|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizura - II dio
6.10.2019 13:28:13   
branki*

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Jess,super ti je boja!Branki,lakse ti je za odrzavanje!

vonavoj,za odrzavanje je najlakse moguce,nisam je dirala od marta upste,tad sam uradila ombre i samo operem,malo izguzvam penom za kosu i milina,peglu nisam od tad upotrebila,malo da se oporavi,a meni je spas stvarno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1126
   RE: Frizura - II dio
6.10.2019 22:21:45   
jess021
Ana, meni je sad frizer izlomio kosu peglom, znači mogla bih i sama jel? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1127
   RE: Frizura - II dio
6.10.2019 22:32:52   
Ana RR
Može Jess, nije teško. Možeš na yt naći tutoriale, čisto da vidiš kako da namestiš presu tj kosu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1128
   RE: Frizura - II dio
6.10.2019 22:34:20   
bubulence


IZVORNA PORUKA: jess021



user posted image
Evo i mene😊



Jess devojcica😁❤️. Divna frizura , divna boja, divna ti! 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1129
   RE: Frizura - II dio
6.10.2019 22:40:02   
vonavoj
Jess,kupi Styler za lokne, mnogo se jednostavno rsdi sa njim..ja imam i peglu i figaro i ne znam,ali sa ovim znam. Jer sam uhvati kosu i vrtis samo.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1130
   RE: Frizura - II dio
6.10.2019 23:11:28   
Ana RR
Meni taj styler ne radi posao. I kuma ga ima, kaže kada uvije običnim figarom bude super a sa ovim joj odmah spadnu lokne.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1131
   RE: Frizura - II dio
7.10.2019 8:29:14   
jess021
Žene drage, hvala na komplimentima🤗


Meni ni ne trebaju lokne, već samo da se prelomi, pa da izgleda kao na slici. 
Ana, daj preporuku za peglu. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1132
   RE: Frizura - II dio
7.10.2019 8:52:26   
emicaa
Jess divna si,i ti i frizura

Branki daj sliku da i tebe vidimo 😊 Ja se jaaako dugo lomim oko ombre i nikako da ga uradim

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1133
   RE: Frizura - II dio
7.10.2019 9:02:21   
jess021
Emice, kako drugačije 😂


Hvalaaaaa

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1134
   RE: Frizura - II dio
7.10.2019 9:37:19   
Ana RR
Jess, ja imam ovu klik ali ona ima manju ploču jer je meni tako odgovaralo zbog kratke kose. Tebi mislim da treba malo šira, imaš gustu kosu. Mada i ova radi posao sasvim ok. I gledaj da ima podešavanje temperature, moja to nema. Ova mi deluje dobro klik Babyliss marku preporučuju, pogledaj i njih. Evo npr klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1135
   RE: Frizura - II dio
7.10.2019 9:42:31   
bebilule
Ja mislim da ću uskoro na kratku kosu, posle skoro 15 godina. Možda prije toga fiknem ravne duboke šiške, taman da iskoristim što ću se skroz ošišati.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1136
   RE: Frizura - II dio
7.10.2019 10:13:24   
Ana RR
Bebi, ja sam 20 godina imala ultra kratku kosu. Prošle godine, na nagovor deteta, uspem da je pustim (a obećala sam sebi davno da neću nikada user posted image ). Ali tanka je, masti se. Prvi dan kada je operem i sredim izgleda extra, sutradan već mora opet na pranje. Sreća pa radim od kuće user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1137
   RE: Frizura - II dio
7.10.2019 11:56:21   
emicaa
Anci meni se bas svidja ova sad frizura 😊 ali svako zna najbolje Ja planiram u decembru dosta skratiti kosu,vise nece biti vezanja.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1138
   RE: Frizura - II dio
7.10.2019 12:30:36   
Ana RR
Emi, čija frizura ti se sviđa? Moja? :D

U onom trenutku kada sam odlučila da se ošišam na kratko, davne 90 i neke, kosa mi je bila do polovine leđa. Najbolja odluka u mom životu! Ali sad recimo nema šanse da poraste duž od paža. Šiške su mi porasle do određene dužine i neće dalje, počnu krajevi da se istanjuju i moraju da se skrate.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1139
   RE: Frizura - II dio
7.10.2019 20:33:46   
emicaa
Da Anci,tvoja 😁

Ma moja raste kao luda,a imam je toliko da kad bih pola nekome dala opet bi ostalo dovoljno i za mene.Ali nervira me sad kad dodje duzinom do ramena,a prije samo da je sto duza

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1140
   RE: Frizura - II dio
7.10.2019 21:34:54   
Ana RR
Joj daj meni pola user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1141
   RE: Frizura - II dio
8.10.2019 6:43:18   
branki*


[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2007050-2176.jpg[/imgProbaću ovako,emiće. Evo me

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1142
   RE: Frizura - II dio
8.10.2019 6:45:23   
branki*


user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1143
   RE: Frizura - II dio
8.10.2019 7:48:14   
Sanjalicaaa
Branki, super ti je frizura. Bas si lepa i atraktivna 😍😍😍



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1144
   RE: Frizura - II dio
8.10.2019 9:04:04   
Ana RR
Branki, radila si usne?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1145
   RE: Frizura - II dio
8.10.2019 15:14:04   
branki*
jesam,anci.
hvala,sanjaliceuser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1146
   RE: Frizura - II dio
8.10.2019 16:21:02   
Ana RR
Nemoj više, draga. Lepše su tvoje prirodne usne, mnooogo, mnoooooogooooo lepše (oprosti na iskrenosti).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1147
   RE: Frizura - II dio
8.10.2019 16:25:33   
branki*
taman posla,anci da zamerim.tri puta sam ih radila.tek sad sam zadovoljna,mada mi kazu neki,ukljucujuci i mm da sam preterala.mada,meni su super basuser posted image izvinjavam se sto masim temu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1148
   RE: Frizura - II dio
8.10.2019 16:31:50   
Ana RR
Ti si tako prirodno lepa i apsolutno ti ne treba ništa veštačko, pogotovo usne koje promene ceo lik. Ja bih rekla da su prevelike za tvoje lice, ti si sitna i nežna i potpuno savršena bez tih veštačkih dodataka user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1149
   RE: Frizura - II dio
8.10.2019 16:39:21   
branki*
anciiuser posted image user posted image user posted image znas li da ja kad se gledam u ogledalo ovako,zaista nisam svesna njihove velicine,po meni i dalje bih mogla da ih popunjavam.tek kad na slikama vidim,onda mi bude ok,mada jesu dosta popunjene,po toj kubikazi.hvala,draga sto me tako vidis,ja sebe nikada nisam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
DECU ZIMI KUPATI jednom u TRI DANA
Decu ne treba kupati svaki dan, pogotovo ne zimi, dovoljno je jednom u tri dana. Svakodnevno se jedino održava higijena ...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here