|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 13:20:15   
dunja RR
Hvala puno! Uzeću ovaj džak od Beby Textila, samo ću ih zamoliti da bude malko širi i duži i uzeću jedno ćebe. Za početak user posted image
A ovu vreću si mislila kasnije nekada da uzmem? KLIK

IZVORNA PORUKA: Peace*


IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Peace*

Ja ti rekoh da mi se ne sviđa u varijanti vreće. user posted image Eto, Von potvrdila. user posted image

Ali, uzmi to ćebe, biće ti zgodno za šetnje tokom zime, u kolicima.

Pitanje je samo dal ćeš dokupiti i klasičnu vreću. I ćebe. user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

A kako bre to veliko ćebe da smestim u kolica, ništa mi bre nije jasno user posted image


Idi Dunja bestraga, blesava si skroz. user posted image

KLIK za kolica, za kad idete kod nekoga autom, za dnevno spavanje, pa možda i noćno ako je miran kad spava. Možda tvoje iskustvo bude da je i vreća ok.

Kad to sve testiraš, onda ćeš da odlučiš dal ti treba klasična vreća (od ramena) KLIK, i u međuvremenu ćeš zaključiti i koje širine treba da bude deo sa nogicama.

A nakon svega ćeš i zaključiti dal ti treba veliko ćebe, ja bih svakako uzela, jer, trebaće ti jednom, a malo ćeš morati nekada oprati, pa ti treba rezervno.

Eto, ja bih za sada uzela ono što sam pisala da volim kao ćebe al ne kao džak (što se Voninoj bebi umota oko glave, a Mod se kune u njega user posted image ).


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 13:37:08   
Peace*
Moji su u tome spavali. Tj, Marko i sada spava u njoj. I ja sam prezadovoljna.
U svakom slučaju sa ovim ćebe-džakom (što ne ljubim user posted image ), nećeš pogrešiti, koristićeš sigurno, a možda se ispostavi da vama odgovara i kao vreća, pa nećeš kupovati ništa dalje.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 13:43:18   
Sanchy
user posted image
Evo ovo su nam dva omiljena cebica,s tim sto ovo drugo sa drikerima smo vise koristili dok je bio mali pa u kolicima kao vrecu..ovo prvo je to od poliestera sto pise kao sastav ali je stvarno odlicno,toplo i mekano e da i ova zaba sto se vidi na slici je cebe iz Dormea M.ga obozava,moram i leti da ga drzim u krevecu cak je i moja mama morala da kupi isto da ga ne vucem kad dolazimo..user posted image
user posted image

< Poruku je uredio Sanchy -- 24.9.2014 13:44:35 >


_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 19:11:42   
degu
Jel ima neko ovu vreću? KLIK
Deluje mi ok sad za ovaj period e sad ne znam kad ne mogu da opipam user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 19:25:05   
dunja RR
Degu, gledala sam je (i volim Kikebu) ali mi deluje kao letnja varijanta, ali, ja nisam stručnjak za vreće user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 21:38:41   
degu
Piše da je jednoslojna letnja a dvoslojna zimska, a ja kontam meni treba nešto za jesen pa posle bih za zimu od Mrvice naručila user posted image a Dunja jesi li je opipala? user posted image

< Poruku je uredio degu -- 24.9.2014 21:39:57 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Vreca za spavanje
29.9.2014 2:11:11   
dunja RR
Nisam opipala :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Vreca za spavanje
29.9.2014 2:17:21   
mati
Matija nam je cele noci otkriven od kako spava sam u sobi. Kad god ga proveravamo cebe pored njega. Vreca mu ne gine, samo jos da nadjem velicinu...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Vreca za spavanje
29.9.2014 2:21:05   
Sanjica26 RR
Teodoru od pre neko vece pokrivamo mojim cebetom, ali ona uspe i sa njim da se otkrije. Razmisljam se da joj uzmem vrecu, ali bojim se da ne bude uzaludna investicija.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Vreca za spavanje
29.9.2014 2:26:17   
mati
Sanjice nama prethodne jesu bile losa investicija, nismo ih ni koristili a uzeli sve velicine... Ja sam mu bas malopre pricala o vreci, a on mi kaze " Mislis na dzak kao u crtanom filmu", rece mi koji ali ja zaboravila... Tako da sad se bas razmisljam...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Vreca za spavanje
29.9.2014 8:26:53   
Modessty
Imaš Mati u Merkatoru, tj u Rodi u intersportu vreće za decu, toplo preporučujem. Još ako ubediš babe i dede da mu kupe ekstra!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Vreca za spavanje
2.10.2014 22:24:44   
dunja RR
Stigla vreća Baby Textil, 110_x_120, fenomenalna je user posted image
Jes mu sada naravno veća, a S je krupna beba a i dugačka (Mi na prošloj kontroli nismo merili dužinu S, jer nismo hteli da mu skidamo Pavlika. Pre neki dan ga izmerismo sami, posle kupanja jer nam bez Pavlika deluje baš dugačak, ima oko 70 cm, sa 3 i po meseca), ali nogice sa Pavlikom mu lepo stanu, a i kasnije će moći dugo da je koristi.
Zadovoljni!

IZVORNA PORUKA: Maslacak15
Istina moj decak je jako krupan za svoj uzrast, pa sam vec pre dve nedelje bila prinudjena da kupim novu za 90 cm. Ali mislim da 70cm u velikoj vecini slucajeva moze da sluzi do dobrih 8 ili 9 meseci.



< Poruku je uredio dunja RR -- 2.10.2014 23:27:15 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Vreca za spavanje
2.10.2014 23:41:48   
dunja RR

Vreća je super topla, moram da kažem, mekana, i lepe zelene boje, a nismo ni znali da će biti zelena pa smo se oduševili jer nam se slaže uz sobicu :)

Von jel si ti beše rekla da ćeš staviti sličku kako držiš dete u vreći, ili Mod?
Ajde stavite pls :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Vreca za spavanje
25.11.2014 8:54:14   
Modessty
evo konačno ga slikala jutros. Vreću tj dunjicu smo okrenuli naopačke da bi mu nogice bile što slobodnije.

user posted image

user posted image

naša je prilično manja od tvoje

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Vreca za spavanje
25.11.2014 9:20:28   
Klarita
Kupila sam kod kineza vrecu za spavanje za 150 dinuser posted image bela pamucna, nije predebela, sa sve etiketom "prenatal" kad sam videla da je 150din, momentalno sam je kupilauser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Vreca za spavanje
25.11.2014 10:29:46   
soni
Kod nas je vreca obavwzna mnogo se vrti i otkriva...jedva sam nasla dugacku.lyna je visoka

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Vreca za spavanje
25.11.2014 14:17:25   
choopa choops
Koristimo od rođenja, a prije dvije godine nađoh neke veeeeeelike i to sa dugim rukavima tako da moja djeca od 4 i 6g još uvijek spavaju u njima user posted image Ali oni se toliko otkrivaju noću, da ja mislim da bi bili non stop bolesni da nemaju vreće...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Vreca za spavanje
19.7.2015 23:42:12   
lesica
Lenka spava poput mene- kad joj je jaaaako vruce otkrije se ali uvije stomak. Kad je bila beba nije se otkrivala i mogli smo bilo cime da je pokrijemo.
Zato Damjan...uhhhh. I dobio je vrecu! Tanka pamucna, ovih dana spava samo u njoj - ni bodic mu ne navucem. Inace, ima bodic i vrecu za spavanje.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Vreca za spavanje
20.7.2015 0:51:09   
choopa choops
Ja ih sada ne stavljam u vreće, spavaju u potkošuljama, gaćicama a ona u bodiju. Prevruće nam je u kući. user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Vreca za spavanje
24.10.2015 23:47:47   
wivern
Mi smo aktivirali vrecu. Bilo mi je malo frka kako ce je prihvatiti, jer ne podnosi da ima bilo sta prebaceno preko nogu, ali je proslo sjajno. Sad mogu da odahnem, neka se vrti koliko hoce, pokriven je.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Vreca za spavanje
26.10.2015 12:05:20   
Ana13
Ima li neka vreca u kojoj decica mogu da ustanu? Nina se mnogo vrti dok spava,zacas su joj nogice tamo gde je bila glava,cak i ustaje u snu.Nekad sedi,nekad stoji,a spava user posted image
Nemirno spava i nemoguce je da ostane pokrivena cak ni 15 min.Ne znam kako ce da prihvati vrecu,ali ne vidim drugo resenje.Jedino da spava u skafanderu user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Vreca za spavanje
26.10.2015 13:00:01   
wivern
Anci ja sam ga stavila u duži dzak i ustaje bez problema. Evo mi već treću noć u dzaku, mirna mi glava zbog pokrivanja.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Vreca za spavanje
26.10.2015 13:12:39   
Ana13
Sta je to duza vreca? Koliko treba da bude duza? Moram danas do Akse da vidim sta imaju. Celu noc se budim da je pokrivam. Gde ste kupili vasu vrecu,Wiv? Ne znam ni gde da gledam user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Vreca za spavanje
26.10.2015 15:47:48   
Trcosava
Ana, valjda desetak cm. Kad budu veći sami oni izađu. Ana je znala da preskoči krevetac i iz spavaće dođe do dnevne U VREĆI!!!

Luka ima neku vreću, baš je poveća, sav se uvije u nju.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Vreca za spavanje
26.10.2015 16:56:29   
choopa choops
Mi smo isto aktivirali vreće, i to one dugih rukava. Ne uključujemo grijanje još, a u sobi bude užasno hladno, ovako sam mirna.

Ja sam im uvijek uzimala duže vreće, bar po 20cm duže.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here