RE: Najzanimljivija mesta na kojima ste se seksali :) (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Seksualnost



Poruka


doktorkakristal -> RE: Najzanimljivija mesta na kojima ste se seksali :) (27.9.2014 22:59:40)

ME axaxax jesu pokusavali ali ja se ne dam [sm=jezicek.gif] salu na stranu ne mogu brate da se opustim kad neko moze da bane ili nas vidi




big mum -> RE: Najzanimljivija mesta na kojima ste se seksali :) (27.9.2014 23:00:22)

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

[sm=jezicek.gif] gde si se toga setila e svaka ti cast ahahahaha....


Čitala sam neki dan i sjetih se u sekundi[sm=smiley36.gif]

DK u tom i jeste čar[sm=smiley16.gif]




doktorkakristal -> RE: Najzanimljivija mesta na kojima ste se seksali :) (27.9.2014 23:02:21)

BM kapiram ali sta cu kad nisam u tom fazonu [sm=smiley36.gif]




Sanjalica1980 -> RE: Najzanimljivija mesta na kojima ste se seksali :) (27.9.2014 23:04:57)

Auuu, nema gde nismo mm i ja. U Dunavskom parku,na tvrdjavi,u kolima uz put itd [sm=smiley36.gif]
A u kuci nema gde nas nije bilo [sm=smiley36.gif]




17 joka -> RE: Najzanimljivija mesta na kojima ste se seksali :) (27.9.2014 23:05:11)

[sm=smiley36.gif] joj ja ni nesmem pisati ja bas volim tu opasnost[sm=smiley36.gif]

ali nisam vise to je bilo ranije




Mala Elena -> RE: Najzanimljivija mesta na kojima ste se seksali :) (27.9.2014 23:05:52)

E u tome i jeste car, u pravu si BM [sm=smiley36.gif] Ja u kancelariji, na radnom stolu, za prvomajski uranak u nekoj " sumi" ...haha, a u liftu se nisam dala. [sm=zz_rolleyes1.png]




big mum -> RE: Najzanimljivija mesta na kojima ste se seksali :) (27.9.2014 23:08:18)


IZVORNA PORUKA: Sanjalica1980

Auuu, nema gde nismo mm i ja. U Dunavskom parku,na tvrdjavi,u kolima uz put itd [sm=smiley36.gif]
A u kuci nema gde nas nije bilo [sm=smiley36.gif]


Pročitah negdje -na veš mašini dok radi centrifuga[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Joko šta se stidiš aj reci šta ima veze[sm=smiley1.gif]




doktorkakristal -> RE: Najzanimljivija mesta na kojima ste se seksali :) (27.9.2014 23:11:23)

ME nevaljalice [sm=zz_mstickle.gif]




17 joka -> RE: Najzanimljivija mesta na kojima ste se seksali :) (27.9.2014 23:11:43)

pisala bih roman a onda ko zna sta bi sve pomislili o meni na primer koji bolesnici [sm=smiley36.gif]

ajd malo, na terasi u parku, u zgradi na stepenicama, u autobusu, vozu itd.




big mum -> RE: Najzanimljivija mesta na kojima ste se seksali :) (27.9.2014 23:15:19)


IZVORNA PORUKA: 17 joka

pisala bih roman a onda ko zna sta bi sve pomislili o meni na primer koji bolesnici [sm=smiley36.gif]

ajd malo, na terasi u parku, u zgradi na stepenicama, u autobusu, vozu itd.


Vide,vide Joke[sm=smiley16.gif]




Anoniman -> RE: Najzanimljivija mesta na kojima ste se seksali :) (27.9.2014 23:17:41)

mislim da moramo da otvorimo temu gde smo sve vodili ljubav jer ovp vuce ka tome[sm=zz_mstickle.gif]




17 joka -> RE: Najzanimljivija mesta na kojima ste se seksali :) (27.9.2014 23:17:47)

a cuti zato kazem bolje da nekazem[sm=smiley36.gif]

ali eto imali smo avantura raznih kad smo isli na duza putovanja[sm=smiley1.gif]

UM, pa jeste bas tako nije za ovu temu




big mum -> RE: Najzanimljivija mesta na kojima ste se seksali :) (27.9.2014 23:19:26)

Neka neka nije to sramota[sm=smiley2.gif]to tako treba[sm=smiley1.gif]




mati -> RE: Najzanimljivija mesta na kojima ste se seksali :) (27.9.2014 23:55:59)

Ja cu reci samo jedno...
Terasa pred vratima u vikendici (otvorena)... Leto podne,sunce upicilo... A bazen ispred...
Pa niko valjda nije lud da seta u sred podneva po vrucini...[sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: Najzanimljivija mesta na kojima ste se seksali :) (28.9.2014 0:01:56)

Bilo je puno mesta ali da ne nabrajam... sramota bre [sm=zz_redface.png][sm=zz_redface.png][sm=zz_redface.png][sm=zz_redface.png]




mali_mis -> RE: Najzanimljivija mesta na kojima ste se seksali :) (28.9.2014 6:46:47)

Na pocetku veze sa mm u njegovom gradu, iza osnovne skole. Najgore je sto nas je njegov drug video da idemo tamo, iza skole je bilo ambrozije, pa sam ja sutradan zavrsila u hitnoj zbog alergije. Pa ga je taj drug i citavo drustvo toliko zezalo, da su mu uterali strah u kosti od sexa na javnom mestu [sm=jezicek.gif]
Pre mm, sa bivsim, tamo gde se sada nalazi ona propala pivara Rodic, su nekada bile bare gde se super pecalo. E u plicaku jedne bare u po bela dana, to mi je ostalo u bas lepom secanju.




Anoniman -> RE: Najzanimljivija mesta na kojima ste se seksali :) (28.9.2014 13:03:30)

Misu u plicaku bare ahahhahah[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




mali_mis -> RE: Najzanimljivija mesta na kojima ste se seksali :) (28.9.2014 13:08:05)


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Misu u plicaku bare ahahhahah[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Al ta bara je bila toliko cista, videlo se dno. Otisli na pecanje, poneli sator, kampovali citav vikend, i taman da iskoristimo baricu jer je u satoru bio pakao [sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Najzanimljivija mesta na kojima ste se seksali :) (28.9.2014 13:12:10)


IZVORNA PORUKA: mali_mis


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Misu u plicaku bare ahahhahah[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Al ta bara je bila toliko cista, videlo se dno. Otisli na pecanje, poneli sator, kampovali citav vikend, i taman da iskoristimo baricu jer je u satoru bio pakao [sm=smiley36.gif]



Kraljica si majke mi,tako sam se slatko ismejala, placemmmmmm[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Žapkić -> RE: Najzanimljivija mesta na kojima ste se seksali :) (28.9.2014 13:37:28)

Opet ste poludele!!! Eto, šta se dešava kad me nema jedan dan naRR! Cccccc...[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Najzanimljivija mesta na kojima ste se seksali :) (28.9.2014 16:05:30)


IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

ME nevaljalice [sm=zz_mstickle.gif]



[sm=zz_mstickle.gif] Ne mogu da nadjem Brankin komentar [sm=zz_tongue.png][sm=zz_throwball.gif]




branki* -> RE: Najzanimljivija mesta na kojima ste se seksali :) (28.9.2014 16:09:54)

mala elena,evo da ti razresim nedoumicu,imala sam juce ovu dilemu,hahha klik




bubulence -> RE: Najzanimljivija mesta na kojima ste se seksali :) (28.9.2014 16:13:30)

IZVORNA PORUKA: 17 joka

ajd malo, na terasi u parku, u zgradi na stepenicama, u autobusu, vozu itd.


joookoooo, a mislila sam da si nam ti najfinije dete na rr [sm=smiley36.gif], leeeleeeeee.

IZVORNA PORUKA: branki RR
,evo da ti razresim nedoumicu,imala sam juce ovu dilemu,hahha klik


sta je bre ovo??? [sm=smiley36.gif].
brankiiiii, zar i ti??? pa jos sam u soku zbog joke a vidi tebe [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




17 joka -> RE: Najzanimljivija mesta na kojima ste se seksali :) (28.9.2014 16:18:10)

Bubi, ja fina jok nikad bila[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

nemoj mnogo da se podatresas[sm=smiley36.gif]
sve je to za ljude




bubulence -> RE: Najzanimljivija mesta na kojima ste se seksali :) (28.9.2014 16:19:22)

[sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>