|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
27.12.2012 17:39:04   
Figaro88
Andrei pravu Barbiku(do sada je dobijala one obicne zato sto ih rascupa za pola sata),Brac lutku,vozic sa sinama,mm-u sat......

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu bajkica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
27.12.2012 18:28:54   
NadaR
Super Figaro! I ja sam u potrazi za nekim vozom . To je M.trazio u pismu deda Mrazu. :)

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
27.12.2012 21:18:04   
Sanchy
Imam dva pitanjca,,,da li je neko cuo za neku igracku bum balu ili tako nesto koja svira i peva i gde mogu da je kupimuser posted image i sta kupiti decaku od pet godina za Novu godinu ,,nemam predstavu sta im je interesantno u tom uzrastu,,nisam znala gde da pitam pa mozda ovde user posted image

(odgovor članu bajkica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
28.12.2012 8:38:14   
Sesilija 83
Danas nista a sinoc svasta...
Ceri za ng lutku,za oci i materice,pantalone,bolero,bodi i pidzamica
Bratancima devojcici helanke i bluzu i benetonu,decaku isto tamo trenericu,a za ng bata pertini sto sa umetaljkama i rolerbolom,a seki vesticji neki hmm ,tabla sa tajnim porukama i moxu vesticu,sestricima od mm-a,devojcici,pantalone i bluza bati trenerka,a za ng,bati guralica,a seki kucica za lutke,za decu od prijatelja razne drustvene igre monopol,tvister,lutke,kolica za lutke,garderoba ima ih puuunoooobas smo se natovarili....user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
28.12.2012 8:47:00   
Biki34
Sanchy mislim da se radi o klovnu Bumba lu (moji klinci su ludi za njim)...to je klovan..Vidjala sam ga ranije u Aksi(i svira i peva nesto poput onog kuceta sveznalice)...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
28.12.2012 18:22:36   
Figaro88

IZVORNA PORUKA: Nada RR

Super Figaro! I ja sam u potrazi za nekim vozom . To je M.trazio u pismu deda Mrazu. :)

I Andreauser posted image Gledala sam neke na internetu ali su cene uzasne,pa sam kupila u prodavnici igracaka za 2600din,ima prugu,radi na baterije,ima one semafore,znakove,drvece........
Danas isli po usisivac,vec sam ga i isprobala i odlican je,Andrei sam kupila za materice 2 dukserice i farmerkice,njoj i Vuku gomilu slatkisa,jos sutra da odem i Vuku da nadjem nesto lepo i da zavrsavam sa kupovinom....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
29.12.2012 21:31:37   
panpan1
Nista vala, cekam 31.12, tad budu snizenja do 40% svudaaaa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
30.12.2012 2:25:24   
opcinjena
paketic, dva komada i dve fine igrackice. deca su to odmerila 3 minuta i nastavila kao da im nista nisam donela user posted image user posted image

(odgovor članu panpan1)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
30.12.2012 3:45:57   
panonkinja
jabuke,mandarine i pomarandže user posted image

(odgovor članu bajkica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
30.12.2012 13:22:11   
jelenica011
sad polazim sinu da kupim pez user posted image

(odgovor članu panonkinja)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
17.1.2013 11:04:01   
Biserce
3 farmerica esprit po 2500din i esprit tanke pantalone takodje za 2500din kod mm u radnjiuser posted image prodaje ih i preko neta pa koga interesuje pogledajte

edit:
Nije dozvoljeno reklamiranje . Ako neko bude zainteresovan , moze ti pisati na pp da ovde ne krsimo pravila.

< Poruku je uredio Nada RR -- 17.1.2013 15:39:59 >


_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu jelenica011)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
22.1.2013 23:38:58   
Anoniman
kupila sma sebi danas ove patike KLIK , za svaki dan, kada podjem sa unom u setnju, za 2i600 dinuser posted image user posted image

(odgovor članu Biserce)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
23.1.2013 17:12:32   
bice devojcica
UM bas su slatke patike..
Ja sam uzelaa cizme na akciji,kupis jedne a druge dobijes za dinar bas se isplati..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
23.1.2013 17:14:45   
isidora88
bice devojcica gde ima ta akcija?user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bice devojcica)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
23.1.2013 17:21:33   
bice devojcica
U Zemunu u trznom centru Grand,to je u Glavnoj ulici..
Lokal se zove Fontana imaju super cizmice..user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
23.1.2013 23:59:16   
adulence
ja sam danas sebi kupila strava paticice...jako sam srecna...

(odgovor članu bice devojcica)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
29.1.2013 13:29:23   
nata11
Aparat za jogurt jedva cekam da ga probam

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
30.1.2013 10:06:22   
Figaro88
Andrei memori jastuk,namernice,puno lajon cokoladica,tri vec smazalauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
30.1.2013 12:09:01   
nata11
Dr.Beck. maramice za upijanje boja i mini kisobran.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
31.1.2013 13:09:07   
Sesilija 83
stazu za kupatilo,i zavesu za kadu, kutiju za tecni sapun ili ti casa,jedan carsaf sa lastisom za francuski,2 jastucnice, meni crne helanke za po kuci,a malenoj casu za vodu sa silikonskim siskom...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
6.3.2013 19:34:22   
nata11
Svecu koja menja boju user posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
6.3.2013 19:36:57   
Sanchy
Cybex isis fix auto s.i Nike trenerkicu za M.,na snizenju bila a taman nas brojuser posted image i jos svasta nesto u DM i Aksi a sve za M.user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
6.3.2013 19:43:12   
jovicaa
ja neku glupu kapu sebi koju u zivotu necu staviti na glavu... ne mogu da se obuzdam, ma bolje da ni ne idem kad nemam kontrole nad sobom

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
11.3.2013 7:27:29   
Lu
Nisam danas ali sam se počastila za dan ženauser posted image
Puder tečni i u kamenu, crveni ruž, rumenilo, lak za nokte, sjene za oči, bilo sniženje MF 30%user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
11.3.2013 8:15:23   
nata11
Ja sam juce cetala po supermarketu u potrazi za novim semenom za moju basticu na terasi. A danas posle posla idem da potrazim masinicu za moju kucu user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here