Cirkon na zubu ili ukras (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


Sesilija 83 -> Cirkon na zubu ili ukras (14.1.2013 22:39:14)

Imate li ili zelite da ukrasite osmeh???? Ja vec duze vreme planiram da stavim cirkon,i to samo zato da pokrijem jednu plombu jer me uzasno nervira kad se nasmejem...dakle zanima me ima li ko i sta o tome misli???




branki* -> RE: Cirkon na zubu ili ukras (15.1.2013 8:24:37)

jaoo,meni je to super,odlicno izgleda,bas mi se svidja.moji zubi su svi tu i svi su zdravi,ali me nervira sto su krivi,tako da ne planiram to da radim,ali...me gusto muco!




minna -> RE: Cirkon na zubu ili ukras (15.1.2013 8:31:40)

Meni se to ne svidja. Mislim mnogo mi je lepse kad neko stavi mindjuse npr nego cirkon na zub, tako da ja ne bih stavila. Kad su drugi u pitanju nije mi ruzno, ali eto kazem ne dopada mi se nesto posebno.




Ana RR -> RE: Cirkon na zubu ili ukras (15.1.2013 19:00:45)

Ja baš dugo nisam videla nekoga sa cirkonom na zubu. Bilo je baš aktuelno pre 10ak godina i čini mi se da sam tada viđala više osoba sa ukrašenim zubima nego što je bilo onih koji to nemaju, ali sada ne viđam uopšte. Šta znam, ako nisi kompletno u tom nekom fazonu onda mi je bzvz. 




Jeca.V -> RE: Cirkon na zubu ili ukras (15.1.2013 19:06:39)

Ja sam videla na Sanji iz Prvog glasa Srbije i bas mi se dopalo,a isto dugo nisam videla na nekome.I meni su gornje jedinice malo krive pa mi glupo da stavim,ali na perfektnim zubima mi se bas dopada[sm=smiley20.gif]




vikiveki -> RE: Cirkon na zubu ili ukras (13.3.2013 23:18:39)

Ja nisam videla da to neko nosi ali deluje mi kao dobra stvar, umesto lzuba koji loše izgleda dobiješ cirkon :)




Verolina -> RE: Cirkon na zubu ili ukras (13.3.2013 23:57:56)

Ja bih izgledala kao Ganci sa cirkonom[sm=smiley36.gif]




Stranica: [1]