|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
21.9.2017 7:49:27   
IvanaSK RR
Sinovljeve vaspitacice su ih stalno grlile i ljubile. U početku je pored njih bila druga grupica i nekad su bili zajedno. Sin je voleo i tu vaspitacicu. Kad dodjemo ujutru i on je ugleda odmah je trcao u njeno narucje. Imao je stariju i mladju. Starija je bila zaduzena za strogocu, ali ih je i ona redovno mazila. A oni su nju "masirali" user posted image
I meni je to bas lepo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1376
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
21.9.2017 14:24:59   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Milena18

I ova Martina je nežna prema deci. Više puta sam je zatekla kako ih drži u krilu kad plaču i mazi, nju nosi kad raširi ručice, zove je "moja mrva". Zato se i vezala za nju valjda. Po meni je to način da se gradi odnos sa decom, a ne "ona se dere, a ja još više".
Duškić, a kako ide tvom dečkiću?


Milence, nije los, njemu se prispava pa je nervozan , kad god da legne ustaje u 6 i 30h do 7 najdalje.
A igrao se , plakao i tako , ostane sat i po . Mozda sutra i duze. Vodio ga muz ovih dana , ostavio bi ga duze ali meni zao.


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1377
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
21.9.2017 21:32:48   
Milena18
Pa dobro, nije strašno da ponekad zaplače. U našoj grupi svi još kmezaju s vremena na vreme, nekad pojedinačno, a nekad i cela grupa. Pre neki dan se jedan dečkić ukakio pa se rasplakao, pa i drugi udarili svi u plač user posted image
I moja M je jako nervozna kad joj se spava. Ne znam ni kako vaspitačice uspavaju njih toliko u isto vreme.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1378
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
22.9.2017 12:14:51   
Anck Su Nmaun
V je danas bio suuper. Sve je bolji!
Lepo je usao, voli da.se.igra.i da rucka. Ne place!
Sledece nedelje ostajemo na spavanju user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1379
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
23.9.2017 12:37:05   
IvanaSK RR
Anck, divno, divnouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1380
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
9.2.2018 21:10:28   
dunja RR
Žene, mi stigli sa Zlatibora pa sam večeras oko 19.30. pravo otišla u DZ po potvrdu za vrtić za ponedeljak.
Prethodno sam nazvala i pitala da li mogu sama da dođem, jer dete mi je zdravo, samo smo bili na putu, a naša dr danas radi sa bolesnom decom.
Rekoše možete slobodno, ali samo ako je dete vaksinisano, od sad kažu potvrde ne daju nikako nevakcinisanoj deci. I tako mi je dr malopre i napisala na potvrdi, velikim slovima - VAKCINISANO.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1381
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
11.2.2018 9:25:08   
IvanaSK RR
Ja tek sada vidim da nisam pisala nas polazak u vrtic, moracu ovih dana.
Dunja, ja se slažem sa tim, nema vakcine, nema ni vrtica. Naravno, ne racunam decu koja iz odredjenih razloga nisu smela primiti vakcinu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1382
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
11.2.2018 10:18:56   
suzi kju
Cekajte, ne razumem. Ukoliko dete nije vakcinisano nece moći u vrtic? !?!?!
Meni Ema nije vakcinisana iz razloga sto nije bilo prilike jer je non stop bolesljiva. Andja je primila, Ema nije još ali imamo u planu čim pre da primi.
Sutra treba da krenu posle 2 nedelje i šta, nece je primiti?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1383
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
11.2.2018 14:34:28   
IvanaSK RR
Suzi, zavisi od dr i vrtica... Ali kao sto vidis neki doktori ne daju potvrdu za vrtic ako nije vakcinisano, a negde zovu iz vrtica i isključuju iz kolektiva.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1384
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
12.2.2018 9:49:32   
AnaTamara
Mi smo pocetkom februara morali da nosimo kopiju kartona vakcinacije, na fazon deca koja nisu vakcinisana da se sto pre vakcinisu ili ih ispisuju. Smataram da im je, nazalost, ova situacija dobro dosla, da bi ispisali decu iz vrtica, jer je kod nas velika lista cekanja, a od ove godine uvode i novo pravilo da sad svi konkurisu za vrtic kao da se prvi put upisuju, nema vise samo obnavljanja ugovora.

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1385
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
12.2.2018 10:09:21   
dunja RR
Ne kapiram, svake godine ide konkurs pa i mi koji smo upisani konkurišemo ili šta?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 1386
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
12.2.2018 11:32:24   
AnaTamara
Da,da...bas tako...konkurisemo svake godine kao da nam je prvi put. Od ove godine ce tako biti kod nas, ne znam za ostale gradove. Tu inicijativu su pokrenuli zaposleni u gradskom vecu, a povodom laznih potvrda o zaposlenju, koje se ne proveravaju,i UO vrtica je to prihvatio. Meni je to skroz nerealno iz razloga sto danas bukvalno nikome nije siguran posao, ni u privatnom sektoru ni u drzavnom. Mozda neko , dok traje konkurs ne radi pa se posle zaposli. Zaista mi nije jasno kako ce to resiti. Nije fer ni prema deci koja vec 3 4 godine idu u vrtic. A druga stvar sta ce roditelji cija deca ne budu primljena? Kako i da traze posao, ko ce da im cuva decu

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1387
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
20.2.2018 13:01:11   
dunja RR
Nas su danas vratili iz vrtića, i nećemo ići mesec i po dana, po svemu sudeći.

Cela S grupa je dobila boginje, njih 4-oro samo nije, među njima i Sava, ali još traje period inkubacije. I savetovali su mi da ga ne dovodim više, zbog operacije koju imamo za mesec dana. Mislim naravn o neću, nego sada da vidim da li je i on zakačio boginje ... ako jeste, odložićemo op. Sa jedne strane lakše bi mi bilo da sada pregrmi kada i ostali, ali ne bi volela da odlažemo operaciju. Šta god da bube, to nam je što nam je.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1388
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
20.2.2018 13:04:32   
Anck Su Nmaun
Ja to jeste sto pre to bolje ali kad vam se sprema op ne bi valjalo.

Inace ja nisam ispratila sta Sava operise?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1389
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
20.2.2018 13:13:35   
dunja RR
Anck, vodenu kilu, zakazana nam je odavno op, a operišu samo na proleće, pa ako sada to ne obavimo, biće veliki. Kažu da je najbolje između 3 i 4 godine to završiti.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1390
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
28.2.2018 20:22:57   
Mala Elena
Dunja, kako je dobio tu kilu?
user posted image

Moje treba da krenu kada se malo prolepsa vreme. Zanima me, da li je vase dete izostajalo tri meseca i da li je bilo ponovo nekog ranijeg uzimanja da ne ostaje na spavanju ili ne?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1391
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
28.2.2018 20:24:43   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ne kapiram, svake godine ide konkurs pa i mi koji smo upisani konkurišemo ili šta?



Jel ovo istina? Kada se konkurise?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1392
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
28.2.2018 22:31:47   
mama Jo
Joj i mene ovo uvek buni, ali mislim da sw svake godine iznova konkurise, da to vazi za sve...

I da - kada je konkurs? Cini mi se da je prosle god.bio u aprilu??

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1393
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
28.2.2018 22:34:53   
Mala Elena
April ili maj.
Do sada smo obnavljali ugovor...
Devojka je pisala za Loznicu, ne znam da li ce vaziti za Bg.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1394
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
28.2.2018 22:37:19   
mama Jo
Joj necu onda da zbunjujem... mi smo prosle godine prvi put konkurisali i nismo dobili, a secam se da su konkurisali i ovi sto vec idu, sad moguce da nisu istu dokumentaciju podnosilo. Za NS govorim.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1395
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
28.2.2018 22:51:57   
Mala Elena
Ko zna, nisam upoznata za NS...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1396
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
8.3.2018 9:23:53   
Dora89
Ovog septembra, ako Bog da. Volela bih da krene malo ranije, probaćemo nešto da uradimo po tom pitanju, pošto u avgustu, ako Bog da, stiže beba, pa da ne misli da je šikaniram. user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1397
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
8.3.2018 9:37:11   
Mala Elena
Navedi u konkursu da zelis da krene u julu, taman dok ti se ne adaptira da je kupis ranije, slobodna si...

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 1398
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
2.7.2018 16:11:18   
Anck Su Nmaun
Danas prvi dan u drugom vrticu iako ga je docekala njegova vaspitacica vristao je i otimao se. Uzas

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1399
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
2.7.2018 16:13:49   
Maraj
Joj anck... drugi prostor... a i odvikao se user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
Slaba motorika, ravna stopala, loš govor -...
Veliki izazov današnjeg vremena su savremene tehnologije. Tu je, naravno, televizija, ali primat preuzimaju mobilni tele...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here