|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
6.4.2009 13:44:36   
Sneža
Kod nas je bilo naopačke,to jest,on je meni javio da smo trudni(ja sam morala da ležim,pa je on išao po nalaz bete),uh bilo je i plakanja i smeha,ti dani su mi jedni od najlepših u životu životiću.

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
6.4.2009 14:18:24   
kumara
Jao Snezo, to mi je super!!! Divnooo!!! user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
6.4.2009 14:29:58   
Ana RR
Pošto sam ja dobila, nismo bili sigurni da li ima  trudnoće, ja sam stalno govorila da nema ništa a mm me stalno zapitkivao pa kako ti ide, jel manje nego inače, jel nešto drugačije, bio je ubeđen da sam trudna. Prvi test sam uradila 5-i dan ciklusa i pošto se posle dva minuta nije pojavila druga crtica ja se okrenem, operem zubiće, umijem se, pogledam ponovo kad ono bleda roze crtica. Jauser posted image
Izađem iz kupatila i kažem mm nema ništa i pružim mu test a on kaže pa ima nešto bledo roze! A ja mu kažem pa i ja sam videla ali sam mislila da mi se od silne želje pričinjava! Gledamo se zbunjeni, vidim da bi on da se nasmeje ali se suzdržava. Ja kažem sutra ću ponoviti test pa šta bude!
Sutra ujutru ista situacija, bila je subota, ležimo u krevetu u 6 ujutru i gledamo u plafon ko dva ludaka!
Odem posle da uradim betu i kad je ona potvrdila ja u plač a mm se smeje i plače, pa me zagrli pa oboje plačemo i smejemo se! Eh, posle samo nedelju dana smo opet plakali, ali nije bilo smeha..user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
6.4.2009 18:57:54   
Verus
anauser posted image   bas su lepe price....nadam se da cu i ja moju staviti uskoro

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
15.4.2009 19:43:24   
Dora
-prvi put: "JAO!!! ŠTA ĆEMO SAD??!!!"
-drugi put: "JAO!!! ŠTA ĆEMO SAD??!!!"

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
15.4.2009 20:56:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

-prvi put: "JAO!!! ŠTA ĆEMO SAD??!!!"
-drugi put: "JAO!!! ŠTA ĆEMO SAD??!!!"



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
15.4.2009 20:59:34   
Buba76
IZVORNA PORUKA: Dora

-prvi put: "JAO!!! ŠTA ĆEMO SAD??!!!"
-drugi put: "JAO!!! ŠTA ĆEMO SAD??!!!"



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
16.4.2009 6:01:43   
sneza24
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
17.4.2009 12:17:12   
Anoniman
hehhe....super su  vam priche user posted image

Moja je nekako kontra ishla... Poshto smo u martu pocheli da pravimo user posted image nekako smo se nadali da sam trudna...ali mislili smo da nam netje tako brzo uspeti.... Medjutim....nedelju dana pre nego shto treba da dobijem...kaze meni moja jacha polovina "pa ti si meni trudna" rekoh kako znash??? Kaze on meni da imam drugachiji pogled, neki sjaj u licu...i da sam vetja maza nego inache user posted image I tako odem ja par dana kasnije kod ginekologa....i kaze on meni da i ako jesam trudna...netje se videti sada...jer mi je onda kasnilo svega 2-3 dana. Morala sam sledetji dan opet na pregled jer je doktor mislio da je vanmaterichna trudnoca....i reche mi da uradim test ujutro.... kuci sam spavala...i ustala ko vampir u 4 ujutro da uradim test...kad ono dve crtice....odmah sam nazvala taticu i nisam ni progovorila kad on meni "trudna si" hahaha...rekoh jesam....i onda tihoooooo vrishtanje user posted image vetj u 6h je bio kod mene jer je morao da me zagrli....bash smo happy bili...user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
17.4.2009 12:35:23   
sneza24
Jao Smeshkice bas sam se raznezila user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
17.4.2009 12:41:47   
Anoniman
heh....veruj mi...ja sam, kako moj dragi kaze, kao pekmez od kad sam trudna....sva se raznezim na svashta user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 61
   [Obrisana poruka]
25.4.2009 20:36:26   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
11.5.2009 9:41:21   
Nanica1
Desilo se to prosle nedelje...
Meca mi je kasnila 3 dana, ja ubedjena da sam trudna otisla da kupim testic... Vratila se i ne znam sta da radim jer sam tog jutra vec bila u wc-u. Da li da radim sada, ili da cekam sutra prvu jutarnju mokracu? Muz kaze sta ce ti test, kupovala si ga bezveze, videces da ces dobiti... Sacekala ja malko da mi se napuni besika i oboje pravo u wc i gledamo u onu plocicu... Prvo je sve poprimilo bordo boju, zatim se pojavila kontrolna linija i odmah se pocela nazirati ona druga i samo za nekoliko sekundi bila je ista kao sto je nacrtano u uputstvu! Ja kazem: "Trudna sam" a on kaze:"Nemoj da lupas" i poslao me je napolje jer je morao na wc. Ja cekam da prodju one tri minute, ali vec unapred znam odgovor. Usla ja unutra i kazem mu:"Cestitam, postaces tatica", a tek da ste ga tada videle kako je trckarao po kuci sa onim uputstvom!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
11.5.2009 9:42:48   
Sneža
Nanice dobro nam doslauser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
11.5.2009 13:21:15   
Nanica1
Hvala!user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
11.5.2009 13:22:39   
Anoniman
user posted image  Nanice!

(odgovor članu Nanica1)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
11.5.2009 13:40:37   
mamanp
Ja znam da moje nije, a ti vidi cije je user posted image user posted image  - rekao je jedne prilike kad mi je skoro 10 dana kasnilauser posted image .

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
22.5.2009 22:29:15   
Anastazija
Poslala sam mu mms sa slikom svog pozitivnog testa, bez ikakvog objasnjenja.. Potom smo se videli, isli sa njegovim roditeljima na neki rucak, proveli gotovo celo popodne zajedno a on - nista.. Bila sam na iglicama, nisam znala da li glumi ili kulira ili sta je po sredi... A onda sam iskoristila jedan momenat kada smo ostali sami i pitala ga da li je primio moj mms. Rece da jeste i da je bas hteo da me pita STA JE TO ali je zaboravio u toku dana!!! user posted image user posted image user posted image  
Nakon sto sam mu objasnila, usledilo je "aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, znao sam!!!" ... Jos uvek ne skida osmeh sa lica..  user posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
22.5.2009 22:39:42   
Sneža
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
22.5.2009 22:46:32   
Mai
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
22.5.2009 22:50:43   
Anastazija
user posted image

(odgovor članu Mai)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
22.5.2009 23:19:29   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
23.5.2009 13:01:36   
barbara
moj muzic mi je stalno govorio da sam trudna,osula sam se,postala sam gadljiva i sl.ali ja nisam vjerovala!noc pre nego sto sam trebala dobiti uradim testic i dok sam citala upustvo slucajno pogledam kad ono user posted image ,ja se izgubila u sekundi zaboravila sta to znaci!zovnem mog muzica u kupatilo i pokazem mu,on me zagrli i pocne da place i da se smeje!ja sam bila potpuno zbunjena jer nismo razmisljali da ostanem trudna nego ako se desi!i eto desilo se i da sam ostala trudna i da smo izgubili bebu posle tri meseca!user posted image user posted image user posted image

Bog nas stavlja samo u one situacije za koje zna da se mozemo nositi sa njima!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
10.6.2009 9:21:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty


IZVORNA PORUKA: mamanp

Ma raduj se zeno!!!!!!!! Kako ne smes da se radujes?! Sta kaze muzic?


Zbunio se kad sam utrčala u sobu i pokazala mu test i dala uputstvo da proveri dal je stvarno trudnoća!user posted image user posted image
Nije ni znao da sam kupila test user posted image user posted image
Jadničak pogubio se skroz. Jedva upalio auto i zaboravio neku dokumentaciju koju je trebao da ponese user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barbara)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
10.6.2009 9:23:39   
Modessty
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here