|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizura - II dio
8.11.2013 13:17:12   
vikiveki
Devojke treba mi jedan savet....kupila sam penu za kovrdžavu kosu,a do sada je nikad nisam koristila,pa me zanima kako se ona stavlja na suvu kosu ili na vlažnu posle pranja?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Frizura - II dio
8.11.2013 13:19:00   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Plavi kosili, pantenol, rastvor koprive, ad kapi (uljane). Možda je boljeu mesto kosilija uzeti običan šampon od koprive.

kakav pantenol? Mast? Meni se kosa ni malo nije oporavila od kako sam Anu rodila. Na stranu što sporo raste, opada grozno i katastrofa. Jedini efekat ima revlonova maska za farbanu kosu. Posle nje počne da opada tamo negde pred pranje (6 dan).

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Frizura - II dio
8.11.2013 13:31:32   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Devojke treba mi jedan savet....kupila sam penu za kovrdžavu kosu,a do sada je nikad nisam koristila,pa me zanima kako se ona stavlja na suvu kosu ili na vlažnu posle pranja?

Trebalo bi da ti piše uputstvo na peni. Obično se stavlja na vlažnu. E sad ne znam za šta pena, da ispravlja ili da održava lokne?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Frizura - II dio
8.11.2013 13:36:55   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Devojke treba mi jedan savet....kupila sam penu za kovrdžavu kosu,a do sada je nikad nisam koristila,pa me zanima kako se ona stavlja na suvu kosu ili na vlažnu posle pranja?

Trebalo bi da ti piše uputstvo na peni. Obično se stavlja na vlažnu. E sad ne znam za šta pena, da ispravlja ili da održava lokne?

Pena je za održavanje lokni,imam prirodno kovrdžavu kosu,ali posle porodjaja su lokne izgubile formu,kad se očešljam kosa štrči na sve strane a kada stavim gel nekako mi bude sva kosa slepljena,pa sam rešila da probam sa penom

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Frizura - II dio
8.11.2013 15:15:13   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Plavi kosili, pantenol, rastvor koprive, ad kapi (uljane). Možda je boljeu mesto kosilija uzeti običan šampon od koprive.

kakav pantenol? Mast? Meni se kosa ni malo nije oporavila od kako sam Anu rodila. Na stranu što sporo raste, opada grozno i katastrofa. Jedini efekat ima revlonova maska za farbanu kosu. Posle nje počne da opada tamo negde pred pranje (6 dan).

Ma otkud mast. user posted image Rastvor.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Frizura - II dio
8.11.2013 15:47:15   
Ana RR
Trco, ti probaj mast pa javi kako deluje user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Frizura - II dio
9.11.2013 10:02:01   
nata11
Danas kupujem sastojke pa cu da smuckam i javim utiske user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Frizura - II dio
9.11.2013 10:49:45   
big mum

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Devojke treba mi jedan savet....kupila sam penu za kovrdžavu kosu,a do sada je nikad nisam koristila,pa me zanima kako se ona stavlja na suvu kosu ili na vlažnu posle pranja?



Po zanimanju sam frizer i imam jako kovrdžavu kosu tako da ti mogu odgovoriti na ovo pitanje.

Kovrdžava kosa se isčešljava jedino prija samog pranja.
Kad je opereš naneseš balzam(do pola dužine) i isčešljaš rjetkim češljom(tzv grabljama).Sapereš te uviješ kosu u peškir da pokupiš suvišnu vodu.Pjenu staviš na vlažnu kosu i sušiš prirodno ili pomoću difuzera(okruglog nastavka sa izbočinama) i to sloj po sloj.

Kovrdžavu kosu NIKAD na suši sa samim fenom bez tog nastavka jer će se kovrdže rasuti.
Ujutru samo pokvasiti vrhove staviš pjenu i gužvaš kosu prema gore.

N taj način će kovrdže ostati lijepo oblikovane.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Frizura - II dio
9.11.2013 11:05:20   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: big mum


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Devojke treba mi jedan savet....kupila sam penu za kovrdžavu kosu,a do sada je nikad nisam koristila,pa me zanima kako se ona stavlja na suvu kosu ili na vlažnu posle pranja?



Po zanimanju sam frizer i imam jako kovrdžavu kosu tako da ti mogu odgovoriti na ovo pitanje.

Kovrdžava kosa se isčešljava jedino prija samog pranja.
Kad je opereš naneseš balzam(do pola dužine) i isčešljaš rjetkim češljom(tzv grabljama).Sapereš te uviješ kosu u peškir da pokupiš suvišnu vodu.Pjenu staviš na vlažnu kosu i sušiš prirodno ili pomoću difuzera(okruglog nastavka sa izbočinama) i to sloj po sloj.

Kovrdžavu kosu NIKAD na suši sa samim fenom bez tog nastavka jer će se kovrdže rasuti.
Ujutru samo pokvasiti vrhove staviš pjenu i gužvaš kosu prema gore.

N taj način će kovrdže ostati lijepo oblikovane.

Hvala ti puno na savetimauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Frizura - II dio
9.11.2013 11:27:11   
Torbica
Big mum, moze li i za mene strucan savet? user posted image
Moja kosa je slaba, kao svila, tanka tanka. Ja bih nosila kratku ali mm ni da cuje user posted image tako da je ipak duga. Sisnula sam malko (svaka 3 meseca siskam) i odsekla mi jei siske lepo ukoso, samo nikako da se naviknem pa ih ipak sklanjam, nisam navikla a i malo ih ima user posted image Mene muci to sto mi se jako masti. Obicnim samponima kad je perem, moram na treci dan. E, zato koristim neki Simply zen calming shampoo, nema ga u slobodnoj prodaji, samo u Salonu. E, on me drzi 4 dana, nije ni to sjajno ali je bolje nego 2. Probala sam neke domace sampone za manje mascenje ali je onda pitanje ishrane kose, da se ne susi. Probala sam svasta nesto, nadjoh na netu, od sode bikarbone do zumanca sa zelatinom.... i sve to isto, 2 dana je ok i opet masna. Ima li leka za masnu kosu, da se ne masti tako brzo a opet da se nahrani? Pozdrav

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Frizura - II dio
9.11.2013 11:29:17   
Torbica
Kazu da su glavni atributi zene, grudi i kosa! Kod mene slaba kosa, male grudi, ma nikakva sam riba! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Frizura - II dio
9.11.2013 11:46:22   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Trco, ti probaj mast pa javi kako deluje user posted image


Mani - tupim u kući. Uf breee... Znaš šta, kad dođem u Bg ti lepo meni kupiš sastojke, ja ti dam pare i lepo bidnem mirna user posted image

IZVORNA PORUKA: Torbica

Kazu da su glavni atributi zene, grudi i kosa! Kod mene slaba kosa, male grudi, ma nikakva sam riba! user posted image user posted image user posted image


Kosu sam nekad imala (ok imam je i sad, nisam oćelavila) ali sojke nikad! Imam zato doope user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Frizura - II dio
9.11.2013 12:03:18   
big mum

IZVORNA PORUKA: Torbica

Big mum, moze li i za mene strucan savet? user posted image
Moja kosa je slaba, kao svila, tanka tanka. Ja bih nosila kratku ali mm ni da cuje user posted image tako da je ipak duga. Sisnula sam malko (svaka 3 meseca siskam) i odsekla mi jei siske lepo ukoso, samo nikako da se naviknem pa ih ipak sklanjam, nisam navikla a i malo ih ima user posted image Mene muci to sto mi se jako masti. Obicnim samponima kad je perem, moram na treci dan. E, zato koristim neki Simply zen calming shampoo, nema ga u slobodnoj prodaji, samo u Salonu. E, on me drzi 4 dana, nije ni to sjajno ali je bolje nego 2. Probala sam neke domace sampone za manje mascenje ali je onda pitanje ishrane kose, da se ne susi. Probala sam svasta nesto, nadjoh na netu, od sode bikarbone do zumanca sa zelatinom.... i sve to isto, 2 dana je ok i opet masna. Ima li leka za masnu kosu, da se ne masti tako brzo a opet da se nahrani? Pozdrav



I dalje nastavi sa tim šamponom koji koristiš u salonu.Zamoli frizerku da ti poruči na salon pa joj plati (barem smo mi tako radili sa stalnim mušterijama-nabavljali KEUNE proizvode kojih nije bilo u maloprodaji) i naravno ostani njihov vjerni mušterijauser posted image
Ošišaj se stepenasto,izvuci pramenove da ti oni malko isuše kosu.Masku za njegu stavljaj samo malo i to na vrhove,dobro isperi.Ponekad kosu operi suvim šamponom pa isčetkaj.Nemoj puno dirati kosu jer putem ruku prenosiš masnoću i prljavštinu sa ruku.

Kosa raste iz glave a folikul dlake se nalazi uz lojne žlijezde a lojne žlijezde kao i sve ostale rade pod uticajem hormona.
Možda da prekontrolišeš hormone.Ciste na jajnicima takođe znaju praviti probleme sa licem i vlasištem.

Eto to je ono čega sam se sjetila u trenutku.Ako mi još šta padne na pamet napisaću ti.


A ono za grudi i kosu ,ja ti dođem neka poluribauser posted image .Djeca pojela grudi jedino me kosa spašava.



_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Frizura - II dio
9.11.2013 12:05:38   
big mum

IZVORNA PORUKA: vikiveki



Hvala ti puno na savetimauser posted image user posted image user posted image


Nema na čemuuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Frizura - II dio
9.11.2013 12:20:19   
vikiveki
Zbog ovakvih stvari volim RR,toliko sam se mučila i ni jedan frizer mi nije dao neki savet,samo odrade ono za šta dođem tj.ošišaju i kraj....a na RR sam dobila pravi savet za ovu moju kosu...Još jednom hvala Big mum za odlično objašnjenjeuser posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Frizura - II dio
9.11.2013 12:22:11   
Trcosava
Torbice, nisam frizer, ali možem ti ispišem moje iskustvo sas masnu kosu ako hoćeš user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Frizura - II dio
9.11.2013 12:26:43   
Torbica
Big mum, hvala puuuuno!
Trco, kazuj!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Frizura - II dio
9.11.2013 13:22:31   
Trcosava
Imam i ja problem sa masnom kosom. Znaš i sama da ako što nam ruke više u kosi, to se brže masti.
Drugo - izdrži jednu nedelju da je ne pereš. Što je češće pereš, brže se masti. Dva puta operi na nedelju dana i već će biti bolje. Kad ti bude baš mnogo masna, ako imaš dužu kosu, uveži u rep.
Kad imam kratku kosu, perem svaki dan (baš kratku, ono 3-4 cm) i posle muku mučim sa masnom kosom. Provalila sam i da mi više odgovara dečiji šampon (Ani perem sa nekim Fa 'no more tear, no more tangels') i poprilično mi odgovara. Probala sam sve moguće šampone, od koprive do onih za farbanu kosu. Čak i balzam stavim.
Jedino kad mi se brže masti kosa je kad jaše onaj orbitrek pa se preznojim. Ali bez takvih aktivnosti, komotno mogu nedelju dana da ne perem kosu.

Naravno, najbolji efekat sam imala sa nekim šamponom iz salona (opet revlon za farbanu) u kombinaciji sa maskom (isto za farbanu). Ali to ima veze sa mojim problemom opadanja kose.


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Frizura - II dio
9.11.2013 13:23:23   
Rosita
Meni vec smeta duzina, a i stalno je u nekoj kiki i repu, pa čak i tako bebac čupa. Sigurno neću menjati još neko vreme ništa, osim što ću- nadam se!- naći vreme da šišnem krajeve. 10 godina, od početka studija, idem kod iste frizerke. Uz nju sam bezbolno pustila kosu, a do tad nikako da izdržim prelaz, jer je gusta, oštra i ide u širinu sem kad je baš duga, uz nju sam prešla iz crne u plavu (a prirodno sam plava al eto, 'tela mi se tad crna) bez oštećenja i ružnih faza i td., pa sad ne volim da mi iko drugi ni krajeve skrati. Najbolje mi stoji svetloplava, ali sam u trudnoći promenila u tamnoplavu kakva je i prirodno jer je lakše održavati. Svetla plavuša po meni mora uvek biti besprekorno ošišana i ofarbana, ako ne može, nek menja boju :). Ja sam veliku grešku napravila farbajući kosu na početku trudnoće biljnim farbama, posle mi je bilo dosta teško da ujednačim boju, naročito što nikad nisam mogla da izdvojim toliko vremena, pa su me farbali mama, drugarica. Ako opet budem trudna koristiću normalne farbe sa amonijakóm i šlus.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Frizura - II dio
9.11.2013 13:40:34   
big mum

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Zbog ovakvih stvari volim RR,toliko sam se mučila i ni jedan frizer mi nije dao neki savet,samo odrade ono za šta dođem tj.ošišaju i kraj....a na RR sam dobila pravi savet za ovu moju kosu...Još jednom hvala Big mum za odlično objašnjenjeuser posted image



Nemaš na čemu da mi se zahvaljuješ,stvarno mi nije problem.Znam šta je muku mučiti sa kovrdžavom kosom.ako nije sve ok izgledaš kao user posted image .

Nije mi jasno zašto frizeri neće da daju takve savjete,njima ni iz džepa ni u džep.
Ako trebaš još koji savjet tu sam, slobodno pitajuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Frizura - II dio
9.11.2013 14:03:23   
big mum

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


Naravno, najbolji efekat sam imala sa nekim šamponom iz salona (opet revlon za farbanu) u kombinaciji sa maskom (isto za farbanu). Ali to ima veze sa mojim problemom opadanja kose.

Kosu sam nekad imala (ok imam je i sad, nisam oćelavila) ali sojke nikad! Imam zato doope user posted image






Trco ti bi mogla da kupiš sebi Fitoval protiv opadanja kose(u apoteci) i ubaci više vitamina B grupe.On je dobar za rast kose i noktiju.

Eto ja sam tebi dala savjet za kosu a ti meni za doope(nije ono loše ima njega ali nekako opuštenouser posted image


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Frizura - II dio
9.11.2013 14:29:48   
Trcosava
Big mum ja ne znam zašto mi toliko opada kosa. Čak se zadnjih skoro 5 godina farbam na 2 meseca (dakle ne isušujem je toliko farbom) i ona je grozna. Tačno vidim da mi paperje nije tako gusto (ona nova kosa na vr' čela). Kad perem to opada katastrofa!! Ok ima tu i dužina dlake, pa izgleda više, ali me baš brine. Ponosna sam bila na svoju kosu i gustinu. Kažem, za sad mi pomaže ona revlonova maska za farbanu kosu. Košta petra kajgana, ali radi radnju. To sam poručila u salonu u Bg kad sam bila.

A za doope, nisam rekla da mi je zategnuto, samo sam rekla da ga imam user posted image user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Frizura - II dio
9.11.2013 20:25:41   
Torbica
Big mum,

ti KEUNE proizvodi su isto sampon/regenerator? Pitacu svakako. Godinama idem kod njih i bas sam zadovoljna. A kosa mi se tako masti oduvek, nisam hormone proveravala, ginekoloski nalaz mi je uvek ok, nikad nisam imala nikakvih problema sa te strane. Sad imam stepenaste siske i ispod ramena blage stepene, kad bi mi napravila jos, bas bih bila sirota user posted image Ali razumem poentu. Pramenove sam imala za vreme faksa, iskreno sad mi je najlakse - moja prirodna pa nisam neuredna kad izraste. Videcu jos. user posted image
Trcoooo, ima da umrem te dve nedelje. Blam me u vrtic po decu tako masna, joj. Ali u pravu si, toje fakat, sto se vise pere vise se masti.... Kad god sam eksperimentisala sa samponom, mrala sam na 3-i dan da je perem, jedino me ovaj salonski drzi malko duze.user posted image Hvala ti, mozda se i okurazim na ove dve nedelje!user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Frizura - II dio
9.11.2013 20:51:02   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Torbica


Trcoooo, ima da umrem te dve nedelje. Blam me u vrtic po decu tako masna, joj. Ali u pravu si, toje fakat, sto se vise pere vise se masti.... Kad god sam eksperimentisala sa samponom, mrala sam na 3-i dan da je perem, jedino me ovaj salonski drzi malko duze.user posted image Hvala ti, mozda se i okurazim na ove dve nedelje!user posted image

user posted image Znala sam da ćeš pogrešno da me razumeš

Ne dve nedelje da ne pereš kosu, nego u dve nedelje 2x da opereš kosu - ili ti na 7 dana peri kosu. user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Frizura - II dio
9.11.2013 21:05:23   
Torbica
Trco, skontala sam, lepo si napisala, jednom u 7 dana, nego sigurno cu te dve nedelje biti masna, tamo od 4-og dana oba puta user posted image , pa kontam te prve dve nedelje kako izdrzati... Bas me nervira to oko pranja, zimi pogotovo. A sto mi je najgore, ako je ne susim fenom, nego onako samo zavijem, zna da me boli glava. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here