RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica >> Knjiga i film



Poruka


Sanjica26 RR -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (14.10.2020 12:39:05)

Meni je tako morbidna serija, ali sam je gledala. Nekako te vuce da gledas.




Ana RR -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (14.10.2020 12:40:54)

Jeste Sanjči, ali kad počneš da gledaš ne možeš da prestaneš.




Peace* -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (15.10.2020 11:52:45)

Meni uopšte nije morbidna, extra mi je.

Inače:

Hulu has announced in its latest trailer that season four of The Handmaid's Tale will only be released in 2021.
However, an exact date has not been announced and Express.co.uk will update this article as soon as any news is revealed about the release date.
This comes after the initial release date was billed as autumn 2020 when at the Television Critics Association winter press tour, executive producer Warren Littlefield said: "We'll start with principal photography March 2, and we'll be on in the fall.”




Ana RR -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (15.10.2020 12:34:35)

Sinoć sam pročitala knjigu, Marko mi je brojao strane [sm=smiley36.gif] malo više od 300 strana za 3,5 sata [sm=smiley36.gif] još uvek mu nije jasno kako hahaha

Ja sam baš želela da pročitam i The Handmaid's Tale ali kada sam već počela da gledam seriju odustala sam. Možda pročitam nekad.




branki* -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (25.11.2020 8:12:56)

Brit mari je bila tu, ali nije mi bas nesto... Onako. Bolji mi je Uve i Moja baka vam se izvinjava.Opet citam Parsonsa.. Sve po drugi put... 




Dragica Draga -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (25.11.2020 9:43:32)

Ana, stvarno kako? Hajde itkrij tajnu. Jesi isla na one kurseve brzog citanja?




branki* -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (25.11.2020 18:03:47)

Ja uzela malopre

PertleNaivan.SuperSluskinjina prica




Sanjica26 RR -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (25.11.2020 21:59:49)

Zavidim vam na citanju.

Ja trenutno ucim i imam milion obaveza oko skole, tako da ne stizem. ☹️
Kad legnem na spavanje, na telefonu procitam jednu glavu nove Bakmanove knjige "Medvedograd". Bas me je zainteresovala. 




jess021 -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (25.11.2020 22:50:08)

Branki, ja sam procitala Pertle. Iskreno, na osnovu recenzija koje su bile odlicne, razočarala sam se. Nista posebno 





Sanjica26 RR -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (25.11.2020 23:27:03)

И мене није одушевила. Имам и Тајну од истог писца




Ana RR -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (26.11.2020 0:04:03)


IZVORNA PORUKA: Dragica Draga

Ana, stvarno kako? Hajde itkrij tajnu. Jesi isla na one kurseve brzog citanja?


Dragice, nisam a uvek sam to želela. Ne znam, oduvek brzo čitam, za dan sam čitala knjige od po 500-600 strana. Ali smešno mi je koliko je Marko bio zapanjen [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (26.11.2020 17:52:25)

dzenifer vort-Pozovite babicu.meni se mnogo dopala.Citacu je opet.




jess021 -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (27.11.2020 8:28:45)

Ja sam sinoc kupila Krst na krizu, vec dugo zelim da procitam tu knjigu





Ivanka 75 -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (28.11.2020 23:54:42)

Moje dete vec danima guta knjige o Ameliji Zubic. Topla preporuka za decicu 😊





branki* -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (29.11.2020 8:48:16)

procitala pertle..meni je ok..kratak je roman..i deluje nekako kao da nesto fali..ali mi se dopada stil pisanja i te emocije,analiziranje...mada,na kraju imas utisak da nije dovoljno razradjen.




jess021 -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (29.11.2020 8:49:10)

Iskreno, meni se uopste nije dopao. Bas kao sto kazes, nesto nedostaje, neki bitan detalji 





branki* -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (29.11.2020 8:54:22)

obzirom na sve one silne nagrade i hvaljenja..nedostaje nesto,da.




Dragica Draga -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (29.11.2020 8:58:00)


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Dragica Draga

Ana, stvarno kako? Hajde itkrij tajnu. Jesi isla na one kurseve brzog citanja?


Dragice, nisam a uvek sam to želela. Ne znam, oduvek brzo čitam, za dan sam čitala knjige od po 500-600 strana. Ali smešno mi je koliko je Marko bio zapanjen [sm=smiley36.gif]


Svaka cast stvarno! I ja sam zapanjena 😊




branki* -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (4.12.2020 17:23:03)

ja uzela ove koje ste hvalie-
zovem se mama,
sitnice koje zivot znaci,lorenco..zaboravila prezime,
i moju super knjigu -pozovite babicu.




Ana RR -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (4.12.2020 17:52:59)


IZVORNA PORUKA: Dragica Draga


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Dragica Draga

Ana, stvarno kako? Hajde itkrij tajnu. Jesi isla na one kurseve brzog citanja?


Dragice, nisam a uvek sam to želela. Ne znam, oduvek brzo čitam, za dan sam čitala knjige od po 500-600 strana. Ali smešno mi je koliko je Marko bio zapanjen [sm=smiley36.gif]


Svaka cast stvarno! I ja sam zapanjena 😊


Da budem iskrena, nedostaje mi to slobodno vreme koje sam koristila za čitanje...




branki* -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (12.12.2020 14:03:02)


IZVORNA PORUKA: branki*

ja uzela ove koje ste hvalie-
zovem se mama,
sitnice koje zivot znaci,lorenco..zaboravila prezime,
i moju super knjigu -pozovite babicu.



zovem se mama.nista posebno,citjiva i pitka,ali amaterska nekako..zgodna za relaksaciju.
pozovite babicu...odlicna i izuzetna ,cak i posle jednog citanja.kod mene u biblioteci nema nastavka,ali je toliko dobro da ako nadjem daa kupim online,uzecu.

i ,iznenaadjenje veliko-lorenco marone-Sitnice koje zivot znace..jako dobra,ali bas,bas.uzimam sledeci put i drugo od njega.




Sanjica26 RR -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (12.12.2020 15:11:42)

Ja sam dohvatila jednu od mojih omiljenih spisateljica Trejsi Sevalije. Dopada mi se vec na samom pocetku. Knjiga se zove Jedna nit. 





Didy -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (12.12.2020 18:14:46)



IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Moje dete vec danima guta knjige o Ameliji Zubic. Topla preporuka za decicu 😊





O, da, Sofija isto. Isidora Mun je takođe za preporuku.Stefan se navukao na Pet prijatelja. Kupili smo 18 do sad. 
Ja sam sad u nekoj fazi kad ne stižem (mnogo) da čitam. Baš neki dan kažem mm - Čim ne čitam jasno ti je pod kakvim sam stresom i u kakvoj frci. "Gospođu Dalovej" čitam, pri kraju sam. Čeka me Bakmanov "Medvedgrad" i Alesandro Bariko "Bez krvi". Tačno ne znam šta bih pre. 




Sanjica26 RR -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (12.12.2020 21:13:07)

Ma ja Didy nista ne citam. Nemam kad. Danas sam uzela novu knjigu sa police jer mi mnogo fali. Ovaj period mi je jako stresan. Cekam noc knjige.[sm=smiley1.gif]




jess021 -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (13.12.2020 7:23:55)

Jao Pet prijatelja, to su knjige mog detinjstava





Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>