Sa medom i cimetom do začeća (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


M2004 -> Sa medom i cimetom do začeća (12.1.2013 21:59:28)

MED I CIMET

NEPLODNOST

Yunani i Ayurvedic su godinama koristili med u medicini kao lek za jačanje semena kod muškaraca.ukoliko impotentni muškarci redovno uzimaju dve kašike meda pre spavanja,njihov problem će se rešiti.U Kini,Japanu i zemljama Dalekog Istoka,žene koje ne mogu da zatrudne kao i za jačanje materice vekovima su koristile cimet u prahu.Žene koje ne mogu da zatrudne mogu staviti malo cimeta u prahu u pola čajne kašike meda i to stavljati na žvakaću gumu nekoliko puta u toku dana, žvakanjem se lagano moješa sa pljuvačkom i ulazi u telo.Jedan bračni par u Maryland,SAD nije imao dece 14 godina i izgubili su svaku nadu da će ikada imati svoje dete.Kada su saznali za cimet i med suprug i supruga su počeli uzimati med icimet u prahu prema gornjem uputstvu,supruga je ostala trudna nakon nekoliko meseci i dobili su dvojke koje su rođene u normalnom terminu.

Kod neplodnosti
U zemljama Dalekog istoka, ženama koje ne mogu da zatrudne, daje se malo cimeta u 1/2 kašičice meda za mazanje desni više puta u toku dana. Ovaj recept pomaže i kod muške impotencije.





M2004 -> RE: Sa medom i cimetom do začeća (12.1.2013 22:14:33)

Kazu mnogi a i na netu sam citala, da kada muskarac svako vece pojede te dve kasike meda,a ujutru on moze da namaze parce hleba i pospe malo cimeta...da tako dolazi i do povecanja spermatozoida i do pokretljivosti...

a zene se ociste od svih vrsta bakterija i infekcija vezanih za jajnike,matericu itd...

dolazi jako brzo do prirodne trudnoce...

+ ako bi se uz ovo kombinovalo da nadjete 2 korena svezeg djumbira,ocistiti i samleti,pa ga sipati u 500gr meda,promesati... i svaki dan oba partnera uzimati po kasikicu jednu 2-3 puta dnevno...

kazu da je to lek za sve... ali ja ovo delim sa vama koje isto kao i ja dugo radimo na bebici...vredi probati...

ja pocinjem od sutra...a i moj dragi...
Ako neko ima neka iskustva ili zna neka napise... toliko od mene [sm=smiley1.gif]




lalojedac -> RE: Sa medom i cimetom do začeća (12.1.2013 22:17:54)

vredi probati ako nista drugo,ono je ukusno,ja sam mu pravila med sa onm semenkama ali nije urodilo plodom a 2 godine smo jeli...pokusacu i ovo,zasto da ne...




Modessty -> RE: Sa medom i cimetom do začeća (12.1.2013 23:15:53)

Ovo je bar ukusno ako ništa drugo. [sm=smiley1.gif] Moja drugarica užu pravila med i mlevenu koprivu, a to je bljaaaak!




Jole84 -> RE: Sa medom i cimetom do začeća (12.1.2013 23:38:55)

Ne verujem u začeće bez muke.




vojvodjanka87 -> RE: Sa medom i cimetom do začeća (12.1.2013 23:43:36)

mm to obozava i med i cimet a ja nikako,med mi je presladak i pece me grlo od njega a cimet mi je jak jedino ga u bundevari pojedem




17 joka -> RE: Sa medom i cimetom do začeća (12.1.2013 23:49:54)


IZVORNA PORUKA: Jole84

Ne verujem u začeće bez muke.



Kumo obozavam te[sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]

ovo je sigurno lepo i vredi probati
ali po muci se poznaju junaci




Jole84 -> RE: Sa medom i cimetom do začeća (13.1.2013 0:03:36)

Lepo je ako oćeš da krkaš slatko al ako oćeš da zatrudniš onda se spremi na gorki pelin [sm=smiley36.gif]
I ja tebe kumo [sm=smiley31.gif]
žao mi je što više ne verujemo u bajke,bilo je lepo.




17 joka -> RE: Sa medom i cimetom do začeća (13.1.2013 0:08:22)

nama moze pomoci pelinkovac[sm=smiley36.gif]

a i jasam svasta koristila dok je jos bilo nade




Jole84 -> RE: Sa medom i cimetom do začeća (13.1.2013 0:09:55)

Sa pivom i pelinkovcem do zečeća,ne mož zatrudniš al bar ti svejedno [sm=smiley36.gif]




vojvodjanka87 -> RE: Sa medom i cimetom do začeća (13.1.2013 0:10:17)

Jole jel znas kako se kaze za Jeger?[sm=smiley36.gif]Ima 50 travki u sebi da ga piiïip jedna ce pomoci[sm=smiley36.gif]Ih da pelinkovac pomaze ja bi sad imala zabaviste[sm=jezicek.gif]




Sanchy -> RE: Sa medom i cimetom do začeća (13.1.2013 0:12:19)

Ja sam godinama ujutru pila med i cimet razmucen u casi vode,e sad ja sam to pila jer je zdravo,cisti krvne sudove i uopste dobro za imunitet ,,nisam znala da ima i ovu funkciju do skoro kada sam i to negde procitala..Zatrudnela sam iz prvog pokusaja u roku od mesec dana u 34 skoro 35 godina pa sad ako su med i cimet tome doprineli[sm=bravo.gif]..nije na odmet probati[sm=smiley1.gif]




vukosava -> RE: Sa medom i cimetom do začeća (13.1.2013 1:01:18)

Stavite preko noci ovsene pahuljice u vodi da prenoce u frizideru (da nabubre) ili iz prelijte toplim mlekom i preko dodajte cimeta i meda. klikni

[img]http://food.sndimg.com/img/recipes/41/48/92/large/picoY73eV.jpg[/img]




Verolina -> RE: Sa medom i cimetom do začeća (13.1.2013 1:04:04)


IZVORNA PORUKA: Jole84

Ne verujem u začeće bez muke.

Sestro[sm=smiley31.gif]




Olga75 -> RE: Sa medom i cimetom do začeća (13.1.2013 10:50:29)

pogledajte i OVU temu , ima o medu i cimetu [sm=smiley1.gif]




jela 76 -> RE: Sa medom i cimetom do začeća (13.1.2013 11:19:38)


IZVORNA PORUKA: Jole84

Ne verujem u začeće bez muke.

[sm=smiley32.gif]




M2004 -> RE: Sa medom i cimetom do začeća (13.1.2013 13:39:05)

Posto sam ja odlucila da ovo probam,da skodi nemoze...zato sam i citala na netu i juce i danas sve moguce o medu i cimetu i o medu i djumbiru...
Kao sto je Olga stavila onaj link o medu i cimetu tako ima i za med i djumbir...zna se tacno kako se i na koji nacin pravi i koristi ta kura...
E sad da ja ne pametujem previse svi znamo da je med zdrav a i cimet pa i djumbir...pitanje je samo kako ga koristiti za sta... kao sto ste mogle procitati za nas problem se nejede,nepije vec se ili namazu desni pa polako sa pljuvackom da ulazi u organizam ili staviti na zvaku i zvakati...

Ja sam jutros isla i kupila djumbir...cimet...e sad cekam da mi sutra donesu pravi domaci med. Tako da od sutra krecem...
Inace ja cu ga mazati na desni i nekada na zvaku...a djumbir 2 kasike dnevno pojesti...i moj dragi naravno... inace med i djumir ako pojedete uvece i vi i partner...hm nema spavanja vec muckanja jer kazu da je dobar i afrodizijak...pa sad izvolite :)
Inace i jedna i druga stvar je dobra za 1001 problem...
pa ako hocete probajte :)




M2004 -> RE: Sa medom i cimetom do začeća (13.1.2013 14:16:28)

Jao ja sad ogulila malo parce djumbira reko da probam... kuku kako je to ljutooo uh!!! Videcemo sa medom oce li ublaziti ljutinu!




vojvodjanka87 -> RE: Sa medom i cimetom do začeća (13.1.2013 14:19:31)

da djumbir je ljut,poput rena samo ima specifican ukus.[sm=smiley1.gif]




nata11 -> RE: Sa medom i cimetom do začeća (13.1.2013 14:40:22)

Ja sam vec probala ovo sa medom i djumbirom, isto tako smo oko 4-5 meseci uzimali med izmesan sa semenkama a posto sam napravila 1,5 kg meda kada smo prestali sa uzimanjem napravim rolat pa namazem smesu od meda, ma ukusniji kolac nisam napravila [sm=smiley36.gif].




Staša88 -> RE: Sa medom i cimetom do začeća (10.4.2014 13:34:37)

Pomaže [sm=bravo.gif]




iva80 -> RE: Sa medom i cimetom do začeća (10.4.2014 21:17:30)

Devojke, ali jel vama ljuto ovo med i djumbir?!?!? Ja dodala još meda a i tako mi odra grlo koliko je ljuto :)




Ana RR -> RE: Sa medom i cimetom do začeća (28.4.2017 12:59:32)

Mogla bih opet ovo napraviti, mm obožava, ja nisam ljubitelj meda ali uspem da pojedem jednu kašičicu.




Stranica: [1]