|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ešerihija koli
24.9.2014 20:10:30   
Sanjalicaaa
Pijem je vec neko vreme. Moram da probam i ovo sa lukom. Ali brojka je bas velika pa se sekiram

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Ešerihija koli
24.9.2014 20:13:02   
Trcosava
Mislim da sam ja imala i više. U urinu je imaš? Dobićeš i odgovarajuću terapiju, samo budi 100% sigurna da nisi sada trudna pre pijenja terapije

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Ešerihija koli
24.9.2014 20:22:24   
Sanjalicaaa
Hvala ti, sad si me malo utesila user posted image
da, u urinu. pijem vec cefaleksin, odmah sam pocela posle davanja uk. srecom pa je oset_ljiva na cefaleksin pa cu verovatno nastaviti sa tim.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Ešerihija koli
24.9.2014 20:24:20   
wivern
Sanjalice u Josif Pancic apoteci imas caj i tabletice na biljnoj bazi uz caj. Ja sam isto imala neke velike cifre i nikad nisam uspevala da je skinem antibioticima ali je za mene ova kombinacija uvek dobitna i vrlo brzo se dovedem u red. Caj je jaaako gadan, jaaaako ali pomaze.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Ešerihija koli
24.9.2014 20:33:50   
nata11
Ako zelis mogu da ti dam podatke za caj na pp.

_____________________________





(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Ešerihija koli
24.9.2014 20:45:58   
Sanjalicaaa
Nato, moze, hvala ti.
Hvala i Wivern za savet. Svi Pancicevi cajevi su jako gadni, ali pomazu. Videcu ili taj Natin ili Pancica. Da malo iscitam iskustva pa da sutra krenem jos nesto osim antibiotika

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Ešerihija koli
24.9.2014 21:13:29   
Trcosava
Klarita je mislim pisala čaj sa peršunom, pila ga i ja, ali meni nije nešto posebno pomagao. Pre bi sada jela svež peršun hehe

Pa znam da sam pila i čaj od kukuruzove svile (bljaaaaaaaaak)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Ešerihija koli
24.9.2014 22:19:33   
doktorkakristal
SANJALICE da znas da nisi sigurno trudna ja bih ti rekla drugu terapiju,cefaleksin ti nece odraditi posao ,Levomax 500mg je evfikasan nakon njega sedam dana pauza pa jedna kesica Monural uz to dva litra prolom vode

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Ešerihija koli
24.9.2014 23:37:13   
SunFlower
Postoji jedan fenomenalan caj, ima ga u Austriji i Nemackoj, zove se SOLUBITRAT. Ja sam se vazda patila sa tim urinarnim upalama, izuzetno mi je besika oset_ljiva, zimus sam pila i monuril i jos neke antibiotike, e onda kad to nije pomoglo dade mi zena u apoteci taj caj i spasi me, od tad nista, kuc kuc. Kasnije sam se raspitivala i cula da je taj caj cuven za te zenske urinarne probleme, narocito eserihiju. Ipak, mislim da nije preporucljiv i trudnoci.
Eto ko moze tamo da kupi ili da mu neko posalje, nece se pokajati. Caj je od bilja.

< Poruku je uredio SunFlower -- 24.9.2014 23:40:24 >


_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Ešerihija koli
24.9.2014 23:39:22   
Klarita
Sunflower, ti nam lepo slikas sastav i posaljes sliku ovde na RRuser posted image

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Ešerihija koli
24.9.2014 23:45:22   
SunFlower
Klari, nemam kutiju, to je bilo u februaru mesecu, a i nisam sad gore. Evo sastava (na nemackom je, udrite po translatoru):

Aetheroleum Foeniculi (Fenchelöl), Extractum Betulae (Birkenblätterextrakt), Extractum Orthosiphonis (Orthosiphonblätterextrakt), Extractum Solidaginis (Riesengoldrutenkrautextrakt)

Lako se i izgugla. user posted image

P.S. evo sad bas citam uputstvo a netu, pise da moze da se koristi i u trudnoci. Eto cisto informacije radi.

< Poruku je uredio SunFlower -- 24.9.2014 23:49:49 >


_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Ešerihija koli
29.9.2014 23:15:41   
Bibilib
Imam bolove u donjem delu stomaka i kroz mokracu krv a bas cesto mokrim,pa ne znam dal da odem do doktora ili da sacekam do sutra?

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Ešerihija koli
29.9.2014 23:25:01   
World

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Imam eserihiju, i to 10 000 000. bas mnogo user posted image user posted image user posted image
ono sto me najvise sekira je sto radimo ovih dana na bebi. bas sam se smorila.


ne znam da li je neko vec pisao, ali ono sto sam ja cula da pomaze je caj od kospica izvadjenih iz tikve.. ili samljevene sjemenke od lubenice, osusene, pa se to tako jede po kasicica.. s obzirom da sad nema lubenica, sjemenke od tikve se mogu naci, pa probaj, nista te ne kosta...

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Ešerihija koli
30.9.2014 10:59:12   
doktorkakristal

IZVORNA PORUKA: Bibilib

Imam bolove u donjem delu stomaka i kroz mokracu krv a bas cesto mokrim,pa ne znam dal da odem do doktora ili da sacekam do sutra?

moras da das urin na analizu,sutra se javi svom doktoru za uput ili odnesi privatno,verovatno pesak u kombinaciji sa upalom

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Ešerihija koli
30.9.2014 14:14:22   
Bibilib
Hvala Doktorka bila sam jutros kod doktorke i prepisala mi cefaleksin i dala uput za urin i u dijagnostickom i u higijenskompa mii danas stizu rezultati iz hig.a u cetvrtak iz dijagnostickog...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Ešerihija koli
30.9.2014 16:47:50   
doktorkakristal
ok za uput ali cefaleksin napamet user posted image ma stavrno user posted image ne kazem da ti ne treba ab verovatno da treba ali brate mili odradi urinokulturu pa po antibiogramu,zbog takvog lupetanja sve vise bakterija je rezistentno

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Ešerihija koli
2.10.2014 12:50:21   
Bibilib
evo Doktorka stigli mi rezultati i imam eserihiju koli i u 1 ml urina ima je 100 000...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Ešerihija koli
2.10.2014 13:09:40   
Bibilib
Htela sam jos da vas pitam sta bi mi vi savetovali i mozda je ovo glupo pitanje ali ako mozete odg.da znam.
Meni se ova bakterija nije pojavila preko noci,znaci da je imam vbec neko vreme a imala sam odnose,pa me zanima da li i moj muz treba da se javi urologu i kaze mu za situaciju ili nema potrebe za tim?

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Ešerihija koli
2.10.2014 13:13:03   
Peace*
Kada sam ja bila u istoj situaciji kao ti, pitala sam isto. Dr mi je objasnio da muškarci jako teško dobijaju ešerihiju zbog toga što teško ulazi kroz "crevo" user posted image .
Elem, niko ga nije gledao i on nije imao nikakvih problema.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Ešerihija koli
2.10.2014 13:23:02   
Bibilib
Pa dobro da ne brinem onda...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Ešerihija koli
2.10.2014 16:16:40   
doktorkakristal
BIB za muza ne brini user posted image ,samo dosta tecnosti i taj ab posto ti je vec dala

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Ešerihija koli
2.10.2014 23:32:29   
Bibilib
Hvala Doktorka punooooo... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Ešerihija koli
3.10.2014 8:42:07   
Misha i Ljisha
bibilib mogu ti reci samo da ako se dugo patis sa eserihijom ona postane rezistentna na sve zive ab. Kod mene bio taj slucaj i ja batalim totalno lekove i sve sam prirodnim aparatima, kuvala neki odvratan caj (naviknes se na ukus posle par dana), pila sam origano tabletice i jos neki preparat sto reklamiraju za urinarne infekcije. Posle toga od eserihije ni traga ni glasa. Hvala Bogu a napatila sam se najstrasnije. Ako ne uspes sa ab da resis problem nacicu ti recept tog caja (persun, peteljke tresnje, ovas, raz, i kojekakva cudesa ne znam sad napamet ali stvarno pomaze)

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Ešerihija koli
3.10.2014 10:10:27   
Bibilib
Hvala ti na savetu imacu na umu ali sada posto sam pocela sa antibioticima moram da zavrsim...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Ešerihija koli
8.10.2014 21:38:02   
nata11
Samo da javnem da nema eserihije pa koga muci neka se javi Klariti za tel user posted image Terapije je ruzna ali se piju samo 2 soljice.

_____________________________





(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here