|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
11.2.2010 8:43:03   
Iwana87
IZVORNA PORUKA: MASHKA

mm i ja smo ujutru zajedno čekali da se pojave naše user posted image  i kada su se pojavile samo smo se grlili i skakali od sreće jedno pola sata.  a onda smo otišli na posao da bi mi on posle 2h poslao poruku:  " idem ulicom i samo se smejem po ceo dan a ljudi me gledaju i misle da sam lud...."   user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
3.3.2010 23:33:42   
Anoniman
mi nekako nismo mogli da se radujemo, zato sto sam prvi test uradila kad mi je kasnila 2 dana i user posted image su se pojavile tek nakon 15 minuta i to slabo...a na testu je pisalo da rezultat vazi ako se crtice pokazu u roku od pola sata....e, tu smo bili u nedoumici....onda sam nakon par dana otisla kod dr i ona nije mogla nista konkretno da vidi, samo je rekla da je materica uvecana, ali nista nije sigurno i poslal me na bHCG. smorili smo se dok nisu dosli rezultati i cak ni tad nismo se usudili da poverujemo, sve dok nismo videli mrvicu na ultrazvuku user posted image

(odgovor članu Iwana87)
  Direktna veza do poruke: 202
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
3.3.2010 23:34:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ksena

mi nekako nismo mogli da se radujemo, zato sto sam prvi test uradila kad mi je kasnila 2 dana i user posted image su se pojavile tek nakon 15 minuta i to slabo...a na testu je pisalo da rezultat vazi ako se crtice pokazu u roku od pola sata....e, tu smo bili u nedoumici....onda sam nakon par dana otisla kod dr i ona nije mogla nista konkretno da vidi, samo je rekla da je materica uvecana, ali nista nije sigurno i poslal me na bHCG. smorili smo se dok nisu dosli rezultati i cak ni tad nismo se usudili da poverujemo, sve dok nismo videli mrvicu na ultrazvuku user posted image


u bre ala ste vi neki skepticni... user posted image user posted image user posted image user posted image

salim se...svaka castuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 203
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
4.3.2010 0:10:39   
choopa choops
Prvi put sam uradila test sama, a da MM nije ni znao. Sjecam se da sam dosla u sobu, a on za kompom, pa kad sam mu rekla jadnicak sav je bio zbunjen user posted image (kao da smo skolarci user posted image ). Bili smo odusevljeni i jedno i drugo i sto neko rece osmjeh nam nje silazio sa usta. Nazalost ta se trudnoca zavrsila spontanim pobacajem, pa smo sledeci test docekali sa strahom user posted image Bojali smo se sta ce biti. I sada najnoviji...sad smo vec veterani user posted image To nam je normalno pa nema nekog prevelikog iznenadjenja user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
4.3.2010 9:00:38   
Anoniman
hehehe....Oti stvarno smo bili skepticni, pogotovo mm, jer su nam rekli da nema sanse iz prvog pokusaja da uspemo :)

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 205
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
25.3.2010 20:56:07   
cipiripi
e sad idemo malo obrnuto user posted image user posted image user posted image

On je meni rekao "Miko trudna si " user posted image user posted image user posted image
a ja "ma da to nije moj rezultat.."

posto sam radila betu a ne test...i naravno nisam htela da odem do faxa jer sam navikla da je negativno...

usledila je voda i secer user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
25.3.2010 20:58:11   
Dora
user posted image user posted image user posted image
lepo je i tako obrnuto, bravo za taticu i mamicu!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
25.3.2010 21:03:31   
lothroniell
Tako sam zelela da cujem kako je to izgledalo kod vas i ni na kraj pameti mi nije bilo da je on tebi saopstio!!! user posted image He he, bas slatko!!! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
25.3.2010 21:06:50   
Anitaaa
IZVORNA PORUKA: cipiripi

e sad idemo malo obrnuto user posted image user posted image user posted image

On je meni rekao "Miko trudna si " user posted image user posted image user posted image
a ja "ma da to nije moj rezultat.."

posto sam radila betu a ne test...i naravno nisam htela da odem do faxa jer sam navikla da je negativno...

usledila je voda i secer user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image
Najbolji post u celoj temi user posted image


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
12.4.2010 11:40:31   
mivena
E ovako je bilo....  Kasnilo mi je tri dana a za dva sam trebala ici doctoru posto sam skidala kondome, otisla sam na tusiranje u  ordinaciji, to je ispiranje hidrogenom i pitam ja sestru koja mi je to radila da li je moguce da mi od te terapije kasni, aona kaze Ne od terapije moze samo da dodje ranije i ja joj kazem da mi kasni i uplasim se sta ako sam trudna da li ce to da skodi bebi, ona kaze ma neeeee super sto ste to uklonili sadi lepo me pita jel hocete da izvadimo krv i da vidimo da li ste trudni. Ja sam bila tolkiko uzbudjena da joj kaze ma necu sad ajd od ponedeljka... budala ja. I odem na posao i sedim i razmisljam i u jednom trenutku kaze idem da kupim test i kupim u uradim ga na poslu i jao sereca sreca radost DVE CRTICE. I onda ono zasto ustvari pisem sve ovo posaljem buducem tati sms...   Kasnije smo se culi posto on nije tu i kaze on:  Bio sam u mareketu da kupim sok,i stize tvoja poruka kad sam vido poceo sam da se kezim ko lud dal me je neko vido ili e ne znam sve sam se pogubio od SRECEEEEE LJUBIM TE MACKO MOJA TJ MACKE MOJE  user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
12.4.2010 11:48:01   
Mari86
IZVORNA PORUKA: cipiripi

e sad idemo malo obrnuto user posted image user posted image user posted image

On je meni rekao "Miko trudna si " user posted image user posted image user posted image
a ja "ma da to nije moj rezultat.."

posto sam radila betu a ne test...i naravno nisam htela da odem do faxa jer sam navikla da je negativno...

usledila je voda i secer user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image joj....


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
12.4.2010 12:31:16   
lanajelena
oba puta smo zajedno radili test
prvi put- slaba druga crtica pa nismo bili bas sigurni ali smo bili presrecni
drugi put- nismo se uopste nadali pa smo u te dve crte gledali neko vreme...cekali smo da nam ginekolog na rodjendan mm potvrdi da je istina...inace je taj dan mm saznao i da ce biti stric tako da smo imali mnogo razloga za slavlje user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
12.4.2010 12:40:53   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: lanajelena

oba puta smo zajedno radili test
prvi put- slaba druga crtica pa nismo bili bas sigurni ali smo bili presrecni
drugi put- nismo se uopste nadali pa smo u te dve crte gledali neko vreme...cekali smo da nam ginekolog na rodjendan mm potvrdi da je istina...inace je taj dan mm saznao i da ce biti stric tako da smo imali mnogo razloga za slavlje user posted image



lenajelena, pa jos 2 dana i stize sincic user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
12.4.2010 15:35:28   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: pahulja 76



lenajelena, pa jos 2 dana i stize sincic user posted image user posted image user posted image

odbrojavamo sitno user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
9.5.2010 19:05:17   
jelena038
Nazvala sam ga telefonom iz Srbije i rekla mu:
OD SAD ĆEŠ MORATI DA MI GOVORIŠ "VI"! user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
21.7.2010 16:38:04   
Anoniman
koja predivna iskustva user posted image

kod nas pa ovako .. ja u kupatilu 6 ujutru , piskim , gledam, ne verujem ,on ulazi placemo bez glasa dugo, izlazimo on staje pred ikonu njegove slave i kaze `samo da zahvalim Bogu`

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 216
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
21.7.2010 16:49:06   
New Mom
Meni kasni par dana i dogovorimo se da ćemo čekati bar 10 da proverimo. Ja nestrpljiva, 7.dana ujutru uradim test, user posted image , slabe ali ipak postoje. Zovem ga na mobilni i kažem: "Dušice, mi smo trudni!", on ćuti i kaže: "Sad više ne mogu da te zovem "guza", kad ćemo imati malenu guzu."user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
21.7.2010 17:01:45   
Mishica 77
Kod nas nije bilo ni malo romantike.
Radili smo na tome par meseci i očekivali tako da čim se desilo, osetili smo ponos jer smo uspeli. Čim mi je zakasnila menstruacija, znali smo jer mi nikad ne kasni ali smo ipak čekali.... 12 dana....  Kupili smo test predhodno veče. Bila je subota. Ustala sam za posao, mm je i dalje spavao. Ja se najnormalnije spremila za posao uzgred piškila i u sekundi videla user posted image user posted image . Krećem na posao, saginjem se nad mm i kažem: Trudni smo. Nasmejao se, poljubio me i ja zapalila na posao. Popodne smo ponovili test da budemo 100% sigurni.
Sad kad razmislim, baš smo mogli i malo burnije da reagujemo. Izgleda kao da smo bili totalno ravnodušni... qq šta ću detetu da pričam??!!!


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
21.7.2010 18:17:03   
minna
ni kod nas nije bilo nesto romantike, a naravno puno smo se obradovali...
a jos mm nije ni bio u bg... mada je on bio ubedjen da samuser posted image a ja prvo nisam bila sigurna... kasnilo mi je 15 dana, ali posto je to kod mene uobicajeno, ja mislila evo po ko zna koji put...a i nismo planirali user posted image
nisam radila test nego zakazala pregled... tako da sam pozvala mm cim sam izasla iz ordinacije i kazem TATA, sta nam radis? On kaze - znao sam, uf bas sam srecan, sad bih vikao iz sveg glasa bicu tata, nego ce da me gledaju cudno (bio je sam na ulici), jedva cekam da dodjem kod mojih dusauser posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
31.7.2010 15:59:22   
Njakica
Kako divne price! Stvarno sam se raznezila od njih,a od nekih su mi se i oci zasuzile... user posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
2.8.2010 10:41:21   
Kvini
Njakice, upravo osinuh rukom po laptopu da oteram bubu, kad ono tvoj avatar.user posted image

Mi smo pokusavali jedno 3 meseca, svaki put smo se razocarali. Zadnji put kad sam dobila menstruaciju, opet smo se istraumirali, ali je trajala samo taj dan, tj. bila je lazna. Nakon par dana sam otisla kod dr koji mi je rekao da sam trudna. Mm je zanemeo od srece kad sam mu rekla.user posted image

(odgovor članu Njakica)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
19.8.2010 14:19:35   
sely
e ovako moja prica pocinje....mnogo smo zeljeli bebu...pogotovo mm(ja koliko sam zeljela,toliko sam se i bojala),ali kako sam gledala koliko on zudi za bebom,tako sam i ja postala ista kao on...svaki dan smo molili boga da nam podari user posted image (a i mnogo smo radili na tome).mm mi je rekao da bi trabala da uradim test,jer on osjeca "da je uspjesno obavio posao",ali ja sam odbila zato sto jos imam 10 dana do user posted image .on me molio da uradim test,pa sam mu obecala da cu ga uraditi ali 6 dana prije user posted image .i uzeli smo rane testove.kada je dosao dan kada sam trebala da uradim test,mm je hodao za mnom,i govorio mi samo da pijem vode(jer od uzbudjenja nisam mogla da piskim).i napokon kada sam otisla da piskim,uzela sam test,nakapala,i ...pufff...jedna crticauser posted image .jao kako sam se tada isplakala,jedva sam ustala i otvorila vrata mm koji je sjedio ispred vrata kupatila.nista me nije pitao,vidio je sam o cemu se radi.zagrlio me i rekao,imat cemo mi bebu,obecavam ti.i otisao na posao.a ja cijeli dan plakala...nakon tri dana,otisli smo u kino,negdje predvece....posto smo imali jos vremena do pocetka filma,on se zabavljao pokusavajuci da dobije neku igrackicu(jer uzivam u igrackama),a ja sam otisla u toalet.vadeci iz torbe dnevne uloske,ispade i test.pogledam test,i bez razmisljanja uzmem ga i 4 kapljice..i nabrzinu zaklopim,ubacim u kutijicu,i izadjem iz kabine,,operem ruke,i sa strahom,tresuci se cijela izvadim test,a ono user posted image ...heh...izlazim iz toaleta,idem prema mm,sva izgubljena,sa testom u ruci...a on ide prema meni i daje mi veliku igracku i govori OVO SAM OSVOJIO SAMO ZA TEBE,a ja njemu dam test i kazem A OVO SAM JA ZA TEBE....sutnja.....nikada necu zaboraviti onaj blistavi pogled u njegovim ocima....i dalje sutnja...bez rijeci smo otisli u salu,i sjeli da gledamo film....i tek onda me jako zagrlio jecajuci,plakali smo kao mala djeca,grlili se,ljubili....a od filma smo samo vidjeli odjavnu spicu...hehhe.         najsretniji dan u mome zivotu...    ufffffffffff al se ja napisa....

(odgovor članu Kvini)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
19.8.2010 14:28:21   
Mivica
Slatko, sely! user posted image

_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu sely)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
19.8.2010 14:57:44   
pepino
Sely ovo je kao prica iz filma,nestvarno!user posted image

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
19.8.2010 15:11:47   
Maza82
Divno Sely!!!!!!

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here