|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
26.11.2012 15:51:09   
ivekpivek
olga rr naravno da bi mi djevojcica ispunila zivot ,moji mi ga sinovi ispunjavaju isto i obozavam ih al ist bi bilo lijepo da dobijem djevojcicu pa da nam i ona ispuni zivot ,da moji sinovi imaju i seku ,nadam se da ce se to i ostvariti ako bog da

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
26.11.2012 16:05:31   
Snelle
Mogu da shvatim želju za određenim polom, dok god je to u granicama normale. Ali, moja komšinica ima trogodišnju devojčicu, i kada je sa drugim detetom zatrudnela želela je da bude dečak, toliko, da je i sebe, i sve oko sebe , pa i svoju trogodišnju devojčicu ubedila da nosi batu, čak ju je i pitala kako će bata da se zove, i odredili ime, pri čemu joj ginekolog nijednom nije rekao pol, da bi joj pred kraj osmog meseca rekao da nosi opet devojčicu. Svaki put kad bih joj u priči spomenula da je možda ipak devojčica, demonstrativno je odbijala da to prihvati, i odmahivala glavom kao da je ta solucija nemoguća i definitivno neželjena.

< Poruku je uredio Snelle -- 26.11.2012 16:06:25 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
26.11.2012 16:30:32   
Torbica
Ja sam imala zelju za prvo da bude devojcica kao i mm, rekao je da ne zna kako bi sa decakom i bila je devojcica. Pa je onda mm pozeleo sina i rodila sam sina. A za trece smo oboje zeleli da opet bude deckic jer nam je smizla 300 na sat!user posted image Doduse i sin se ubacio u brzinu ali je fakat lakse sa njim nego sa njom. I tako rodim trece, musko! I dosta od nas!user posted image user posted image Nek su zivi i zdravi, naravno drago mi je da imam i jedno i drugo! Srecno! Pa nek bude curica!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
26.11.2012 16:43:51   
Figaro88
Ja imam jednu devojcicu,i sad kad razmisljam bas mi je tesko da zamislim sebe kao mamu decaka.Sa Andreom nismo znali pol sve do porodjaja,tako ce biti i kad drugi put ostanem trudna.....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
26.11.2012 16:48:18   
Maslacak15
da ima nas raznih Snelle. Ali mogla si da joj kazes vec u sestom da je skoro sigurno devojcica user posted image user posted image Naime devojcicu je mnogo teze 100 % pozitivno identifikovati na ultrazvuku jer je teze uhvatiti ugao da se medjunozje lepo vidi. Nasuprot tome, decaci se vrlo lako odaju. Meni je receno oba puta u 13 oj nedelji,a vidim da nisam jedina. Neke saznaju malo kasnije, ali po pravilu do 20 nedelje maksimum. Svi slucajevi kojima sam se ikada srela da ne znaju posle 5 og meseca sta nose, a u rezimu su da idu svakih mesec dana na ultrazvuk bile su devojcice. Moze da se desi jednom da je dete pogresno namesteno, ali znas i sama da se bebe pomeraju i tokom ultrazvuka....

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
26.11.2012 16:48:19   
Anoniman
Jesam li ja blesava što sve manje razmatram opciju da imam još jedno dete? Omašujem temu, ali eto, da se požalim kako uopšte ne razmišljam o drugoj bebi, a ranije jesam. user posted image

(odgovor članu Figaro88)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
26.11.2012 19:10:26   
Snelle
Maslack, upravo sam joj ja to i rekla negde oko petog, šestog meseca, da ako nisu videli šta je, da je najverovatnije devojčica, ali ona je bila sva u fazonu: "Ne želim da te slušam" user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
26.11.2012 20:24:51   
bojanica7
trt milojka, naravno da nije cudno! nista nije cudno, sve je individualno. meni nisu cudni ni ljudi koji ne zele decu (moja najbolja drugarica) to je prosto izbor. od pet drugarica koje imaju decu, samo jedna ima dvoje, ostale su resile da ostanu na jednom. nekom su razlog finansije, a nekom bas to - dovoljno im je jedno :)

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
19.2.2013 9:03:12   
ivekpivek
drage moje ja sam se sinoc tako isplakala al od preevelike zelje da imam djevojcicu ,svako malo me netko pita, i kad ces ti roditi jednu curu ,vrijeme ti je ....sinoc bili u gostima i tako opet pitaju i moj muz kroz salu kaze ako nepotrefi treci put ima cetvrti ,to me toliko pogodilo da kad sam dosla kuci svasta sam mu sasula u licee ,,,imam 2 sina i naravno ako idem na trece najvise idem s nadom da rodim curu a on se jos na taj racun saliii A zna koliku imam zelju i koliko patim za curicom ,da sam vise luda od silne zelje ,,,nek je dijete zivo i zdravo to mi je uvijek na prvom mjestu ,alll jako jako zelim djevojcicu ,da je to nemogucee ,molim boga da je dobijem

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
19.2.2013 9:08:44   
isidora88
i ja strasno zelim devojcicu i sve osecam neku krivicu zbog toga user posted image naravno da mi je bitno da je dete zivo i zdravo ali ne znam kako cu prezaliti ako ne budem imala devojcicu...retko ko me razumeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
19.2.2013 9:29:04   
ivekpivek
isidora potpuno te razumijem ,netreba o tom govoriti naravno svima nam je prvo nek je zivo i zdravoo ,al ko imaaa tako jaku zelju shvatice o cemu ja ,ti ,govorimo

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
22.2.2013 11:16:48   
isidora88
od moje opterecenosti za devocjicom, sanjala sam da sam rodila opet decaka i kad su mi rekli bia sam razocarana i pocela da placem u snu, kad su mi doneli bebu tek onda sam se rasplakalakad sam shvatila koliko sam odvratno odreagovala, jos me grize savest zog tog sna,malo neduzno bice me gleda a ja mislil kako nije odredjenog pola, mrzim sebe sad zbog tog sna,i definitivno mi je malo otvorio oci.
sada zelim dete pa sta bude, samo neka je zivo i zdravo, jos sam pod utiskom kako sam se ruzno ponela, ne mogu da se smirim uopste, grozna mi je bila reakcijauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
22.2.2013 17:18:26   
ivekpivek
jao draga isidora isto mi se to desava ,razliciti osjecaji zelim curicu ,al opet isto osjcam griznju savjest kako to mogu reci ,pa onda opet promjenim misljenje i tako u nedogled danas ovo sutra ono mislim ,al uvijek prizeljkujem curicu u podsvjesti al sta bog dragi da,nek je zivo i zdravo

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
7.3.2013 12:54:40   
nata11
Ma sve je to u redu user posted image . To su neke slatke muke bar ja tako gledam na to i kada sutra dan deca odrastu i kad ce okrenes i pogledas ih smejaces se sama sebi.
A zamislite zenu koja ide na pregled da ustanovi plod deteta i onda abortira jer je devojcica a ona ima vec 3 cerke i hoce sina user posted image . i tako vec 2 puta. E to je vec strasno.
Ona otvoreno prica o tome kako hoce sina i ne zanima je jos jedna cerka.
Neznam kako uopste moze da se ona zove majka troje dece.

< Poruku je uredio nata11 -- 7.3.2013 12:56:06 >

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
7.3.2013 13:19:28   
Sanja90
Ja imam dve cerke i bas bih htela i jednog decaka kao,mom suprugu je sve jedno on obozava i decake i devojcice,ali ako bude ponovo devojcica volecu je isto kao i ove dve cerke i pravimo bebe dok ne bude i jedan decakuser posted image user posted image user posted image salim se posle ove bebe jos jedno cemo i dostauser posted image user posted image user posted image iako bih volela da je decak jako mi je bitno da samo bude zivo i zdravo ma kog god pola bila bebe,ipak je to najbitnije.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
11.3.2013 20:28:26   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dijana1


IZVORNA PORUKA: Olga RR

eto mi smo bebu napavili odnazad i snosaj ( al ovo zvuci user posted image )


Jao Olga kakav recept user posted image , moram ovo probati user posted image



user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
11.3.2013 20:31:31   
Dada81
I mi bi rado jednu lepu devojcicu,ali i da bude deckic kao ovaj nas zanimljivi David,bila bih odusevljena!

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
11.3.2013 21:33:09   
Maraj
sto bi neki rekli, sve jedno je kojeg je pola prvo dete. a vec drugo...

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
11.3.2013 21:35:48   
dijana1*
Zelim da mi bude zivo i zdravo, ali ako bih mogla da biram volela bih devojcicu posto vec imam sinauser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
28.4.2013 21:18:29   
ivekpivek
trudna sam ,iscekivanje me pojede pitam se sta li nosim u svojoj utrobi ,,jaaaaako jaaakoo zelim curu da je zeljaa preeeeevelika nadam se da ce se i ostvariti ,bojim se svoje reakcije ako bude decko user posted image ,uvijek mi je na prvom nek je zivo i zdravo sta god al zelja je drugo i to tako jaka da sam ubjedena da nosim curu ,hoce li mi je i bog dati user posted image user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
28.4.2013 23:00:38   
Kugla12
meni je svejedno...user posted image

_____________________________

Jednom kad doneseš odluku, čitav svemir se udruži da bi se ostvarila.

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
29.4.2013 8:29:35   
nela79
Imam dva djecaka i u ovom momentu mislim da ostajemo na ovom brojnom stanju :) Ali ni u jednom, bas ni jednom trenutku ne patim sto nemam curicu.
To nam je sto nam je, tako se smuckalo :)
A mozda nekad isprobamo "recept" koji je napisala Ogauser posted image

(odgovor članu Kugla12)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
29.4.2013 23:31:31   
degu
Ova tema mi tako bode oči na ovom podforumu, jer nema nikakve veze sa problemima zatrudnjavanja gde se parovi muče da dobiju dete i odavno su prestali da razmišljaju o polu. Naravno da treba da postoji ova tema za sve one parove kod kojih je to išlo onako kako bi trebalo, bez poteškoća, ali ne na ovom podforumu.
Ja sam nekada bila luda za devojčicama i nisam mogla nikako da zamislim da sam mama dečaka, a sad posle ovih 5 godina mi je tako svejedno, čak šta više imam osećaj da će biti mali dečkonja jednog dana.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
30.4.2013 10:55:07   
Sosa Mena
Ja sam htela decaka, a mm devojcicu. I eto ispuni se njemu zena. A dace Bog da majka sebi rodi sina pa da vide tad user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
30.4.2013 22:59:29   
ANDJEELA
degu dragauser posted image takodje u potpunosti delim misljenje sa tobom i meni mnogo bode oci ova tema i mislim da se nalazi na pogresnom mestu.. Daj Boze da zene koje sada raspravljaju o polu deteta nikada i niko od njihovih potomaka nedozivi ovo kroz sta mi prolazimo. Izvinite ostali na iskrenosti,vise se na ovoj temi necu pojaviti i molim moderatore da prebace temu na neko drugo mesto.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here