|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizura - II dio
18.12.2020 8:13:50   
Sanjalicaaa
Bas su vam lepe fizure zene 😍
Da li neka ima onu elektricnu cetku za feniranje i koji su utisci? Komsinica ima neku no name, platila je 2000 din i kaze zadovoljna je. 


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1651
   RE: Frizura - II dio
18.12.2020 8:35:55   
emicaa
Sanjalice,ja nisam isprobala.Drugarica ima neku,znam da ju je posteno platila ali mi se uopste ne svidja kako joj kosa izgleda kad sa njom radi.Ona ima mnogo kose,prirodno blage lokne.Ova cetka ispravi lokne,ali uopste ne slozi lijepo kosu Sva se nekako nadigne



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1652
   RE: Frizura - II dio
18.12.2020 10:04:35   
pari
Ja juče gledala neke pegle u Americi...

Još uvek ne znam da li da radim keratin ovde pa da sam mirna neko vreme (barem mi tako moja frizerka kaže, da će to za moju kosu biti super)

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1653
   RE: Frizura - II dio
18.12.2020 10:15:10   
veselicaa
Ja gledam te četke ali bih kupila neku baš kvalitetnu,one su oko 70e.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1654
   RE: Frizura - II dio
18.12.2020 11:05:33   
emicaa
Pari,ako se dobro sjecam Von nije bila bas zadovoljna.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1655
   RE: Frizura - II dio
18.12.2020 11:12:28   
Ana RR
Pari, mislim da će na tvojoj kosi keratin super izgledati, gusta je i suva.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1656
   RE: Frizura - II dio
18.12.2020 11:51:30   
pari
Meni je samo zbog ove cele situacije i sedenja u salonu



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1657
   RE: Frizura - II dio
18.12.2020 23:41:05   
Sanjalicaaa
Da, i ja bih neku bolju. Ali  bih volela pre toga da znam da li vredi davati tolike pare 🙂



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1658
   RE: Frizura - II dio
18.12.2020 23:48:48   
Didy


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Bas su vam lepe fizure zene 😍
Da li neka ima onu elektricnu cetku za feniranje i koji su utisci? Komsinica ima neku no name, platila je 2000 din i kaze zadovoljna je. 




Ja imam električnu četku za feniranje i baš sam zadovoljna. Moja kosa je inače gusta i blago talasasta, pa ni na šta ne liči, ako nije isfenirana ili ispeglana. Kupila sam četku pre možda pola godine i skroz mi je zgodna. Prosušim fenom i onda je samo uvijem tom četkom. Najbolje mi je što mi treba najviše 5 minuta za uvijanje.Izrastak mi je trenutno baš velik, nije mi se išlo u frizerski salon na farbanje zbog korone, ali sad ću morati, već me je sramota.Inače, moj frizer je baš disciplinovan. Zahteva da se od ulaska u salon nosi i ne skida maska, čak me i farba s maskom.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1659
   RE: Frizura - II dio
18.12.2020 23:58:58   
vonavoj
Ja nisam bila zadovoljna keratinom,e sad,ja perem kosu na 3 dana. A sa keratinom se masti jos vise...cini mi se da je keratin bukvalno trajao mesec dana..a ima i nekih losih sastojaka..pari,koliko znam ti ne peres tako cesto..proveri.


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1660
   RE: Frizura - II dio
19.12.2020 1:42:04   
dunja RR
I moja frizerka je disciplinivana ali džabe sve, ne zavisi samo od nje, ja ne planiram da idem dokle god se ne smiri stanje. Farbam se sama, nekako uspem, ne baš sjajno, ali prihvatljivo, kosa mi je baš dugačka. Ionako nigde ne idemo osim u šetnje i park, a tamo nosim kapu. Kupila sam i maskaru za sede online, ali nisam je još probala. Ošišala sam se nekih mesec i po od kako sam se zarazila, kada smo stigli u Bg, mirna sam neko vreme, to beć ne bi mogla sama.

Pre neki dan sam čitala da su tri profesije među kojima ima više zaraženih nego među doktorima, frizeri, taksisiti i stomatolozi, najbliže su mušteriji, pacijentu, u ograničenom prostoru.

Meni je to nepotreban rizik, kada sračunam šta dobijam/gubim.

Još kada znam da je nas zarazila persona koja visi po salonima (ali bukvalno, zato napominjem), još kada sam videla da su tamo saloni mahom u tržnim centrima (malo mesto, ima 2-3 tržna centra i tamo su sva dešavanja), u salonima nema prozora nigde, mali prostor ... naravno sa su mnogi bili zaraženi onomad.

< Poruku je uredio marketing RR -- 19.12.2020 1:54:01 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1661
   RE: Frizura - II dio
19.12.2020 9:12:00   
Sanjalicaaa
Didy, koju cetku imas? 



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1662
   RE: Frizura - II dio
21.12.2020 23:57:06   
Didy
Sanjalice, neku no name. Iskočila mi kao reklama letos na fb i ja je poručila jer sam bila u fazi da ne smem više peglu da koristim jer sam spržila kosu, a trebalo mi je neko drugo rešenje.


Dunja, ja svaki dan držim časove u učionici za 5-6 grupa. To je 25-30 dece svakog dana s kojima sam u kontaktu+još poneki roditelj+druge nastavnice, tako da to što ću biti s frizerom u jednoj prostoriji je neuporedivo. Kod zubara sam bila u poslednjih mesec dana 5-6 puta. Predugo mi sve ovo traje da bih neke stvari odlagala. Ne nazire mi se kraj ludilu.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1663
   RE: Frizura - II dio
22.12.2020 7:35:05   
jess021
Sanjice, od 23. u Lidlu na akciji imas neke cetke za feniranje i peglu, ja cu mozda uzeti peglu



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1664
   RE: Frizura - II dio
22.12.2020 9:26:35   
Sanjica26 RR
Jess, nisam ja pitala. Sanjalica je pitala😁



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1665
   RE: Frizura - II dio
22.12.2020 10:39:24   
jess021
Sorry, greska😁

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1666
   RE: Frizura - II dio
22.12.2020 14:56:38   
dunja RR
Didy, meni je recimo neuporediv posao, koji nam je omogućava egzistenciju i frizer koji nije neophodan, nije preka potreba. Dok je sa druge strane frizeru to posao i od toga živi, i razumem da ljudi rade, ali mi kao treća lica, ne živimo od frizire.
Ne mora frizer da se odlaže, može se ofarbati i kod kuće ;)
Frizer nije na distanci od mušterije, maska sigurno pomaže, ali ne 100%. Tako da je to meni neprihvatljiv rizik, dok se bar malo me smiri situacija.
Prosto to je moja računica, ono što ne mora sada, neću :)

Moja zaova radi u kovidu gde je znamo koliki rizik, pa se na kraju izgleda kod frizera zarazila (frizerka bila zaražena pre nje). U kovidu niko od njenih kolega niko osim nje nije zaražen, Ali ona visi inače po salonima, i kontalaja je to, pa šta fali rizik kod frizera, radim svakako u kovidu. Sada se hvata na glavu jer je majka umrla, i već 4 meseca je na bolovanju. Mada ne bih mogla da se zakunem da i dalje ne visi po salonima.

Nama je Savina zubarka zakazala za decembar zalivanje preostale 2 šestice, i u oktobru, kada smo bili 2 puta, najpre na zalivanju prve 2 šestice, pa posle i na popravci jednog malog kvara na mlečom zubiću, rekla nam je da će svakako raditi u decembru i da obavezno dođemo kakvo god da je stanje. Uzgred i da mu pogleda gornji kec, koji je nikako da krene da raste, a mlečni nam ispao pre više od 6 meseci. To je smatrala tada hitnim.

Ali tada, pre samo 2 meseca nije očekivala da će biti ovako gadna situacija...kada sam početkom decembra nazvala da proverim da li da dolazimo, rekla nemojte, ajde da sačekamo malo, mnogo je gadna stuacija, puno ih je zaraženih zubara.



IZVORNA PORUKA: Didy



Dunja, ja svaki dan držim časove u učionici za 5-6 grupa. To je 25-30 dece svakog dana s kojima sam u kontaktu+još poneki roditelj+druge nastavnice, tako da to što ću biti s frizerom u jednoj prostoriji je neuporedivo. Kod zubara sam bila u poslednjih mesec dana 5-6 puta. Predugo mi sve ovo traje da bih neke stvari odlagala. Ne nazire mi se kraj ludilu.



< Poruku je uredio dunja RR -- 22.12.2020 15:08:33 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1667
   RE: Frizura - II dio
22.12.2020 15:47:31   
pari
Svako treba da se ponaša kako oseća.

Ja sam danas bila kod frizera :)Pramenovi i preliv :)Sad sam baš plava plava...na slikama se ne vidi toliko dobro ali zakačiću
user posted image

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1668
   RE: Frizura - II dio
22.12.2020 16:13:07   
Ana RR
Pari, prelepa si user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1669
   RE: Frizura - II dio
22.12.2020 16:29:44   
vonavoj
Pari,prelepa si. Sad si plava skroz.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1670
   RE: Frizura - II dio
22.12.2020 17:58:02   
emicaa
Pari kako si ti lijepa,mila zena.A i boja odlicna



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1671
   RE: Frizura - II dio
22.12.2020 19:04:22   
pari
Hvala vam puno ❤️ 

Baš sam plava :)


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1672
   RE: Frizura - II dio
22.12.2020 19:23:06   
Didy
Dunja,

Meni je žao svih tih uslužnih delatnika jer im je drastično smanjen obim posla, a računi, doprinosi i svi ostali troškovi teku, pa je i to još kedan od razloga što ću ići kod fizera - iz solidarnosti.Kao što rekoh : Predugo mi sve ovo traje, neke stvari odlažem od marta, ne vidim skori kraj svemu ovome. Ofarbati se mogu sama, ali ošišati be mogu, a krajnje mi je vreme. Ranije me je mama farbala u kućnim uslovima, sad ne želim da je izlažem riziku jer sam s previše ljudi u svakodnevnom kontaktu.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1673
   RE: Frizura - II dio
23.12.2020 0:13:28   
mama Jo
Pari ti svaki put kad postavis sliku izgledas sve mladje 😊
Nemam utisak da ti je bas skroz plava na slikama, meni se svidja boja 😍

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1674
   RE: Frizura - II dio
23.12.2020 2:09:01   
Didy
Pari, lepa ti je frizura. Imala sam je godinama i letos sam samu sebe naterala da malo pustim i promenim. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...
Bakučiol - heroj anti-age nege uzvraća uda...
NIVEA donosi odlične vesti - Cellular Expert Lift linija dopunjena je novim proizvodom koji će vas sigurno oduševiti.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here