljosevica, mozda bi nam pomogao ako bude potrebe. Inace kod tog privatnika je ista ta operacija tipa 90000.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Uvećan treći krajnik
5.3.2015 10:11:06   
Bibilib
Mozda je on sin od profesora Steve B. Pitam zato sto su oni prijatelji sa mojim svekrom....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Uvećan treći krajnik
5.3.2015 10:13:17   
Zemunka85
Ovaj o kojem ja pricam je Ivan :D. E ne znam za tatu :D

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Uvećan treći krajnik
5.3.2015 10:14:58   
vonavoj
Baljosevic je car,nas je ubacio na IMD, isli smo privatno prvo..pregled je vbio 3000din..iz Pa smo i uput bez zakazane operacije za Bg ne bi nikad dobili..u toj klinici zutic operacija treceg krajnika je bila 350e,da on radi..ali nije nas terao nego sam ubacio..

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Uvećan treći krajnik
5.3.2015 10:15:22   
cockic
jao jer taj Subarevic stariji dr.mislim da je mom bratu on operisao treci kad je bio mali.moj brat je treci operisao dva puta koliko se secam.jer je opet izrastao.jednom u IMD jednom na VMA.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Uvećan treći krajnik
5.3.2015 10:15:39   
Bibilib
Pa ovi nasi su i tata i sin doktori,tata cak prof.dr.Steva B.user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Uvećan treći krajnik
5.3.2015 10:15:57   
Sanjalicaaa
Zemunka, hvala na info. Sacekacu da napuni bar godinu ipo pa cu otici. Kazu ne vredi pre. Kazu da su i Subarevic i Baljosevic odlicni lekari.

Bibilib, stvarno ne znam. Ja znam samo za Ivana, i to iz prica.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here