|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizura - II dio
15.5.2013 7:13:26   
adulence
Kod mene su se desile velllike promene vise nisam plava nego sam sada crvena...cim dobijem slike stavljam fa me vidite...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Frizura - II dio
10.6.2013 22:00:02   
Maraj
sebi uvek ista...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Frizura - II dio
14.9.2013 17:50:09   
big mum
Imam gustu kovrdžavu kosu.Lijepa je na oko ali ju je jako teško održavati.Svaka lokna mora biti uredno složena u suprotnom izgleda otcano i neuredno.
Prije 6 godina sam se ošišala na kratko 5-6cm i odlično mi stoji.Prije dva mjeseca sam malko promjenila oblik.Ošišana je asimetrično kao ovako

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Frizura - II dio
15.9.2013 10:28:04   
Anoniman
Moja je trenutno ovakva, ali me mriz da se slikam ...

(odgovor članu big mum)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Frizura - II dio
15.9.2013 12:18:35   
nata11
UM bas je lepa
Moja trenutno nikakva, kao da sam pricala kineski kod frizerke pre 3-4 dana. Rekla joj da mi samo skrati osteceno jer je bas dugo pustam i hocu da mi bude jos duza a ona odsekla skoro 10 cm user posted image .. plakalo mi se od muke. A jos imam sledeceg vikenda svadbu za koju sam planirala lokne - koje sada otpadaju jer nemam duzinu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Frizura - II dio
15.9.2013 12:27:12   
Anoniman
A meni je bas tamna kosa, sto bi rekli zift crnauser posted image i onda frizura ne dodje lepo do izrazaja, stalno razmisljam da se prefarbama, ali mi bude zao moju boju kose, jer kojilko mi je tamna kosa svi misle da se farbam...

Pa mozda moze i tako da ti uvije, meni na ovu duzinu uvija peglom i super mi bude....

(odgovor članu nata11)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Frizura - II dio
15.9.2013 15:38:39   
NadaR
Ja sam sad baaas skratila. Nije bas gadno ali ni ono sto sam htjela. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Frizura - II dio
15.9.2013 15:49:53   
nata11
UM da upravi si lepse bi ti oblik doso do izrazaja da imas neku boju lesnika ili sl. I ja sam mislila da se farbas user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Frizura - II dio
15.9.2013 18:12:12   
Anoniman
Ma ne, imam tako bas tamnu crnu kosu, i u neku ruku mi bude zao sto una ima smedju, ali sta je tu je....user posted image

(odgovor članu nata11)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Frizura - II dio
15.9.2013 21:01:14   
VVVV
Poznanica mi je pomenula neki novi nacin pravljenja polu trajne frizure. U pitanju je moderna talasasta kosa, a kao tak se uradi da traje 3-6 meseci.

Da li znate o cemu se radi?

Kad sam googlala nasla sam nesto sto se zove komjuterski mini val. Ne znam da li je to to.

Da li znate nekog u NS ko bi mogao da radi tako nesto?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Frizura - II dio
2.11.2013 19:45:11   
viking
Evo zanimljivog linka

http://www.buzzfeed.com/peggy/hairstyling-hacks-every-girl-should-know


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Frizura - II dio
2.11.2013 19:57:49   
tijatija
Ovo je moja nova frizura, imala sam kosu skoro do guzice user posted image i sad odjednom transformacija user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=2L1yoigIlHA

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Frizura - II dio
3.11.2013 19:06:36   
nata11
Lepa je Tijatija. Ja bih da odsecem siske ali ne ravne one mi nestoje. Da budu duze i ukoso.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Frizura - II dio
4.11.2013 9:02:04   
Peace*
Šta vam je žene, šta ste se sve pošišale na kratko??? user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Frizura - II dio
4.11.2013 14:55:40   
minnica
Ja imam kosu do ispod ramena, stepenasto ošišanu. Farbam se u neku nijansu medeno plave (frizerka smućka). Imam kvalitetnu kosu i jako lepo izgleda kad se isfenira na ravno. Svaki put kad sam nekome spomenula da bih se ošišala jače, ljudi bi me odgovarali od te ideje.

< Poruku je uredio minnica -- 4.11.2013 15:07:29 >


_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Frizura - II dio
4.11.2013 15:03:16   
vikiveki
Eee ja bih se otkad već ošišala na kratko ali me muž ubeđuje da se ne šišam jer mi kaže lepo stoji duža kosa.Imam prirodnu tj.uvijenu kosu...jedino što se farbam u božule boju...i to je to

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Frizura - II dio
5.11.2013 17:46:05   
nata11
Jel ima neki isproban recept za brzi rast kose? Neko kaze ricinusovo ulje, neko maslinovo user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Frizura - II dio
5.11.2013 18:07:23   
big mum

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Eee ja bih se otkad već ošišala na kratko ali me muž ubeđuje da se ne šišam jer mi kaže lepo stoji duža kosa.Imam prirodnu tj.uvijenu kosu...jedino što se farbam u božule boju...i to je to



Evo možda ti ovo pomogne da vidiš u kom pravcu treba da ideš.Frizura

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Frizura - II dio
5.11.2013 18:11:40   
big mum

IZVORNA PORUKA: nata11

Jel ima neki isproban recept za brzi rast kose? Neko kaze ricinusovo ulje, neko maslinovo user posted image



Kosa raste iznutra i prvo treba da promjeniš način ishrane.Tj da se kvalitetniuje hraniš i da koristiš više B vitamina.
Da se redovno šišaš,održavaš kosu zdravom,manje farbaš,feniraš.

Ja ti dođem kao neka frizerka pa onda znam sve ovo.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Frizura - II dio
5.11.2013 18:14:24   
vikiveki
Ja nisam čula za to da od tih ulja brže raste kosa, ako je tako ja mislim po nekoj logici da je za kosu bolje maslinovo ulje...Meni je posle zadnjeg porođaja kosa pošela naglo da opada ...na zaliscima sam skoro bila ostala bez koseuser posted image i taman ad sam pomislila da počinjem da ćelavimuser posted image kosa je počela da raste...frizerka mi je rekla da je to tako posle tri porođaja

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Frizura - II dio
5.11.2013 18:20:10   
nata11
IZVORNA PORUKA: big mum

manje farbaš,feniraš.



Onda nista od cele price user posted image user posted image farbam se u proseku na svake 2,5 nedelje

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Frizura - II dio
5.11.2013 18:30:50   
big mum

IZVORNA PORUKA: nata11

IZVORNA PORUKA: big mum

manje farbaš,feniraš.



Onda nista od cele price user posted image user posted image farbam se u proseku na svake 2,5 nedelje



Farbaj se sa blažim farbama ili stavljaj preljeve za kosu.Keune ima dobre tzv Semi preljeve,međutim nema ih u maloprodaji.Oni su dosta dobri i blagi za kosu.
Kosu suši prirodno,redovno se šišaj.Barem 1mj po malo.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Frizura - II dio
5.11.2013 20:48:03   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: nata11

Jel ima neki isproban recept za brzi rast kose? Neko kaze ricinusovo ulje, neko maslinovo user posted image


Šampon Krauterhof od koprive user posted image meni kosa raste kao luda od njega (što i nije tako dobro jer je kratka frizura pa brzo izgubi oblik).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Frizura - II dio
6.11.2013 10:12:20   
tanjica85
mozes i sama da napravis sampon za brzi rast kose. mozda ga i znas, otrplike ide nesto ovako:kosili sampon, ad kapi, kapi od koprive...sad cu da ti nadjem pa saljem

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Frizura - II dio
8.11.2013 13:02:44   
Ana RR
Plavi kosili, pantenol, rastvor koprive, ad kapi (uljane). Možda je boljeu mesto kosilija uzeti običan šampon od koprive.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...
Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here