|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uvećan treći krajnik
23.3.2019 6:09:52   
bubulence
Ima 13 kg 😂.

Evo, nisam sastavila sat vremena sna zbog njenog hrkanja. A jos je strasnije to zaustavljanje disanja... Sada mi je Nela, jedna bas stara clanica napisala za istog tog dr

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Uvećan treći krajnik
23.3.2019 7:42:23   
jess021
Bubi, jeste bili kod Komazeca? Znam da njega who hvale za krajnike. Da probate, za pocetak, Immunotrofinu? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Uvećan treći krajnik
23.3.2019 7:51:36   
bubulence


IZVORNA PORUKA: jess021

Bubi, jeste bili kod Komazeca? Znam da njega who hvale za krajnike. Da probate, za pocetak, Immunotrofinu? 




Pila je prosle godine 2x po 3 meseca. Da li Komazec radi kod Nikolica? 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Uvećan treći krajnik
23.3.2019 7:59:17   
jess021
Bubi, proveri, ali cini mi se da sam sinoc procitala na fb da radi. Jel i vi idete kod Nikolica?



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Uvećan treći krajnik
23.3.2019 8:05:17   
bubulence
Da, kod Nikolica dolazimo privatno. Tu smo radili i sve alergo testove, preglede itd...  Provericu da li i on radi tamo


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Uvećan treći krajnik
23.3.2019 11:14:16   
Sanidej
Dete se preporodi nakon vadjenja adenoida, bolje spava i jede. Ne bi trebalo da je problem da se operise dete od 4 godine.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Uvećan treći krajnik
23.3.2019 11:27:11   
Sanidej
Jos jedna stvar, ako timpanometar zakuca ravnu liniju-B nalaz 2, 3 puta uzastopno nema sta da se ceka. Sekret se samo vise organizuje. Dete operisano sa 4,5 godine i resili smo se velikih muka.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Uvećan treći krajnik
23.3.2019 14:57:36   
Maraj
Bubulence jel vam sta pomogla imunotrofina? Mi je sad pijemo . L od septembra imam problem sa disanjem. Bas se nerviram. Ja sam mu i dala synflorix vakcinu. Al evo sinoc je plakao. Jedva je zaspao. Drzao se za uvo. Dala sam mu brufen. Posle je zaspao. Garant ga je uvo bolelo. Al on me zna da kaze. Od jutros je ok. Ne znam sta cu...da l da ga vodimo kod dr. Za sad cekam
Vi ako imate sleep apneu, nemojte se igrati. Nisu uopate za igranje ti prekidi u disanju

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Uvećan treći krajnik
23.3.2019 17:48:48   
emicaa
Od drugarice sin je prije dva mjeseca operisao krajnike.Nije mogao disati,imao prekide disanja,hrkao i svaki cas upale.Ona kaze da su se preporodili posle operacije.Poceo je i jesti kao sto nikad prije nije jeo,i udebljao se malo

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Uvećan treći krajnik
23.3.2019 18:22:58   
Sanidej
Brzo se vide promene u ponasanju deteta nakon operacije. Srednja devojcica imala mozda 2 upale u zivotu, a starija 7-8 uzastopnih..ko ce ga znati kome ce adenoid biti problem a kome ne.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Uvećan treći krajnik
23.3.2019 19:16:36   
bubulence


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Od drugarice sin je prije dva mjeseca operisao krajnike.Nije mogao disati,imao prekide disanja,hrkao i svaki cas upale.Ona kaze da su se preporodili posle operacije.Poceo je i jesti kao sto nikad prije nije jeo,i udebljao se malo



Zamisli da moja Masa krene jos vise da jede 😏!? Evo, vecerala musli, pa jedan kroasan, onda jos jednu solju jogurta i sada pita hoce ona jesti nesto pre pranja kose... 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Uvećan treći krajnik
23.3.2019 19:18:44   
eca89
Bubi, samo nek jede kad je zgodnica onakva😍

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Uvećan treći krajnik
23.3.2019 19:25:40   
bubulence
Ona jede duplo vise od Eme, Ema, bucka a ona zgoljavica... I ne bira... Ali to je druga tema... 


(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Uvećan treći krajnik
23.3.2019 21:21:18   
Maraj
Tako dobro jede a ima tek 13kg? Jel to starija il mladja?

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Uvećan treći krajnik
23.3.2019 21:27:45   
bubulence
Ti je mladja, ona sjajno  jede, sve voli i jede dok ima u tanjiru. Da joj das da jede iz serpe ona bi jela dok sve ne nestane.

Ali je i jako zivahna, verovatno ima i do toga... A i genetika je takva sa muzeve strane, svi lepo jedu i svi su tanki. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Uvećan treći krajnik
24.3.2019 6:45:38   
eca89


IZVORNA PORUKA: Maraj

Tako dobro jede a ima tek 13kg? Jel to starija il mladja?



Bubi, ja ne smijem ni reci koliko moja ima, s’ tim da su rodjene na isti dan😂😂!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Uvećan treći krajnik
24.3.2019 7:33:37   
bubulence
Eco ali drugarica nam je visoka i zgodna❤️, nije bucka


(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Uvećan treći krajnik
24.3.2019 7:56:12   
eca89


IZVORNA PORUKA: bubulence

Eco ali drugarica nam je visoka i zgodna❤️, nije bucka





O tome bi se vec dalo raspravljati, 19kg ima, ali je 110 visoka, a zivotni cilj joj je jelo😂! Jedino dobro je da je stvarno zdrava, tu i tamo kakva virozica! 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Uvećan treći krajnik
24.3.2019 8:12:25   
bubulence
A Maska 104 ☺️


(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Uvećan treći krajnik
11.7.2019 0:33:32   
flamingos
Do skora su našoj devojčici dr.pričali da ima uvrćan treći krajnik,da bi joj sad rekli kako je ok.i da nije on uzrok problema koji ima-često joj je zapušen nosić,pun sekreta(doduše,kako rastie sve je ređe),široke su joj nosnice i svu bakterijsku i virusnu infekciju sakuplja u nosu.Gadi joj se i po nekoliko puta povraća,svu tu sluz,taj sekret koji joj se slije.Kažu da je bolje što povrati,ne silazi na pluća.U suštini-kako raste jača je,jači joj imunitet i nekako nema često tih problema


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Uvećan treći krajnik
11.7.2019 9:22:48   
doramar11
Ovaj problem se resava u preskolskom uzrastu, lekovima ili operacijom.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Uvećan treći krajnik
11.7.2019 9:24:23   
MimaKos
Ima uvecan ali su nam rekli da nema potrebe nista dirati za sada


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Uvećan treći krajnik
11.7.2019 10:02:43   
doramar11
Mima, neka ga ako ne pravi ozbiljne probleme. Kad krene hrkanje, pa upale uva, ma katastrofa.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Uvećan treći krajnik
11.7.2019 11:02:57   
flamingos


IZVORNA PORUKA: doramar11

Mima, neka ga ako ne pravi ozbiljne probleme. Kad krene hrkanje, pa upale uva, ma katastrofa.
To je stvarno problem.Možda ae sam regeneriše?


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Uvećan treći krajnik
11.7.2019 11:05:06   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: doramar11

Mima, neka ga ako ne pravi ozbiljne probleme. Kad krene hrkanje, pa upale uva, ma katastrofa.
krenulo je hrkanje, cak i bebac ima uvecan i hrce, pratimo, sta da radim


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here