|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: komoda i podloga za presvalecenje
25.5.2016 15:20:03   
choopa choops
Sve nas ubija forum ovih dana user posted image

Imaš tvrdu podlogu koja se montira na krevetac KLIK ili recimo onu sa kadicom što može i u WC-u da stoji npr. KLIK
Ne znam kakve su sad cjene, ali znaš gdje je ova radnja Camocva tamo kod Hercegovačke, u blizini Carina...kod one česme user posted image Al ga objasnih user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: komoda i podloga za presvalecenje
25.5.2016 15:23:35   
choopa choops
Sve nas ubija forum ovih dana user posted image

Imaš tvrdu podlogu koja se montira na krevetac KLIK ili recimo onu sa kadicom što može i u WC-u da stoji npr. KLIK
Ne znam kakve su sad cjene, ali znaš gdje je ova radnja Camocva tamo kod Hercegovačke, u blizini Carina...kod one česme user posted image Al ga objasnih user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: komoda i podloga za presvalecenje
25.5.2016 15:33:37   
pngpme
Ja sam oduševljena! Upravo ovo meni treba! Naravno da znam gdje je prodavnica, idem ovih dana da tražim, ako ne bude ove podloge koja se montira na krevetac, biću strašno razočarana, ili ako bude nerealno skupa... Hvala!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: komoda i podloga za presvalecenje
25.5.2016 15:43:04   
mila83
Pngpme, mozda neko moze i da ti napravi tu podlogu za presvlacenje,nama je dever napravio,koji se inace bavi presvlacenjem namestaja.Koristili smo je za svo troje dece.
Ako nadjem negde fotku,stavicu ti,bas da vidis.
Samo smo je stavljali na komodu odgore,nije bila fiksirana,ali se nije ni pomerala. A mozes je pomerati gde hoces,ili skloniti kada ti vise ne treba.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: komoda i podloga za presvalecenje
25.5.2016 15:46:26   
pngpme
To je super, ali ne vjerujem da ću naći nekoga ko može da to uradi od nepromočivog materijala, a i da ću imati vremena da tražim majstora. Jedno je kad čovjek radi za sebe, familiju, a drugo kad treba da objašnjavaš šta ti treba dok u tebe gledaju zblanuto. user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: komoda i podloga za presvalecenje
25.5.2016 15:47:21   
eca89
Png, ja sam imala ovu prvu sa slike što je choopa postavila, što se fiksira na krevetac, nisam je ni skidala, nije mi smetala da stavim bebu u krevetac, stvarno super stvar, nećeš se pokajati!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: komoda i podloga za presvalecenje
25.5.2016 15:48:27   
eca89

IZVORNA PORUKA: pngpme

To je super, ali ne vjerujem da ću naći nekoga ko može da to uradi od nepromočivog materijala, a i da ću imati vremena da tražim majstora. Jedno je kad čovjek radi za sebe, familiju, a drugo kad treba da objašnjavaš šta ti treba dok u tebe gledaju zblanuto. user posted image

Im ih za kpiti u trgovini dječije opreme, mora biti!

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: komoda i podloga za presvalecenje
25.5.2016 15:49:37   
Mala Elena
Moj ti je savet takodje da kupis komodicu i samo odozgo stavis tu podlogu, mozes da je odlozis kada ti vise ne bude trebala.
Meni se svidja ona od Animsaj , prelepa je.

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: komoda i podloga za presvalecenje
25.5.2016 15:59:10   
mila83

IZVORNA PORUKA: pngpme

To je super, ali ne vjerujem da ću naći nekoga ko može da to uradi od nepromočivog materijala, a i da ću imati vremena da tražim majstora. Jedno je kad čovjek radi za sebe, familiju, a drugo kad treba da objašnjavaš šta ti treba dok u tebe gledaju zblanuto. user posted image


Znam da je tako,ali ako ipak znas nekog dobrog majstora..nije to nista komplikovano ni nedostizno.

Vidi sta ti se vise svidja i isplati. user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: komoda i podloga za presvalecenje
25.5.2016 16:11:04   
pngpme
Znam da ima da se kupi, samo rekoh da su nekvalitetne i skupe, pa vjerujem da je Mila na to mislila kad je rekla da je možda bolje da se napravi.
Idealno je za nas ovo što je ChupaChoops predložila.
Komodica nam se u prostor nikako ne uklapa. Jedino da bude u drugoj sobi, što nije praktično.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: komoda i podloga za presvalecenje
25.5.2016 18:07:02   
marijana22
PNG imaš dve vrste podloga (pultova) za presvlačenje.

I meka podloga za presvlačenje - je sunđer presvučen nekim nepropusnim materijalom. Pult se stavlja na komodu ili neku tvrdu površinu
II tvrda podloga za presvlačenje ima neku dasku pa preko nje je sunđer pa nepropusni sloj. To je ovo što je Choopa stavila sliku. On se stavlja na krevetac i ima neke 4 nožice koje služe da ne sklizne podloga kad beba krene da se vrti. Ne Montira se na krevetac, već se samo postavi, a može lako da se skine. Dok je beba manja možeš da ostaviš da stoji na krevecu. Može da se koristi dok ne skinete pelene. Košta oko 20e (ima i skupljih), ne znam iz kod si mesta ali sigurno ima kod vas.

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: komoda i podloga za presvalecenje
25.5.2016 18:15:39   
Animsaj9
mi nasu koristimo evo 4 mesec i mogu vam reci da sam prezadovoljna , a i svi koji su jee videli uzivo su rekli da je mnogo prakticnija od onih standardnih komodica

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: komoda i podloga za presvalecenje
25.5.2016 18:32:15   
Mala Elena
Ti si je kupila po porudzbini? Koliko je izasla novca?
Prelepa je stvarno...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: komoda i podloga za presvalecenje
25.5.2016 18:34:51   
marijana22
Mi smo komodu nasledili i koristili smo je samo za držanje garderobe. Za kupanje i presvlačenje je nepraktična. Fioke su dosta plitke i kad beba poraste može jako malo stvari da stane. mi smo je koristili do 1,5 god. Bolja je varijanta napraviti fiokar po meri i kupiti tvrdu podlogu za presvlačenje koja se stavi na krevetac.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: komoda i podloga za presvalecenje
25.5.2016 19:46:00   
Animsaj9
U NS u jednom butiku za bebe ih prodaju , imaju razne modele koje rade po porudzbini

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: komoda i podloga za presvalecenje
25.5.2016 22:40:11   
pngpme
Marijana, ja sam mislila da su sve meke. Meni definitivno treba ova tvrda koja ide na krevetac. To je to. Svi problemi riješeni

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: komoda i podloga za presvalecenje
26.5.2016 8:31:33   
mila83

IZVORNA PORUKA: marijana22

Mi smo komodu nasledili i koristili smo je samo za držanje garderobe. Za kupanje i presvlačenje je nepraktična. Fioke su dosta plitke i kad beba poraste može jako malo stvari da stane. mi smo je koristili do 1,5 god. Bolja je varijanta napraviti fiokar po meri i kupiti tvrdu podlogu za presvlačenje koja se stavi na krevetac.


Slazem se sa Marijanom...Mi smo imali komodu iz kompleta spavace sobe,bas kao da je za bebe,samo sa dubokim fiokama..i onda smo samo gore napravili ovo za presvlacenje..i bas je dever tako i napravio,dole daska,pa sundjer,pa nepropusni materijal...
Moram da procunjam po kompu i nadjem neku fotku jer to vise ne koristimo...
A te kupovne komode za bebe,bas znaju biti sa plitikim ladlama...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 367
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here