|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
12.7.2010 10:56:08   
Cvorak
Baš tako Rado T.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
12.7.2010 12:54:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Cvorak

Baš tako Rado T.user posted image


Pa ti još malo pa si mama user posted image tebi ovi lekići i ne trebaju... ja još par dana pa prestajem da ih koristim, ulazim u 4-ti mesecuser posted image user posted image

(odgovor članu Cvorak)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
12.7.2010 13:00:27   
cipiripi
nesmes naglo da prestanes...posavetuj se sa dr na koji nacin ces da ih ukines user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
12.7.2010 13:48:42   
Lilly*
Brojeve telefona šaljite preko pp, jeste reklama i obrisala sam

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
12.7.2010 13:58:23   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Brojeve telefona šaljite preko pp, jeste reklama i obrisala sam


eto ti saduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
1.10.2011 11:19:27   
traveler81
Pregnyl je treutno deficitaran lek i vecina apoteka u Novom Sadu ga nema!
Strasno!
Ako neko ima informaciju gde treutno moze da se kupi, neka mi javi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
7.11.2011 18:09:08   
peca
Ja sam primala inekcije pregnyla u svom domu zdravlja i nisam ga kupovala, dali mi ga tamo, kao i svaku drugu inekciju user posted image

(odgovor članu traveler81)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
30.1.2012 21:27:39   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: navia

Drage forumašice,

unapred se nadam da ćete mi oprostiti, ukoliko mislite da ova tema nije aktuelna/prikladna, ali trenutno sam malko besna i zaista imam potrebu da se "izrantam" malo na ovu temu...
je se već nekoliko meseci redovno gledam s doktorima i laborantima, a i farmaceutima - koji su mi trenutno na tapetu. pre 4-5 meseci pronaći Pregnyl u nekoj apoteci u Srbiji je bilo ravno dobitku na lutriji, a sad nakon pauze od 2 meseca tražim Clomifen - da bi se ispostavilo da je i taj sad u istoj kategoriji!
nema, to je iz uvoza, pa kad na pošalju, ne znamo kad će, ... samo su neki od uobičajnih odgovora koje svakodnevno dobijam iz apoteka širom Srbije...

dakle, pitam se, ima li neko informaciju gde se trenutno može nabaviti Klomifen i Pregnyl u Srbiji?!

shvatam da mogu da se koriste i zamenski lekovi (za nekih smešnih 300 € ekstra), ali zaista ne razumem ovu politiku i ne želim da se pomirim da je zatrudnjivanje postalo luksuz rezervisan za malobrojne...

hvala unapred


IZVORNA PORUKA: gelica

Draga naša!!!
sve nas to ovde muci,ja sam iz Zrenjanina ali idem kod mog lekara u subotici(kod njega sam isla pre udaje i selidbe)imala sam dva ciklusa sa stimulacijom da mogu uraditi inseminaciju.svi lekovi koji su bili na tom spisku ne mogu da se nadju u apotekama na primer zamena za pregnil ima ali mora da se ceka i kosta tri puta skuplje.posle nekog vremena zivkanja apoteka po zrenjaninu nigde isam nasla nista za terpiju,zivkanja po novom sada samo deo sam nasla padne mi na pamet da okrenem neke apoteke u svom rodnom gradu subotici kad gle eto cuda jedna apoteka cesto ima pregnil i na lageru d se odmah kupi a retko se desi par dana cekanja i kosta1.013,00din z madjarske takodje kod njih moze da se nadje klomifen iz madjarske oko 400dim mozda koji din manje i merional inekcije mogu da se poruce,jednoj devojci sam dala njihov broj pa su joj izasli u susret i poslali brzom postom.ako te interesuje broj javi mi se na pp



IZVORNA PORUKA: navia

Draga Gelice,

hvala na uključivanju i informacijama - svi imamo slične probleme i upravo je to cilj otvaranja ove teme, da razmenimo praktične informacije i olakšamo jedni drugima bar malo... :)

dakle, FYI: dana 30.01. u Požarevcu i okolini NEMA da se kupi ni Pregnyl ni Klomifen. slična je situacija i u Nišu, Kragujevcu i Beogradu - koliko sam do sad uspela da saznam...

nadam se da će biti uskoro i dobrih novosti, javljajte se... :) 







IZVORNA PORUKA: hanka

gelice,meni bi trebao klomifen poslala sam ti pp


IZVORNA PORUKA: mejvis

Ja sam pre 2,5-3 godine bila na stimulacijama klomifen- pregnil. Tada je klomifena bilo u svakoj apoteci ali nabaviti pregnil je bilo praktično nemoguće. Tada sam pronašla apoteku Irisfarm u Novom Sadu koji su imali pregnil, preko jedne drugarice iz NS. Išli smo iz Pančeva za NS po pregnil transportovali ga na zamrznutom grašku, ma užas....
Tako da, možete pokušati u toj apoteci. Imam ja neki broj, još od onda a ima i na google-u.
Sretno....



IZVORNA PORUKA: hanka

Zvala Iris farm niko se ne javlja,probacu sutra mada pise da rade do 21h
Hvala na info


IZVORNA PORUKA: navia

@ Hanka: zvala ja Suboticu, nema ni Pregnyla ni Klomifena na lageru, ali moze da se poruci i stize u roku od cca.7 dana - ako sam je dobro shvatila, malko mi je suskala na telefon... :)

sem toga, u par apoteka sam dobila informaciju da Klomifen proizvodi hrvatski Belupo, pa smo i to proverili: Belupo ga ne radi vec par godina, iskljucivo se porucuje na recept i kosta cca. 3 puta vise. koliko sam shvatila, da se nabaviti u Bosni, al nemam zasad vise informacija... 


IZVORNA PORUKA: Alexis79

hanka videcu ja ovde u Leskovcu ili na klinici da li bi mi  prodali?
Verovatno imaju samo ne znam da li ga prodaju ovako kad se ne koristi na klinici 


IZVORNA PORUKA: navia

Irisfarm u NS nema ni Klomifen ni Pregnyl. :( a oni pak rekose da je Klomifenu istekla licenca za prodaju u Srbiji i zato ga nema vec 2 meseca...

verovatno ipak moze da se nabavi alt_ernativnim putevima...


IZVORNA PORUKA: hanka

Bilo ga je u Nisu i ja kupila ali jednu kutiju i sad nemam povecali mi dr dozu a ja taman mislila bice mi dovoljno za 2 ciklusa
Alexis draga otisla si tamo da radis vto a ne da na minus beskonacno trazis meni lekice bas mi bzvz
Navia poslala sam ti pp
Pridruzi nam se i na ostalim temicama


IZVORNA PORUKA: Alexis79

hanka set_nja je obavezna za vreme stimulacije bez obzira na minus .
Nemoj da brines pitacu sutra sestre na klinici ,a kad vec set_am pogledacu i po apotekama.
Znas li da ja ovde uzivam i ne radim nista ,i ono sto mogu mm mi neda


IZVORNA PORUKA: navia

zaključak dana!

fala svima koje su se uključile u ovu temu - stvarno mislim da nam može koristiti da ovako jedni druge informišemo, jer informacija je zlato-to je više nego očigledno :)

da ne zaboranim, BojanaN u Temi: Klomifen je pominjala apoteku Lipa lek u Bg - nema ni kod njih ništa, a Pregnyl (1.500, 5.000) se može poručiti u Bg apotekama Ivančić i sinovi i stigne za 7-10 dana, ako to nekome igra... 

ja sam danas okrenula previše telefona i prepuna mi je glava, ali sutra je novi dan... ;)







< Poruku je uredio Ana RR -- 30.1.2012 21:28:09 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
30.1.2012 21:28:30   
hanka
Hvala
user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
30.1.2012 21:29:57   
Ana RR
Ja sam već pisala, ako nekome treba utrogestan neka mi pošalje pp, imam dve kutije koje su mi ostale od trudnoće.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
30.1.2012 21:32:03   
hanka
Ima i u Nisu ja kupila pre neki danuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
30.1.2012 22:49:28   
Anoniman
meni ostalo tri kutije utrogestana, rok im je do 2014. ako nekome treba neka javi, inace lete u kantu.

(odgovor članu hanka)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
1.2.2012 16:56:42   
Milen@
Ja imam kutiju Utrogestana od 100mg. Mislim da sam miožda samo jednu tabletu popila. Rok trajanja je do 06.2013.

_____________________________

Ti si moje Sunce,sreća,moj vazduh,najveća ljubav....SMISAO MOG ŽIVOTA!!!!

Julija 05.04.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
2.2.2012 14:39:51   
DXbaby
Pozdrav svima ,
Mojoj zeni je potreban klomifen i PREGNYL , a ne mogu da ih nadjem ovde u Nisu .Da li neko zna u kojoj apoteci u Nisu to moze da se kupi?Ili ako ima nekog ko ima ove lekove a ne trebaju mu  mogli bi da se dogovorimo.

(odgovor članu Milen@)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
2.2.2012 14:46:23   
hanka
Sad cu da ti posaljem poruku
kad otvoris profil videces jeuser posted image

(odgovor članu DXbaby)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
21.2.2012 10:59:47   
Nina777
Drage forumasice, mojoj prijateljici je potreban Klomifen, zna li neko moze li se nabaviti u Beogradu, ili njegova zamena, ne znam kako se zove. Hvala od srca u napred na pomociuser posted image

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
23.2.2012 20:23:01   
raikkonenka
evo mene i ovde ... pa da ponovim svoju pricu sa prethodnog posta:

zdravo devojke,

doktorka i muz su uspeli da me smotaju da ne idem ovaj mesec na iui ali smo nasli sporazumno resenje da probamo klomifen ... da li znate gde ima da se kupi ... sve apoteke u kraju sam obisla i nema :(
cak sam i zvala dosta apoteka i nema :( ... gde ste vi nabavile?

hvalaaaaaaaa unapredddddd

(odgovor članu Nina777)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
23.2.2012 20:32:00   
hanka
Bilo ga je u Nisu pre nedelju dana
Sutra bih mogla da proverim pa da javnem kakva je situacija

(odgovor članu raikkonenka)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
23.2.2012 20:46:45   
raikkonenka
haka,

zahvaljujem unapred! ja sam doktorku pitala za neku zamenu pa cemo da vidimo sta ce mi reci! svakako treba da ga nabavim pre nedelje :(

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
25.2.2012 12:33:52   
hanka
Sto se tice klomifena nisam uspela da ga nadjem,mogu ti poslati pp sa brojem tel gde sam ja narucila pre mesec dana


Jel zna neko gde mogu nabaviti estrofem?

< Poruku je uredio hanka -- 25.2.2012 12:34:22 >

(odgovor članu raikkonenka)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
27.2.2012 14:33:34   
raikkonenka
hm klomifen sam preko debelih veza nasla jednu jedinu poslednju kutiju (kiparski, uvezen u makedoniju) a sada jurim pregnyl 5000 :)
ovo postaje jako zabavno moram da priznam :) juris lekove tako da zaboravis na svoje muke ....

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
7.3.2012 12:12:47   
andjeo85
Uclanila sam se na ovaj forum jer sam imala iste probleme kao i vecina vas. Tragala za lekovima po celoj Srbiji, Grckoj, Bugarskoj i na kraju sam lekove nasla u Makedoniji. Sada sam u trecem mesecu.
Znajuci koliki je problem naci Pregnyl, a ja ga pritom imam na zalihama jer sam nabavljala za sebe, zelim da pomognem nekom kome treba a ne moze tako lako da ga nabavi. Imam 4 ampula od 5000. Nadam se da cu pomoci.user posted image

(odgovor članu raikkonenka)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
8.3.2012 18:20:23   
Jole84
Jel zna neko gde mogu da nabavim klomifen?
Mm bi išao za Sofiju,Skoplje...gde god treba,samo da ga nađem..user posted image


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu andjeo85)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
9.3.2012 15:15:12   
andjeo85
Ja sam klomifen nasla u Nisu u apoteci u somborskoj, ne znam ime apoteke ali je jednostavno naci je. Kad krenes iz centra grada, ides knjazevackom i na prvoj raskrsnici skrenes levo ka somborskoj (na uglu je ide-a), to je ona duga ulica gde je i skola, ides do crkve (ona je sa desne strane), ne skreces vec nastavis nekih 100m pravo i sa tvoje leve strane ima apoteka, mislim da je to i jedina na tom putu i da nema promasaja. Na samoj je ulici i vidljivo je. Ista ta apoteka je i na palilulskoj rampi na glavnoj raskrsnici kod dragstora(?) a preko puta beer comerc-a.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili...
9.3.2012 20:25:21   
mamabebavz
Da li neko zna gde mogu da nadjem Klomifen? Hvala unapred

(odgovor članu Cvorak)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here