RE: Vreca za spavanje (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


dunja RR -> RE: Vreca za spavanje (24.9.2014 9:27:19)

Super Mod, hvala! UZeću onda vreću i ćebe, da ne razmišljam. Ćebe mogu u jednoj sobi, a vreća neka mu bude u krevecu, ionako ga stalno šetamo.
Mod, ta vreća je kada se zakopča 40 cm široka, tako su mi rekli u Beby textilu. A toliko su široke i S nogice u položaju u kojem su. Baby textil se ponudio da mi sašije i širu ako želim, DA li da im kažem da naprave malo širu ili nema potrebe šta mislite? Da li ćemu biti toplije ako je uža (mada je knap, a on još i raste) ili to nema veze?

A i kaiševe skidamo nadam se za mesec i po-dva, možda malo jače. Mogu do tada da koristim ćebe,a kasnije vreću, pa da mi ne šiju širu?




Modessty -> RE: Vreca za spavanje (24.9.2014 9:30:05)


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Da nisu male te vrece,ja imam takve,dobila,cak 3kom sad za bebu,ali to je bas cebe,nema tu neke slobode da se okrece dete..i urola se glava skroz...to mi se ne svidja..bolje one koje idu do ramena!
DUnja,imam i ja jungle malo cebence,ali mislim da se vise isplati i da je bolje ovo iz jyska!


nije mala. Ima različitih veličina i možeš da je sklopiš kako hoćeš a i da je koristiš kao prekrivač. Danilu i dan danas ako pokriješ stopala on se vrti i diže noge da se otkrije. Ovako ukopčaš po sredini a dole i otvoreno pa može da radi šta oće! Moja deca inače ne trpe da budu pokrivana sve dok se ne uspavaju. Tako ja NIkoli prostrem ovu vreću ispod, da na njoj leži i kad se uspava samo prikopčam. On i nema pojma da je odjednom u vreći [sm=smiley36.gif] Diže noge tokom noći u vis, okreće se s jedne strane na drugu, čak se dešava da u snu onako sedne i samo se prebaci na drugu stranu. Vreća ne mrda! Noge slobodne, nema zapetljavanja i plakanja!




dunja RR -> RE: Vreca za spavanje (24.9.2014 9:30:42)


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Da nisu male te vrece,ja imam takve,dobila,cak 3kom sad za bebu,ali to je bas cebe,nema tu neke slobode da se okrece dete..i urola se glava skroz...to mi se ne svidja..bolje one koje idu do ramena!



Jao bre Von šta mi radiš, a taman sam se bila odlučila [sm=smiley36.gif]
Plaši me sada ovo sa glavom što napisa, jel nije opasno, mislim zbog disanja??




Mala Elena -> RE: Vreca za spavanje (24.9.2014 9:31:04)

I ja mislim isto kao Trca .Njemu su sad noge u jednom polozaju ,treba ti samo cebence preko , nema ni potrebe da ga stavljas u vrecu .To cebe iz jyska imam ja samo belo i pre-toplo je! Imam i neko sa trakicama na kraju, tanje je dosta, kostalo je na akciji 375 din, pre oko mesec dana , 100% poliester , premekano, odrzava se na 30C . Slikacu i njega ako te zanima tako duze , ono je tanko a toplo!




Modessty -> RE: Vreca za spavanje (24.9.2014 9:31:32)

ako možeš da dobiješ veću od one standardne to je još bolje! I ćebence će da ti znači da imaš. Meni ko i curama jedino jorgan nikad nije trebao. Eno koristimo ga ko prostirku za igrnaje na podu




dunja RR -> RE: Vreca za spavanje (24.9.2014 9:31:46)

Mod, a kako ide oko glave, jel slobodna??




vonavoj -> RE: Vreca za spavanje (24.9.2014 9:31:48)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] to jeste,noge su slobodne,a ja volim sto su mojoj noge umotane[sm=smiley36.gif]
samo da ne nazebu[sm=smiley29.gif]..a ona inace hoda u svojoj vreci,iako je duza 20cm!




dunja RR -> RE: Vreca za spavanje (24.9.2014 9:32:51)


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

ako možeš da dobiješ veću od one standardne to je još bolje!


Mogu, ponudili se da sašiju koliku god želim. Da im kažem da bude onda malko šira a i duža?? Ili dužinu da ne diram?




Peace* -> RE: Vreca za spavanje (24.9.2014 9:33:00)

Ja ti rekoh da mi se ne sviđa u varijanti vreće. [sm=smiley36.gif] Eto, Von potvrdila. [sm=smiley36.gif]

Ali, uzmi to ćebe, biće ti zgodno za šetnje tokom zime, u kolicima.

Pitanje je samo dal ćeš dokupiti i klasičnu vreću. I ćebe. [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




vonavoj -> RE: Vreca za spavanje (24.9.2014 9:33:18)


IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Da nisu male te vrece,ja imam takve,dobila,cak 3kom sad za bebu,ali to je bas cebe,nema tu neke slobode da se okrece dete..i urola se glava skroz...to mi se ne svidja..bolje one koje idu do ramena!



Jao bre Von šta mi radiš, a taman sam se bila odlučila [sm=smiley36.gif]
Plaši me sada ovo sa glavom što napisa, jel nije opasno, mislim zbog disanja??


[sm=zz_wub.gif][sm=zz_wub.gif] ja ne znam drugacije da uvijem to cebe-vrecu! osim da ide oko glave! neka mod slika [sm=jezicek.gif]




Mala Elena -> RE: Vreca za spavanje (24.9.2014 9:33:20)


IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Da nisu male te vrece,ja imam takve,dobila,cak 3kom sad za bebu,ali to je bas cebe,nema tu neke slobode da se okrece dete..i urola se glava skroz...to mi se ne svidja..bolje one koje idu do ramena!



Jao bre Von šta mi radiš, a taman sam se bila odlučila [sm=smiley36.gif]
Plaši me sada ovo sa glavom što napisa, jel nije opasno, mislim zbog disanja??




Nije opasno imam ja to .[sm=smiley1.gif]




dunja RR -> RE: Vreca za spavanje (24.9.2014 9:33:42)


IZVORNA PORUKA: vonavoj

a ona inace hoda u svojoj vreci,iako je duza 20cm!


[sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Vreca za spavanje (24.9.2014 9:35:04)


IZVORNA PORUKA: Peace*

Ja ti rekoh da mi se ne sviđa u varijanti vreće. [sm=smiley36.gif] Eto, Von potvrdila. [sm=smiley36.gif]

Ali, uzmi to ćebe, biće ti zgodno za šetnje tokom zime, u kolicima.

Pitanje je samo dal ćeš dokupiti i klasičnu vreću. I ćebe. [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

A kako bre to veliko ćebe da smestim u kolica, ništa mi bre nije jasno [sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Vreca za spavanje (24.9.2014 9:35:09)

[sm=jezicek.gif]

Lele ispade nauka o vreći i ćebićima [sm=jezicek.gif]

Obrni - okreni, ja ostajem pri mom stavu. Samo ćebe, nepotrebna je vreća.

Kad se skinu kaišići, ako baš krene da se otkriva i rola u smislu 'živela sloboda' lako ćeš uzeti normalnu vreću.




Sanjica26 RR -> RE: Vreca za spavanje (24.9.2014 9:35:12)

Dunjice sad cu da uslikam, pa cu na face da ti postavim. Dobili smo na poklon jos jedno cebence njihovo, ali mi se cini da je losiji kvalitet.




Modessty -> RE: Vreca za spavanje (24.9.2014 9:35:12)

ma nek bude duža i šira. Duže ćeš je koristiti. Mnogo je zgodna i za spavanje u kolicima.

Von dečaci ne trpe vrućinu. MOji se ospu kad im je vruće. A nogice su im i u sred zime tople iako su otkrivene. Mi se čudimo i dalje tome, mm i ja, ali tako je.




Modessty -> RE: Vreca za spavanje (24.9.2014 9:36:39)


IZVORNA PORUKA: vonavoj


[sm=zz_wub.gif][sm=zz_wub.gif] ja ne znam drugacije da uvijem to cebe-vrecu! osim da ide oko glave! neka mod slika [sm=jezicek.gif]


oću, al mora čekate do večeras. [sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Vreca za spavanje (24.9.2014 9:37:29)


IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Peace*

Ja ti rekoh da mi se ne sviđa u varijanti vreće. [sm=smiley36.gif] Eto, Von potvrdila. [sm=smiley36.gif]

Ali, uzmi to ćebe, biće ti zgodno za šetnje tokom zime, u kolicima.

Pitanje je samo dal ćeš dokupiti i klasičnu vreću. I ćebe. [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

A kako bre to veliko ćebe da smestim u kolica, ništa mi bre nije jasno [sm=smiley36.gif]


Staviš sa svih strana ćebe - i ispod i okolo i preko [sm=smiley36.gif]

Mi smo naše na kvadrat presavijali, pa ga okrenemo na romb poziciju, pa ćoškove preko Ane i oko i ispod - nema da mrdne




dunja RR -> RE: Vreca za spavanje (24.9.2014 9:37:31)


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

[sm=jezicek.gif]

Lele ispade nauka o vreći i ćebićima [sm=jezicek.gif]



Lele, vala baš [sm=jezicek.gif]




vonavoj -> RE: Vreca za spavanje (24.9.2014 9:40:15)

evo iskoristila sam Tikinu bebu,jbt,kao da ima 10meseci,kolika je..a uzela sam najmanju vrecu,a imam tri
[img]http://www.dodaj.rs/t/f/4w/2vA5Qbnh/beba.jpg[/img]

beba je dzin,da znate! ima sigurno 80cm!




Modessty -> RE: Vreca za spavanje (24.9.2014 9:40:28)


IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

[sm=jezicek.gif]

Lele ispade nauka o vreći i ćebićima [sm=jezicek.gif]



Lele, vala baš [sm=jezicek.gif]


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
e jes vala čitava nauka!
Dunjci kupi ti i vrećicu i ćebe. Tu nema greške! [sm=smiley36.gif]




Modessty -> RE: Vreca za spavanje (24.9.2014 9:42:52)

eto i gde tu ima mesta da se uvije oko glave molim te?! [sm=smiley36.gif]
mada je mi sad kad smo veliki (čitavih 12 meseci ej!) koristimo baš kao vreću, da mu ruke budu slobodne

naša vreća je veća od ove na slici!




vonavoj -> RE: Vreca za spavanje (24.9.2014 9:44:38)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] ovo je najmanja,a beba veeeeeeelika! pa se bojim da glava kod beba ostane unutra,slikacu kad budemo izvodili Tamaru iz bolnice,spremila sam ga,mrzi me da ga vadim i slikam,ta je veca!




Peace* -> RE: Vreca za spavanje (24.9.2014 9:46:54)


IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Peace*

Ja ti rekoh da mi se ne sviđa u varijanti vreće. [sm=smiley36.gif] Eto, Von potvrdila. [sm=smiley36.gif]

Ali, uzmi to ćebe, biće ti zgodno za šetnje tokom zime, u kolicima.

Pitanje je samo dal ćeš dokupiti i klasičnu vreću. I ćebe. [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

A kako bre to veliko ćebe da smestim u kolica, ništa mi bre nije jasno [sm=smiley36.gif]


Idi Dunja bestraga, blesava si skroz. [sm=smiley1.gif]

KLIK za kolica, za kad idete kod nekoga autom, za dnevno spavanje, pa možda i noćno ako je miran kad spava. Možda tvoje iskustvo bude da je i vreća ok.

Kad to sve testiraš, onda ćeš da odlučiš dal ti treba klasična vreća (od ramena) KLIK, i u međuvremenu ćeš zaključiti i koje širine treba da bude deo sa nogicama.

A nakon svega ćeš i zaključiti dal ti treba veliko ćebe, ja bih svakako uzela, jer, trebaće ti jednom, a malo ćeš morati nekada oprati, pa ti treba rezervno.

Eto, ja bih za sada uzela ono što sam pisala da volim kao ćebe al ne kao džak (što se Voninoj bebi umota oko glave, a Mod se kune u njega [sm=smiley36.gif]).




mali_mis -> RE: Vreca za spavanje (24.9.2014 9:54:06)

Super sad bar znam kako izgleda ona vreca-cebe sto von okaci slicku, ipak nije to za ovo moje cudo, ma koliko meni bila slatka.
Neko spomenuo Mrvicu, blizu mi je, pa cu do njih da svratim za novu vrecu.
Mislila sam da mu moja mama sasije vrecu, al ko ce nju docekati da se smisli, proci ce barem 5 zima [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>