|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizura - II dio
12.1.2020 14:34:32   
pari
Podržavam von! Paž je super i boja je odlična. Jedino što mora da se fenira da bi izgledala ovako



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1326
   RE: Frizura - II dio
12.1.2020 14:39:20   
vonavoj
I ovako moram da se feniram.da ne bi bila kao vestica,i onda je odmah skupim.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1327
   RE: Frizura - II dio
12.1.2020 15:40:17   
mama Jo
Lepa je ta frizura. Pa mislim da AnaRR ima slicnu, a?
Eto moze ti ona reci kakva je za odrzavanje.
Jesi imala nekad takvu frizuru Von?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1328
   RE: Frizura - II dio
12.1.2020 15:42:53   
vonavoj
Imala sam i kracu,tako me je mm upoznao..kaze sto se ne osisas,bolje ti je.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1329
   RE: Frizura - II dio
12.1.2020 15:43:21   
pari
Ja sam imala, super je. Ako se i inače feniraš, onda slobodno, biće ti mnogo lakše i brže



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1330
   RE: Frizura - II dio
12.1.2020 15:48:06   
mama Jo
Super, onda samo napred, ja sam za promene posebno kad je frizura u pitanju.
A lakse ce ti biti 100%.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1331
   RE: Frizura - II dio
12.1.2020 16:22:12   
Ana RR
Takva je moja frizura, Von. Meni je super, ja volim kratko. Što se tiče održavanja to zavisi od kose. Moja je takva da moram peglom da prođem da bi bila ok. Tanka je, uvija se, i jedino kada je peglom sredim bude super. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1332
   RE: Frizura - II dio
12.1.2020 16:50:04   
vonavoj
Probacu,pa porasce ako ne valja..nisam tip da pati ako mi se ne svidja..moracu i ja peglom sigurno,ili dobro cetkom..ali ce biti brze nego sad,sigurno..i imacu frizuru..ovako samo rep..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1333
   RE: Frizura - II dio
12.1.2020 17:15:49   
Ivanka 75
Von ja sam ovakvu  frizuru imala i duzu i kracu i placu i smedju i sa pramenovima. Veoma zahvalna frizura. Mora da se fenira ali bar uvek imas frizuru. 
Sad kao pustam kosu da opet bude malo takva. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1334
   RE: Frizura - II dio
12.1.2020 17:22:18   
Ana RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Probacu,pa porasce ako ne valja..nisam tip da pati ako mi se ne svidja..moracu i ja peglom sigurno,ili dobro cetkom..ali ce biti brze nego sad,sigurno..i imacu frizuru..ovako samo rep..



Upravo to. Moja je 20 godina bila ultra kratka, išla sam do krajnosti ponekad. Sad kad sam je malo pustila opet je poenta bila da ne bude dovoljno duga za vezivanje u rep. Trenutno je kraća nego inače jer sam htela da izjednačim obe strane, jedno vreme je desna bila kraća, asimetrična. Moja drugarica ima istu frizuru ali njena kosa je drugačija i ne mora ni da je fenira, samo prođe običnom četkom dok je suši. A moja je tanka i meka, kao dečija.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1335
   RE: Frizura - II dio
12.1.2020 17:45:17   
vonavoj
Zaista nemam frizuru..rep po meni nije frizura,hahha.Samo jos da me dobro osisa.ne zna ni to svako.Ja moram da je feniram,sigurno,i to dobro.gusta je i ne pada bas tako lako.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1336
   RE: Frizura - II dio
12.1.2020 18:24:51   
mama Jo
Von, zakazuj 😊
U pravu si da ne zna to bas svako ni da potrefi, idi negde provereno.
Ako ti je stalno vezana, i ako je svakako feniras,to je to.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1337
   RE: Frizura - II dio
12.1.2020 18:34:15   
vonavoj
Moracu da sacekam februar,zbog finansija,ali to je to..odlucila sam. Hvala vam devojke na iskustvima.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1338
   RE: Frizura - II dio
12.1.2020 21:16:36   
Mirko Svirko
Von,super ti je ova frizura. A i boja bas je sve top. I meni je cesto vezana kosa. Pa sam skratila malo duze od tvoje sa slike. I generalno kosa mi je ok kad je osusim i malo prodjem cetkom.Jedva cekam da te vidimo sa novom frizurom.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1339
   RE: Frizura - II dio
13.1.2020 8:11:52   
Tiziana
Evo i ja da se ukljucim iako uglavnom citam, a retko pisem.Von ja sam godinama imala ovakvu frizuru. Kracu i duzu varijantu. Veoma je zahvalna i uvek imas frizuru. Samo je bitno da te neko jako dobro osisa,u suprotnom ni feniranje nece pomoci. Da se vratim i koju stranu nazad, imam balejaz,evo vec skoro 2 godine i ne planiram da menjam jer mi se svidja. Kako sede nadiru 🙂 tako mi ova ''boja'' sve vise odgovara, a lepo izgleda. Naravno i za ovo vazi da mora da uradi neko ko zaista ume lepo da uradi. Ja ne volim kad boja ide na zuto pa svako drugo pranje perem silver samponom. 


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1340
   RE: Frizura - II dio
13.1.2020 15:12:56   
pari
Ja danas videla ovu frizuricu koja mi se bas svidja


user posted image

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1341
   RE: Frizura - II dio
13.1.2020 15:16:10   
Milena18
Baš je lepa, Pari. Ja sam dugo imala sličnu, samo malo kraću. I sad kao puštam da bude tako nekako.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1342
   RE: Frizura - II dio
13.1.2020 15:29:50   
Filadendronka

Tiziana, koji silver koristis? Ja sam probala Seri i bio mi je dobar. Balea neki ljubicas_ti mi nije dao neki efekat.
IZVORNA PORUKA: Tiziana

Evo i ja da se ukljucim iako uglavnom citam, a retko pisem.Von ja sam godinama imala ovakvu frizuru. Kracu i duzu varijantu. Veoma je zahvalna i uvek imas frizuru. Samo je bitno da te neko jako dobro osisa,u suprotnom ni feniranje nece pomoci. Da se vratim i koju stranu nazad, imam balejaz,evo vec skoro 2 godine i ne planiram da menjam jer mi se svidja. Kako sede nadiru 🙂 tako mi ova ''''boja'''' sve vise odgovara, a lepo izgleda. Naravno i za ovo vazi da mora da uradi neko ko zaista ume lepo da uradi. Ja ne volim kad boja ide na zuto pa svako drugo pranje perem silver samponom. 





(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1343
   RE: Frizura - II dio
13.1.2020 16:21:17   
Tiziana
Napisacu ti kada budem dosla kuci. Kupila sam kod ''Cvrleta'' pa sam ga malo jace i platila, alimi bas bas dugo traje. Ja sam uzela neki mild, nisam htela one jake i meni je to sasvim ok. 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1344
   RE: Frizura - II dio
13.1.2020 16:57:25   
Tiziana
Zove se Z.one Silver shampoo. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1345
   RE: Frizura - II dio
13.1.2020 17:06:53   
milicicak
Ja koristim Seri, ok mi je i za sede i za pramenove... Nego, zakazah frizera za cetvrtak, kako cu da se osisam pojma nemam 😂


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1346
   RE: Frizura - II dio
13.1.2020 17:13:48   
vonavoj
Ima i u aleksandar kozmetiks,ja sam tamo uzela..400ml oko 600din,ali dugo traje..

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1347
   RE: Frizura - II dio
13.1.2020 17:46:26   
Tiziana
Ovaj je bio dio skuplji, i jos macice jace, ima 300ml,ali ga imam skoro godinu dana. A medj onim svim samponima je bio jedan od jeftinijih.. Jedino sto ofarba ruke boze sacuvaj.. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1348
   RE: Frizura - II dio
13.1.2020 17:47:13   
Tiziana
Duplo skuplji... i malcice jace.. 


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1349
   RE: Frizura - II dio
13.1.2020 18:03:15   
pari


IZVORNA PORUKA: milicicak

Ja koristim Seri, ok mi je i za sede i za pramenove... Nego, zakazah frizera za cetvrtak, kako cu da se osisam pojma nemam 😂





Koja ti je sad dužina?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...
MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here