|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: zelenkasta stolica kod dojenih beba
31.10.2009 8:04:06   
nina83
Ma nadam se da ce biti ok, evo vec 2 dana nije kakila, juce smo joj skuvali blagu kamilicu, nece da pije, uvece je imala grcice, pa je zaspala sa termoforom..
Sled. ned. ionako idemo kod pedijatra, pa cu pitati..
Zille, ne prekidaj sa dojenjem, od toga mu sigurno nije loseuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: zelenkasta stolica kod dojenih beba
31.10.2009 8:24:12   
mamanp
Zile, da ne pijes slucajno onaj instant caj (ne mogu da se setim kako se zvase) za pospesivanje lucenja mleka?
Moja je od toga imala zelenu stolicu.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: zelenkasta stolica kod dojenih beba
31.10.2009 20:59:36   
Anoniman
Mamanp pijem ga povremeno, i obratiću pažnju sledeći put kad popijem.

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: zelenkasta stolica kod dojenih beba
31.10.2009 21:03:42   
simke
Zille a koje je boje stolicauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: zelenkasta stolica kod dojenih beba
31.10.2009 21:06:42   
Anoniman
Danas nije imao stolicu, a dva dana pre toga su bile oker, i to malo gušće. Pošto sam počela da mu dajem kašicu od jabuke, pretpostavljam da su zbog toga gušće. A pre toga su bile zelekaste, i to duže vreme, sigurno mesec i po dana.

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: zelenkasta stolica kod dojenih beba
31.10.2009 21:13:38   
simke
To sto je zelenkasta ne znaci da je gladan.Dok sam iskljucivo dojila Sinisu i njegova stolica je bila zelenkasta,a on je na mesec dana dobijao po 2 kguser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: zelenkasta stolica kod dojenih beba
31.10.2009 21:16:37   
Anoniman
2 kg!!! Čoveče, to je baš dobra kilaža!

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: zelenkasta stolica kod dojenih beba
31.10.2009 21:22:03   
simke
user posted image user posted image user posted image Da bila sam iskukala kako ce tim tempom ako nastavi do 6.meseca ima ti 12 kguser posted image user posted image user posted image Posle je usporio pa je dobijao oko 1kg mesecno.Nego poenta je da mu je stolica bila zelena i kad sam pocela da ga dohranjujem,a bio je situser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: zelenkasta stolica kod dojenih beba
31.10.2009 21:27:05   
Anoniman
Pa ja vidim i da moj beban hoće da sisa, dobija na kilaži, veseo je, osim što neće da spava noću i što se s vremena na vreme dere. Mislima da je sve to O.K., pa makar imao i zelenu stolicu.

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: zelenkasta stolica kod dojenih beba
31.10.2009 21:54:16   
Pansophia
Moja beba ima zelenkastu stolicu (dojim). Nekad mi izgleda kao da ima proliv. Kako da znam da li ima ili nema proliv?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: zelenkasta stolica kod dojenih beba
6.11.2009 21:31:44   
Pansophia
Ima konstantno zelenkastu stolicu i uglavnom kao bele semenekice u stolici. Da li je to normalna stolica za bebu koja sisa? Da li je jos neko to primetio?

< Poruku je uredio Pansophia -- 6.11.2009 21:32:43 >

(odgovor članu Pansophia)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: zelenkasta stolica kod dojenih beba
6.11.2009 21:39:26   
simke

IZVORNA PORUKA: Pansophia

Ima konstantno zelenkastu stolicu i uglavnom kao bele semenekice u stolici. Da li je to normalna stolica za bebu koja sisa? Da li je jos neko to primetio?

Draga to belo su masnoce iz mleka koje beba nije uspela da svari(sasvim normalna pojava)user posted image
IZVORNA PORUKA: simke

To sto je zelenkasta ne znaci da je gladan.Dok sam iskljucivo dojila Sinisu i njegova stolica je bila zelenkasta,a on je na mesec dana dobijao po 2 kguser posted image

(odgovor članu Pansophia)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: zelenkasta stolica kod dojenih beba
6.11.2009 21:45:01   
Pansophia
IZVORNA PORUKA: simke



Draga to belo su masnoce iz mleka koje beba nije uspela da svari(sasvim normalna pojava)user posted image
IZVORNA PORUKA: simke




Jao, hvala ti puno na odgovoru. Vec sam se zabrinula da nesto nije u redu, a posumnjala sam i na gliste, jer cerka prijateljice ih ima.

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: zelenkasta stolica kod dojenih beba
6.11.2009 22:04:14   
Ellenica
I mi smi imali zelenu kaku par dana u nizu bas pred posetu pedijatru, pa sam iskoristila priliku da se pozalim.
Dr kaze da nema potrebe da panicim ako se promeni boja s vremena na vreme i da cu po bebcu videti dali je gladan.


(odgovor članu Pansophia)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: zelenkasta stolica kod dojenih beba
6.11.2009 22:08:05   
Pansophia
IZVORNA PORUKA: Ellenica

I mi smi imali zelenu kaku par dana u nizu bas pred posetu pedijatru, pa sam iskoristila priliku da se pozalim.
Dr kaze da nema potrebe da panicim ako se promeni boja s vremena na vreme i da cu po bebcu videti dali je gladan.



A da li si primetila te bele tackice kao semenke?

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: zelenkasta stolica kod dojenih beba
6.11.2009 22:10:37   
gagana83
I moja Una ima te semenkice u kaki,to je normalno,meni je patronozna sestra rekla a i Simke je to spomenula da su te semenke masnoca iz mleka

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Pansophia)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: zelenkasta stolica kod dojenih beba
6.11.2009 22:14:08   
Pansophia
Hvala, gagana!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: zelenkasta stolica kod dojenih beba
6.11.2009 22:21:57   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: gagana83

I moja Una ima te semenkice u kaki,to je normalno,meni je patronozna sestra rekla a i Simke je to spomenula da su te semenke masnoca iz mleka



da sad se setih da je patronazna unapred rekla da nakon mekonijuma ide zuta stolica sa semenkastim oblicima slicnom susamu (ima ih i u zelenoj kaki)
To izgleda zavisi od patronazne, meni je moja toliko pricala i objasnjavala da sam u vecini slucajeva bezbrizna.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: zelenkasta stolica kod dojenih beba
6.11.2009 22:26:49   
Pansophia
IZVORNA PORUKA: Ellenica


da sad se setih da je patronazna unapred rekla da nakon mekonijuma ide zuta stolica sa semenkastim oblicima slicnom susamu (ima ih i u zelenoj kaki)
To izgleda zavisi od patronazne, meni je moja toliko pricala i objasnjavala da sam u vecini slucajeva bezbrizna.


Eto vdis, a meni to patronazna nije ni spomenula.

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: zelenkasta stolica kod dojenih beba
6.11.2009 22:31:05   
nina83
Evo, mi smo bas danas bili na vakcini i pitala sam dok za zelenu stolicu, posto je moja Mila ima konstantno i sa tim belim grumuljicama. Rekla je da je to normalno, pogotovo sto je dohranjujem Bebelakom. Grumuljice su od zgrusanog ostatka mleka, i nije nista lose. Eto, pao mi kamen sa srca.user posted image

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: zelenkasta stolica kod dojenih beba
6.11.2009 22:33:06   
Ellenica
jaoj da ne davim puno, jer imala bih materijala.
Moja patronazna je divna zena koja je dolazila posle svojih 7dana koje je morala, koja je imala toliko strpljenja i sada dodje da nas poseti da vidi kako rastemo.

(odgovor članu Pansophia)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: zelenkasta stolica kod dojenih beba
6.11.2009 22:35:49   
simke
Takva je i nasa patronazna user posted image Off topick Ellenice a koliko je stara tvoja beba?

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: zelenkasta stolica kod dojenih beba
6.11.2009 23:11:20   
Ellenica
Sad cemo 3meseca.
Nikako da okacim ticker.

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: zelenkasta stolica kod dojenih beba
6.11.2009 23:40:10   
Pansophia
IZVORNA PORUKA: nina83

Evo, mi smo bas danas bili na vakcini i pitala sam dok za zelenu stolicu, posto je moja Mila ima konstantno i sa tim belim grumuljicama. Rekla je da je to normalno, pogotovo sto je dohranjujem Bebelakom. Grumuljice su od zgrusanog ostatka mleka, i nije nista lose. Eto, pao mi kamen sa srca.user posted image

Sad mi je lakse.

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: zelenkasta stolica kod dojenih beba
24.11.2009 0:13:33   
gagana83
Mojoj Uni je vec par dana stolica zelenkasta i sluzava ,iste je gustine kao i ranije i ima one bele gromuljice.Pedijatar kaze da je ok,ali mene bas brine ne toliko sto je zelena vec sto je sluzavauser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Pansophia)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here