|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
25.6.2009 14:19:14   
mister NO
mene je dacamaca probudila u 5h ujutro,kad je uradila test,skupila se pored mene i tiho mi rekla da je poziitivan.ja sam sav bunovan..takodje tiho rekao joj 'cestitam,postaces mama' i okrenuo se na desnu stranu kreveta i zaspao.menzis joj je kasnio 5 dana i znao sam da je trudna jos posle 2 dana kasnjenja,zato sto nam kalendar uopste nije bio potreban u kuci.28 dana svaki mjesec -ciklus za primjer.tako da sam znao i vec sam se bio pripremio...a kako sam mogao da odreagujem u 5 ujutro

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
25.6.2009 15:24:44   
NadaR
Uh da je meni moj okrenuo ledja i zaspaouser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mister NO)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
25.6.2009 15:31:11   
Brand new mama
Meni prvi test nije pokazao da sam trudna, kao sto ni doktor nije nista video na ultrazvuku, ali ja sam bila sigurna da sam trudna. Moj mili je svo vreme isao iza mene i govorio da se tripujem zato sto toliko zelim bebu, da su mi se zato i pokazali neki simptomi, ali eto ni ne povracam(hm, sto nisam ni kasnije). kad sam dve nedelje kasnije ponovo otisla kod doce i on mi cestitao odmah sam mu javila.E,tad je isao sa zblanutim kezom 5 dana i stalno trazio da vidi test i kao " Vidi, stvarno...dobicemo bebu"user posted image  Dobro pa nije vrisnuo kao Homer. Mada. jos mu ni sad nije sasvim jasno da ce da bude tata.Malo mu samo cudan stomak, pa jos kad ga mlatne user posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
6.7.2009 18:06:58   
Markovicka
Moj muzic je jedno dve nedelje isao za mnom i vikao da sam trudna jer mi je kasnila menstruacija, mazio mi je stomak i pricao sa istim. On je navijao, a ja bas i nisam zbog rendgena koji sam radila nekoliko nedelja ranije. Kada sam saznala na ultrazvuku nisam znala da li da se radujem ili tugujem, bila su mi zbrkana osecanja. On je isao sa mnom, s tim da nije hteo da udje vec je ispred ordinacije setao levo desno kao muva. Izasla sam ipak nasmejana i rekla mu Postaces tatica! Samo me je zagrlio snazno i otad ne pusta....

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
18.8.2009 11:13:45   
aleksandraz
kad sam mu rekla deka su trudna on onako ozbilan me je pogledao i mi rece;"Jao zeno koj ke te trpe ovie devet meseci"user posted image i normalno posle toa me gusna.hehehehh A sega se tesi ako ako uste malku hehhehe mnogu e sladok.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
31.8.2009 13:18:43   
buhla
Ja sam imala neredovne cikluse i nikad nisam znala kada cu da dobijem. Prosli mesec sam mislila da sam u pms-u, sve me bolelo i sva sam bila pospana. Moj dragi me je stalno zezao da sam trudna, a ja nekako nisam verovala, jer mesecima smo radili na user posted image ali nikako i vec sam bila digla ruke. Na kraju sam uradila test, i pojavile su se user posted image i odma sam ga nazvala i rekla da sam uradila, i nisam ni rekla da je pozitivan, on je vristao od srece i govorio, kako je znao i osetio. user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu aleksandraz)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
31.8.2009 14:16:35   
Anoniman
MOje saopstavanje muzu je bilo na medenom mesecu...bili smo na moru, pizzeria, gladni kao vukovi...
Vencali se tek a vec trudni...
I...meni muka vec par dana, krisom kupujem test i odlazim u WC pizzerie (user posted image )...tamo DVE CRTICE...
Muti se u glavi,izlazim napolje...
Stigla hrana, on sedi...Pita: Sta ti je?
Ja pitam: Zasto?
Kaze: Pa sta se kezis?
Ja: trudni smo.
I izvadim test koji drzim u dlanu.
Pocinje da se smeje, suze u ocima...nista sladje nisam videla...
Raznezio se...
Nije mogao ni da nastavi da jede...
Boze, nikad to necu zaboraviti.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
31.8.2009 14:19:28   
magnetic
Joj zene rasplakah se na ove price......

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
31.8.2009 16:39:45   
Verus
mm sam nazvala jer UOPSTE nisam mislila da je to u pitanju.  On se sav zbunio i rekao "u ebote" i onda je cutao, a ja mu rekla  "ajd moram da idem pricam sa mamom".  Onda je dosao kuci ranije sa posla, i samo smo se gledali i smeskali, kao neki tinejdzeri sto flertuju.  Jako je srecan i kaze da jedva ceka...i da bi naravno voleo sina, ali "samo nek je zivo i zdravo" i " musko" user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
31.8.2009 16:41:33   
viking

IZVORNA PORUKA: Verus RR
Onda je dosao kuci ranije sa posla, i samo smo se gledali i smeskali, kao neki tinejdzeri sto flertuju. 


Ovo je baš, baš slatko! user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
31.8.2009 16:58:39   
SUPER MAMA
Ja nisam morala da mu saopstim posto meni je kasnilo samo 2 dana, a posto menstruacija mi je bila strasno redovna tacno na 28 dana.On se zezao samnom kao trudna si....trudna si, a ja ma nema sansi sigurno bi mi bilo muka ili nesto i sledeceg dana ja sam otisla u laboratoriju i napravila sam HCG preko krvi jer jedino u to mogu da verujem i kasnije taj dan otisli smo zajedno po rezultate i setra mi je dala rezultate i odma mi je cestitala, a moj suprug je poceo da skace od srece ko da je dobio na lutriji obruko me je pred setromuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Ja naravno sam bila presrecna ali najbolje iznenadzenje je dobila moja mama jer sam taj isti dan a to je bio njen rodzendan rekla da ce dobiti poklon rodzendanski posle devet meseci.u pocetku nile skontala ali zato moj tata jeste i na krajusvi smo bili presrecni.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
31.8.2009 18:06:17   
viking

IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

moja mama u pocetku nile skontala ali zato moj tata jeste i na krajusvi smo bili presrecni.



eh, ti mali bebci, koliko ljudi usreće čak i pre nego što se i rode! user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
31.8.2009 18:19:55   
SUPER MAMA
To je tačno wiking nismo ni svesni kolko sreće nam donose.Moja mala svaki dan me nasmeje do suza.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
3.9.2009 10:28:50   
Rivana
Meni je meca uvek tacna tada kada mi je kasnila ja ubedjena da sam se prehladila. Moj dragi kaze meni da sam trudna a ja MA JOK TO JE OD PREHLADE user posted image nisam imala mucnine bolele me grudi pa mi se cinilo ko da cu svaki cas dobiti. I on ubedjen da sam ja trudna a ja da je prehlada..... Odemo mi da setamo pored reke tmo na Novom Beogradu i tako setamo mi kad nas preleti rodauser posted image onako u niskom letu nikad mi se to nije desilo user posted image eto kaze moj dragi vodis da si trudna i roda nas preletala, ja se smejem mislim kako on lupa gluposti. Sutra on ode i kupi mi test uradim ja kad imam sta da vidim dve crtice, joj u tom trenutku nisam znala sta da radim pocela sam da placemosecanja su mi bila pomesana sreca i neki strah trema ne znam to opisati user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
3.9.2009 13:56:24   
gagana83
Mislila sam da mi user posted image kasni par dana(tek posle kad sam pogledala u kalendar gde sam pisala sam videla da mi uopste nije kasnilauser posted image ),mm i ja bili u kupovini u jednom supermarketu i dok smo cekali na kasi da platimo ja mu kazem da plati on a ja cu za to vreme do apoteke da kupim neke vitamine-ustvari sam htela da kupim test za trudnocu. Kad on zapeo da ja platim a on da ide u apoteku. Jedva sam ga odgovorila.
Ustala sam u 5h da gledam neki tenis na TV-u,i tad uradim test koji pokazeuser posted image s tim sto je druga bila bas bleda. Budim ga
ja-"mislim da sam trudna"
mm-"odkud znas?"
ja-"ne znam duso,ja mislim da se ovde vide dve crte,je l i ti vidis isto"
Ni ja ni on nismo bili sigurni da vidimo user posted image i onda je on u 5 ujutru otisao do apoteke i kupio jos dva testa za svaki slucajuser posted image I opet nismo bili sigurni. Mm je nakon toga legao da spava. Naravno nit je on mogao da spava nit sam ja imala koncentracija da gledam tenis koji sam planirala.Jedva smo docekali 9h da doktor pocne da radi.
A kad smo dosli kod cika doce on nam prvo dao da uradimo test-to je bio cetvrti test tog danauser posted image


(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
4.9.2009 9:53:32   
Shishica
Spremila ja lepu cestitku i unutra ispod nekog papira bio i test, ali kad je dosao s posla i kad sam mu dala kesu sa tim i cokoladama i kad je otvorio cestitku, test izvirio do pola i ja se iznerviram i izvucem ga i stavim na tu otvorenu cestitku.. On se nasmejao i rekao kroz taj najlepsi kez "Trudna si?!" i poceo da me cmace i grli i cmace i.... Tako....

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
25.9.2009 21:45:37   
lelaigor
Mm i ja smo rešili da ćemo da pravimo bebicu 07.01.2009. Prvi mesec pred menstruaciju sam poblesavila od želje da sam trudna, ali ništa. Sledeći mesec smo posle 4 dana kašnjenja kupili test. Ustala sam ujutru u 6h dok se mm spremao na posao, da uradim test. Stajali smo bunovni zajedno u kupatilu i čekali ishod, kada su se pojavile user posted image ... Počeli smo da se kezimo, skočili jedno na drugo, grlili se i ljubili i umirali od smeha nekih 5 minuta... Bilo je skroz slatko. user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
1.10.2009 12:44:44   
engimengi
Mi smo bebu cekali 9 godina i isli na vto i mm je toliko bio siguran da ce to da uspe da me je bas cudioa ja sam naravno bila sumnjčava,posto nam je bio prvi put!!!Jedva me je naterao da uradim test 13.dana! Pojavila se jedna crta pa sam ja pocela da placem i on me isterao iz kupatila!Posle 3 minuta me pozvao i rekao dodji sad da vidis,a onouser posted image !!Jaoo najsrećniji dan...i plakala sam i dalje!Sledećeg dana smo vadili krv i bio je pozitivan nalaz,a mm je otisao po njega i zvao me iz kola da mu kazem sta znaci 195!!Toliko je bio uzbudjen da je morao da stane i vikao trudni smooo(drug je bio sa njim u kolima zbunjen jako)I posle je redom zvao ljude i pricao im mi smo trudni!!Posle se dodatno obradovao kad smo videli 2 bebe na pregledu osmeh mu jos stoji na licu !!

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
1.10.2009 12:54:44   
Anoniman
Joj engimengi..krenule mi suze a ja na radnom mestu...
Boze, kako je to lepo...

(odgovor članu engimengi)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
1.10.2009 13:30:32   
viking
Ja obožavam ovu temu! user posted image user posted image  Ajde žene, pišite još! PLIIIIIIIIZZZZ!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
1.10.2009 13:35:02   
Anoniman
Mm je zanemeo kad sam mu rekla. Cutao je neko vreme, i onda me pitao "Sta cemo sad?". Nismo bili vencani, zabavljali smo se 6 meseci, i nije hteo da navaljuje da rodim bebu, ako ja to ne zelim. A ja sam jako zelela,kao i on. Pricali smo i o braku i o deci pre toga, ali nista konkretno, i sve je ispalo bolje nego da smo planirali, i presrecni smo. Najbolja odluka koju sam ikada, i koju cu ikada u zivotu doneti.

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
1.10.2009 14:11:35   
Anoniman
" zar već!? pa to je suUUUUper!" (Srđana Todorović- SIVI KAMION CRVENE BOJE)  user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
4.11.2009 19:47:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

heheh...pa i tata je sretjan....chekao me je ispred ordinacije....kad sam izashla  sa kezom...bilo mu je jasno sve....pokazala mu slichice....i objasnila naravno i kaze super...i pali auto krecemo....i onda je nakon 5 metara morao da stane....i da me izgrli i izljubi...

Hvala vam drage moje



Ovo sam napisala u temi slike sa uz ....sa sada da vam dam uvod user posted image

Josh pre vishe od nedelju dana sam radila test koji je pokazao user posted image ... naravno....rekla sam mu....i on mi kaze pa super.....vidish da ce sve biti ok...(to zato shto sam se ja bila izbedachila zbog biohemijske prethodni mesec) ... onda sam brze bolje ishla kod dr-a koji me je uspanichio da brzam...ali ja sam uradila betu koja je opet dokazivala trudnocu....naravno javim dragom...opet se radujemo user posted image user posted image user posted image Onda odem na uz....ne vidi se nishta....dr mi kaze da tje biti pobachaj ....jer ni u jednoj gestacijskoj vreci nema embriona....naravno....skoro smo plakali tako zagrljeni....al on me je svo vreme teshio da je sve ok....i da budem opushtena.... i danas.....dan D....idemo kod lekara....da vidimo jel se ipak vide tachkice.... i epilog priche je u citatu user posted image user posted image user posted image Imatjemo dve bebice user posted image user posted image

Tata se shali...kako tjemo kupiti brushalter...pa presechemo na pola...i eto kapice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
4.11.2009 19:49:14   
Anoniman
Smeshkice sreeeocoooooooooo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
4.11.2009 19:51:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Smeshkice sreeeocoooooooooo user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here