|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
26.12.2009 12:10:23   
Anitaaa
Ja imam podlogu koja se stavlja na krevetac.Zauzima manje mesta i praktičnije je a staje na svaki krevetac ja mislim

< Poruku je uredio Verus RR -- 26.12.2009 17:01:41 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
15.1.2010 17:18:41   
Anoniman
Iz teme kamperski vodič za porodilište:

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun



A razmisljam da li da uzimam bas to postolje sto Oti spominje za previjanje beb sto ide na krevetic ...jer komodu nemamo gde...? Tj. - Pult za povijanje

Ovako nesto... kao ovaj sto je postavljen na kreverticu??

user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
10.4.2010 12:33:07   
gagana83
IZVORNA PORUKA: lothroniell

Nama je juce stigla komodica za presvlacenje, jako smo srecni, slikicu cu vam okaciti ovih dana! Malo je to vece nego sto smo moja mama i ja zamisljale kada smo uzimale mere, ali nema veze...

IZVORNA PORUKA: minavb

Loth, gde ste je kupili i koliko ste je cekali?

IZVORNA PORUKA: lothroniell

Narucila sam je od stolara, uzela sam pola drvo, pola iverica i kostala je 140e...

IZVORNA PORUKA: minavb

Aaaaa, ja mislila kupili ste gotovu. 

IZVORNA PORUKA: maslinica

mi nismo kupovali komodicu za presvlacenje, ja sam kupila ormaric, posebno, a onaj sundjer za presvlacenje sam kupila i ici ce preko kreveca....i lepo mi je u visini, zadovoljna sam..ja nemam mesta za sve to u sobici, pa sam morala da se kombinujem

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ja sam sve iskoristila iz moje devojacke sobe ( dok ne uselimo napokon u svoj stan pa cemo kupiti deciju sobu)  ...hvala bogu pa odgovara ..a za previjanje smo dobili s kreveticem!

IZVORNA PORUKA: lothroniell

Nisam je jos u sobu ubacila, na sred dnevne je, ali morala sam da vam pokazem...

user posted image










_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
10.4.2010 19:27:13   
Iwana87
e i moja ce biti nesto kao loth sto ima,samo ce moju mm dragi da napravi,pravio je cipelar za probu i resila sam da ga uzmem za majstora.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
27.4.2010 10:49:10   
gaganele
pogledajte ovo mi se najvise svidelo i najprakticnije mi je
http://static.ringaraja.net/RS10215/big/911825410a4b20ab6501dafccc984949.jpg?tempid=44

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
27.4.2010 10:58:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gaganele

pogledajte ovo mi se najvise svidelo i najprakticnije mi je
http://static.ringaraja.net/RS10215/big/911825410a4b20ab6501dafccc984949.jpg?tempid=44



a sta ces posle sa tom komodom, bolje da bude prakticnija pa da mozes da je iskoristis, ali dobro svako ima svoje zelje. ja sam vise za prakticnost. Bez uvrede...user posted image

(odgovor članu gaganele)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
27.4.2010 11:01:30   
Trcosava
Trinny kod ovih komoda se obično gornji deo skida, mislim na onaj deo za presvačenje. A donji deo ostane za dečiju sobicu, neki je imaju neki ne user posted image

Ja sam htela da uzmem praktičnu u ikei, ali je bila pretamna. Kad budemo imali dečiju sobicu - biće i nečeg takvog.

p.s. kad smo već kod dečije sobice.... ja bih tako rado Anu već odvojila, ali nemam gde user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
27.4.2010 11:03:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trcosava


p.s. kad smo već kod dečije sobice.... ja bih tako rado Anu već odvojila, ali nemam gde user posted image



jaoj, i ja bih Saru, a jos uvek nismo pregradili, a i sad nemamo vise finansija cime bi to potkrepili!

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
27.4.2010 11:12:23   
Trcosava
Ja nemam ni šta da pregradim osim dnevne sobe...a to sve zahteva kompletno renoviranje... mah

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
27.4.2010 11:20:22   
gaganele
E NEMA NIKAKVE UVREDE ALI OBRATI PAYNJU DA SE TAJ DEO ZA PRESVLACENJE PRESAVIJA PREMA GORE I BUDE NORMALNA KOMODICA ZA GARDEROBU KOJA IMA I POLICICU I BEZ PROBLEMA CE LEPO IZGLEDATI UU DECIJOJ SOBI ZA TV...SAD CU UBACITI SLIKICU KAD JE SKLOPLJENA....O BOZE JA MOJU BEBU NAVIKAVAM DA SPAVA SAMNOM IMACU POSLE PROBLEMMMMM....
http://static.ringaraja.net/RS10215/big/ed41afe147c6d54ad6012e0522733f94.jpg?tempid=74

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
27.4.2010 13:57:37   
Anoniman
gaganele, vidi ovo: Kako se smanji i ubaci slika KLIKNI

(odgovor članu gaganele)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
27.4.2010 14:13:13   
gaganele
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
27.4.2010 14:14:42   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu gaganele)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
27.4.2010 14:14:49   
gaganele
user posted image

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
27.4.2010 14:20:39   
pepino
Gaganele meni je ovo sve predivno!!!!user posted image user posted image user posted image
Pisala sam tamo u albumu gdje si stavila slikice!Je li ovo skupo i gdje ima da se kupi,da napises ako nije problem?user posted image

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
27.4.2010 14:32:25   
gaganele
Pa ynas kako s obzirom da sam ja gledala krevece u letu, enci menci, prenatalu tamo su preskupi a sve vec vidjeno a u aksi su jeftiniji ali meni se nikako ne svidja oblik komoda... pa sam narucila u www.xylon.rs i cekala 30 dana sada smo narucili jos jedno takvo postro ce ovo ostati kod babe i dede a mi se selimo bice skoro isto samo drugacije boje.... pa cene krevetaca su od 250e do 350 zavisno od dimenzija i fioka, a komode su od 250 do 350 u zavisno sti od daske za presvlacenje...

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
27.4.2010 14:32:53   
gaganele
hvala puno tasso! user posted image

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
27.4.2010 14:39:50   
pepino
Hvala ima stvarno prelijepih modela,sad sam pogledala!user posted image

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
27.4.2010 14:56:40   
gaganele
e drago mi je user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
8.5.2010 23:21:41   
gaganele
evo je nasa nova komoda stigla je,...user posted image

_____________________________

NEKO BI ZVEZDE SKINUO I NEBO BI DODIRNUO DA PORED SEBE IMA TO STO IMAM JA NEKOM BI ZORA SVANULA....TI NE DAS DA ME UZME ZLO....

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
8.5.2010 23:27:23   
sanji
Fenomenalna je!!! Mnogo mi se sviđa! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
8.5.2010 23:30:31   
gaganele
hvala malo sam je prepravila sad mi je bolja !user posted image

_____________________________

NEKO BI ZVEZDE SKINUO I NEBO BI DODIRNUO DA PORED SEBE IMA TO STO IMAM JA NEKOM BI ZORA SVANULA....TI NE DAS DA ME UZME ZLO....

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
8.5.2010 23:33:14   
New Mom
Znam da se ponavljam! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
8.5.2010 23:42:50   
gaganele
user posted image hvala mammyyyy

_____________________________

NEKO BI ZVEZDE SKINUO I NEBO BI DODIRNUO DA PORED SEBE IMA TO STO IMAM JA NEKOM BI ZORA SVANULA....TI NE DAS DA ME UZME ZLO....

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
2.4.2011 13:50:04   
Anoniman
mi smo sinoc isli do akse, mislili smo da kupimo podlogu za presvlacenje bebe, i na kraju nismo kupili. one koje idu na krevetac imaju ojacanje odozdo i male nozice, a one koje idu samo na komodu su samo obican sundjer, bez ojacanja. mi smo mislili da uzmemo tu sa ojacanjem ali su bila samo 4 dezena i ni jedan nam se nije dopao. a onih drugih ima koliko hocete. . . e sad me zanima, da li i ta sto ima ojacanje moze i na krevetac i na komodu?? ili ce da joj te nozice smetaju kad je stavimo na komodu? sad razmisljam, bolje sto nismo kupili, moram da se malo bolje informisem. imacemo komodu, ali ne znam ni sama gde ce mi vise odgovarati da prepovijam bebu. 

(odgovor članu gaganele)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here