RE: Frizura - II dio (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


adulence -> RE: Frizura - II dio (15.5.2013 7:13:26)

Kod mene su se desile velllike promene vise nisam plava nego sam sada crvena...cim dobijem slike stavljam fa me vidite...




Maraj -> RE: Frizura - II dio (10.6.2013 22:00:02)

sebi uvek ista...




big mum -> RE: Frizura - II dio (14.9.2013 17:50:09)

Imam gustu kovrdžavu kosu.Lijepa je na oko ali ju je jako teško održavati.Svaka lokna mora biti uredno složena u suprotnom izgleda otcano i neuredno.
Prije 6 godina sam se ošišala na kratko 5-6cm i odlično mi stoji.Prije dva mjeseca sam malko promjenila oblik.Ošišana je asimetrično kao ovako




Anoniman -> RE: Frizura - II dio (15.9.2013 10:28:04)

Moja je trenutno ovakva, ali me mriz da se slikam ...




nata11 -> RE: Frizura - II dio (15.9.2013 12:18:35)

UM bas je lepa
Moja trenutno nikakva, kao da sam pricala kineski kod frizerke pre 3-4 dana. Rekla joj da mi samo skrati osteceno jer je bas dugo pustam i hocu da mi bude jos duza a ona odsekla skoro 10 cm [sm=hudicek1.gif].. plakalo mi se od muke. A jos imam sledeceg vikenda svadbu za koju sam planirala lokne - koje sada otpadaju jer nemam duzinu [sm=lev.gif]




Anoniman -> RE: Frizura - II dio (15.9.2013 12:27:12)

A meni je bas tamna kosa, sto bi rekli zift crna[sm=smiley36.gif] i onda frizura ne dodje lepo do izrazaja, stalno razmisljam da se prefarbama, ali mi bude zao moju boju kose, jer kojilko mi je tamna kosa svi misle da se farbam...

Pa mozda moze i tako da ti uvije, meni na ovu duzinu uvija peglom i super mi bude....




NadaR -> RE: Frizura - II dio (15.9.2013 15:38:39)

Ja sam sad baaas skratila. Nije bas gadno ali ni ono sto sam htjela. [sm=smiley13.gif]




nata11 -> RE: Frizura - II dio (15.9.2013 15:49:53)

UM da upravi si lepse bi ti oblik doso do izrazaja da imas neku boju lesnika ili sl. I ja sam mislila da se farbas [sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Frizura - II dio (15.9.2013 18:12:12)

Ma ne, imam tako bas tamnu crnu kosu, i u neku ruku mi bude zao sto una ima smedju, ali sta je tu je....[sm=smiley36.gif]




VVVV -> RE: Frizura - II dio (15.9.2013 21:01:14)

Poznanica mi je pomenula neki novi nacin pravljenja polu trajne frizure. U pitanju je moderna talasasta kosa, a kao tak se uradi da traje 3-6 meseci.

Da li znate o cemu se radi?

Kad sam googlala nasla sam nesto sto se zove komjuterski mini val. Ne znam da li je to to.

Da li znate nekog u NS ko bi mogao da radi tako nesto?




viking -> RE: Frizura - II dio (2.11.2013 19:45:11)

Evo zanimljivog linka

http://www.buzzfeed.com/peggy/hairstyling-hacks-every-girl-should-know




tijatija -> RE: Frizura - II dio (2.11.2013 19:57:49)

Ovo je moja nova frizura, imala sam kosu skoro do guzice [sm=smiley36.gif] i sad odjednom transformacija [sm=smiley1.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=2L1yoigIlHA




nata11 -> RE: Frizura - II dio (3.11.2013 19:06:36)

Lepa je Tijatija. Ja bih da odsecem siske ali ne ravne one mi nestoje. Da budu duze i ukoso.




Peace* -> RE: Frizura - II dio (4.11.2013 9:02:04)

Šta vam je žene, šta ste se sve pošišale na kratko??? [sm=smiley36.gif]




minnica -> RE: Frizura - II dio (4.11.2013 14:55:40)

Ja imam kosu do ispod ramena, stepenasto ošišanu. Farbam se u neku nijansu medeno plave (frizerka smućka). Imam kvalitetnu kosu i jako lepo izgleda kad se isfenira na ravno. Svaki put kad sam nekome spomenula da bih se ošišala jače, ljudi bi me odgovarali od te ideje.




vikiveki -> RE: Frizura - II dio (4.11.2013 15:03:16)

Eee ja bih se otkad već ošišala na kratko ali me muž ubeđuje da se ne šišam jer mi kaže lepo stoji duža kosa.Imam prirodnu tj.uvijenu kosu...jedino što se farbam u božule boju...i to je to




nata11 -> RE: Frizura - II dio (5.11.2013 17:46:05)

Jel ima neki isproban recept za brzi rast kose? Neko kaze ricinusovo ulje, neko maslinovo [sm=zaspan.gif]




big mum -> RE: Frizura - II dio (5.11.2013 18:07:23)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Eee ja bih se otkad već ošišala na kratko ali me muž ubeđuje da se ne šišam jer mi kaže lepo stoji duža kosa.Imam prirodnu tj.uvijenu kosu...jedino što se farbam u božule boju...i to je to



Evo možda ti ovo pomogne da vidiš u kom pravcu treba da ideš.Frizura




big mum -> RE: Frizura - II dio (5.11.2013 18:11:40)


IZVORNA PORUKA: nata11

Jel ima neki isproban recept za brzi rast kose? Neko kaze ricinusovo ulje, neko maslinovo [sm=zaspan.gif]



Kosa raste iznutra i prvo treba da promjeniš način ishrane.Tj da se kvalitetniuje hraniš i da koristiš više B vitamina.
Da se redovno šišaš,održavaš kosu zdravom,manje farbaš,feniraš.

Ja ti dođem kao neka frizerka pa onda znam sve ovo.




vikiveki -> RE: Frizura - II dio (5.11.2013 18:14:24)

Ja nisam čula za to da od tih ulja brže raste kosa, ako je tako ja mislim po nekoj logici da je za kosu bolje maslinovo ulje...Meni je posle zadnjeg porođaja kosa pošela naglo da opada ...na zaliscima sam skoro bila ostala bez kose[sm=smiley13.gif] i taman ad sam pomislila da počinjem da ćelavim[sm=smiley36.gif] kosa je počela da raste...frizerka mi je rekla da je to tako posle tri porođaja




nata11 -> RE: Frizura - II dio (5.11.2013 18:20:10)

IZVORNA PORUKA: big mum

manje farbaš,feniraš.



Onda nista od cele price [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] farbam se u proseku na svake 2,5 nedelje




big mum -> RE: Frizura - II dio (5.11.2013 18:30:50)


IZVORNA PORUKA: nata11

IZVORNA PORUKA: big mum

manje farbaš,feniraš.



Onda nista od cele price [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] farbam se u proseku na svake 2,5 nedelje



Farbaj se sa blažim farbama ili stavljaj preljeve za kosu.Keune ima dobre tzv Semi preljeve,međutim nema ih u maloprodaji.Oni su dosta dobri i blagi za kosu.
Kosu suši prirodno,redovno se šišaj.Barem 1mj po malo.




Ana RR -> RE: Frizura - II dio (5.11.2013 20:48:03)


IZVORNA PORUKA: nata11

Jel ima neki isproban recept za brzi rast kose? Neko kaze ricinusovo ulje, neko maslinovo [sm=zaspan.gif]


Šampon Krauterhof od koprive [sm=smiley1.gif] meni kosa raste kao luda od njega (što i nije tako dobro jer je kratka frizura pa brzo izgubi oblik).




tanjica85 -> RE: Frizura - II dio (6.11.2013 10:12:20)

mozes i sama da napravis sampon za brzi rast kose. mozda ga i znas, otrplike ide nesto ovako:kosili sampon, ad kapi, kapi od koprive...sad cu da ti nadjem pa saljem




Ana RR -> RE: Frizura - II dio (8.11.2013 13:02:44)

Plavi kosili, pantenol, rastvor koprive, ad kapi (uljane). Možda je boljeu mesto kosilija uzeti običan šampon od koprive.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>