|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sa medom i cimetom do začeća
12.1.2013 21:59:28   
M2004
MED I CIMET

NEPLODNOST

Yunani i Ayurvedic su godinama koristili med u medicini kao lek za jačanje semena kod muškaraca.ukoliko impotentni muškarci redovno uzimaju dve kašike meda pre spavanja,njihov problem će se rešiti.U Kini,Japanu i zemljama Dalekog Istoka,žene koje ne mogu da zatrudne kao i za jačanje materice vekovima su koristile cimet u prahu.Žene koje ne mogu da zatrudne mogu staviti malo cimeta u prahu u pola čajne kašike meda i to stavljati na žvakaću gumu nekoliko puta u toku dana, žvakanjem se lagano moješa sa pljuvačkom i ulazi u telo.Jedan bračni par u Maryland,SAD nije imao dece 14 godina i izgubili su svaku nadu da će ikada imati svoje dete.Kada su saznali za cimet i med suprug i supruga su počeli uzimati med icimet u prahu prema gornjem uputstvu,supruga je ostala trudna nakon nekoliko meseci i dobili su dvojke koje su rođene u normalnom terminu.

Kod neplodnosti
U zemljama Dalekog istoka, ženama koje ne mogu da zatrudne, daje se malo cimeta u 1/2 kašičice meda za mazanje desni više puta u toku dana. Ovaj recept pomaže i kod muške impotencije.



_____________________________

Ljubav koja ne zna za uslove Vera skojom zaspiš i budiš se Nada koja poslednja umire,što ne želiš sebi ne poželi nikome...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sa medom i cimetom do začeća
12.1.2013 22:14:33   
M2004
Kazu mnogi a i na netu sam citala, da kada muskarac svako vece pojede te dve kasike meda,a ujutru on moze da namaze parce hleba i pospe malo cimeta...da tako dolazi i do povecanja spermatozoida i do pokretljivosti...

a zene se ociste od svih vrsta bakterija i infekcija vezanih za jajnike,matericu itd...

dolazi jako brzo do prirodne trudnoce...

+ ako bi se uz ovo kombinovalo da nadjete 2 korena svezeg djumbira,ocistiti i samleti,pa ga sipati u 500gr meda,promesati... i svaki dan oba partnera uzimati po kasikicu jednu 2-3 puta dnevno...

kazu da je to lek za sve... ali ja ovo delim sa vama koje isto kao i ja dugo radimo na bebici...vredi probati...

ja pocinjem od sutra...a i moj dragi...
Ako neko ima neka iskustva ili zna neka napise... toliko od mene user posted image

_____________________________

Ljubav koja ne zna za uslove Vera skojom zaspiš i budiš se Nada koja poslednja umire,što ne želiš sebi ne poželi nikome...

(odgovor članu M2004)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Sa medom i cimetom do začeća
12.1.2013 22:17:54   
lalojedac
vredi probati ako nista drugo,ono je ukusno,ja sam mu pravila med sa onm semenkama ali nije urodilo plodom a 2 godine smo jeli...pokusacu i ovo,zasto da ne...

(odgovor članu M2004)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sa medom i cimetom do začeća
12.1.2013 23:15:53   
Modessty
Ovo je bar ukusno ako ništa drugo. user posted image Moja drugarica užu pravila med i mlevenu koprivu, a to je bljaaaak!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Sa medom i cimetom do začeća
12.1.2013 23:38:55   
Jole84
Ne verujem u začeće bez muke.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Sa medom i cimetom do začeća
12.1.2013 23:43:36   
vojvodjanka87
mm to obozava i med i cimet a ja nikako,med mi je presladak i pece me grlo od njega a cimet mi je jak jedino ga u bundevari pojedem

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Sa medom i cimetom do začeća
12.1.2013 23:49:54   
17 joka

IZVORNA PORUKA: Jole84

Ne verujem u začeće bez muke.



Kumo obozavam teuser posted image user posted image

ovo je sigurno lepo i vredi probati
ali po muci se poznaju junaci

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Sa medom i cimetom do začeća
13.1.2013 0:03:36   
Jole84
Lepo je ako oćeš da krkaš slatko al ako oćeš da zatrudniš onda se spremi na gorki pelin user posted image
I ja tebe kumo user posted image
žao mi je što više ne verujemo u bajke,bilo je lepo.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Sa medom i cimetom do začeća
13.1.2013 0:08:22   
17 joka
nama moze pomoci pelinkovacuser posted image

a i jasam svasta koristila dok je jos bilo nade

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Sa medom i cimetom do začeća
13.1.2013 0:09:55   
Jole84
Sa pivom i pelinkovcem do zečeća,ne mož zatrudniš al bar ti svejedno user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Sa medom i cimetom do začeća
13.1.2013 0:10:17   
vojvodjanka87
Jole jel znas kako se kaze za Jeger?user posted image Ima 50 travki u sebi da ga piiïip jedna ce pomociuser posted image Ih da pelinkovac pomaze ja bi sad imala zabavisteuser posted image

< Poruku je uredio vojvodjanka87 -- 13.1.2013 0:11:47 >

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Sa medom i cimetom do začeća
13.1.2013 0:12:19   
Sanchy
Ja sam godinama ujutru pila med i cimet razmucen u casi vode,e sad ja sam to pila jer je zdravo,cisti krvne sudove i uopste dobro za imunitet ,,nisam znala da ima i ovu funkciju do skoro kada sam i to negde procitala..Zatrudnela sam iz prvog pokusaja u roku od mesec dana u 34 skoro 35 godina pa sad ako su med i cimet tome doprineliuser posted image ..nije na odmet probatiuser posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Sa medom i cimetom do začeća
13.1.2013 1:01:18   
vukosava
Stavite preko noci ovsene pahuljice u vodi da prenoce u frizideru (da nabubre) ili iz prelijte toplim mlekom i preko dodajte cimeta i meda. klikni

user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Sa medom i cimetom do začeća
13.1.2013 1:04:04   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Jole84

Ne verujem u začeće bez muke.

Sestrouser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Sa medom i cimetom do začeća
13.1.2013 10:50:29   
Olga75
pogledajte i OVU temu , ima o medu i cimetu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Sa medom i cimetom do začeća
13.1.2013 11:19:38   
jela 76

IZVORNA PORUKA: Jole84

Ne verujem u začeće bez muke.

user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Sa medom i cimetom do začeća
13.1.2013 13:39:05   
M2004
Posto sam ja odlucila da ovo probam,da skodi nemoze...zato sam i citala na netu i juce i danas sve moguce o medu i cimetu i o medu i djumbiru...
Kao sto je Olga stavila onaj link o medu i cimetu tako ima i za med i djumbir...zna se tacno kako se i na koji nacin pravi i koristi ta kura...
E sad da ja ne pametujem previse svi znamo da je med zdrav a i cimet pa i djumbir...pitanje je samo kako ga koristiti za sta... kao sto ste mogle procitati za nas problem se nejede,nepije vec se ili namazu desni pa polako sa pljuvackom da ulazi u organizam ili staviti na zvaku i zvakati...

Ja sam jutros isla i kupila djumbir...cimet...e sad cekam da mi sutra donesu pravi domaci med. Tako da od sutra krecem...
Inace ja cu ga mazati na desni i nekada na zvaku...a djumbir 2 kasike dnevno pojesti...i moj dragi naravno... inace med i djumir ako pojedete uvece i vi i partner...hm nema spavanja vec muckanja jer kazu da je dobar i afrodizijak...pa sad izvolite :)
Inace i jedna i druga stvar je dobra za 1001 problem...
pa ako hocete probajte :)

_____________________________

Ljubav koja ne zna za uslove Vera skojom zaspiš i budiš se Nada koja poslednja umire,što ne želiš sebi ne poželi nikome...

(odgovor članu jela 76)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Sa medom i cimetom do začeća
13.1.2013 14:16:28   
M2004
Jao ja sad ogulila malo parce djumbira reko da probam... kuku kako je to ljutooo uh!!! Videcemo sa medom oce li ublaziti ljutinu!

_____________________________

Ljubav koja ne zna za uslove Vera skojom zaspiš i budiš se Nada koja poslednja umire,što ne želiš sebi ne poželi nikome...

(odgovor članu M2004)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Sa medom i cimetom do začeća
13.1.2013 14:19:31   
vojvodjanka87
da djumbir je ljut,poput rena samo ima specifican ukus.user posted image

(odgovor članu M2004)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Sa medom i cimetom do začeća
13.1.2013 14:40:22   
nata11
Ja sam vec probala ovo sa medom i djumbirom, isto tako smo oko 4-5 meseci uzimali med izmesan sa semenkama a posto sam napravila 1,5 kg meda kada smo prestali sa uzimanjem napravim rolat pa namazem smesu od meda, ma ukusniji kolac nisam napravila user posted image .

_____________________________





(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Sa medom i cimetom do začeća
10.4.2014 13:34:37   
Staša88
Pomaže user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Sa medom i cimetom do začeća
10.4.2014 21:17:30   
iva80
Devojke, ali jel vama ljuto ovo med i djumbir?!?!? Ja dodala još meda a i tako mi odra grlo koliko je ljuto :)

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu Staša88)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Sa medom i cimetom do začeća
28.4.2017 12:59:32   
Ana RR
Mogla bih opet ovo napraviti, mm obožava, ja nisam ljubitelj meda ali uspem da pojedem jednu kašičicu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Pitali smo doktor-ginekologa: Ovulatornost...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here