RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili Dabroston? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


Dina 28 -> RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili Dabroston? (12.3.2012 19:52:32)

Pregnil sam danas kupila u apoteci Sveti Sava kod zeleznicke stanice.Kupila sam 3 od 5000jedinica.Cena 380 dinara.Na drugim mestima ga nisam nasla.




Ognjenka -> RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili Dabroston? (13.3.2012 10:19:25)

Nema vise pregnila u sv. Sava od 5000 jedinica. Mm bio pre 15 min.
Ima samo od 1500 jedinica, cena 148 din. ampula. I to je ogranicena kolicina, pozurite kome treba!




Dina 28 -> RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili Dabroston? (13.3.2012 12:11:48)

cena je bila 440 din,za 5000 jedinica,malo sam  permutovala.Bas mi je zao sto ga nema vise.danas su mi usput jos neke apoteke pa cu uci da pitam i javljam u toku dana ako nadjem.meni se posrecilo juce a nisam se nadala da cu pronaci.




Dina 28 -> RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili Dabroston? (13.3.2012 12:18:30)

Meni je ginekolog rekao da nabavim i oksicotin,ako mogu iz porodilista jer ga verovatno necu naci po apotekama.Da li neko zna cemu sluzi?je l neka dopuna pregnilu?




Dina 28 -> RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili Dabroston? (13.3.2012 12:27:43)

Ne znam da li ste pokusale da zovete drzavne apoteke. evo linka svih brojeva telefona drzavnih apoteka u beogradu pa krenite da se raspitujete.pokusajte u zabacenijim delovima grada,batajnica,surcin i ostala naselja.
http://www.krstarica.com/lat/katalog/Korisne_informacije/Zdravstvo/Apoteke/Drzavne_apoteke/




Jakidimi -> RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili Dabroston? (13.3.2012 22:23:39)

Molim da mi se javi neko ko zna gde mogu da nadjem Pregnil 5000, hitno mi treba, hvala unapred!




Misha i Ljisha -> RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili Dabroston? (22.11.2012 8:26:59)

Zene ako se malo bolje raspitate neki od ovih lekova se vec deset godina ne upotrebljavaju u evropi jer cesce imaju negatvne posledice po trudnice. Neki cak uzrokuju i smrtnost trudnica. cim kazu da uz lek treba da uzimate bensedin po meni tu nesto ne valja. Srce lupa i td. Meni su nakon vadjenja plodove vode dali dva leka i to mislim bas Pregnyl i Utrogestan i ja nisam pila nijedan, dva dana sam se kao primirila a treci dan sam vec manje vise sve radila. Mislim ako vec strahujete nemojte piti lekove onda bolje lezite i mirujte. Moj doktor kaze da je to najbolje. Mirovanje.




MelKa -> RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili Dabroston, Klomifen (15.12.2012 14:05:27)

Reklamiranje nije dozvoljeno na temama. Postoje oglasi a zainteresovani ce vam se javiti privatnom porukom.




MKostic -> RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili Dabroston, Klomifen (26.12.2012 17:43:25)

Pozdrav svima na forumu. Na zalost moj muz i ja imamo slican problem sa vasim. Trenutno sam u fazi nabavke klomifena i pregnyla. Ima li neko iskustvo sa nabavkom iz Bugarske jer sam guglala i nasla dosta apoteka koje ga imaju? Mi zivimu tu u blizini pa bi nam bilo daleko lakse da je recimo u Sofiji nabavimo i ne jurimo po Bosni. Hvala unapred na odgovorima. Pozdrav svima




dunja RR -> RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili Dabroston, Klomifen (19.1.2013 3:14:25)

Jedna Ringerajka pita na našoj FB stranici:

Da li nekome trebaju ampule PROGESTERON DEPO? Meni vise ne trebaju a ostala mi je cela kutija. Rado cu ih pokloniti nekoj trudnici :))) Injekcije su u roku i vaze do novembra 2015.


KLIK




Cvrčko -> RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili Dabroston, Klomifen (19.1.2013 8:19:12)

I ja bih rado poklonila nenačetu kutiju Utrogestana od 200mg. Ako ima zainteresovanih neka mi puste poruku [sm=smiley1.gif]




Zemunka85 -> RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili Dabroston, Klomifen (22.1.2013 23:21:48)

Ja sam jos davno pisala da imam neotvorene giniprale i verapamile, kao i recepte za to.




traveler81 -> RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili Dabroston, Klomifen (2.2.2013 22:01:57)

Poklanjam 2 ampule Pregnyla sa rokom trajanja 05/13. Meni je pomogao pa vam mozda bude talicno :-)))




buba.marica -> RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili Dabroston, Klomifen (27.3.2013 8:50:17)

ja imam načetu kutiju utrogestana od 200mg, ginipral i verapamil kao i recept za utrogestan ukoliko nekome znaci neka se javne da mu bilo sta od ovoga nekako dostavim ...




leksa -> RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili Dabroston, Klomifen (16.2.2017 14:26:28)

Cao zene. Molim vas da neko objavi ako zna gde ima da se kupi ili ako mu je ostalo viska pregnyla 5000 ili 1500 jer ga nema u BG a ni u drugim mestima u Srbiji. Meni bi i jedna od 5000 mnogo znacila. Hvala.




Bunnyca -> RE: Gde mogu da kupim Pregnyl, Utrogestan ili Dabroston, Klomifen (8.6.2017 22:11:03)

Poklanjam jednu kutiju Utrogestana, cela neotvorena , u roku trajanja, ukoliko nekom treba neka se javi




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]