|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
14.4.2009 19:11:29   
prolece
pa, što ti ne daju uput iz dispanzera? Kod nas to nije toliki problem, meni iz doma zdravlja u Mladenovcu daju uput za Višegradsku u Beogradu i tu ću ići svakog meseca na kontrolu. Samo jednom da odeš, posle dogovoriš sa lekarom iz bolnice da ti na svakom izveštaju napiše "kontrola za mesec dana" i onda ovi iz dispanzera moraju da ti daju uput.user posted image user posted image user posted image tako ja radim evo već drugauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
14.4.2009 19:15:15   
Anoniman
Ma ovi kod nas nece...jer hotje maximalno da rasterete bolnicu...

(odgovor članu prolece)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
14.4.2009 19:18:45   
prolece
KRETENI!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
14.4.2009 19:22:48   
Anoniman
O daaaa....

(odgovor članu prolece)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
14.4.2009 21:31:30   
Buba76
Ja idem u bolnicu kod Andjelica,a u dispanzer cu ici kod tog tvog Babica samo da mi otvori bolovanje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
14.4.2009 22:29:56   
Anoniman
A otkad si kod Andjelica? Jel ti on i pre bio ginekolog? Mene svi uputjuju na Mavraka...al on ima toliko pacijenata....da nikad stitji na red...

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
14.4.2009 22:33:00   
Buba76
Par godina.Mozes kod Mavraka i on je dobar. Andjelic ima par miliona vise pacijenata od njega.
Kojimj danima radi Babic? Kada da odem zbog bolovanja? One sestre nista ne znaju reci.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
14.4.2009 22:34:34   
Buba76
Mislim da cemo dobiti pec pec.

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
14.4.2009 22:36:37   
Anoniman
A neznam ni ja...ja sam danas dzaba ishla na ultrazvuk....s njim sam se dogovorila u 14h ja otishla....i onda mi sestra kaze da je radio prepodne....pa da poludish...sutra idem opet pa valjda tju ga nahvatati....
Inache.tamo lekari rade....svaki po 2h....kao na smenu...bar sam ja tako shvatila...user posted image

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
14.4.2009 22:41:01   
Buba76
Ne,2 sata rade ultrazvuk,2 sata pregled zena i devojaka i 2 sata pregled trudnica. Samo ne znam kojim danima on radi?!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
14.4.2009 22:46:04   
Anoniman
Pa radi svaki dan....ali neznam tachno termine....prepisatju sutra sa table..pa tju ti retji....

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
14.4.2009 22:49:53   
Buba76
Thank you!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
14.4.2009 22:52:39   
Anoniman
Nema na chemu....nadam se da netju zaboraviti to i pitanja koja imam za doktora user posted image

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
20.6.2009 9:38:57   
Nanica1
Mi smo bili jaaaaaaaako malecki na prvom pregledu pa je dr samo potvrdila trudnocu i rekla da dodjem za 4 nedelje, nije nista merila. E, a posle te 4 nedelje znaci kada sam bila trudna 9+3 crl je bio 2.23 cm!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
11.9.2009 11:22:24   
Anck Su Nmaun
Evo i mi smo prosli prvi pregled i  6 i po nedelja i veliki smo 7mm... kao malo zrno pirincaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
16.9.2009 11:50:05   
ssanja
pozdraw mladim mamama ili one koje ocekuju da budu mame ja sam nowa radila sam test u petak i pokazao je user posted image i jako sam drecna juce sam bila kod cika doktora na ultra zwuk utwrdio je trudnocu,widela sam jednu jako malu tackicu i rekao mi je da je to beba,otisla sam jako rano i opet idem za 2 nedelje jedwa cekam....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
16.9.2009 11:51:33   
Anck Su Nmaun
cao ssanja ...dobrodosla i cestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jos jedna trudnica sa nama!!!!



(odgovor članu ssanja)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
16.9.2009 11:51:53   
afrodita
Dobro dosla ssanjauser posted image

(odgovor članu ssanja)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
16.9.2009 11:52:42   
ssanja
ja sam u 3 nedelji a plod je 4 mmuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
16.9.2009 11:54:13   
ssanja
jao hwala puno...javascript:void(opener.AddText('[sm\=smiley9.gif]')); self.focus();

(odgovor članu ssanja)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
16.9.2009 11:54:29   
Nensi*
Dobrodosla ssanja user posted image user posted image user posted image
Cestitam na bebici user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ssanja)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
16.9.2009 11:55:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ssanja

pozdraw mladim mamama ili one koje ocekuju da budu mame ja sam nowa radila sam test u petak i pokazao je user posted image i jako sam drecna juce sam bila kod cika doktora na ultra zwuk utwrdio je trudnocu,widela sam jednu jako malu tackicu i rekao mi je da je to beba,otisla sam jako rano i opet idem za 2 nedelje jedwa cekam....user posted image


Čestitam! Javi se u temu Spisak RR trudnica! user posted image

(odgovor članu ssanja)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
16.9.2009 11:55:32   
ciro

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Evo i mi smo prosli prvi pregled i  6 i po nedelja i veliki smo 7mm... kao malo zrno pirincaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

e kaqko se sad zacudih...j sam bila kod privatika prvi put i bilo je 6 nedelja beba je bila 7mm i dr mi je rekao da je beba mala puno i da moram opet doci,pa opet.pa opet i sve je govorio beba mala a on samo da mi pare uzme piiiiiii

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
16.9.2009 11:55:47   
Anoniman
Pa ssanja dobrodosla!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image

Bas mi je drago.

(odgovor članu ssanja)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
16.9.2009 11:57:11   
buhla
Juce na UZ, 9nedelja i 6 dana, dr je izmerila 28,6mm bebejca user posted image   srculence trepce kao ludo!

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Lepe vesti iz najvećeg privatnog porodiliš...
U najsavremenijem privatnom porodilištu u našoj zemlji, koje je deo vodećeg privatnog zdravstvenog sistema MediGroup, ov...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here