|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
28.1.2020 15:52:02   
branki*
hahah,da ti resim rebus-muz spada u tu trojku koju opsluzujem!
pritom,mm spada u onu grupu ljudi koji smatraju da je citanje knjiga glupost i danguba i gubljenje vremena i nije mu jasno kako neko moze da uziva u citanju knjiga.
a ,ja ,sa druge strane,ne znam kako neko ko je visokoskolac i inzinjer nije procitao nijednu knjigu,sem skolske lektire i to na gurku.a,opet,nije nepismen,pravopis ok,gramatika ok,doduse jedino elokvenicija i vokabular prilicno oskudniuser posted image ali,ne kapiram.

< Poruku je uredio branki* -- 28.1.2020 16:04:37 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1601
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
28.1.2020 16:12:38   
Didy


IZVORNA PORUKA: branki*

hahah,da ti resim rebus-muz spada u tu trojku koju opsluzujem!



😂 Dobro je, već sam pomislila da sam baš mnogo propustila na rr. 
I moj je inženjer, slično razmišlja. Knjiga je ok, ali ako iz nje nešto konkretno naučiš. Ako je beletristika, onda bolje slušaj naučne emisije na yt. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1602
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
29.1.2020 2:02:28   
Didy


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Meni je ostala Brit Mari. Legla mi je baka, nakon sto sam je drugi put procitala.



UVE



Upravo završih sa gledanjem filma. Uz suze, naravno. Hvala ti, Sanjice, ulepšala si mi veče. ❤️ Srce mi je na mestu. ☺️I još da dodam - Ko nije čitao knjigu, nek ne gleda film. Knjiga je uvek bolja od filma. Staro pravilo. 🙂

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1603
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
29.1.2020 6:58:29   
branki*
Do 2 si gledala film?!jao.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1604
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
29.1.2020 7:07:32   
Didy


IZVORNA PORUKA: branki*

Do 2 si gledala film?!jao.





Nisam stigla ranije, a nisam mogla da dočekam da ga odgledam. 😀

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1605
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
29.1.2020 8:37:09   
emicaa
I moj muz je takav,poceo prije dvije godine citati Da Vincijev kod,procitao par stranica i tako stoji.Mislim da mu je zao svake pare koje dam za knjige 😂

Ja trenutno citam Hirurg,najbolji triler koji sam ikad procitala.Citala sam ga prije 9 godina,sad opet jer sam sve zaboravila

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1606
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
29.1.2020 9:10:51   
Ivanka 75
Ja preporucujem Karl Ove Knausgor Moja borab (ko izdrzi svih 6 knjiga).
Da se mm pita, samo Draskovic i 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1607
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
29.1.2020 9:24:08   
gagana83


IZVORNA PORUKA: Didy



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Meni je ostala Brit Mari. Legla mi je baka, nakon sto sam je drugi put procitala.



UVE



Upravo završih sa gledanjem filma. Uz suze, naravno. Hvala ti, Sanjice, ulepšala si mi veče. ❤️ Srce mi je na mestu. ☺️I još da dodam - Ko nije čitao knjigu, nek ne gleda film. Knjiga je uvek bolja od filma. Staro pravilo. 🙂


Ja isplanirala sinoc, prebacila na TV, ali se tada izgubio prevod 😟  Ne volim preko telefona, a na komp ne smem jer ne bih dugo da sedim, tek mi prosli bolovi u krstima. Moracu da potrazim stari lap top, valjda radi.
Trenutno citam U jednom trenu - Gijom Muso, nisam ga citala godinama.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1608
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
29.1.2020 9:25:45   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Didy



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Meni je ostala Brit Mari. Legla mi je baka, nakon sto sam je drugi put procitala.



UVE



Upravo završih sa gledanjem filma. Uz suze, naravno. Hvala ti, Sanjice, ulepšala si mi veče. ❤️ Srce mi je na mestu. ☺️I još da dodam - Ko nije čitao knjigu, nek ne gleda film. Knjiga je uvek bolja od filma. Staro pravilo. 🙂



🙂😘
Slažem se sa tobom. Prvo knjiga, pa film. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1609
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
29.1.2020 9:53:37   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ja preporucujem Karl Ove Knausgor Moja borab (ko izdrzi svih 6 knjiga).
Da se mm pita, samo Draskovic i 



Da se mm pita samo Draskovic i Bukovski. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1610
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
29.1.2020 11:34:24   
MamaNecaVo
Zene hvala vam za svaku preporuku koju ste ostavile.

Napravila sam spiska pa pravac biblioteka. Bas mi ne trebalo nesto da me pokrene jer vise nisma znala sta da uzmem da citam. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1611
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
29.1.2020 16:04:50   
branki*
uvek je knjiga bolja ,nego film,ali uvek.
ko je spomenuo draskovica,ivanka...moj tata isto,njega priznaje i njemu slicne sa tom kvazi politickom tematikom i realisticnom,ceni dragoslava mihailovica,zatim onog sto je pisao knjigu o milutinu,zaboravih ime pisca i tako...on cita i voli iskljucivo taj jedan stil i temu,a ja citam skoro sve,ali sa nnjim bar mogu da diskutujem o knjigama,tata je inace profesor srpskog,jako posvecen svom pozivu,za razliku od mm.

gijom muso knjige sam citala dosta pre par godina,neke su mi dosta dobre,neke pak ,osrednje...
jedva cekam petak da se tata i ja uclanimo u biblioteku i da lutam medju knjigama,ne bih da bogohulim,ali i je taj osecaj kad sam u biblioteci toliko smirujuc i neopisiv ,kao da sam u crkvi ili manastiru...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1612
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
3.2.2020 12:11:02   
MamaNecaVo
Slazem se za onaj deo da je uvek knjiga bolja nego film.Jos nisam ogledala film koji je bolji od knjige a i ne verujem da se to moze desiti. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1613
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
3.2.2020 17:21:19   
emicaa
I ja se slazem da je knjiga bolja nego film.Dosta sam filmova uradjenih po knjigama gledala i razocarala se.

Ja sam pocela Ringispil opet,citala sam prije nekih 7-8 godina,zaboravila sam desavanja pa da se podsjetim.Sjecam se samo da sam plakala uz nju

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1614
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
5.2.2020 21:57:35   
gocic
Rasplakala sam se i ja vise puta uz Ringispil , uzela trio njenih knjiga i pocela pre par dana. Javicu utiske.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1615
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
14.3.2020 10:13:56   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Meni je ostala Brit Mari. Legla mi je baka, nakon sto sam je drugi put procitala.



UVE



Pocela sam Brit Mari. Sviđa mi se odmah na pocetku. Mm mi je na sajmu knjiga uzeo njegovu najnoviju knjigu "Uznemireni ljudi". Znate sta je najsmešnije moj muz je non stop okružen knjigama sto na poslu, sto kod kuce. Ode na neki sastanak poklone mu knjige. A on ne cita. 😀 Kaze da mu je T pre neki dan tako lepo opisala zasto ona cita knjige, da je pozeleo da i on cita. Videcu kad ce poceti. 🙂

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1616
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
14.3.2020 10:14:39   
Sanjica26 RR
Peace i ostali sta citate? 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1617
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
19.3.2020 7:27:45   
branki*
Ja nista. Taman kad mogu i imam kao vremena da nesto citam, biblioteka zatvorena jos od ponedeljka. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1618
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
19.3.2020 10:10:47   
Sanjica26 RR
Naša radi. Uzela sam samo jednu knjigu "Moja genijalna prijateljica". Ne vredi. Nemam sad vremena za citanje. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1619
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
7.4.2020 15:49:58   
Sanjica26 RR
Peace, gde si sa preporukama? Kako si?


Zavrsila sam Brit Mari je bila tu. Kakva velicina od žene. Po necemu smo slicne😀

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1620
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
7.4.2020 16:02:43   
IvanaSK RR
Ringispil sam davno citala i isto plakala. Evo ovih dana nikako da procitam nesto a tako sam mislila da cu moci.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1621
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
7.4.2020 16:26:35   
branki*
Kako čitate kad ne rade biblioteke?je l ima nešto on line?mada mi nije to to.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1622
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
7.4.2020 16:28:21   
IvanaSK RR
Da,ja citam online. Masu knjiga preko nekih programa. A tu su i scribd i pinterest.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1623
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
7.4.2020 16:29:13   
branki*
Preko čega čitaš? J a šta god da sam ukucala traži mi da uplatim .



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1624
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
7.4.2020 16:29:48   
Sanjica26 RR
Branki, ja imam dosta neprocitanih jer dosta uzimam iz biblioteke.
Inace uplatio nam je mm da mesec dana citamo za 500 dinara. Aplikacija se zovr bookmate. Vise je sad koristi T i samo mi iskoci mail da je jos jedna lnjiga procitana😀

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here