|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
25.12.2010 20:07:40   
Brana
Rekao mi je VOLIM VAS i poceo da place od srece!user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
27.12.2010 9:33:10   
caca81
1. put: JA: Mislim da sam trudna, kasni mi.
         ON:Ma daj, šta lupaš od jednog puta, nemoguće, ne ide to tako, ljudi mesecima, godinama pokušavaju!
          JA:user posted image
Odem na UZ i doktor potvrdi trudnoću.
          JA: Hteo ne hteo bićeš tata, potvrđeno!
          ON: Znao sam!
          JA:user posted image
2. put:  Kasni mi 3 dana, odem na UZ, trudnoća. Dođem kući, napravim čoko tortu u obliku srca, stavim na sto, 2 čaše i crno vino i mirisne sveće. On dolazi, pali svetlo.
           ON: Jao, jel nam godišnjica?
           JA: Ne...
           ON: Tvoj rođendan nije, jel moj?
           JA:  Ne..
           ON: Znam, trudna si!
           JA: Otkud ti sad to?
           ON: I 1. put si od jednog svr...ostala trudna...Poljubi me i počne da podiže...
POjeli torticu, popili vince i u krevet...kada smo završili...kaže on:nadam se da neće biti još jedna beba.
ja:user posted image  
        

< Poruku je uredio caca81 -- 27.12.2010 9:34:47 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
27.12.2010 14:38:56   
Maleno85
Evo kako je to kod nas bilo..

Inace mm i ja poznati smo po romanticnim potezima, sve nam je bilo nekako u nasem znaku od pocetka veze, vjeridbe, svadbe i saznanja za trudnocu..

Vjencali smo se u maju ove godine. Odmah smo poceli raditi na bebosu jer oboje imamo veeeeelku zelju za veeeeelikom porodicom :-)

Nismo odmah imali uspjeha i osjecali smo veliko razocarenje svaki put kada bi user posted image dosla.
Inace, kako su mi krenuli ciklusi bili su u dan tacni, svakih 28 dana, tacno sam znala kada su mi plodni dani. Ali, kako smo poceli raditi na bebi, kod mene se nesto poremetilo, te ciklus na 26 dana, pa na 30, krvarenje izmedju ciklusa.. haos. Dr kaze sve u najboljem redu, sve je to od stresa.. I tako, mi ubjedjeni da je sve ok, ne odustajemo. Kraj avgusta, mi na godisnjem, i po nekom prosjecnom vremenu ciklusa meni kasni..
Pocinjem se buditi nocu gladna, osjecati se nekako drugacije, ali godisnji je, pa sam sve pripisivala svjezem planinskom vazduhu i odmaranju..

Vracamo se u B.L.. Moj rodjendan 10.09., dogovaramo se da radimo test poslije rodjendana, jer ocekujemo odabrano drustvo na proslavi mog rodjendana, da se ne bi razocarali..

Dan prije rodjendana, muz kod kuma radi, mama sa mnom kod kuce.. Vecernji sati, idem u WC da piskim i ponesem test, neki najjeftiniji, nekakva trakica.. Umocim kad ono u sekundiuser posted image . Suze i suze i suze i smijeh.. Ne uspijevam nista sakriti od mame, ali naravno molim je tda to bude nasa tajna, ipak da mm sazna prvi.

Mama mi je tu noc donijela bade mantil kao poklon za rodjendan. Dosli su kum i mm na veceru, odvezli mamu kuci i mi napokon sami. Muz sjedi a ja promovisem mamin poklon, kaze da je bade mantil super, ali da je malo velik, taman cu ga moci nositi kad ostanem trudna.. ja njemu kazem, znaci da ga vec nosim?!

Lazes me?! Volim te najvise na svijetu, cvrsti zagrljaj i puno, puno suza..Takav je mm.. Evo i sada placem, nekako se sva raznijezim kad se toga sjetim user posted image

Trudnocu smo potvrdili na moj rodjendan i imali smo vise razloga za slavlje, moj rockas, kupovina placa, godisnjica vjeridbe i najdivinije saznanje na svijetu..user posted image

P.S.

Izvinite na ovako dugom postu..

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
9.2.2011 15:49:49   
Joj@
Ja sam jedna od retkih "srecnica" koju je muz obavestio da sam trudna, a ne obrnuto. True story, btw...
Daklem, moj decko(koji je jako uporan da drugima govorim da mi je muz, iako se udajem sledece godine) je bio opterecen (po meni malo previse) da dobijemo bebu. Iskreno govoreci, on je trudnica u nasoj vezi haha, lele, ubice me ako ikad vidi ovo. Meni je manje vise bilo svejedno kad ce se to desiti, samo da se desi. On je svakog meseca cmizdrio kad dobijem...i tako vec godinu dana, svakog meseca on meni uzima urin i testira ga. To je postala rutina, par nedelja nakon ovulacije, toliko sam se navikla, da sam i zaboravila na to. I tako jednog dana, tacnije jedne subote, ulazi on u sobu, vuce se ko crevo, cmizdri naravno po obicaju, gusi se u suzama(da pojasnimo, on place samo kada je nasa beba u pitanju, sto me je sokiralo, jer inace nije preterano sklon pokazivanju emocija takve vrste, tj suza) i gleda me zaljubljeno ko stene...ja pretpostavim opet corak, uzdahnem, zagrlim ga i krenem da ga tesim po obicaju, kad on odvoji glavu sa mog ramena pogleda me sa najsirim osmehom na svetu i krene da me ljubi, onako mokar hahaha. Onda mi je pokazao test i ja umalo da se slogiram. Nije isto kada planiras i kad se desi, pogotovu kad imas 20 godina :). Posle par dana, kada je prosao sok, krenula sam i ja sa njim da se radujem...eto tako :)


_____________________________

*They can crush my cookie, but they can NEVER steal my fortune*


(odgovor članu Maleno85)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
11.2.2011 18:13:39   
vonavoj
joj,prica ti je genijalna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Joj@)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
17.2.2011 13:17:38   
Joj@
Nije prica, bre. Ziva istina...ma, sto je najgore, ja mogu da se salim na tu temu do prekosutra, ali stoji cinjenica da sam ja toliko nesposobna i neozbiljna, da bez njega nebih ni pertle vezala...uzasno sam razmazena i moram podhitno da se ugledam na njega...
IZVORNA PORUKA: vonavoj

joj,prica ti je genijalna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*They can crush my cookie, but they can NEVER steal my fortune*


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
1.3.2011 13:41:24   
jabudic
1.  put:
Jos smo bili u vezi, radimo i ja i on, slabo se gledamo, smjene nam se mimoilaze, on nervozan, umoran, ne vidimo se mi jedan dan, a ja u medjuvremenu, posle 15 dana kasnjenja uradim test i istog trena ugledam user posted image
Zovem ga ja da se vidimo, on kaze doci ce kod mene, dolazi, ljubi me, grli, nervozan i nikakav... Ja ga pitam:"Kad ces biti raspolozen, imam nesto da ti kazem"?
Kaze on:"Reci slobodno, raspolozen sam"...
Ja izvadim test iz dzepa i dam mu ga... On gleda, nema pojma sta je to...
Pita:"A sta je ovo"?
Ja kazem:"BEBA"...
"Nasa beba? Je li ovo sigurno?"
"Ne nasa, moja i komsijinauser posted image  99% sigurno"...
On onako pogubljen, smije se i gleda me, grli me, pa se odmakne, pa uzme test, pa me opet grli, kaze:"Je li moguce da cemo stvarno imati bebu"?
Onda smo prosetali do njega, i grlili se narednih 5 sati nevjerujuci da cemo stvarno postati roditelji user posted image

2.put:
Oboje smo znali od prvog trenutka, on je rekao :"E sad smo napravili bebu"...
Ja sam rekla:"Znam..."user posted image
Samo smo cekali da dodje vrijeme za test, i dan prije ocekivane user posted image  uradim test i ugledam user posted image ...
Oboje smo se radovali, ali je nekako bilo ocekivano, nije sok kao prvi put...

(odgovor članu Joj@)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
26.3.2011 17:24:56   
bubulence
jaaao divna tema user posted image user posted image user posted image i jabudicu divan prica user posted image user posted image user posted image
a ovako je bilo kod nas:

pocetak juna saopstavamo prvo braci pa onda i roditeljima da hocemo da se vencamo user posted image , prvo pitanje je 'kada', drugo 'jeste trudni'? na sta sam ja u sekundi odgovorila da nismo i necemo biti jos bar godinu- dve... mm me pogleda i kaze 'a sa kim si se ti to dogovorila user posted image ?' reko' nemam pojma ali ajde da malo putujemo... kasnije tog dana on mi kaze da hoce odmah bebu sto meni nije padalo na pamet jer sam uvek govorilada se necu udati trudna i dogovor je pao da pocnemo da radimo na bebi cim se vencamo.. ali posto ja od uvek imam ginekoloskih problema i 3 dr su mi rekla da cu tesko ostati trudna, u svojoj glavi sam vec videla da ce pravljenje bebe trajati bar godinu-dve
16.10. nase crkveno vencanje, rucak za roditelje, bracu i kumove... i prva bracna noc, po dogovoru pocinjemo da 'pravimo bebu'...  28.10. dan kada je trebala da stigne user posted image ali je nema... odmah to pripisujem frci i guzvi jer za 2 dana pravimo svadbu i opstinsko vencanje... prodje i to, dodje 5.11 moje user posted image jos nema... ponedeljak... budim se i odlucujem da idem na pregled da dr vidi zasto ne dobijam a 'znam da nisam trudna'.. usput reko' da uradim test cisto da mu odmah kazem da nema trudnoce da me ne bi slao da vadim krv itd jer je tako vec bilo jednom... radim test i u sekundi user posted image , zovem kumu u apoteku i pitam kolike su sanse da test pogresi, kaze ona minimalne. e pa kod mene je pogresio... tako sam mislila. zovem mm i kazem 'e radila sam glupi test i kaze da sam trudna ajde dodji da me vozis kod dr da vidim sta je u stvari u pitanjuuser posted image '
mm-'pa bubu mozda cemo stvarno imati bebu' i osecam onaj pekmezavi kez na njegovim ustima
ja- 'e hoces me voziti ili da zovem taxi'... dolazi on sav raspekmezen, idemo on me samo gleda, smeje se, kaze 'ma ja gadjam iz prvog puta' a mene prosto nervira sto se raduje kada znam da nismo trudni...
kod dr:
-doktore meni kasni i radila sam test koji je pozitivan a ja nisam trudna
dr- kako znate da niste trudni?
ja- pa tek smo poceli da pravimo
dr radi uz i kaze:
cestitam, imacete bebu
ja: ajde vi malo bolje pogledajte, nema sanse da je napravio iz prvog puta
dr: gospodjo ajde vi lepo cestitajte muzu sto dobro gadja, ipak cete biti mama user posted image user posted image user posted image

izlazim napolje i sva izgubljena kazem -jbt ladno si pogodio iz prveuser posted image
a on kao malo dete smeje se, skakuce, ne zna sta da radi, gde da gleda.....
u roku od 15 min je svima javio a meni je trebalo oko 2 dana da skontam da cu imati bebu...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
26.3.2011 18:26:22   
mirjanica
Mi nismo znali da smo je napraviliuser posted image a kad sam ujutru rano uradila test (kasnilo mi 5 dana) a druga crtica bila skroz bleda, totalno smo odlepili. Ja ga probudila i pitam koliko crtica vidi, on kaze pa koliko treba, vidim valjda dve! Ja reko, pa onda sam trudna! On kaze, pa jesi sigurna?
Ja kazem pa nemam pojma jel se i bleda racuna, jedva je vidljiva! On poludi sto se nisam bolje raspitala, da ne unosim pometnju i vrati se da spava! Posle sam istog jutra uradila betu hcg koja je bila visoka, i opet nisam bila sigurna! Sve u svemu, bili smo u soku oboje, nismo stigli ni da se radujemo ko ljudiuser posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
28.3.2011 6:39:32   
nencydrew
Mirjanice, ovako i kod nas, samo smo analizirali crtice, da l ih ima il nemauser posted image

(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
5.3.2012 18:48:46   
Biserce
Mi smo pretpostavljali, uradila test kad sam dosla s' posla (oko 19h) potvrdili, zagrlili se jako, jako, sredili i otisli na koncert yu grupe:-D i bili presrecni, naravno!

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
5.3.2012 18:48:58   
Biserce
Mi smo pretpostavljali, uradila test kad sam dosla s' posla (oko 19h) potvrdili, zagrlili se jako, jako, sredili i otisli na koncert yu grupe:-D i bili presrecni, naravno!

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
5.3.2012 19:07:01   
Anoniman
Gde me nadje ova tema danas.user posted image Pre tacno godinu dana, na danasnji dan sam uradila test.user posted image
Zadnju menstruaciju sam dobila 12.1. kasnilo mi je ceo februar, a moj buduci m je tada bio na odmoru, posto meni svake godine februar preskoci, nisam se ni nadala da sam trudna, poceo je mesec mart, a kod mene nema menst., ja odlucim da kupim test i da proverim, i subota ujutru, mm spava, a ja se budim u pola sedam, jedva sam noc prespavala, radim test, na njemu pise za 15 minuta ce se ocrtati rezultat, ja gledam u njega kada ono posle 5 sekundi vidim dve crtice, tresem se od uzbudjenja, vracam se u sobu , zavlacim se kod mm u krevet, i dalje se tresem budim ga i saopstavam mu najvazniju vest u nasem zivotu, rekao mi je da me voli , i da je najsrecniji covek na svetu. user posted image user posted image

(odgovor članu Biserce)
  Direktna veza do poruke: 238
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
30.4.2013 18:13:08   
dunja RR

MM je bio kod tetke kada je saznao srećnu vest user posted image , a već smo se bili oprostili i od ove VTO.
Od tetke je dobio na poklon neke čaše i krigle za pivo, pola je porazbijao u autobusu na putu kući, koliko se izgubio user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
30.4.2013 18:16:04   
Sanja90
Dunja ti si trudna???user posted image

A mm je za svaku moju trudnocu skakao od srece,ja ne mogu da vam opisem njegove reakcije,ali sve tri su bile razlicite i razlicito slatkeuser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
30.4.2013 18:20:10   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Sanja90

Dunja ti si trudna???user posted image


Jesam, jel da da je kao naučna fantastika user posted image

5-6 nedelja user posted image


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
30.4.2013 18:21:36   
Sanja90
Pa cestitam draga,jao sto mi dragouser posted image user posted image user posted image Pa neka je sa srecom!

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
30.4.2013 18:24:00   
janabons
Kod nas sam se ja bas,bas izgubila od srece,bilo je mnogo suza radosnica, a mm me je smirivao.
Sada kad to pomenemo, pripremamo se za porodjaj i tata planira da prisustvuje, on kaze da me nikad izgubljeniju nego u tom trenutku nije video, a kada ga pitam kako je njemu bilo kaze da mu se samo jedna recenica vrtela u glavi- znao sam da ce i nama svanuti ovaj dan i da nam je ovaj put dobitniuser posted image Odmah je rekao da ceka svoju devojcicu i za to je bio u pravuuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
30.4.2013 19:17:54   
marince1
Dunja kome trebaju case i krigle user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
30.4.2013 19:19:15   
lesica
Pa nama! Kad dodjemo da vidimo bebe user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
30.4.2013 19:22:41   
marince1
Ti ne pijes pivo iz flase? user posted image
Za ovakvu vest i treba da lumpuje

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
30.4.2013 19:24:16   
lesica
Iz flajke, ali ovog puta da bidnem fina user posted image

< Poruku je uredio lesica RR -- 30.4.2013 19:29:33 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
30.4.2013 19:29:14   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: marince RR

Dunja kome trebaju case i krigle user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
30.4.2013 19:32:09   
NadaR
Ja ne volim pivo ali cu ponijeti rakiju .. user posted image
Mnogo je dobra . Poslije 5-6 komada letis pravo pod sto user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
30.4.2013 20:05:11   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Jesam, jel da da je kao naučna fantastika user posted image

5-6 nedelja user posted image




eeeeee. cestitam od srca! stvarno mi je drago zbog tebe! user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here